Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

PROJEKCIJE "A LA" MATEMATIKA
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 14:38 pon, 16. 1. 2006    Naslov: PROJEKCIJE "A LA" MATEMATIKA Citirajte i odgovorite

[size=24][b][color=red]SRIJEDA[/color][/b] 18.1. [b][color=red]18 sati[/color][/b] u predavaonici [b][color=red]003[/color][/b] na MO-u.

[color=red]Projekcija[/color][/size] (u edukativne svrhe) [size=24] [color=red]dokumentarca[/color]
[i][color=blue]BBC- Horizon -[/color][/i][b][color=blue]"Posljednji Fermat-ov teorem"[/color][/b][/size]

[latex]n\in\mathbb{N}, x,y,z \in \mathbb{Z}; \forall n>2, x^{n} + y^{n} = z^{n} \Rightarrow (x=0)\vee(y=0)\vee(z=0)[/latex]
Tj. ne postoje cjelobrojna nenul rijesenja jednadzbe [latex]x^{n} + y^{n} = z^{n}[/latex] za [i]n>2[/i]

[b]SVAKAKO DODJITE, SUPER JE!!![/b]

KRATKI OPIS:
As a 10-year old schoolboy, Andrew Wiles stumbled across Fermat's Last Theorem - one of the world's greatest mathematical puzzles. This edition of Horizon tells the story of Wiles' quest to solve a problem that had baffled the greatest mathematicians for more than three centuries.

Dokumentarac je radjen za siroku publiku tako da ga [b]svi mogu razumjeti[/b], a dobro lijepo opisuje kako matematicari rade (na nekom radu), tj. tijek jednog rada.
[size=24][b][color=red]Pogledajte sto vas ceka!!![/color][/b][/size] ;)

[size=24]Svakako dodjite i obavijestite i druge![/size]

[size=9]Molim one koji su ga pogledali, da daju neki lijepi (lijepsi od mojeg) komentar.[/size] :oops:

[img]http://student.math.hr/~studrep/tmp/xyz.jpg[/img]
[img]http://student.math.hr/~studrep/tmp/wiles1.jpg[/img][img]http://student.math.hr/~studrep/tmp/wiles2.jpg[/img]
SRIJEDA 18.1. 18 sati u predavaonici 003 na MO-u.

Projekcija
(u edukativne svrhe) dokumentarca
BBC- Horizon -"Posljednji Fermat-ov teorem"



Tj. ne postoje cjelobrojna nenul rijesenja jednadzbe za n>2

SVAKAKO DODJITE, SUPER JE!!!

KRATKI OPIS:
As a 10-year old schoolboy, Andrew Wiles stumbled across Fermat's Last Theorem - one of the world's greatest mathematical puzzles. This edition of Horizon tells the story of Wiles' quest to solve a problem that had baffled the greatest mathematicians for more than three centuries.

Dokumentarac je radjen za siroku publiku tako da ga svi mogu razumjeti, a dobro lijepo opisuje kako matematicari rade (na nekom radu), tj. tijek jednog rada.
Pogledajte sto vas ceka!!! Wink

Svakako dodjite i obavijestite i druge!

Molim one koji su ga pogledali, da daju neki lijepi (lijepsi od mojeg) komentar. Embarassed





_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 3:32 ned, 29. 1. 2006; ukupno mijenjano 11 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 15:02 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da li možda znaš otprilike koliko minuta traje projekcija? :-k

Jer mi u 19h imamo kolokvij iz fizike, a ja baš misla pogledat ovo. :wink:
Da li možda znaš otprilike koliko minuta traje projekcija? Think

Jer mi u 19h imamo kolokvij iz fizike, a ja baš misla pogledat ovo. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:16 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Traje 50-tak minuta. Ak pocne na vrijeme stignes na kolokvij.

Gledao sam i mislim da je [b]dobar[/b] (u svrhu uljepsavanja komentara nabacit cu nekoliko smajlica sa cvijecem :cvijet: :ruza2: :anicvijet: :cactus: :buket: :rose: ).
Traje 50-tak minuta. Ak pocne na vrijeme stignes na kolokvij.

Gledao sam i mislim da je dobar (u svrhu uljepsavanja komentara nabacit cu nekoliko smajlica sa cvijecem Cvijet Ruza Animirani cvijet Cactus Samo za tebe Imam nesto za tebe ).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:42 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="buba"]Da li možda znaš otprilike koliko minuta traje projekcija? :-k[/quote]

51 min ak se ne varam. Taman da stignete. :)

Nasao sam [url=http://www.cs.wichita.edu/~chang/fermat.html]transkript[/url]. :shock:

...

Prof. Cizmesija je zamolila da posebno pozovemo studente 3. godine prof. smjera jer bi htjela da to pogledaju..

...

@Krcko:
:PPP
[b]I puno hvala! ;)[/b]
buba (napisa):
Da li možda znaš otprilike koliko minuta traje projekcija? Think


51 min ak se ne varam. Taman da stignete. Smile

Nasao sam transkript. Shocked

...

Prof. Cizmesija je zamolila da posebno pozovemo studente 3. godine prof. smjera jer bi htjela da to pogledaju..

...

@Krcko:
Imam lijepi jezik
I puno hvala! Wink



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 15:59 pon, 16. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajd molim vas da sve počne na vrijeme jer me baš zanima, kao i bubu... a, kao i buba, imam kolokvij...
ajd molim vas da sve počne na vrijeme jer me baš zanima, kao i bubu... a, kao i buba, imam kolokvij...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:57 sri, 18. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]TO JE DANAS U 18![/b] Ne zaboravite. :ok:
TO JE DANAS U 18! Ne zaboravite. O-kay!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 21:35 sri, 18. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

bilo je bas dobro.. :klapklap:
steta samo sto nije bilo vise ljudi. drugi put cemo staviti obavijest, jel ignavia? ;)
bilo je bas dobro.. Toooooo, majstoreeeee!
steta samo sto nije bilo vise ljudi. drugi put cemo staviti obavijest, jel ignavia? Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:08 sri, 18. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red][size=18]Evo, svecano najavljujem da se ponavlja sljedeci tjedan. Opet u srijedu u 18.[/size][/color]
[b]P.S. Ako netko ima ideju za bolji termin, recite![/b]

Ak ce bit 003 zauzeta, onda cemo u 102. I obavijest zaljepit ljudima na nos.

Ja fakat nisam imao vremena za plakatice, molio sam druge da razglase, al eto, ocito moram sve sam. Vec mi stvarno dost toga.

Ako netko zeli pomoc slobodno! :pray: Ma, ono, ako netko zeli preuzet organizaciju toga, slobodno. Ja vam dam filmic, i donesem vam i projektor i laptop kad ce vam trebat i to je to. :D

[size=18]BTW, ono sto sam rekao na kraju. Mi smo nabavili opremu (projektor, laptop itd.), tak da ako je netko zainteresiran da priredjuje ovakve ili slicne stvari, samo naprijed, javite nam se i dobite posudimo ih vam kad treba.[/size]
Ne znam, jel netko zazire od SZ-a ili tak nesto, ono, kao politika simo tamo. Ne trebate uopce nis imat veze sa SZ-om, samo dodjete i radite. A i ovaj sad SZ na MO-u nije onakva politika kakva je uobicajna u lijepoj nasoj..
Nas par je htjelo pokrenut SS-HMD da se ozivi studentska drustvena scena, na kraju je to cinik za neki svoj projektic pokrenul prije nas, al ono, to postoji i samo ceka ljude koji zele nest radit, pitajte ga (Hansa) ak hocete nekaj tak radit. Ne slusajte kaj ce vas on napast sa svojim idejama kaj da se radi, nego mu sam recite da ocete radit ovo svoje kroz SS-HMD i bok. nema vas kaj gnjavit, tj. ne morate ni nista imati sa Hansom, ak necete, samo dodjete i radite svoje. A ni ne gnjavi Hans tak, dobar je on ipak.
Zasto uopce stalno spominjem udruge tj. neko organiziranje, zato jer se tak stvari lakse naprave i lakse nadje pomoc i sponzori itd..
Ma samo dodjite i radite kaj zelite, kad vas se par skupi, lako se organizirate da se mozete pomagat.
A i mi bi htjeli da imamo kome ostavit ovu opremu (jer ona nije vlasnistvo SZ-a vec nas osam), nekome tko ce ju koristit za studente, a ne da, ne daj Boze, dodje garnitura poput prijasnje na celo ovog SZ-a, jer bi onda pojedinci iz takve garniture to koristili za svoje osobne potrebe i bok studenti..
[size=18]Enivej, tehnika je tu, samo fale ljudi koji zele nesto lijepo s njom raditi.[/size]

[size=9]Nemojte mi se sad javit da bi netko isel doma igrat igrice s laptopom, ili gledat filmove s projektorom. Znate na kaj mislim pod raditi..[/size]
Evo, svecano najavljujem da se ponavlja sljedeci tjedan. Opet u srijedu u 18.
P.S. Ako netko ima ideju za bolji termin, recite!

Ak ce bit 003 zauzeta, onda cemo u 102. I obavijest zaljepit ljudima na nos.

Ja fakat nisam imao vremena za plakatice, molio sam druge da razglase, al eto, ocito moram sve sam. Vec mi stvarno dost toga.

Ako netko zeli pomoc slobodno! Pray Ma, ono, ako netko zeli preuzet organizaciju toga, slobodno. Ja vam dam filmic, i donesem vam i projektor i laptop kad ce vam trebat i to je to. Very Happy

BTW, ono sto sam rekao na kraju. Mi smo nabavili opremu (projektor, laptop itd.), tak da ako je netko zainteresiran da priredjuje ovakve ili slicne stvari, samo naprijed, javite nam se i dobite posudimo ih vam kad treba.
Ne znam, jel netko zazire od SZ-a ili tak nesto, ono, kao politika simo tamo. Ne trebate uopce nis imat veze sa SZ-om, samo dodjete i radite. A i ovaj sad SZ na MO-u nije onakva politika kakva je uobicajna u lijepoj nasoj..
Nas par je htjelo pokrenut SS-HMD da se ozivi studentska drustvena scena, na kraju je to cinik za neki svoj projektic pokrenul prije nas, al ono, to postoji i samo ceka ljude koji zele nest radit, pitajte ga (Hansa) ak hocete nekaj tak radit. Ne slusajte kaj ce vas on napast sa svojim idejama kaj da se radi, nego mu sam recite da ocete radit ovo svoje kroz SS-HMD i bok. nema vas kaj gnjavit, tj. ne morate ni nista imati sa Hansom, ak necete, samo dodjete i radite svoje. A ni ne gnjavi Hans tak, dobar je on ipak.
Zasto uopce stalno spominjem udruge tj. neko organiziranje, zato jer se tak stvari lakse naprave i lakse nadje pomoc i sponzori itd..
Ma samo dodjite i radite kaj zelite, kad vas se par skupi, lako se organizirate da se mozete pomagat.
A i mi bi htjeli da imamo kome ostavit ovu opremu (jer ona nije vlasnistvo SZ-a vec nas osam), nekome tko ce ju koristit za studente, a ne da, ne daj Boze, dodje garnitura poput prijasnje na celo ovog SZ-a, jer bi onda pojedinci iz takve garniture to koristili za svoje osobne potrebe i bok studenti..
Enivej, tehnika je tu, samo fale ljudi koji zele nesto lijepo s njom raditi.

Nemojte mi se sad javit da bi netko isel doma igrat igrice s laptopom, ili gledat filmove s projektorom. Znate na kaj mislim pod raditi..



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:18 sri, 18. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]I jos jednom puno hvala Krcku na ideji![/b]
I jos jednom puno hvala Krcku na ideji!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 8:51 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mene fasciniralo kak je slika bila dobra. Skoro sat vremena videa u nekih 700 MB i vidi se sasvim solidno na dva velika platna u 003 :shock: :veselje: Danas stvarno svaka šuša moze organizirat kino-quality projekciju (NHF steel :wink: ).

Inace, termin se poklopio sa znanstvenim kolokvijem. Iduce srijede vjerojatno odaziv asistenata/profesora bude bolji (pod pretpostavkom da nema kolokvija).
Mene fasciniralo kak je slika bila dobra. Skoro sat vremena videa u nekih 700 MB i vidi se sasvim solidno na dva velika platna u 003 Shocked Veseljeeeee! Danas stvarno svaka šuša moze organizirat kino-quality projekciju (NHF steel Wink ).

Inace, termin se poklopio sa znanstvenim kolokvijem. Iduce srijede vjerojatno odaziv asistenata/profesora bude bolji (pod pretpostavkom da nema kolokvija).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
pbanicev
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 10. 2004. (19:32:44)
Postovi: (52)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 0
Lokacija: /dev/random V /dev/null V /dev/zero

PostPostano: 11:16 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:miniklap: :miniklap: :miniklap:
:thankyou2:
Molim da se onaj problem sa zvukom konačno razrijesi :pray:, jer neće imati smisla pozvati vise ljudi (na one male zvučnike :twisted: ). Znate na sto mislim, vise ljudi vise buke :-$ Nek netko donese nesto jače (mislim zvucnike, ali ako se broj ljudi ne poveća nećete ih koristiti :lol: :twisted: jer bi to bilo kontraproduktivno :ccc: )
Applause Applause Applause
Yet another 'Thank you' sign
Molim da se onaj problem sa zvukom konačno razrijesi Pray, jer neće imati smisla pozvati vise ljudi (na one male zvučnike Twisted Evil ). Znate na sto mislim, vise ljudi vise buke Shhh Nek netko donese nesto jače (mislim zvucnike, ali ako se broj ljudi ne poveća nećete ih koristiti Laughing Twisted Evil jer bi to bilo kontraproduktivno Ccc.... Sram te bilo... )



_________________
vim vim vim
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:34 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, ak netko ima zvucnike, nek se javi.

Izgleda da oni koji su postavljeni u 003 nisu uopce ni spojeni.. Tak su mi rekli u RC-u jucer navecer.
Ali zato sam ja dosao sa tri opcije za projiciranje: DVD player, komp iz 003, laptop (i zvucnici u 003 za sve 3 opcije)! :misici: I na kraju se projiciralo sa cetvrtom, tj. modificiranom trecom sa malim stolnim zvucnicima... :roll:

Ali bili smo jako tihi jucer! :ok:
Da, ak netko ima zvucnike, nek se javi.

Izgleda da oni koji su postavljeni u 003 nisu uopce ni spojeni.. Tak su mi rekli u RC-u jucer navecer.
Ali zato sam ja dosao sa tri opcije za projiciranje: DVD player, komp iz 003, laptop (i zvucnici u 003 za sve 3 opcije)! Kako sam snazan! I na kraju se projiciralo sa cetvrtom, tj. modificiranom trecom sa malim stolnim zvucnicima... Rolling Eyes

Ali bili smo jako tihi jucer! O-kay!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:51 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osim sto smo Mea i ja upadali nakon kolokvija i suskali s papirima :lol:
Osim sto smo Mea i ja upadali nakon kolokvija i suskali s papirima Laughing



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 14:50 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

znači bit će opet? ajde, baš mi je drago. zbog kolokvija ipak nisam ošla na to. al slijedeći put ću pobjeć s fizike...
a zanimanje za veliki fermatov teorem je u meni pobudio veky, na početku ovog semestra, kad nam je za neku neformalnu zadaću dao da utvdimo istinitost suda za kojeg se pokazalo da je upravo vft...
budem došla u srijedu onda... :D c ya...
znači bit će opet? ajde, baš mi je drago. zbog kolokvija ipak nisam ošla na to. al slijedeći put ću pobjeć s fizike...
a zanimanje za veliki fermatov teorem je u meni pobudio veky, na početku ovog semestra, kad nam je za neku neformalnu zadaću dao da utvdimo istinitost suda za kojeg se pokazalo da je upravo vft...
budem došla u srijedu onda... Very Happy c ya...



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 15:21 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@jaki zvučnici: nikako ne bih preporučao nešto ozbiljnije neovisno o veličini prostorije ... za božićni domjenak na fizici se svake godine ima projekcija. e sad jaki zvučnici su radili toliko jaki zvuk da se stvarno otkrilo sve akustičke nepogodnosti naših učiona - sve vibrira, trese i zvecka - od neonki, pa do radijatora :?

ako će projekcija opet bit u ovo vrijeme možete uzet one iz ćumeza - izgledaju maleno, ali Creativeovi zvučnici nikad nisu slabi. imho mislim da su dovoljno jaki za 003, a opet ne prejaki.
@jaki zvučnici: nikako ne bih preporučao nešto ozbiljnije neovisno o veličini prostorije ... za božićni domjenak na fizici se svake godine ima projekcija. e sad jaki zvučnici su radili toliko jaki zvuk da se stvarno otkrilo sve akustičke nepogodnosti naših učiona - sve vibrira, trese i zvecka - od neonki, pa do radijatora Confused

ako će projekcija opet bit u ovo vrijeme možete uzet one iz ćumeza - izgledaju maleno, ali Creativeovi zvučnici nikad nisu slabi. imho mislim da su dovoljno jaki za 003, a opet ne prejaki.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:31 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]Izgleda da oni koji su postavljeni u 003 nisu uopce ni spojeni.. Tak su mi rekli u RC-u jucer navecer.[/quote]

Cini se da su to zaboravili reci profesorima koji su te zvucnike koristili, pa je njima funkcioniralo. :rotfl: Cini mi se da sam tako cuo prof. Marusica na predavanju i prof. Mangera (i sve ostale koji su sudjelovali) na predstavljanju fakulteta prije godinu i pol. 8)

Istina, oni su koristili mikrofon, no onda valjda nije problem i notebook okaciti na to. :)

P.S. Koliko vam odgovaraju oni zvucnici koje imam na stolu? :-k
steelworker (napisa):
Izgleda da oni koji su postavljeni u 003 nisu uopce ni spojeni.. Tak su mi rekli u RC-u jucer navecer.


Cini se da su to zaboravili reci profesorima koji su te zvucnike koristili, pa je njima funkcioniralo. Valjam se po podu od smijeha Cini mi se da sam tako cuo prof. Marusica na predavanju i prof. Mangera (i sve ostale koji su sudjelovali) na predstavljanju fakulteta prije godinu i pol. Cool

Istina, oni su koristili mikrofon, no onda valjda nije problem i notebook okaciti na to. Smile

P.S. Koliko vam odgovaraju oni zvucnici koje imam na stolu? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 15:31 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

bolji termin je u srijedu u 5 :) (da ne cekamo ;)
bolji termin je u srijedu u 5 Smile (da ne cekamo Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 15:40 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MB"]bolji termin je u srijedu u 5 :) (da ne cekamo ;)[/quote]
ditto
MB (napisa):
bolji termin je u srijedu u 5 Smile (da ne cekamo Wink

ditto



_________________
-- space available for rent --
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 17:31 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Siguran sam da bi Ć rado posudio svoje zvučnike dok god nije petak u 16h :)
Siguran sam da bi Ć rado posudio svoje zvučnike dok god nije petak u 16h Smile



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 19:27 čet, 19. 1. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Siguran sam da bi Ć rado posudio svoje zvučnike dok god nije petak u 16h :)[/quote]

čitaj što sam napisao :P ;)
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Siguran sam da bi Ć rado posudio svoje zvučnike dok god nije petak u 16h Smile


čitaj što sam napisao Razz Wink



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4  Sljedeće
Stranica 1 / 4.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan