Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Par obavijesti oko kolokvija iz UNM, 2005/2006 (informacija)
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 21:31 pon, 1. 5. 2006    Naslov: Par obavijesti oko kolokvija iz UNM, 2005/2006 Citirajte i odgovorite

Dobro večer!

Budući nam se bliži kolokviji iz UNM (koji je u petak 12.5.), evo par (valjda korisnih) informacija:

- Kolokviju mogu pristupiti [b]svi[/b] studenti koji imaju upisan (i nepoložen) kolegij, neovisno o godini upisa kolegija.

- Studenti koji [b]nisu[/b] upisali kolegij [b]ove[/b] akademske godine, a žele izaći na kolokvij, [b]moraju[/b] se upisati na listu (ime i prezime + JMBAG) koja će biti postavljena na vratima kabineta asistenta Borisa Muhe (soba 33/0 -> to je ona soba u prizemlju kod tete Kosjenke) i to [b]najkasnije[/b] do [u]srijede 10.5[/u]. do [u]14:10[/u].
Znači, studenti koji su ove godine upisali kolegij ne trebaju se (ne smiju se) potpisati. :)

- Bit će održane [b]dodatne vježbe[/b] (kao vježbe za kolokovij), a te će biti ovaj [u]petak 5.5.[/u], [u]14:00-15:30 [/u] (kreće se točno u 14:00) u sobi 002 i svi studenti su dobrodošli.

- U kolokviju će biti uključeno gradivo iz LU-faktorizacije (koje nije bilo rađeno prethodnih godina) i interpolacije, pa svakako nabavite ovogodišnje vježbe.

- Sretno na kolokviju. :)
Dobro večer!

Budući nam se bliži kolokviji iz UNM (koji je u petak 12.5.), evo par (valjda korisnih) informacija:

- Kolokviju mogu pristupiti svi studenti koji imaju upisan (i nepoložen) kolegij, neovisno o godini upisa kolegija.

- Studenti koji nisu upisali kolegij ove akademske godine, a žele izaći na kolokvij, moraju se upisati na listu (ime i prezime + JMBAG) koja će biti postavljena na vratima kabineta asistenta Borisa Muhe (soba 33/0 → to je ona soba u prizemlju kod tete Kosjenke) i to najkasnije do srijede 10.5. do 14:10.
Znači, studenti koji su ove godine upisali kolegij ne trebaju se (ne smiju se) potpisati. Smile

- Bit će održane dodatne vježbe (kao vježbe za kolokovij), a te će biti ovaj petak 5.5., 14:00-15:30 (kreće se točno u 14:00) u sobi 002 i svi studenti su dobrodošli.

- U kolokviju će biti uključeno gradivo iz LU-faktorizacije (koje nije bilo rađeno prethodnih godina) i interpolacije, pa svakako nabavite ovogodišnje vježbe.

- Sretno na kolokviju. Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Dorothy
Gost





PostPostano: 0:01 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]Zašto sad još moramo učiti i L-U faktorizaciju!![/b] Ako se to nije radilo prošlih godina, onda valjda niti nije toliko važno. :?
[b]Da li bar na kolokviju smijemo imati papire sa svim formulama i postupcima?[/b]
Sretno? Da možeš si mislit. :roll:





[color=blue]Malo pripazite na ponasanje, da moderatori ne bi morali reagirati ozbiljnije od izrezivanja nepocudnih dijelova posta.[/color]
Zašto sad još moramo učiti i L-U faktorizaciju!! Ako se to nije radilo prošlih godina, onda valjda niti nije toliko važno. Confused
Da li bar na kolokviju smijemo imati papire sa svim formulama i postupcima?
Sretno? Da možeš si mislit. Rolling Eyes





Malo pripazite na ponasanje, da moderatori ne bi morali reagirati ozbiljnije od izrezivanja nepocudnih dijelova posta.


[Vrh]
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 0:12 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ha? :)
Pa ovaj, sad me malo strah da neću nešto krivo reći :) ali na kolokviju je dozvoljeno imati list papira sa formulama (po mogućnosti bez zadataka i postupaka).
Hm. A na ovo drugo ne znam što bih rekao. :?

[color=red]Edit: moderatoru hvala na cenzuri. Ako već imate takva pitanja, bolje da me pitate direktno.[/color]
Ha? Smile
Pa ovaj, sad me malo strah da neću nešto krivo reći Smile ali na kolokviju je dozvoljeno imati list papira sa formulama (po mogućnosti bez zadataka i postupaka).
Hm. A na ovo drugo ne znam što bih rekao. Confused

Edit: moderatoru hvala na cenzuri. Ako već imate takva pitanja, bolje da me pitate direktno.




Zadnja promjena: Ilja; 2:14 uto, 2. 5. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 2:13 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Profesor je spominjao nekakvu provjeru teorije, tj. onoga što se je radilo na predavanjima.
Kako će to biti organiziran? Biti će zaseban teoretski zadatak ili će biti uključen u neki od zadataka ili sam totalno krivo shvatio profesora? :)
Profesor je spominjao nekakvu provjeru teorije, tj. onoga što se je radilo na predavanjima.
Kako će to biti organiziran? Biti će zaseban teoretski zadatak ili će biti uključen u neki od zadataka ili sam totalno krivo shvatio profesora? Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 13:10 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na ovom kolokviju neće biti teorijskih pitanja.
Na ovom kolokviju neće biti teorijskih pitanja.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
marko 2
Gost





PostPostano: 18:22 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

He he... sorryte sad na ovom pitanju...

Šta je sad JMBAG???
Dali je to onaj broj koji upisujemo kao korisničko ime prilikom prijave na studomat ili je to zapravo matični broj studenta (jer vidim da ljudi to pišu na vrata kao JMBAG)?
I od čega je taj JMBAG skraćenica?
He he... sorryte sad na ovom pitanju...

Šta je sad JMBAG???
Dali je to onaj broj koji upisujemo kao korisničko ime prilikom prijave na studomat ili je to zapravo matični broj studenta (jer vidim da ljudi to pišu na vrata kao JMBAG)?
I od čega je taj JMBAG skraćenica?


[Vrh]
Ema
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2005. (12:44:59)
Postovi: (9C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 18:32 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

JMBAG- Jedinstveni maticni broj akademskog gradana
to je onaj broj koji upisujes na studomat.
JMBAG- Jedinstveni maticni broj akademskog gradana
to je onaj broj koji upisujes na studomat.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marko 2
Gost





PostPostano: 18:33 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, sad sam bio na google i vidi čuda...

JMBAG - Jedinstveni Matični Broj Akademskog Građana
JMBAG se sastoji od 10 znamenki

I to je ipak taj broj koji se koristi prilikom prijave na studomat, a ne matični broj studenta...

P.S. Izbrisao bi ja najrađe taj svoj post gore, ali nemogu jer sam gost
Da, sad sam bio na google i vidi čuda...

JMBAG - Jedinstveni Matični Broj Akademskog Građana
JMBAG se sastoji od 10 znamenki

I to je ipak taj broj koji se koristi prilikom prijave na studomat, a ne matični broj studenta...

P.S. Izbrisao bi ja najrađe taj svoj post gore, ali nemogu jer sam gost


[Vrh]
marko 2
Gost





PostPostano: 18:37 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Thanks Ema.
Ovo se sve tako brzo odvilo da su sad ispala dva ista posta... sorry na neredu, trebat ću se ja registrirat da mogu brisati svoje postove
Thanks Ema.
Ovo se sve tako brzo odvilo da su sad ispala dva ista posta... sorry na neredu, trebat ću se ja registrirat da mogu brisati svoje postove


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:49 uto, 2. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="marko 2"]Ovo se sve tako brzo odvilo da su sad ispala dva ista posta... sorry na neredu, trebat ću se ja registrirat da mogu brisati svoje postove[/quote]

To ti nece pomoci. :twisted: Besides, glupo je izbrisati post na koji je netko odgovorio. :ccc:

Maticni broj studenta je nasa (PMF-MO-ovska) interna oznaka, koja je cca 10 godina starija od JMBAGa, a koristi se i dalje zbog preglednosti, kompatibilnosti, lakoće,... 8)

JMBAG je ID studenta na razini Sveucilista (a mislim i Drzave, ali ne garantiram) i, kao takav, vjerojatno bi vise zasluzio naziv "maticni broj studenta". :D
marko 2 (napisa):
Ovo se sve tako brzo odvilo da su sad ispala dva ista posta... sorry na neredu, trebat ću se ja registrirat da mogu brisati svoje postove


To ti nece pomoci. Twisted Evil Besides, glupo je izbrisati post na koji je netko odgovorio. Ccc.... Sram te bilo...

Maticni broj studenta je nasa (PMF-MO-ovska) interna oznaka, koja je cca 10 godina starija od JMBAGa, a koristi se i dalje zbog preglednosti, kompatibilnosti, lakoće,... Cool

JMBAG je ID studenta na razini Sveucilista (a mislim i Drzave, ali ne garantiram) i, kao takav, vjerojatno bi vise zasluzio naziv "maticni broj studenta". Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 18:32 čet, 11. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo i na

http://web.math.hr/nastava/unm/raspored.html

možete naći raspored po predavaonicama za kolokvij.
Evo i na

http://web.math.hr/nastava/unm/raspored.html

možete naći raspored po predavaonicama za kolokvij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 2. godine -> Numerička matematika Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Možete otvarati nove teme.
Možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan