Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Sketchpad
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 22:17 uto, 11. 10. 2005    Naslov: Sketchpad Citirajte i odgovorite

Odnjela sam kopiju one knjige koja sadrzi User's Guide, Reference Manual i 101 Project Ideas o programu Geometer's Sketchpad u 102 (mozete ju naci na jednoj od polica uz prozor). Koristite je, nosite u praktikume, citajte, listajte, kopirajte... Samo molim da je nakon upotrebe vratite na mjesto. Ne za mene nego za druge studente (ja svoju imam :D )

Sa podjelom zadataka u Sketchpadu cu zapoceti cim zavrsimo geometrijske konstrukcije na vjezbama, tj. za otprilike 2 tjedna.
Odnjela sam kopiju one knjige koja sadrzi User's Guide, Reference Manual i 101 Project Ideas o programu Geometer's Sketchpad u 102 (mozete ju naci na jednoj od polica uz prozor). Koristite je, nosite u praktikume, citajte, listajte, kopirajte... Samo molim da je nakon upotrebe vratite na mjesto. Ne za mene nego za druge studente (ja svoju imam Very Happy )

Sa podjelom zadataka u Sketchpadu cu zapoceti cim zavrsimo geometrijske konstrukcije na vjezbama, tj. za otprilike 2 tjedna.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 6:09 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

A što je s onom idejom da se ono najvažnije ostavi u fotokopiraoni pored faksa? :-k
A što je s onom idejom da se ono najvažnije ostavi u fotokopiraoni pored faksa? Think


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 9:18 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam ja nikad cula takvu ideju :)

Anyway, slobodno odnesite to u tu ili neku drugu kopiraonu... Ja to eventualno mogu odnjeti u ovu na faksu, jer tu mogu besplatno kopirati neke razumne kolicine materijala za nastavu. U neku kopiraonu izvan faksa sigurno necu nositi. Razmislila sam da ostavim i tu, ali sam zakljucila da ce se izgubiti u roku od 12 sati i sve ce biti uzalud.

Ja zapravo mislim da si to ne trebate kopirati. Uzmete si knjigu, i prvih sat vremena listate po njoj i istovremeno crtkate nesto na kompu, a onda pustite knjigu i igrajte se sami sa helpom i onim izbornicima. Lagan je to program, i sve je jako prirodno... Nemojte trosit novce :)
Nisam ja nikad cula takvu ideju Smile

Anyway, slobodno odnesite to u tu ili neku drugu kopiraonu... Ja to eventualno mogu odnjeti u ovu na faksu, jer tu mogu besplatno kopirati neke razumne kolicine materijala za nastavu. U neku kopiraonu izvan faksa sigurno necu nositi. Razmislila sam da ostavim i tu, ali sam zakljucila da ce se izgubiti u roku od 12 sati i sve ce biti uzalud.

Ja zapravo mislim da si to ne trebate kopirati. Uzmete si knjigu, i prvih sat vremena listate po njoj i istovremeno crtkate nesto na kompu, a onda pustite knjigu i igrajte se sami sa helpom i onim izbornicima. Lagan je to program, i sve je jako prirodno... Nemojte trosit novce Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 12:24 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Nisam ja nikad cula takvu ideju :)[/quote]
:ccc: Nemoj tako.

Nakon uvodnog predavanja iz [i]Elementarne geometrije[/i] smo ti došle ja i jedna cura (nas dvije smo ostale zadnje) i ona ti je predložila to (ako mene pamćenje dobro služi :D).

[quote="Martinab"]Anyway, slobodno odnesite to u tu ili neku drugu kopiraonu... Ja to eventualno mogu odnjeti u ovu na faksu, jer tu mogu besplatno kopirati neke razumne kolicine materijala za nastavu.[/quote]
Ma nije greda, samo znaš da u našoj kopiranje dođe 20lp ([u]ja mislim[/u]), a u ovoj pored faksa 16lp po stranici. :-|
Martinab (napisa):
Nisam ja nikad cula takvu ideju Smile

Ccc.... Sram te bilo... Nemoj tako.

Nakon uvodnog predavanja iz Elementarne geometrije smo ti došle ja i jedna cura (nas dvije smo ostale zadnje) i ona ti je predložila to (ako mene pamćenje dobro služi Very Happy).

Martinab (napisa):
Anyway, slobodno odnesite to u tu ili neku drugu kopiraonu... Ja to eventualno mogu odnjeti u ovu na faksu, jer tu mogu besplatno kopirati neke razumne kolicine materijala za nastavu.

Ma nije greda, samo znaš da u našoj kopiranje dođe 20lp (ja mislim), a u ovoj pored faksa 16lp po stranici. Neutral


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 13:27 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ups... Ocito sam u godinama kad me pamcenje vise ne sluzi :) Ajd... Ovako. Kopirat cu to i zaduzujem Bubu da odnese kopiju srednjeg dijela (User's guide) u kopiraonu po izboru studenata. Zaduzujem nju i za skupljanje javnog mnijenja koja je to kopiraona. Isto tako ju zaduzujem da me na to podsjeti.
How about it?
Ups... Ocito sam u godinama kad me pamcenje vise ne sluzi Smile Ajd... Ovako. Kopirat cu to i zaduzujem Bubu da odnese kopiju srednjeg dijela (User's guide) u kopiraonu po izboru studenata. Zaduzujem nju i za skupljanje javnog mnijenja koja je to kopiraona. Isto tako ju zaduzujem da me na to podsjeti.
How about it?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
D.E.A.
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 05. 2005. (21:37:32)
Postovi: (57)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 3
Lokacija: Tangenta ;)

PostPostano: 13:52 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"][Nakon uvodnog predavanja iz [i]Elementarne geometrije[/i] smo ti došle ja i jedna cura (nas dvije smo ostale zadnje) i ona ti je predložila to (ako mene pamćenje dobro služi :D).[/quote]


istina,istina.ja sam bila s njom :D
buba (napisa):
[Nakon uvodnog predavanja iz Elementarne geometrije smo ti došle ja i jedna cura (nas dvije smo ostale zadnje) i ona ti je predložila to (ako mene pamćenje dobro služi Very Happy).



istina,istina.ja sam bila s njom Very Happy



_________________
I cry when angels deserve to die...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 14:24 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, i give up. Ostavila sam na kopiranje, mislim da ce bit gotovo sutra, pa neka sluzbeni povjerenik za Sketchpad (to je Buba :) ) dode k meni po to i nosi... Di god hoce.
Ok, i give up. Ostavila sam na kopiranje, mislim da ce bit gotovo sutra, pa neka sluzbeni povjerenik za Sketchpad (to je Buba Smile ) dode k meni po to i nosi... Di god hoce.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 20:31 sri, 12. 10. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Martinab"]Ajd... Ovako. Kopirat cu to i zaduzujem Bubu da odnese kopiju srednjeg dijela (User's guide) u kopiraonu po izboru studenata.[/quote]
Može! :verycool:

[quote="Martinab"]Zaduzujem nju i za skupljanje javnog mnijenja koja je to kopiraona.[/quote]
:thumbup:

[quote="Martinab"]Isto tako ju zaduzujem da me na to podsjeti.
How about it?[/quote]
Može. :wink:

:pm: :wink:
Martinab (napisa):
Ajd... Ovako. Kopirat cu to i zaduzujem Bubu da odnese kopiju srednjeg dijela (User's guide) u kopiraonu po izboru studenata.

Može! Very cool

Martinab (napisa):
Zaduzujem nju i za skupljanje javnog mnijenja koja je to kopiraona.

Thumb up!

Martinab (napisa):
Isto tako ju zaduzujem da me na to podsjeti.
How about it?

Može. Wink

Poziv za preseljenje u Private Message Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, nastavnički studiji -> Elementarna geometrija Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan