Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

MSDNAA

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
zeix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2006. (12:39:11)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 23 - 6

PostPostano: 20:04 uto, 28. 3. 2006    Naslov: MSDNAA Citirajte i odgovorite

Prica se po faxu, al za svaki slucaj da ne uletim ka redikul u RC pitat cu prvo ovdi. Jel istina da se sad uzme neka sifra i username u RC-u i onda se ode na neku stranicu od microsofta, logira se i onda se moze skinit skoro cili njihov software.
Prica se po faxu, al za svaki slucaj da ne uletim ka redikul u RC pitat cu prvo ovdi. Jel istina da se sad uzme neka sifra i username u RC-u i onda se ode na neku stranicu od microsofta, logira se i onda se moze skinit skoro cili njihov software.



_________________
"From this proposition it will follow, when arithmetical addition has been defined, that 1+1=2."
Page 360, Principia Mathematica
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (350)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 21:00 uto, 28. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam čuo da to vrijedi tek od prvog.
I zbog očekivane gužve već će u subotu RC biti otvoren za studente 9-19.

- Nenad
Ja sam čuo da to vrijedi tek od prvog.
I zbog očekivane gužve već će u subotu RC biti otvoren za studente 9-19.

- Nenad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zeix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2006. (12:39:11)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 23 - 6

PostPostano: 21:05 uto, 28. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hmm, da, bit ce guzve. Pa mogli su jednostavno odmah svima generirati usernamove i sifre i poslat ih na mail
Hmm, da, bit ce guzve. Pa mogli su jednostavno odmah svima generirati usernamove i sifre i poslat ih na mail



_________________
"From this proposition it will follow, when arithmetical addition has been defined, that 1+1=2."
Page 360, Principia Mathematica
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:55 uto, 28. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ne vidim potrebu za ovom drugom opcijom.... ne zele svi M$ stvari :PPPP
a uostalom, broj racunaraca i onih koje to zanima je sigurno manji od pola studenta koji jesu an ovom faxu, a vjerujem da je manji i od cetvrtine...
tako da zbilja nema smisla generirati za sve...
kome treba - trazit ce :wink:
ne vidim potrebu za ovom drugom opcijom.... ne zele svi M$ stvari Blaeh!
a uostalom, broj racunaraca i onih koje to zanima je sigurno manji od pola studenta koji jesu an ovom faxu, a vjerujem da je manji i od cetvrtine...
tako da zbilja nema smisla generirati za sve...
kome treba - trazit ce Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Gost






PostPostano: 15:39 sri, 29. 3. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam podigao to neki dan, a znam ljude koji imaju to vec mjesecima, tako da MSDNAA nije nista novo.
Ja sam podigao to neki dan, a znam ljude koji imaju to vec mjesecima, tako da MSDNAA nije nista novo.


[Vrh]
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 12:53 sub, 22. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imaju li i 64 bitni windozeri? Pro, afkors. :)
I VS 2005, isto 64 bitni?
Imaju li i 64 bitni windozeri? Pro, afkors. Smile
I VS 2005, isto 64 bitni?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
zeix
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 18. 02. 2006. (12:39:11)
Postovi: (75)16
Sarma = la pohva - posuda
17 = 23 - 6

PostPostano: 13:47 sub, 22. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne i ne, a vec san ti to i reka, samo spamas forum, spamere.
Ne i ne, a vec san ti to i reka, samo spamas forum, spamere.



_________________
"From this proposition it will follow, when arithmetical addition has been defined, that 1+1=2."
Page 360, Principia Mathematica
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 16:35 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Pericius"]Imaju li i 64 bitni windozeri? Pro, afkors. :)[/quote]

Koji su to drugi "kucni" x64 Win nego Pro?
Ne mislis valjda doma vrtit Server 2003?
Ako pitas jer x64 Win zvuce fancy, razmisli triput... jest da rade sasma lijepo ako imas drivere za sve sto ti treba, ali u pravilu jos uvijek nemas.

[quote="Pericius"]I VS 2005, isto 64 bitni?[/quote]

Ne postoji VS 2005 iskljucivo za x64, ali dolazi sa svim potrebnim za generiranje nativnih x64 programa.
Pericius (napisa):
Imaju li i 64 bitni windozeri? Pro, afkors. Smile


Koji su to drugi "kucni" x64 Win nego Pro?
Ne mislis valjda doma vrtit Server 2003?
Ako pitas jer x64 Win zvuce fancy, razmisli triput... jest da rade sasma lijepo ako imas drivere za sve sto ti treba, ali u pravilu jos uvijek nemas.

Pericius (napisa):
I VS 2005, isto 64 bitni?


Ne postoji VS 2005 iskljucivo za x64, ali dolazi sa svim potrebnim za generiranje nativnih x64 programa.


[Vrh]
Ante
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 02. 2006. (11:12:00)
Postovi: (155)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
43 = 75 - 32

PostPostano: 16:58 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Guest"]Ne mislis valjda doma vrtit Server 2003?[/quote]
Razmisljam i o tome, jer ne gasim komp skoro nikako, a xp mi pocne strasno blokavat nakon nekog vremena.
[quote="Guest"]Ako pitas jer x64 Win zvuce fancy, razmisli triput... jest da rade sasma lijepo ako imas drivere za sve sto ti treba, ali u pravilu jos uvijek nemas.[/quote]
Instalirao sam ih vec par puta. Nemam problema sa drajverima jer imam uglavnom [i]mainstream hardware[/i]. Jedino mi problem sta bi htio da su mi sve aplikacije na njemu native 64 bitne, a i to mislim da cu uspjet iskombinirat nesto za koji mjesec (do kraja ljeta sigurno).
[quote="Guest"]Ne postoji VS 2005 iskljucivo za x64, ali dolazi sa svim potrebnim za generiranje nativnih x64 programa.[/quote]
Ma dobro. VS mi je ionako [i]too much[/i]. :)
Guest (napisa):
Ne mislis valjda doma vrtit Server 2003?

Razmisljam i o tome, jer ne gasim komp skoro nikako, a xp mi pocne strasno blokavat nakon nekog vremena.
Guest (napisa):
Ako pitas jer x64 Win zvuce fancy, razmisli triput... jest da rade sasma lijepo ako imas drivere za sve sto ti treba, ali u pravilu jos uvijek nemas.

Instalirao sam ih vec par puta. Nemam problema sa drajverima jer imam uglavnom mainstream hardware. Jedino mi problem sta bi htio da su mi sve aplikacije na njemu native 64 bitne, a i to mislim da cu uspjet iskombinirat nesto za koji mjesec (do kraja ljeta sigurno).
Guest (napisa):
Ne postoji VS 2005 iskljucivo za x64, ali dolazi sa svim potrebnim za generiranje nativnih x64 programa.

Ma dobro. VS mi je ionako too much. Smile



_________________
Eat a lot, sleep a lot, brush 'em like crazy.
Run a lot, do a lot, never be lazy.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 17:27 uto, 25. 4. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

:OT:

[quote="Pericius"]Nemam problema sa drajverima jer imam uglavnom [i]mainstream hardware[/i].[/quote]

Upitno je koliko danas mobitel i kalkulator nisu mainstream...
(Naravno, problem je do proizvodjaca mobitela i kalkulatora, ali ipak ide na zivce.)

[quote="Pericius"]Jedino mi problem sta bi htio da su mi sve aplikacije na njemu native 64 bitne, a i to mislim da cu uspjet iskombinirat nesto za koji mjesec (do kraja ljeta sigurno).[/quote]

Iskreno, sumnjam da ces uspjeti, barem kakva je zasad dostupnost x64 aplikacija, ali ako ti podje za rukom, sjeti se i stavi linkove negdje @ Forum :)

(Nesreca je sto je tesko naci open source koji se lako da skompajlirat pod Win... tako sam uspio samo neke sitne utilitye natjerat da prorade.)
Off-topic

Pericius (napisa):
Nemam problema sa drajverima jer imam uglavnom mainstream hardware.


Upitno je koliko danas mobitel i kalkulator nisu mainstream...
(Naravno, problem je do proizvodjaca mobitela i kalkulatora, ali ipak ide na zivce.)

Pericius (napisa):
Jedino mi problem sta bi htio da su mi sve aplikacije na njemu native 64 bitne, a i to mislim da cu uspjet iskombinirat nesto za koji mjesec (do kraja ljeta sigurno).


Iskreno, sumnjam da ces uspjeti, barem kakva je zasad dostupnost x64 aplikacija, ali ako ti podje za rukom, sjeti se i stavi linkove negdje @ Forum Smile

(Nesreca je sto je tesko naci open source koji se lako da skompajlirat pod Win... tako sam uspio samo neke sitne utilitye natjerat da prorade.)


[Vrh]
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Računalni sustavi na Fakultetu Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan