Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Razmišljanja o osnivanju udruge za zaštitu prava pušača
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 20:43 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"]kome je jos (osim meni) totalno najgore od svega je to kaj je to u zenskom wc u... :?: (jer da je u muskom, svi bi rekli- to smo i ocekivali)
(jer kao sto Grgina spremacica teta Vegeta kaze... muskarci su prevrtljivi)
(svasta jos kaze, kog zanima :arrow: PM :lol: )[/quote]
Možda su dečki pušili u ženskom wc-u. :D
A kaj joj to znači da su muškarci prevrtljivi?
Ignavia (napisa):
kome je jos (osim meni) totalno najgore od svega je to kaj je to u zenskom wc u... Question (jer da je u muskom, svi bi rekli- to smo i ocekivali)
(jer kao sto Grgina spremacica teta Vegeta kaze... muskarci su prevrtljivi)
(svasta jos kaze, kog zanima Arrow PM Laughing )

Možda su dečki pušili u ženskom wc-u. Very Happy
A kaj joj to znači da su muškarci prevrtljivi?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 20:47 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anđelčić"]
Možda su dečki pušili u ženskom wc-u. :D
A kaj joj to znači da su muškarci prevrtljivi?[/quote]
ja isto mislim da su to bili decki, cure su prefine... to sam naucila od tete vegete... ona ti sve kaze, i onda znas kakav si i kak se trebas ponasat... ovim putem joj saljem jedno veliko HVALA, ne znam gdje bih sada bila da nema nje... a u vezi muske prevrtljivosti, to poglavlje radimo tek slijedeci tjedan tako da jos ne znam nista, ali cim saznam javim :!:
Anđelčić (napisa):

Možda su dečki pušili u ženskom wc-u. Very Happy
A kaj joj to znači da su muškarci prevrtljivi?

ja isto mislim da su to bili decki, cure su prefine... to sam naucila od tete vegete... ona ti sve kaze, i onda znas kakav si i kak se trebas ponasat... ovim putem joj saljem jedno veliko HVALA, ne znam gdje bih sada bila da nema nje... a u vezi muske prevrtljivosti, to poglavlje radimo tek slijedeci tjedan tako da jos ne znam nista, ali cim saznam javim Exclamation



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 20:50 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ignavia"][quote="Anđelčić"]
Možda su dečki pušili u ženskom wc-u. :D
A kaj joj to znači da su muškarci prevrtljivi?[/quote]
ja isto mislim da su to bili decki, cure su prefine... to sam naucila od tete vegete... ona ti sve kaze, i onda znas kakav si i kak se trebas ponasat... ovim putem joj saljem jedno veliko HVALA, ne znam gdje bih sada bila da nema nje... a u vezi muske prevrtljivosti, to poglavlje radimo tek slijedeci tjedan tako da jos ne znam nista, ali cim saznam javim :!:[/quote]
Koliko unaprijed trebam rezervirati jednu kontrolu kod te tete Vegete? Naime, i ja želim malo upoznati samu sebe... :?
Ignavia (napisa):
Anđelčić (napisa):

Možda su dečki pušili u ženskom wc-u. Very Happy
A kaj joj to znači da su muškarci prevrtljivi?

ja isto mislim da su to bili decki, cure su prefine... to sam naucila od tete vegete... ona ti sve kaze, i onda znas kakav si i kak se trebas ponasat... ovim putem joj saljem jedno veliko HVALA, ne znam gdje bih sada bila da nema nje... a u vezi muske prevrtljivosti, to poglavlje radimo tek slijedeci tjedan tako da jos ne znam nista, ali cim saznam javim Exclamation

Koliko unaprijed trebam rezervirati jednu kontrolu kod te tete Vegete? Naime, i ja želim malo upoznati samu sebe... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 20:54 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Anđelčić"][quote="Ignavia"]
Koliko unaprijed trebam rezervirati jednu kontrolu kod te tete Vegete? Naime, i ja želim malo upoznati samu sebe... :?[/quote]
ma ne treba rezervacija, budem te prek veze ugurala, bilo koji ponedjeljak izmedju 20 do 8 ujutro i negdje 7 navecer, kreni prema klasicnoj gimnaziji (krizaniceva) i negdje tocno u trenutku kad ugledas to brodoliko zdanje, cut ces zvukove poput puff pant, uff uf, to je teta Vegeta, udji u zgradu, nadji stan i pitaj sve sto zelis znat
[quote="Anđelčić"]
Ignavia (napisa):

Koliko unaprijed trebam rezervirati jednu kontrolu kod te tete Vegete? Naime, i ja želim malo upoznati samu sebe... Confused

ma ne treba rezervacija, budem te prek veze ugurala, bilo koji ponedjeljak izmedju 20 do 8 ujutro i negdje 7 navecer, kreni prema klasicnoj gimnaziji (krizaniceva) i negdje tocno u trenutku kad ugledas to brodoliko zdanje, cut ces zvukove poput puff pant, uff uf, to je teta Vegeta, udji u zgradu, nadji stan i pitaj sve sto zelis znat



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 20:58 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa meni... mislim mene ne zabrinjava i ne gadi mi se to što neko puši u wc-u, mislim ja sam protiv toga, al kako je wc izgledao nakon toga! da im je nakon toga što su bile ljene popest se tih par stepenica, bilo teško obrisat školjku i pustit vodu....
pa meni... mislim mene ne zabrinjava i ne gadi mi se to što neko puši u wc-u, mislim ja sam protiv toga, al kako je wc izgledao nakon toga! da im je nakon toga što su bile ljene popest se tih par stepenica, bilo teško obrisat školjku i pustit vodu....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Anđelčić
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 05. 2005. (16:57:50)
Postovi: (201)16
Sarma = la pohva - posuda
= 22 - 16

PostPostano: 21:05 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja zapravo ne želim vjerovati da se to dogodilo... :?
Ja zapravo ne želim vjerovati da se to dogodilo... Confused


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 21:38 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

gle što je najžalosnije ja se ne čudim tone da neko puši u wc-u, gadi mi se i protiv sam toga, ali ne čudim se tome...
ali to da jednostavno neko nije jasno očistit iza sebe to mi je nejasno, pa nisi doma da možeš ostavit posranu školjku... pa di bi došli da moraš svaki put prije korištenja zahoda isti ribat
gle što je najžalosnije ja se ne čudim tone da neko puši u wc-u, gadi mi se i protiv sam toga, ali ne čudim se tome...
ali to da jednostavno neko nije jasno očistit iza sebe to mi je nejasno, pa nisi doma da možeš ostavit posranu školjku... pa di bi došli da moraš svaki put prije korištenja zahoda isti ribat


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 21:43 uto, 28. 2. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

@mladac: nazalost, kucnuo je cas kada moras odluciti da li ti se pusenju u wc u gadi ili ne... znam, nije lako, svi smo kroz to prosli, ali vidjet ces, poslije ce ti biti drago
:jez1:
@mladac: nazalost, kucnuo je cas kada moras odluciti da li ti se pusenju u wc u gadi ili ne... znam, nije lako, svi smo kroz to prosli, ali vidjet ces, poslije ce ti biti drago
Jez 1



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 9:12 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT: A tko je uopće ta teta vegeta? :OT:

Meni je bio zakon svojedoban natpis negdje na 2. katu:
u muškom wc-u: molim vas da ne bacate uloške u wc
u ženskom wc-u: molim vas da ne stojite na dasci

Prema tome, što se tiče spola koji je učinio to nedjelo, vrlo lako bi mogo biti i ženski

Treba unijeti kulturu u pušačke krugove. Ne pušiti tamo gdje je zakonm zabranjeno. Ne pušiti tamo gdje drugima smeta. Poštivati okoliš svoj i tete čistačice kojima je ionak to gadan dio posla (čišćenje zahodskih školjki). Ako si žensko i pušiš, ne moraš se ponašati kao muški (koji ne puši)


AJd pliz obrišite drugi post (umjesto uredi kliknuh na citiraj)
Off-topic A tko je uopće ta teta vegeta? Off-topic

Meni je bio zakon svojedoban natpis negdje na 2. katu:
u muškom wc-u: molim vas da ne bacate uloške u wc
u ženskom wc-u: molim vas da ne stojite na dasci

Prema tome, što se tiče spola koji je učinio to nedjelo, vrlo lako bi mogo biti i ženski

Treba unijeti kulturu u pušačke krugove. Ne pušiti tamo gdje je zakonm zabranjeno. Ne pušiti tamo gdje drugima smeta. Poštivati okoliš svoj i tete čistačice kojima je ionak to gadan dio posla (čišćenje zahodskih školjki). Ako si žensko i pušiš, ne moraš se ponašati kao muški (koji ne puši)


AJd pliz obrišite drugi post (umjesto uredi kliknuh na citiraj)



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."


Zadnja promjena: Ivančica; 9:23 sri, 1. 3. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 10:10 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Treba unijeti kulturu u pušačke krugove. Ne pušiti tamo gdje je zakonm zabranjeno. Ne pušiti tamo gdje drugima smeta. Poštivati okoliš svoj i tete čistačice kojima je ionak to gadan dio posla (čišćenje zahodskih školjki). Ako si žensko i pušiš, ne moraš se ponašati kao muški (koji ne puši)[/quote]

Bojim se da je ovo moguce samo ako se pocne rigorozno primjenjivati kazne za one koji krse taj zakon. Onda bi se ljudi naucili. Ovako s dobrom voljom, tesko da ce se to dogoditi...
Ivančica (napisa):
Treba unijeti kulturu u pušačke krugove. Ne pušiti tamo gdje je zakonm zabranjeno. Ne pušiti tamo gdje drugima smeta. Poštivati okoliš svoj i tete čistačice kojima je ionak to gadan dio posla (čišćenje zahodskih školjki). Ako si žensko i pušiš, ne moraš se ponašati kao muški (koji ne puši)


Bojim se da je ovo moguce samo ako se pocne rigorozno primjenjivati kazne za one koji krse taj zakon. Onda bi se ljudi naucili. Ovako s dobrom voljom, tesko da ce se to dogoditi...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 14:32 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

moguće je... ako se osnuje udruga koja će imati statut i svoje mjere kažnjavanja
moguće je... ako se osnuje udruga koja će imati statut i svoje mjere kažnjavanja



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 15:06 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Ako si žensko i pušiš, ne moraš se ponašati kao muški (koji ne puši)[/quote]

Oke, protestiram. Ovo su predrasude i ne ponasaju se svi muski tak! :upset: :PPPP
Ivančica (napisa):
Ako si žensko i pušiš, ne moraš se ponašati kao muški (koji ne puši)


Oke, protestiram. Ovo su predrasude i ne ponasaju se svi muski tak! I'm upset! Blaeh!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 15:47 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dobro steel ne vrijeđaj se odmah. Znam ja da si ti fin dobar, mamin dečko. To muški u prenesenom značenju znači "frajerski" - tipa: ja sve mogu jer sam muško.... žene su tu da bi bile dame... ali taj gen je valjda odavno mutirao (ja sam prvi primjerak - ne prvi u vremenskom smislu, nego blizinskom)
Dobro steel ne vrijeđaj se odmah. Znam ja da si ti fin dobar, mamin dečko. To muški u prenesenom značenju znači "frajerski" - tipa: ja sve mogu jer sam muško.... žene su tu da bi bile dame... ali taj gen je valjda odavno mutirao (ja sam prvi primjerak - ne prvi u vremenskom smislu, nego blizinskom)



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 18:09 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pusaci nemaju prava, oni su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove... :))
pusaci nemaju prava, oni su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove... :))



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
SickJedi
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 01. 10. 2004. (16:41:56)
Postovi: (3BC)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
12 = 42 - 30
Lokacija: Esperantija

PostPostano: 18:16 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="DarkOne™24/7®"]pusaci nemaju prava, oni su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove... :))[/quote]

Mislis mi smo oovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove? :D
DarkOne™24/7® (napisa):
pusaci nemaju prava, oni su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove... Smile)


Mislis mi smo oovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove? Very Happy



_________________
Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy) I bow before youVeliki Limun, on je kiseo i zut Bow to the left Marvin (from Hitchhiker's Guide to the Galaxy)
Depression is merely anger without enthusiasm.
There's no place like 127.0.0.1
Ken Lee je zakon!!!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 18:30 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SickJedi"][quote="DarkOne™24/7®"]pusaci nemaju prava, oni su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove... :))[/quote]

Mislis mi smo oovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove? :D[/quote]

ne
pusaci su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove...

dakle svi koji su pusaci da.... pa onda i ja jer sam pusac... da.. :))
SickJedi (napisa):
DarkOne™24/7® (napisa):
pusaci nemaju prava, oni su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove... :))


Mislis mi smo oovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove? :D


ne
pusaci su ovisnici i trebali bi se ici ljecit u ustanove...

dakle svi koji su pusaci da.... pa onda i ja jer sam pusac... da.. :))



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:05 sri, 1. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kad vec o ovisnosti o porocima...ne znam da li ste gledali [i]Coffee and cigarettes[/i], meni je bio zakon, taman si nesto komentiram i u sljedecoj sceni mi Jarmusch da svoj odgovor. Raspravljam s njim preko filma.... errr ...kaj sam ja htio rec... :grebgreb:...aha!... da, film govori kak svi mi imamo svoje "male" masovne poroke, u kojima nalazimo neku utjehu/sigurnost itd. i oni se kroz generacije mogu mijenjati, ali potreba za nekim porokom ne.

Nekima su to cigarete i kava, nekima caj u 5 popodne, "nekima" cevapi, nekima nesto peto...

[img]http://www.kunstencentrumnetwerk.be/film/images/coffee.jpg[/img]

---

Al to svejedno ne znaci da drugi moraju patit zbog necijeg poroka.. :PPPP
Kad vec o ovisnosti o porocima...ne znam da li ste gledali Coffee and cigarettes, meni je bio zakon, taman si nesto komentiram i u sljedecoj sceni mi Jarmusch da svoj odgovor. Raspravljam s njim preko filma.... errr ...kaj sam ja htio rec... Kotacici rade 100 na sat...aha!... da, film govori kak svi mi imamo svoje "male" masovne poroke, u kojima nalazimo neku utjehu/sigurnost itd. i oni se kroz generacije mogu mijenjati, ali potreba za nekim porokom ne.

Nekima su to cigarete i kava, nekima caj u 5 popodne, "nekima" cevapi, nekima nesto peto...





Al to svejedno ne znaci da drugi moraju patit zbog necijeg poroka.. Blaeh!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
overlord
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 18. 11. 2005. (19:27:07)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 0 - 7

PostPostano: 20:09 čet, 2. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sto se toga tice... i pusaci smo ljudi! I ja cikam pred faxom! Mislim, 'ko je kriv sto se nama pusi, a nekima ne :P :wink:
kako god to shvatili!
Sto se toga tice... i pusaci smo ljudi! I ja cikam pred faxom! Mislim, 'ko je kriv sto se nama pusi, a nekima ne Razz Wink
kako god to shvatili!



_________________
Seven deadly sins, seven ways to win, seven holy paths to hell and your trip begins...
Seven downward sloaps, seven bloody hopes, seven are your burning fires, seven your desires!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:40 pet, 3. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="overlord"]Sto se toga tice... i pusaci smo ljudi! I ja cikam pred faxom! Mislim, 'ko je kriv sto se nama pusi, a nekima ne :P :wink:
kako god to shvatili![/quote]

Pa to sam i ja tel rec sa ovim gore, svi mi imamo svoje poroke, nekima je to pusenje, nekima nest drugo.. Svi smo mi ljudi. :victory:
overlord (napisa):
Sto se toga tice... i pusaci smo ljudi! I ja cikam pred faxom! Mislim, 'ko je kriv sto se nama pusi, a nekima ne Razz Wink
kako god to shvatili!


Pa to sam i ja tel rec sa ovim gore, svi mi imamo svoje poroke, nekima je to pusenje, nekima nest drugo.. Svi smo mi ljudi. Pooobjeeedaaaa!!!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 10:06 pet, 3. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"] Svi smo mi ljudi. :victory:[/quote]

Misliš [size=18]ludi[/size][color=brown][/color]
steelworker (napisa):
Svi smo mi ljudi. Pooobjeeedaaaa!!!


Misliš ludi



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5
Stranica 5 / 5.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan