Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Stipendije

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:24 pet, 30. 5. 2003    Naslov: Stipendije Citirajte i odgovorite

za one koji (jos) nisu vidjeli...

[quote="MZT"]
[color=violet][size=16][b]Obavijest o daljnjem postupku za dobitnike državne stipendije[/b][/size][/color]

Studenti koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju moći će [b]početkom sljedećeg tjedna[/b] potpisati Ugovor o dodjeli stipendije na svom visokom učilištu.

U poslovnicama Privredne banke Zagreb (prema mjestu visokog učilišta) [b]otvoreni su tekući računi[/b] za sve studente koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju. Studenti će s ugovorom i osobnom iskaznicom u banci potpisati ugovor o tekućem računu.

U pripremi je isplata stipendija za razdoblje [color=red]siječanj - svibanj[/color].[/quote]

kopirano [url=http://www.mzt.hr/mzt/hrv/djelatnosti/visoko/standard/stipendije-rezultati/obavijest.htm]odavde[/url]

hm... a sta je sa 10, 11 i 12 mjesecom?
il ce nas mozda stipendirati od 01.01. do 01.01... i tako svake godine?
a tko ce ga znat...

kako bilo da bilo, veselim se :)
za one koji (jos) nisu vidjeli...

MZT (napisa):

Obavijest o daljnjem postupku za dobitnike državne stipendije

Studenti koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju moći će početkom sljedećeg tjedna potpisati Ugovor o dodjeli stipendije na svom visokom učilištu.

U poslovnicama Privredne banke Zagreb (prema mjestu visokog učilišta) otvoreni su tekući računi za sve studente koji su ostvarili pravo na državnu stipendiju. Studenti će s ugovorom i osobnom iskaznicom u banci potpisati ugovor o tekućem računu.

U pripremi je isplata stipendija za razdoblje siječanj - svibanj.


kopirano odavde

hm... a sta je sa 10, 11 i 12 mjesecom?
il ce nas mozda stipendirati od 01.01. do 01.01... i tako svake godine?
a tko ce ga znat...

kako bilo da bilo, veselim se Smile



_________________
It's not who you love. It's how.


Zadnja promjena: Nesi; 11:47 sri, 11. 6. 2003; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 21:14 pet, 30. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne treba ići išta potpisivati u poslovnice Privredne banke. Danas sam bio i rečeno mi je da dođem kad mi na kućnu adresu pošalju pin.
Dakle, unatoč onome što vam tete u referadi kažu (nemam ništa protiv njih inače) nemojte ići u banku već se strpite dok vam ne dođe pin doma.
Ne treba ići išta potpisivati u poslovnice Privredne banke. Danas sam bio i rečeno mi je da dođem kad mi na kućnu adresu pošalju pin.
Dakle, unatoč onome što vam tete u referadi kažu (nemam ništa protiv njih inače) nemojte ići u banku već se strpite dok vam ne dođe pin doma.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:17 pet, 30. 5. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"]Ne treba ići išta potpisivati u poslovnice Privredne banke. Danas sam bio i rečeno mi je da dođem kad mi na kućnu adresu pošalju pin.
Dakle, unatoč onome što vam tete u referadi kažu (nemam ništa protiv njih inače) nemojte ići u banku već se strpite dok vam ne dođe pin doma.[/quote]

ovo ja prenesoh sa sluzbene stranice ministarstva znanosti i tehnologije...
u referadi nisam bila, jos... :)
sto se potpisivanja ugovora tice, a nadam se da ce bar na nekoj oglasnoj ploci pisati neka obavijest... :)
Void (napisa):
Ne treba ići išta potpisivati u poslovnice Privredne banke. Danas sam bio i rečeno mi je da dođem kad mi na kućnu adresu pošalju pin.
Dakle, unatoč onome što vam tete u referadi kažu (nemam ništa protiv njih inače) nemojte ići u banku već se strpite dok vam ne dođe pin doma.


ovo ja prenesoh sa sluzbene stranice ministarstva znanosti i tehnologije...
u referadi nisam bila, jos... Smile
sto se potpisivanja ugovora tice, a nadam se da ce bar na nekoj oglasnoj ploci pisati neka obavijest... Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 21:46 pon, 2. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam spomenuo da se poslovnica Privredne banke u Zagrebu (Vukovarska 72) u kojoj se može otvoriti račun nalazi kod Pučkog otvorenog učilišta (da znate otprilike gdje je).
Nisam spomenuo da se poslovnica Privredne banke u Zagrebu (Vukovarska 72) u kojoj se može otvoriti račun nalazi kod Pučkog otvorenog učilišta (da znate otprilike gdje je).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 21:57 pon, 2. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"]Nisam spomenuo da se poslovnica Privredne banke u Zagrebu (Vukovarska 72) u kojoj se može otvoriti račun nalazi kod Pučkog otvorenog učilišta (da znate otprilike gdje je).[/quote]

Neki su to naučili [i]the hard way [/i] :)
Void (napisa):
Nisam spomenuo da se poslovnica Privredne banke u Zagrebu (Vukovarska 72) u kojoj se može otvoriti račun nalazi kod Pučkog otvorenog učilišta (da znate otprilike gdje je).


Neki su to naučili the hard way Smile



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 23:57 pon, 2. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo, ako nekome pomogne, mala uputa za Hrvatsku Lutriju, koja je takodjer u Vukovarskoj 72... ;)

[url]http://imenik.hinet.hr/htnet/map.dll/map?x=2459438&y=5071937&l=2[/url]

Cini mi se da je to preko puta onog auto-salona ili tako neceg kraj svima vama omiljene Martinovke... :lol:
Evo, ako nekome pomogne, mala uputa za Hrvatsku Lutriju, koja je takodjer u Vukovarskoj 72... Wink

http://imenik.hinet.hr/htnet/map.dll/map?x=2459438&y=5071937&l=2

Cini mi se da je to preko puta onog auto-salona ili tako neceg kraj svima vama omiljene Martinovke... Laughing



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 11:52 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

za one koji nisu jos otisli

lova je sjela :weee:
samo trebate otici tamo ako nemate racun, otvorit ce vam ga, dati karticu odmah, poslat pin doma (meni doso u roku 4 dana)

ehda, i ako idete, bile su JAKO velike guzve.... ja sam cekala u redu sat vremena...
i pripazite da im je radno vrijeme do 15:30 (ako me sjecanje dobro sluzi, a cinimise da da :wink: )

nemojte zaboraviti osobnu (btw, mislim da jedino to traze, niti ugovor na uvid, nista... oh well, valjda znaju sto rade :) )

eto, toliko... bit ce danas jos informacija... :)
za one koji nisu jos otisli

lova je sjela Weeeeeee!!!!!!!!!!!
samo trebate otici tamo ako nemate racun, otvorit ce vam ga, dati karticu odmah, poslat pin doma (meni doso u roku 4 dana)

ehda, i ako idete, bile su JAKO velike guzve.... ja sam cekala u redu sat vremena...
i pripazite da im je radno vrijeme do 15:30 (ako me sjecanje dobro sluzi, a cinimise da da Wink )

nemojte zaboraviti osobnu (btw, mislim da jedino to traze, niti ugovor na uvid, nista... oh well, valjda znaju sto rade Smile )

eto, toliko... bit ce danas jos informacija... Smile



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 12:25 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]za one koji nisu jos otisli
samo trebate otici tamo ako nemate racun, otvorit ce vam ga, dati karticu odmah, poslat pin doma (meni doso u roku 4 dana)
[/quote]

Zar nije procedura : čekaj pin - odi po karticu? :?

EDIT:

[quote="Nesi"]
nemojte zaboraviti osobnu (btw, mislim da jedino to traze, niti ugovor na uvid, nista... oh well, valjda znaju sto rade :) [/quote]

ministarstvo je otvorilo račun na tvoje ime, a ne ti, tako da samo trebaš potvrditi da si ti ti da bi ti dali karticu :)
Nesi (napisa):
za one koji nisu jos otisli
samo trebate otici tamo ako nemate racun, otvorit ce vam ga, dati karticu odmah, poslat pin doma (meni doso u roku 4 dana)


Zar nije procedura : čekaj pin - odi po karticu? Confused

EDIT:

Nesi (napisa):

nemojte zaboraviti osobnu (btw, mislim da jedino to traze, niti ugovor na uvid, nista... oh well, valjda znaju sto rade Smile


ministarstvo je otvorilo račun na tvoje ime, a ne ti, tako da samo trebaš potvrditi da si ti ti da bi ti dali karticu Smile



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Void
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 11. 2002. (18:08:22)
Postovi: (FA)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0

PostPostano: 13:16 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dodge"]Zar nije procedura : čekaj pin - odi po karticu? :?
[/quote]

Koliko sam ja shvatio, kad ti posalju pin doma siguran si da je dosla tvoja kartica u banku pa je mozes ici pokupiti, a ako ti pin nije dosao onda nisi siguran da li je dosla kartica u banku. Nisam siguran, ali tako nesto vrijedi.
dodge (napisa):
Zar nije procedura : čekaj pin - odi po karticu? Confused


Koliko sam ja shvatio, kad ti posalju pin doma siguran si da je dosla tvoja kartica u banku pa je mozes ici pokupiti, a ako ti pin nije dosao onda nisi siguran da li je dosla kartica u banku. Nisam siguran, ali tako nesto vrijedi.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 21:00 sri, 11. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Void"][quote="dodge"]Zar nije procedura : čekaj pin - odi po karticu? :?
[/quote]

Koliko sam ja shvatio, kad ti posalju pin doma siguran si da je dosla tvoja kartica u banku pa je mozes ici pokupiti, a ako ti pin nije dosao onda nisi siguran da li je dosla kartica u banku. Nisam siguran, ali tako nesto vrijedi.[/quote]

njah.. vi ne citate sto ja pisem... cccc...
kartica vas TAMO ceka, dodjete potvrditi da to hocete, i cekate doma pin, i mozete odsetati do bankomata i dizati pare...

znam da iance procedura ide pin-kartica u banku, ali ovo je ocito drugacije....
Void (napisa):
dodge (napisa):
Zar nije procedura : čekaj pin - odi po karticu? Confused


Koliko sam ja shvatio, kad ti posalju pin doma siguran si da je dosla tvoja kartica u banku pa je mozes ici pokupiti, a ako ti pin nije dosao onda nisi siguran da li je dosla kartica u banku. Nisam siguran, ali tako nesto vrijedi.


njah.. vi ne citate sto ja pisem... cccc...
kartica vas TAMO ceka, dodjete potvrditi da to hocete, i cekate doma pin, i mozete odsetati do bankomata i dizati pare...

znam da iance procedura ide pin-kartica u banku, ali ovo je ocito drugacije....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dodge
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 19. 02. 2003. (10:47:50)
Postovi: (85)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: quick stop

PostPostano: 7:52 čet, 12. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
njah.. vi ne citate sto ja pisem... cccc...
kartica vas TAMO ceka, dodjete potvrditi da to hocete, i cekate doma pin, i mozete odsetati do bankomata i dizati pare...

znam da iance procedura ide pin-kartica u banku, ali ovo je ocito drugacije....[/quote]

Koliko sam upoznat Void je prvo dobio pin, a onda odšetao u banku.
A i tako je bilo rečeno u banci(vidi Voidov prvi reply u threadu).
Nesi (napisa):

njah.. vi ne citate sto ja pisem... cccc...
kartica vas TAMO ceka, dodjete potvrditi da to hocete, i cekate doma pin, i mozete odsetati do bankomata i dizati pare...

znam da iance procedura ide pin-kartica u banku, ali ovo je ocito drugacije....


Koliko sam upoznat Void je prvo dobio pin, a onda odšetao u banku.
A i tako je bilo rečeno u banci(vidi Voidov prvi reply u threadu).



_________________
Your logic does not resemble our Earth logic.
Mine is much more advanced.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan