Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

WIKI ili DEGIORGI
Idite na Prethodno  1, 2
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 17:58 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Ajmo rezime:[list=1]
Zbog toga sam poslao mail prigovora (citat iz maila) "R.Sornu kao predsjedniku SZ-PMF-MO i istaknutom clanu STOP-a, te D.Cvetovcu kao predsjedniku SZ-PMF. U primatelje sam dodao i prof. P.Pandzica kao v.d.dekana na PMF-MO, da bude u toku sa zbivanjima, jer je bio i vazan sugovornik u razgovorima o prijedlogu o kojem je rijec." 8)
To je to: "prigovor"; nikakva "prijava", "tuzba" ili stogod da se ovdje pokusava insinuirati. :roll:
[/quote]

Vsego, vsego, pa di dekanu odmah! 8) S jedne strane razumijem ZUB-a&co. : nitko ne zeli da se o njemu govori lose pred dekanom. Mislim da je moglo proci i bez prosljedivanja maila dekanu: studenti ti to bas i ne vole. Sjeti se kak je tebi bilo kad te SUMA tuzila dekanu. :cry:
vsego (napisa):
Ajmo rezime:[list=1]
Zbog toga sam poslao mail prigovora (citat iz maila) "R.Sornu kao predsjedniku SZ-PMF-MO i istaknutom clanu STOP-a, te D.Cvetovcu kao predsjedniku SZ-PMF. U primatelje sam dodao i prof. P.Pandzica kao v.d.dekana na PMF-MO, da bude u toku sa zbivanjima, jer je bio i vazan sugovornik u razgovorima o prijedlogu o kojem je rijec." Cool
To je to: "prigovor"; nikakva "prijava", "tuzba" ili stogod da se ovdje pokusava insinuirati. Rolling Eyes


Vsego, vsego, pa di dekanu odmah! Cool S jedne strane razumijem ZUB-a&co. : nitko ne zeli da se o njemu govori lose pred dekanom. Mislim da je moglo proci i bez prosljedivanja maila dekanu: studenti ti to bas i ne vole. Sjeti se kak je tebi bilo kad te SUMA tuzila dekanu. Crying or Very sad



_________________

STOP nasilju medu zivotinjama!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 19:13 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Sjeti se kak je tebi bilo kad te SUMA tuzila dekanu. :cry:[/quote]

Nije. :P Oni su mene slali kolegi Stalecu. :lol:

I Zub uopce nije bio tema mog maila, zapravo cak niti spomenut, no vjerujem da si to uspjesno procitala iz mog rezimea. ;)

Primijetio bih da ovo nije moj prvi prigovor na studentsku organizaciju. :roll: Prvi je isao samo R.Sornu, ako se dobro sjecam. :) A bilo je i usmenih prigovora (npr. kad me cinik (govoreci u ime STOPa) napao jer sam cenzurirao njegovo vrijedjanje P.Bezjaka). :roll: Dakle, tesko se moze reci da sam isao "dekanu odmah"... :P
anamari (napisa):
Sjeti se kak je tebi bilo kad te SUMA tuzila dekanu. Crying or Very sad


Nije. Razz Oni su mene slali kolegi Stalecu. Laughing

I Zub uopce nije bio tema mog maila, zapravo cak niti spomenut, no vjerujem da si to uspjesno procitala iz mog rezimea. Wink

Primijetio bih da ovo nije moj prvi prigovor na studentsku organizaciju. Rolling Eyes Prvi je isao samo R.Sornu, ako se dobro sjecam. Smile A bilo je i usmenih prigovora (npr. kad me cinik (govoreci u ime STOPa) napao jer sam cenzurirao njegovo vrijedjanje P.Bezjaka). Rolling Eyes Dakle, tesko se moze reci da sam isao "dekanu odmah"... Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mpavic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2006. (18:44:52)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 20:42 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kolega Sego...

Iz svega sto ste naveli mislim da mogu zakljuciti nekoliko stvari...

1. Pokazali ste da niste vjest politicar i da vam fali puuuuno iskustva u predlaganju i guranju ideja kroz vijeca...

Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu... Ne kazem da sada treba trgovati glasovima i spustati se na tu razinu, no da ste samo uspjeli odrzati svadju izmedju Vas i njih pri tome ne uplicuci procelnika matematickog odjela prof. Pandzica (isprike sto ga ne zovem dekanom no ne mogu ga nikako pronaci u popisu dekana sastavnica Zagrebackog Sveucilista na njihovim sluzbenim stranicama http://www.unizg.hr/osveucilistu/sastavnice/nastavne_sastavnice/ ) stvari bi bile drugacije...

Mudra osoba bi shvatila da je bitniji sadrzaj, a ne forma i autori prijedloga, osim ukoliko ne zelite prikupiti jefine politicke bodove na vijecu da je prijedlog bas dosao od Vas i da je dodatno raspravljen i uoblicen bas na Degiorgiju...

Takodjer, politicki mudra osoba bi si nasla s ljudima u 4 oka , koji se barem po sadrzaju pitanja koje zelite progurati slazu s Vama, i razrijelia stvari van ociju javnosti, a u javnosti si kadkad pregrizla jezik i ne reagirala na prvu loptu emotivno dok se ne utvrde sve cinjenice i stavovi...

I sto je meni zacudjujuce, vi se slazete oko sadrzaja no posvadjali ste se toliko oko forme da ste u to upleli u upravu odjela... Vase iskustvo, kao asistenta i nekoga tko radi u nastavi bi trebalo ipak pridonjeti tome da Vi kontrolirate situaciju, a ne ona Vas... Mail prof. Pandzicu je upravo signal da Vi smatrate kako ne kontrolirate situaciju i molite za pomoc visu instancu da Vam u pomogne u rjesavanju doticne...

Inace, po meni su Wiki i forum komplementarni... Mane jednog su prednosti drugog i obrnuto....

[b]Da ste i jedni i drugi ovu kolicinu energije koju ste ulupali u svadju, ulozili u lobiranje i finisiranje prijedloga, vjerujem da bi stvari bile bitno drugacije[/b]

2. Ovom raspravom i sa nekoliko poteza pokazali ste, kolega Sego, da Vam fali pedagoske edukacije... Tvrdite

[quote]Primijetio bih da ovo nije moj prvi prigovor na studentsku organizaciju. Rolling Eyes Prvi je isao samo R.Sornu, ako se dobro sjecam. Smile A bilo je i usmenih prigovora (npr. kad me cinik (govoreci u ime STOPa) napao jer sam cenzurirao njegovo vrijedjanje P.Bezjaka). Rolling Eyes Dakle, tesko se moze reci da sam isao "dekanu odmah"... [/quote]

Ukoliko idete uvoditi disciplinske mjere (prijave procelniku, bananje sa foruma i sl.) studentima mora biti kristalno jasno za sto ih se kaznjava jer je cilj da oni iz toga nesto nauce... Zar ne? Koji je smisao da ih sada kaznjavate za prosle grijehe, a da oni s time nisu upoznati... Studenti su vam zbunjeni i nikome od njih nije im jasana Vasa reakcija... Prema njima, ako su i napravili prijestup ovo im je "zuti karton" i ne shvacaju zasto su vec prvim prijestupom zaradili "crveni karton" i prijavu upravi fakulteta...

3. Vas potpis, nacin ophodjenja na Degiorgiju i stalno naglasavanje "moj prijedlog", "moje...", "moja ...", u ovoj raspravi pa makar i u navodnicima moze stvoriti krivi dojam o Vama kao "egocentricnog manijaka"... Mislim da smo se samo par puta sreli, no nisam dobio taj dojam o Vama tako da ne znam cemu sve to...
Kolega Sego...

Iz svega sto ste naveli mislim da mogu zakljuciti nekoliko stvari...

1. Pokazali ste da niste vjest politicar i da vam fali puuuuno iskustva u predlaganju i guranju ideja kroz vijeca...

Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu... Ne kazem da sada treba trgovati glasovima i spustati se na tu razinu, no da ste samo uspjeli odrzati svadju izmedju Vas i njih pri tome ne uplicuci procelnika matematickog odjela prof. Pandzica (isprike sto ga ne zovem dekanom no ne mogu ga nikako pronaci u popisu dekana sastavnica Zagrebackog Sveucilista na njihovim sluzbenim stranicama http://www.unizg.hr/osveucilistu/sastavnice/nastavne_sastavnice/ ) stvari bi bile drugacije...

Mudra osoba bi shvatila da je bitniji sadrzaj, a ne forma i autori prijedloga, osim ukoliko ne zelite prikupiti jefine politicke bodove na vijecu da je prijedlog bas dosao od Vas i da je dodatno raspravljen i uoblicen bas na Degiorgiju...

Takodjer, politicki mudra osoba bi si nasla s ljudima u 4 oka , koji se barem po sadrzaju pitanja koje zelite progurati slazu s Vama, i razrijelia stvari van ociju javnosti, a u javnosti si kadkad pregrizla jezik i ne reagirala na prvu loptu emotivno dok se ne utvrde sve cinjenice i stavovi...

I sto je meni zacudjujuce, vi se slazete oko sadrzaja no posvadjali ste se toliko oko forme da ste u to upleli u upravu odjela... Vase iskustvo, kao asistenta i nekoga tko radi u nastavi bi trebalo ipak pridonjeti tome da Vi kontrolirate situaciju, a ne ona Vas... Mail prof. Pandzicu je upravo signal da Vi smatrate kako ne kontrolirate situaciju i molite za pomoc visu instancu da Vam u pomogne u rjesavanju doticne...

Inace, po meni su Wiki i forum komplementarni... Mane jednog su prednosti drugog i obrnuto....

Da ste i jedni i drugi ovu kolicinu energije koju ste ulupali u svadju, ulozili u lobiranje i finisiranje prijedloga, vjerujem da bi stvari bile bitno drugacije

2. Ovom raspravom i sa nekoliko poteza pokazali ste, kolega Sego, da Vam fali pedagoske edukacije... Tvrdite

Citat:
Primijetio bih da ovo nije moj prvi prigovor na studentsku organizaciju. Rolling Eyes Prvi je isao samo R.Sornu, ako se dobro sjecam. Smile A bilo je i usmenih prigovora (npr. kad me cinik (govoreci u ime STOPa) napao jer sam cenzurirao njegovo vrijedjanje P.Bezjaka). Rolling Eyes Dakle, tesko se moze reci da sam isao "dekanu odmah"...


Ukoliko idete uvoditi disciplinske mjere (prijave procelniku, bananje sa foruma i sl.) studentima mora biti kristalno jasno za sto ih se kaznjava jer je cilj da oni iz toga nesto nauce... Zar ne? Koji je smisao da ih sada kaznjavate za prosle grijehe, a da oni s time nisu upoznati... Studenti su vam zbunjeni i nikome od njih nije im jasana Vasa reakcija... Prema njima, ako su i napravili prijestup ovo im je "zuti karton" i ne shvacaju zasto su vec prvim prijestupom zaradili "crveni karton" i prijavu upravi fakulteta...

3. Vas potpis, nacin ophodjenja na Degiorgiju i stalno naglasavanje "moj prijedlog", "moje...", "moja ...", u ovoj raspravi pa makar i u navodnicima moze stvoriti krivi dojam o Vama kao "egocentricnog manijaka"... Mislim da smo se samo par puta sreli, no nisam dobio taj dojam o Vama tako da ne znam cemu sve to...



_________________
On je bio zao.........
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:20 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Opet trachevi... :roll:

1. Nisam trazio [i]pomoc[/i] prof. Pandzica, no to je ionako vec raspisano. :roll:

2. Ja nisam politicar, a prijedlog treba proci ako je dobar, a ne zato jer se ja nekome ulizujem. 8) Od ovog prijedloga trebaju prvenstveno profitirati studenti, a ne asistenti (pogotovo ne ja osobno). :roll: "Lobiranje", ako tako zelis nazvati razgovore s kolegama, sam obavio (ostala su jos dva voditelja kolegija s prve godine), no to je napisano u samom tekstu prijedloga. :) Citanje prije komentiranja ti bas ne lezi, ha? :P

3. Cilj banna je maknuti osobu koja je to - po mom misljenju - zasluzila. :P A "[b]prvi[/b] prijestup" sam komentirao u proslom postu; valjda si to procitao. :roll:

4. Moj potpis daje naslutiti i da se u slobodno vrijeme igram s auticima, te da sam stovatelj Velikog Limuna. :rotfl3: Vjerujes li i u to ili samo vadis iz konteksta ono sto se tebi u danom trenutku svidja? :P

5. "Moj" prijedlog nisam ja tako nazvao, no tako mi je najkrace referencirati se na njega. :roll: Zato sam naglasio da on nije stvarno moj, da ne trazim nikakve zasluge/copyrighte/... i zato i stavljam navodnike. :| No, i za to [b]procitati[/b] treba umijece s kraja tocaka 2 i 3... :P
Opet trachevi... Rolling Eyes

1. Nisam trazio pomoc prof. Pandzica, no to je ionako vec raspisano. Rolling Eyes

2. Ja nisam politicar, a prijedlog treba proci ako je dobar, a ne zato jer se ja nekome ulizujem. Cool Od ovog prijedloga trebaju prvenstveno profitirati studenti, a ne asistenti (pogotovo ne ja osobno). Rolling Eyes "Lobiranje", ako tako zelis nazvati razgovore s kolegama, sam obavio (ostala su jos dva voditelja kolegija s prve godine), no to je napisano u samom tekstu prijedloga. Smile Citanje prije komentiranja ti bas ne lezi, ha? Razz

3. Cilj banna je maknuti osobu koja je to - po mom misljenju - zasluzila. Razz A "prvi prijestup" sam komentirao u proslom postu; valjda si to procitao. Rolling Eyes

4. Moj potpis daje naslutiti i da se u slobodno vrijeme igram s auticima, te da sam stovatelj Velikog Limuna. Rolling on the Floor, Laughing Vjerujes li i u to ili samo vadis iz konteksta ono sto se tebi u danom trenutku svidja? Razz

5. "Moj" prijedlog nisam ja tako nazvao, no tako mi je najkrace referencirati se na njega. Rolling Eyes Zato sam naglasio da on nije stvarno moj, da ne trazim nikakve zasluge/copyrighte/... i zato i stavljam navodnike. Neutral No, i za to procitati treba umijece s kraja tocaka 2 i 3... Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
anamari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 03. 2003. (13:05:12)
Postovi: (E1)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 6
Lokacija: Here, there, everywhere...

PostPostano: 22:07 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mpavic"]Kolega Sego...

Iz svega sto ste naveli mislim da mogu zakljuciti nekoliko stvari...
[/quote]

Potpisujem sve sto je mpavic rekao u tom postu. Da sam rjecitija, i ja bih to napisala. 8) Ne znam sto je vsego htio postici svom ovom raspravom i mailovima, ali [b]dojam[/b] koji ostaje nekon svega, barem meni, je ovaj koji je mpavic raspisao.
mpavic (napisa):
Kolega Sego...

Iz svega sto ste naveli mislim da mogu zakljuciti nekoliko stvari...


Potpisujem sve sto je mpavic rekao u tom postu. Da sam rjecitija, i ja bih to napisala. Cool Ne znam sto je vsego htio postici svom ovom raspravom i mailovima, ali dojam koji ostaje nekon svega, barem meni, je ovaj koji je mpavic raspisao.



_________________

STOP nasilju medu zivotinjama!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:20 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="anamari"]Ne znam sto je vsego htio postici svom ovom raspravom i mailovima,...[/quote]

=D> Dobra ti je upucenost kad tvrdis da sam ja pokrenuo tu raspravu. :lol: Za tvoju informaciju, nisam ja splittao topic, a pazljivim citanjem mozda primijetis da manje-vise samo odgovaram na optuzbe koje zanemaruju sve moje odgovore. :roll:

[quote="anamari"]...ali [b]dojam[/b] koji ostaje nekon svega, barem meni, je ovaj koji je mpavic raspisao.[/quote]

Ah, znaci to je opci dojam, da oko prijedloga dobrog za studentre ja trebam brinuti o studentskim glasovima jer sam se zamjerio studentskim predstavnicima? :shock: ("Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu...")

Ajde, da i to znam... :P Dobro da je napisano ovako javno; koristit ce glasacima, kad se vec prozvani (predstavnici) ne bune na takve insinuacije... :twisted:
anamari (napisa):
Ne znam sto je vsego htio postici svom ovom raspravom i mailovima,...


Applause Dobra ti je upucenost kad tvrdis da sam ja pokrenuo tu raspravu. Laughing Za tvoju informaciju, nisam ja splittao topic, a pazljivim citanjem mozda primijetis da manje-vise samo odgovaram na optuzbe koje zanemaruju sve moje odgovore. Rolling Eyes

anamari (napisa):
...ali dojam koji ostaje nekon svega, barem meni, je ovaj koji je mpavic raspisao.


Ah, znaci to je opci dojam, da oko prijedloga dobrog za studentre ja trebam brinuti o studentskim glasovima jer sam se zamjerio studentskim predstavnicima? Shocked ("Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu...")

Ajde, da i to znam... Razz Dobro da je napisano ovako javno; koristit ce glasacima, kad se vec prozvani (predstavnici) ne bune na takve insinuacije... Twisted Evil



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 22:57 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

cisto da istaknem neke cinjenice
1. radi se o prijedlogu na MATEMATICI
2. Zub je studentski predstavnik na PMFu, isto tako i Cinik
jedina osoba od predstavnika kojih se to možda i tiče, a da se nešto izjasnila je HijenA, zamjenik predstavnika prve godine
ja se nisam imala potrebu izjašnjavati, obzirom da je ideja nastala razgovorom izmedju mene i vsege, valjda je iz toga jasno da se s prijedlogom slazem :-k (retoricko)

ok, sad kad smo to razjasnili, reci cu i da jos nisam vidjela niti jedan opceniti prigovor (jedan kolega je rekao da mu se cini da prijedlog ne bi bio dobar za njega osobno) od strane studenata, a cinjenica je da su se uglavnom izasjanjvali studenti prve godine, kojih se to vise-manje i tice

osim ako kolega Pavic ne zeli insinuirati ponesto o nekim predstavnicima sa Matematike, ja zbilja ne vidim nekakvih problema oko toga sto se vsego (kad vec to tako zovete) 'zakacio' sa nekim od studentskih predstavnika na PMFu
ne vjerujem da ce predstavnici prve godine sabotirati ideju, za koju je jedan od njih rekao da mu se cini ok, i studenti prve godine ju (ideju) podrzavaju
ja sam za ideju
to je 2/4 moguca studentska glasa za prijedlog

ostaju jos Silvia Kolarić i Iva Radočaj
koliko sam ja upucena, kolegica Iva Radočaj je uvijek odlično razdvajala privatno od ostalog, tako da ja zbilja ne vidim koji je povod za recenicu "Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu" jer koliko je meni poznato, Zub i Cinik NE sjede u Vijeću Matematičkog odjela, koje je mjerodavno za ovu odluku na Matematici

isto tako, mozda da prije nekakvih famoznih zakljucaka, svi koji nesto ovdje pozele napisati, IPAK procitaju sve sto je vezano uz temu....
jer, tko god zeli, uvijek moze izvuci sto god hoce iz koje god poruke
tako se recimo iz ovog kolege Pavica moze izvuci da "sukob" vsege sa zubom moze dovesti do propasti ideje, a kako napisah od koga jedino 'propast' moze doci, opet se moze zakljuciti da se po privatnim linijama mislilo na Kory....
isto tako, iz napada Zuba na vsegu se vrlo jasno da zakljuciti da je STUDENTSKOM predstavniku i BIVSEM PREDSJEDNIKU SZ-PMFa daleko bitnije potezati nekakve 'tuzbe' bazirane na tome sto je krivo shvatio stvari, ali se ne sjecam nekog velikog ili nedajboze naglog angazmana oko slanja relevantnih podataka drzavnom odvjetnistvu u slucaju bezjak, pogtovo ne OVAKVOM brzinom - a trebalo je biti i brze, jerbo je tako bilo obecano... ah, puka predizborna obecanja :roll:
hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? :-k na to pitanje nikad nije dosao odgovor

ili zapravo ovaj post kolege Pavica ima veze sa onim prijespomenutim dobrim odnosima kolege Pavica i onih predstavika koji ga "jos vise cijene", a bas nikakve veze sa time sto se i kako odvijalo na DGu zadnjih dana.... :roll:

i jos jednom:

mozda da prije nekakvih famoznih zakljucaka, svi koji nesto ovdje pozele napisati, IPAK procitaju sve sto je vezano uz temu....
cisto da istaknem neke cinjenice
1. radi se o prijedlogu na MATEMATICI
2. Zub je studentski predstavnik na PMFu, isto tako i Cinik
jedina osoba od predstavnika kojih se to možda i tiče, a da se nešto izjasnila je HijenA, zamjenik predstavnika prve godine
ja se nisam imala potrebu izjašnjavati, obzirom da je ideja nastala razgovorom izmedju mene i vsege, valjda je iz toga jasno da se s prijedlogom slazem Think (retoricko)

ok, sad kad smo to razjasnili, reci cu i da jos nisam vidjela niti jedan opceniti prigovor (jedan kolega je rekao da mu se cini da prijedlog ne bi bio dobar za njega osobno) od strane studenata, a cinjenica je da su se uglavnom izasjanjvali studenti prve godine, kojih se to vise-manje i tice

osim ako kolega Pavic ne zeli insinuirati ponesto o nekim predstavnicima sa Matematike, ja zbilja ne vidim nekakvih problema oko toga sto se vsego (kad vec to tako zovete) 'zakacio' sa nekim od studentskih predstavnika na PMFu
ne vjerujem da ce predstavnici prve godine sabotirati ideju, za koju je jedan od njih rekao da mu se cini ok, i studenti prve godine ju (ideju) podrzavaju
ja sam za ideju
to je 2/4 moguca studentska glasa za prijedlog

ostaju jos Silvia Kolarić i Iva Radočaj
koliko sam ja upucena, kolegica Iva Radočaj je uvijek odlično razdvajala privatno od ostalog, tako da ja zbilja ne vidim koji je povod za recenicu "Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu" jer koliko je meni poznato, Zub i Cinik NE sjede u Vijeću Matematičkog odjela, koje je mjerodavno za ovu odluku na Matematici

isto tako, mozda da prije nekakvih famoznih zakljucaka, svi koji nesto ovdje pozele napisati, IPAK procitaju sve sto je vezano uz temu....
jer, tko god zeli, uvijek moze izvuci sto god hoce iz koje god poruke
tako se recimo iz ovog kolege Pavica moze izvuci da "sukob" vsege sa zubom moze dovesti do propasti ideje, a kako napisah od koga jedino 'propast' moze doci, opet se moze zakljuciti da se po privatnim linijama mislilo na Kory....
isto tako, iz napada Zuba na vsegu se vrlo jasno da zakljuciti da je STUDENTSKOM predstavniku i BIVSEM PREDSJEDNIKU SZ-PMFa daleko bitnije potezati nekakve 'tuzbe' bazirane na tome sto je krivo shvatio stvari, ali se ne sjecam nekog velikog ili nedajboze naglog angazmana oko slanja relevantnih podataka drzavnom odvjetnistvu u slucaju bezjak, pogtovo ne OVAKVOM brzinom - a trebalo je biti i brze, jerbo je tako bilo obecano... ah, puka predizborna obecanja Rolling Eyes
hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? Think na to pitanje nikad nije dosao odgovor

ili zapravo ovaj post kolege Pavica ima veze sa onim prijespomenutim dobrim odnosima kolege Pavica i onih predstavika koji ga "jos vise cijene", a bas nikakve veze sa time sto se i kako odvijalo na DGu zadnjih dana.... Rolling Eyes

i jos jednom:

mozda da prije nekakvih famoznih zakljucaka, svi koji nesto ovdje pozele napisati, IPAK procitaju sve sto je vezano uz temu....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mpavic
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 03. 01. 2006. (18:44:52)
Postovi: (1C)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 0

PostPostano: 23:06 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Opet trachevi... :roll:

1. Nisam trazio [i]pomoc[/i] prof. Pandzica, no to je ionako vec raspisano. :roll:

[/quote]

Mozad nisam bio dovoljno jasan... Nisam nigdje ni rekao da ste eksplicite trazili pomoc vec da ste ostavili dojam da ne kontrolirate situaciju i da trazite pomoc od uprave fakulteta. Na osnovu tog dojma je i uslijedila reakcija studenata.

[quote="vsego"]
2. Ja nisam politicar, a prijedlog treba proci ako je dobar, a ne zato jer se ja nekome ulizujem. 8) Od ovog prijedloga trebaju prvenstveno profitirati studenti, a ne asistenti (pogotovo ne ja osobno). :roll: "Lobiranje", ako tako zelis nazvati razgovore s kolegama, sam obavio (ostala su jos dva voditelja kolegija s prve godine), no to je napisano u samom tekstu prijedloga. :) Citanje prije komentiranja ti bas ne lezi, ha? :P
[/quote]

Pa i vidi se kolega da niste politicar, a jos ste k tome i vrlo naivni... Malo bi razumnije reagirali da jeste politicar ili manje naivni... Svojim prijedlogom se bavite politikom... Doduse sveucilisnom, no opet politikom.

Ah kolega, vidio sam previse dobrih prijedloga koji su propali jer su ih predlagali nazovimo "krivi ljudi", odnosno clanovi vijeca su sve prijedloge od takvih predlagaca poistovjecivali sa osobom i glasali protiv njih jer su imali nesto osobno protiv predlagaca...

Takodjer vidjeh i previse losih prijedloga koji su prosli jer su predlagaci imali autoritet u vijecu pa su svi propustili prijedlog da se ne zakace sa predlagacem...

Tako da li prijedlozi prolaze ili ne nije nuzno povezano sa kvalitetom prijedloga... U mnogim slucajevima je, no opet u mnogim slucajevim i nije...

[quote="vsego"]
3. Cilj banna je maknuti osobu koja je to - po mom misljenju - zasluzila. :P A "[b]prvi[/b] prijestup" sam komentirao u proslom postu; valjda si to procitao. :roll:
[/quote]

Ovime samo potvrdjujete kolega da Vam nedostaju pedagoske vjestine... Mislim da brkate cilj i sredstvo... Cilj je kolegu kojeg ste bannali nesto nauciti, a bann je samo sredstvo kojime to postizete...

[quote="vsego"]
4. Moj potpis daje naslutiti i da se u slobodno vrijeme igram s auticima, te da sam stovatelj Velikog Limuna. :rotfl3: Vjerujes li i u to ili samo vadis iz konteksta ono sto se tebi u danom trenutku svidja? :P
[/quote]

Samo sam napisao kako mnoge stvari koje ukljucuju vasu retoriku, emocionalne ispade te i Vas potpis doprinose stvaranju takvog dojma o Vama te i kod toga i dalje stojim...

[quote="vsego"]
Ah, znaci to je opci dojam, da oko prijedloga dobrog za studentre ja trebam brinuti o studentskim glasovima jer sam se zamjerio studentskim predstavnicima? Shocked ("Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu...")[/quote]

Vidim da uz dozu naivnosti volite i pretpostavljati previse...

Kao prvo navodite pod tockom 2. da ce ovim prijedlogom prvesntvano profitirati studenti, a ne asistenti... A iz rasprave iz koje je ovaj topic splitan ste jasno naveli da je ovaj prijedlog itekako na ruku asistenata jer smanjuje broj pisanja/cuvanja ispita i rada sa studentim... Koji bi se od asistenata bunio na tako nesto...

Kao drugo, a priori predpostavljate da je prijedlog dobar za studente. Mozda se u praksi pokaze upravo suprotno da cete stvarati stresne situacije svaka dva tjedna i da je vas prijedlog los... Kako ste do toga zakljucka dosli... Raspravljajuci da 5-6 studenata na degiorgiju... Mislite li da je to dovoljan uzorak studenata da radite eksperimente na citavoj generaciji?

Kao trece, nisam htio insinuirati kako bi studenti trebali glasati niti da biste se vi trebali bojati studentskih glasova oko prijedloga koji idu na ruku studentima vec da ste zbog vlastitete, nazovimo to nespretnosti da ne upotrijebim jacu rijec, propustili priliku detaljno raspraviti stvar sa ljudima koji su izabrani i koji imaju ili mogu doci do informacija sa terena i iz prve ruke na puno laksi nacin nego vi... Svi predstavnici, koji su se javili, su nacelno podrzali prijedlog i bili voljni o njemu dodatni raspravljati, naci potencijalne rupe, finisirati ga zajedno s Vama i prezentirati na vijecu...

Vi ste tu inicijativu skvatili kao kradju vasih ideja, za koje ste priznali poslije da u biti nisu vase, te ste ih lupili batinom po glavi... Ne znam tko je tu pokazao vise zrelosti, Vi ili oni...

Po uzoru kako ste hladne glave kontrolirali situaciju sa studentima, povlacim se iz ove rasprave jer vidim da i meni slijedi skori ban sa ovog foruma uz prijavu mom procelniku. Drugim rijecima, imam i pametnijeg posla...

Odoh na rucak...
vsego (napisa):
Opet trachevi... Rolling Eyes

1. Nisam trazio pomoc prof. Pandzica, no to je ionako vec raspisano. Rolling Eyes



Mozad nisam bio dovoljno jasan... Nisam nigdje ni rekao da ste eksplicite trazili pomoc vec da ste ostavili dojam da ne kontrolirate situaciju i da trazite pomoc od uprave fakulteta. Na osnovu tog dojma je i uslijedila reakcija studenata.

vsego (napisa):

2. Ja nisam politicar, a prijedlog treba proci ako je dobar, a ne zato jer se ja nekome ulizujem. Cool Od ovog prijedloga trebaju prvenstveno profitirati studenti, a ne asistenti (pogotovo ne ja osobno). Rolling Eyes "Lobiranje", ako tako zelis nazvati razgovore s kolegama, sam obavio (ostala su jos dva voditelja kolegija s prve godine), no to je napisano u samom tekstu prijedloga. Smile Citanje prije komentiranja ti bas ne lezi, ha? Razz


Pa i vidi se kolega da niste politicar, a jos ste k tome i vrlo naivni... Malo bi razumnije reagirali da jeste politicar ili manje naivni... Svojim prijedlogom se bavite politikom... Doduse sveucilisnom, no opet politikom.

Ah kolega, vidio sam previse dobrih prijedloga koji su propali jer su ih predlagali nazovimo "krivi ljudi", odnosno clanovi vijeca su sve prijedloge od takvih predlagaca poistovjecivali sa osobom i glasali protiv njih jer su imali nesto osobno protiv predlagaca...

Takodjer vidjeh i previse losih prijedloga koji su prosli jer su predlagaci imali autoritet u vijecu pa su svi propustili prijedlog da se ne zakace sa predlagacem...

Tako da li prijedlozi prolaze ili ne nije nuzno povezano sa kvalitetom prijedloga... U mnogim slucajevima je, no opet u mnogim slucajevim i nije...

vsego (napisa):

3. Cilj banna je maknuti osobu koja je to - po mom misljenju - zasluzila. Razz A "prvi prijestup" sam komentirao u proslom postu; valjda si to procitao. Rolling Eyes


Ovime samo potvrdjujete kolega da Vam nedostaju pedagoske vjestine... Mislim da brkate cilj i sredstvo... Cilj je kolegu kojeg ste bannali nesto nauciti, a bann je samo sredstvo kojime to postizete...

vsego (napisa):

4. Moj potpis daje naslutiti i da se u slobodno vrijeme igram s auticima, te da sam stovatelj Velikog Limuna. Rolling on the Floor, Laughing Vjerujes li i u to ili samo vadis iz konteksta ono sto se tebi u danom trenutku svidja? Razz


Samo sam napisao kako mnoge stvari koje ukljucuju vasu retoriku, emocionalne ispade te i Vas potpis doprinose stvaranju takvog dojma o Vama te i kod toga i dalje stojim...

vsego (napisa):

Ah, znaci to je opci dojam, da oko prijedloga dobrog za studentre ja trebam brinuti o studentskim glasovima jer sam se zamjerio studentskim predstavnicima? Shocked ("Uspjeli ste se po kratkom postupku zakrviti sa ljudima koji podupiru Vas prijedlog i koji, barem prema slovu zakona, kontroliraju min. 15% glasova u vijecu...")


Vidim da uz dozu naivnosti volite i pretpostavljati previse...

Kao prvo navodite pod tockom 2. da ce ovim prijedlogom prvesntvano profitirati studenti, a ne asistenti... A iz rasprave iz koje je ovaj topic splitan ste jasno naveli da je ovaj prijedlog itekako na ruku asistenata jer smanjuje broj pisanja/cuvanja ispita i rada sa studentim... Koji bi se od asistenata bunio na tako nesto...

Kao drugo, a priori predpostavljate da je prijedlog dobar za studente. Mozda se u praksi pokaze upravo suprotno da cete stvarati stresne situacije svaka dva tjedna i da je vas prijedlog los... Kako ste do toga zakljucka dosli... Raspravljajuci da 5-6 studenata na degiorgiju... Mislite li da je to dovoljan uzorak studenata da radite eksperimente na citavoj generaciji?

Kao trece, nisam htio insinuirati kako bi studenti trebali glasati niti da biste se vi trebali bojati studentskih glasova oko prijedloga koji idu na ruku studentima vec da ste zbog vlastitete, nazovimo to nespretnosti da ne upotrijebim jacu rijec, propustili priliku detaljno raspraviti stvar sa ljudima koji su izabrani i koji imaju ili mogu doci do informacija sa terena i iz prve ruke na puno laksi nacin nego vi... Svi predstavnici, koji su se javili, su nacelno podrzali prijedlog i bili voljni o njemu dodatni raspravljati, naci potencijalne rupe, finisirati ga zajedno s Vama i prezentirati na vijecu...

Vi ste tu inicijativu skvatili kao kradju vasih ideja, za koje ste priznali poslije da u biti nisu vase, te ste ih lupili batinom po glavi... Ne znam tko je tu pokazao vise zrelosti, Vi ili oni...

Po uzoru kako ste hladne glave kontrolirali situaciju sa studentima, povlacim se iz ove rasprave jer vidim da i meni slijedi skori ban sa ovog foruma uz prijavu mom procelniku. Drugim rijecima, imam i pametnijeg posla...

Odoh na rucak...



_________________
On je bio zao.........
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 23:30 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]... hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? :-k na to pitanje nikad nije dosao odgovor[/quote]

nesi sve što ti imam reći na ovo je: [b]lako biti general poslije bitke[/b] :? anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.

[quote="vsego"]5. "Moj" prijedlog nisam ja tako nazvao, no tako mi je najkrace referencirati se na njega. :roll: [b]Zato sam naglasio da on nije stvarno moj, da ne trazim nikakve zasluge/copyrighte/...[/b] i zato i stavljam navodnike. :| No, i za to procitati treba umijece s kraja tocaka 2 i 3...[/quote]

ok meni onda naprosto nije jasno zašto je se onda ova rasprava toliko zahuktala ako to tebi nije toliko važno.

i da ja nisam uspio naći niti jednu službenu opomenu za Zuba, no možda samo nisam dovoljno tražio pa ako bi molim te mogao to linkati negdje ovdje. zato jer sad što više gledam to mi je čudnije to što je dugotrajno aktivan i kvalitetan korisnik, koji je praktički bez opomene, dobio trajni bann :?
Nesi (napisa):
... hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? Think na to pitanje nikad nije dosao odgovor


nesi sve što ti imam reći na ovo je: lako biti general poslije bitke Confused anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.

vsego (napisa):
5. "Moj" prijedlog nisam ja tako nazvao, no tako mi je najkrace referencirati se na njega. Rolling Eyes Zato sam naglasio da on nije stvarno moj, da ne trazim nikakve zasluge/copyrighte/... i zato i stavljam navodnike. Neutral No, i za to procitati treba umijece s kraja tocaka 2 i 3...


ok meni onda naprosto nije jasno zašto je se onda ova rasprava toliko zahuktala ako to tebi nije toliko važno.

i da ja nisam uspio naći niti jednu službenu opomenu za Zuba, no možda samo nisam dovoljno tražio pa ako bi molim te mogao to linkati negdje ovdje. zato jer sad što više gledam to mi je čudnije to što je dugotrajno aktivan i kvalitetan korisnik, koji je praktički bez opomene, dobio trajni bann Confused



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:44 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Primijetio bih da ovo nije moj prvi prigovor na studentsku organizaciju. :roll: Prvi je isao samo R.Sornu, ako se dobro sjecam. :) A bilo je i usmenih prigovora (npr. kad me cinik (govoreci u ime STOPa) napao jer sam cenzurirao njegovo vrijedjanje P.Bezjaka). :roll: Dakle, tesko se moze reci da sam isao "dekanu odmah"... :P[/quote]

Izbjegavao sam sve rasprave o ovome jer bi me uvukli u ovakve rasprave, a mislim da je stvarno besmisleno se kaciti, jer mislim da je svima (ili bar vecini) jasno da si pretjerano reagirao, a i radimo korisnije stvari za studente nego se svadjati s tobom vsego, jer si ti sad raspolozen da se svadjas sa svima nama.

Ali, molim te, ovo gore. Sto?! U vezi ovog ovdje nisi prvo isao nikom, nego onim mailom. :roll: [size=18][b]_ODMAH!_[/b][/size] (mislim da se u minutama broji koliko je vremena proslo od toga da je to Hans stavio i toga da je dekan MO-a dobio mail (Cc) u vezi toga - a ono to je na web-u SZ-PMF-a, ne SZ-PMF-MO-a) One stvari prije nisu imale veze sa ovim. Samo sto ti sad imas potrebu napadati cijeli STOP i sve povezivati i nalaziti razloge da se svadjas.

Po meni, a to sam ti i napisao u odgovoru, mislim da bi bilo normalno da si se prvo obratio SZ-PMF-u sa prigovorom, a ne napadati STOP, vrijedjati ovdje predstavnike na MO-u itd.

I ZAHTJEVAM ISPRIKU NA VRIJEDJANJE DA JE STUDENTSKIM PREDSTAVNICIMA VAZNIJE TO DA SE TEBI OSVETE ILI STO VEC (ne znam jer mi tak ne funkioniramo, niti imamo potrebu za time) NEGO INTERES STUDENATA!

Da je tome tako, imao bi odgovore i reakcije SZ-PMF-MO-a na taj mail i dekanu i posvuda. A nemas. Najvaznije je da ovaj prijedlog u sto boljem i potpunijem obliku pomogne studentima, a ne tu nekakve osobne zamjerke i ne znam sto. Barem odgovornim predstavnicima. :P

Mislim da moras malo stati i pogledati sto sve tvrdis, klevetas i vrijedjas. Ovo sto radis je ruzno.

I nije ni po pravilima Foruma. :PPPP

Al to nije vazno, prijedlog je super, i naravno da ga studentski predstavnici podrzavaju.. A i oni koje predstavljaju - studenti ga isto podrzavaju. Stoga ne vidim razloga za sva ova prepucavanja i svadje sa studentskim predstavnicima osim nekih osobnih zamjerki sa Zubom i jos par ljudi.

Kao sto je vec odgovorio i kao sto sam i ja tebi vec odgovorio na taj tvoj mail, Hans je to kao clan SZ-PMF-a stavio na wiki SZ-PMF-a da upozna studente sa odsjeka PMF-a da postoji ovaj prijedlog i da oni tamo mogu diskutirati i prilagodjavati ga prilikama na svojim odsjecima. Kako bi i njima pomoglo. (Tko je gledao 2. dio dokumentarca o Islamu - kad je netko u Indiji izmislio novi sustav navodnjavanja, za godinu dana nakon sto su se svi nasli u Meki, taj sustav navodnjavanja je bio u primjeni i u Spanjolskoj (a 11. stoljece.. :shock: )). To je napravio i Hans, upoznao i druge sa ovim prijedlogom. Svugdje je navodio odakle citira. I SZ-PMF je imao sastanak u nedjelju, a i odmah istog dana smo i pricali preko maila i odlucili da se necemo nista svadjati s tobom niti nista, vec da cemo staviti dodatnu napomenu na nas site da je rasprava o primjeni ovog prijedloga na MO-u na F@DG-u, makar vec stoje tamo svugdje linkovi.

U fajt tebe i Zuba oko wiki-ja ne bi htio ulazit. F@DG nece na wiki i bok, to se zna. Zub moze cvilit kolko oce oko toga i kaj sad? Sloboda govora. Ako zbog niceg, meni je wiki zmotan, pa necu. Eto prestante se svadjat i nek se svadja samnom, mirnije cemo to rijesit. :PPPP

Ne znam, znam da sad ovo burno pisem, ali kad stvarno pretjerujes sa insinuacijama i vrijedjanjima. Svi ovi ljudi bi svu ovu energiju mogli potrositi na nesto korisnije od svadja.

Steel
vsego (napisa):
Primijetio bih da ovo nije moj prvi prigovor na studentsku organizaciju. Rolling Eyes Prvi je isao samo R.Sornu, ako se dobro sjecam. Smile A bilo je i usmenih prigovora (npr. kad me cinik (govoreci u ime STOPa) napao jer sam cenzurirao njegovo vrijedjanje P.Bezjaka). Rolling Eyes Dakle, tesko se moze reci da sam isao "dekanu odmah"... Razz


Izbjegavao sam sve rasprave o ovome jer bi me uvukli u ovakve rasprave, a mislim da je stvarno besmisleno se kaciti, jer mislim da je svima (ili bar vecini) jasno da si pretjerano reagirao, a i radimo korisnije stvari za studente nego se svadjati s tobom vsego, jer si ti sad raspolozen da se svadjas sa svima nama.

Ali, molim te, ovo gore. Sto?! U vezi ovog ovdje nisi prvo isao nikom, nego onim mailom. Rolling Eyes _ODMAH!_ (mislim da se u minutama broji koliko je vremena proslo od toga da je to Hans stavio i toga da je dekan MO-a dobio mail (Cc) u vezi toga - a ono to je na web-u SZ-PMF-a, ne SZ-PMF-MO-a) One stvari prije nisu imale veze sa ovim. Samo sto ti sad imas potrebu napadati cijeli STOP i sve povezivati i nalaziti razloge da se svadjas.

Po meni, a to sam ti i napisao u odgovoru, mislim da bi bilo normalno da si se prvo obratio SZ-PMF-u sa prigovorom, a ne napadati STOP, vrijedjati ovdje predstavnike na MO-u itd.

I ZAHTJEVAM ISPRIKU NA VRIJEDJANJE DA JE STUDENTSKIM PREDSTAVNICIMA VAZNIJE TO DA SE TEBI OSVETE ILI STO VEC (ne znam jer mi tak ne funkioniramo, niti imamo potrebu za time) NEGO INTERES STUDENATA!

Da je tome tako, imao bi odgovore i reakcije SZ-PMF-MO-a na taj mail i dekanu i posvuda. A nemas. Najvaznije je da ovaj prijedlog u sto boljem i potpunijem obliku pomogne studentima, a ne tu nekakve osobne zamjerke i ne znam sto. Barem odgovornim predstavnicima. Razz

Mislim da moras malo stati i pogledati sto sve tvrdis, klevetas i vrijedjas. Ovo sto radis je ruzno.

I nije ni po pravilima Foruma. Blaeh!

Al to nije vazno, prijedlog je super, i naravno da ga studentski predstavnici podrzavaju.. A i oni koje predstavljaju - studenti ga isto podrzavaju. Stoga ne vidim razloga za sva ova prepucavanja i svadje sa studentskim predstavnicima osim nekih osobnih zamjerki sa Zubom i jos par ljudi.

Kao sto je vec odgovorio i kao sto sam i ja tebi vec odgovorio na taj tvoj mail, Hans je to kao clan SZ-PMF-a stavio na wiki SZ-PMF-a da upozna studente sa odsjeka PMF-a da postoji ovaj prijedlog i da oni tamo mogu diskutirati i prilagodjavati ga prilikama na svojim odsjecima. Kako bi i njima pomoglo. (Tko je gledao 2. dio dokumentarca o Islamu - kad je netko u Indiji izmislio novi sustav navodnjavanja, za godinu dana nakon sto su se svi nasli u Meki, taj sustav navodnjavanja je bio u primjeni i u Spanjolskoj (a 11. stoljece.. Shocked )). To je napravio i Hans, upoznao i druge sa ovim prijedlogom. Svugdje je navodio odakle citira. I SZ-PMF je imao sastanak u nedjelju, a i odmah istog dana smo i pricali preko maila i odlucili da se necemo nista svadjati s tobom niti nista, vec da cemo staviti dodatnu napomenu na nas site da je rasprava o primjeni ovog prijedloga na MO-u na F@DG-u, makar vec stoje tamo svugdje linkovi.

U fajt tebe i Zuba oko wiki-ja ne bi htio ulazit. F@DG nece na wiki i bok, to se zna. Zub moze cvilit kolko oce oko toga i kaj sad? Sloboda govora. Ako zbog niceg, meni je wiki zmotan, pa necu. Eto prestante se svadjat i nek se svadja samnom, mirnije cemo to rijesit. Blaeh!

Ne znam, znam da sad ovo burno pisem, ali kad stvarno pretjerujes sa insinuacijama i vrijedjanjima. Svi ovi ljudi bi svu ovu energiju mogli potrositi na nesto korisnije od svadja.

Steel



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 0:08 uto, 23. 5. 2006; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 23:54 pon, 22. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nemo"][quote="Nesi"]... hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? :-k na to pitanje nikad nije dosao odgovor[/quote]

nesi sve što ti imam reći na ovo je: [b]lako biti general poslije bitke[/b] :? anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.[/quote]

Nemo, ja sam na konstituirajucoj sjednici skupstine SZ-ZG-a cim je izabrano predsjednistvo i predsjednik predsjednistva pitao tog predsjednika kada idu preuzeti prostor u Savskoj 25, na sto mi je on odgovorio za dva dana. I na to sam ih ja sve podsjetio na sve sto se zbivalo i sto je sve radila ta bivsa garnitura i da nikako ne bi smjeli toliko cekati i da sam bio to prijepodne u Savskoj 25 i vidio kako racunala i dokumente pakiraju u kutije. I to su i podrzali i Zub i jos par fakulteta, ali predsjednistvo se nije obaziralo. Ni vecina skupstinara. Omahnuli su rukom.
I nije bila paranoja, nego nazalost, realno suocavanje sa time na sto su sve spremni ti ljudi... :/

Ali je stvar u tome da Zub nije sjedio mirno, da kljuceve od Savske 25 ima jako jako puno ljudi, da Zub sam nije mogao mijenjati brave bez odobrenja predsjednistva i jos puno stvari i to se zna. I zato ovo nema smisla.

Ja sad vise necu ovdje gubiti vrijeme, idem radit nest konstruktivno, pogodite za koga...
nemo (napisa):
Nesi (napisa):
... hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? Think na to pitanje nikad nije dosao odgovor


nesi sve što ti imam reći na ovo je: lako biti general poslije bitke Confused anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.


Nemo, ja sam na konstituirajucoj sjednici skupstine SZ-ZG-a cim je izabrano predsjednistvo i predsjednik predsjednistva pitao tog predsjednika kada idu preuzeti prostor u Savskoj 25, na sto mi je on odgovorio za dva dana. I na to sam ih ja sve podsjetio na sve sto se zbivalo i sto je sve radila ta bivsa garnitura i da nikako ne bi smjeli toliko cekati i da sam bio to prijepodne u Savskoj 25 i vidio kako racunala i dokumente pakiraju u kutije. I to su i podrzali i Zub i jos par fakulteta, ali predsjednistvo se nije obaziralo. Ni vecina skupstinara. Omahnuli su rukom.
I nije bila paranoja, nego nazalost, realno suocavanje sa time na sto su sve spremni ti ljudi... Ehm?

Ali je stvar u tome da Zub nije sjedio mirno, da kljuceve od Savske 25 ima jako jako puno ljudi, da Zub sam nije mogao mijenjati brave bez odobrenja predsjednistva i jos puno stvari i to se zna. I zato ovo nema smisla.

Ja sad vise necu ovdje gubiti vrijeme, idem radit nest konstruktivno, pogodite za koga...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:14 uto, 23. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako bas inzistiras da predjemo na "vi", sto je pomalo neuobicajeno na Internetu, ok. :? Ja cu jos za ovaj post ipak zadrzati "ti". 8)

[quote="mpavic"]Pa i vidi se kolega da niste politicar,...[/quote]

Hvala na komplimentu! :D

[quote="mpavic"]Malo bi razumnije reagirali da jeste politicar ili manje naivni... Svojim prijedlogom se bavite politikom... Doduse sveucilisnom, no opet politikom.
Ah kolega, vidio sam previse dobrih prijedloga koji su propali jer su ih predlagali nazovimo "krivi ljudi", odnosno clanovi vijeca su sve prijedloge od takvih predlagaca poistovjecivali sa osobom i glasali protiv njih jer su imali nesto osobno protiv predlagaca...
Takodjer vidjeh i previse losih prijedloga koji su prosli jer su predlagaci imali autoritet u vijecu pa su svi propustili prijedlog da se ne zakace sa predlagacem...
Tako da li prijedlozi prolaze ili ne nije nuzno povezano sa kvalitetom prijedloga... U mnogim slucajevima je, no opet u mnogim slucajevim i nije...[/quote]

Vjerujem da je stvarno tako iz perspektive politicara, ali mene zanima samo da se posao (posao asistenta, a ne politika) dobro obavi. :) U tu svrhu povremeno dajem prijedloge koji mi se ucine dobri, a da li ce "proci" ovisi o onima koji o tome glasuju. 8) Ako ne prodje prijedlog, meni ce biti zao, ali ne zelim glumiti politicara i vrsiti bilo kakav pritisak na ljude. :roll:

Da, naivan sam jer smatram da bi clanovi Vijeca trebali inteligentno promisljati o prijedlogu a ne o predlagacima. 8) Mozda tu ima utjecaja prijem na koji sam naisao tijekom "lobiranja", kao i prijem koji su studentski predstavnici dobi(ja)li na FV PMF-MO. :D

[quote="mpavic"][quote="vsego"]3. Cilj banna je maknuti osobu koja je to - po mom misljenju - zasluzila. :P A "[b]prvi[/b] prijestup" sam komentirao u proslom postu; valjda si to procitao. :roll:[/quote]
Ovime samo potvrdjujete kolega da Vam nedostaju pedagoske vjestine... Mislim da brkate cilj i sredstvo... Cilj je kolegu kojeg ste bannali nesto nauciti, a bann je samo sredstvo kojime to postizete...[/quote]

A mozda ti potvrdjujes nedostatak administratorske vjestine? :P

[quote="mpavic"]Samo sam napisao kako mnoge stvari koje ukljucuju vasu retoriku, emocionalne ispade te i Vas potpis doprinose stvaranju takvog dojma o Vama te i kod toga i dalje stojim...[/quote]

Ok, onda sam ego-tripper [size=5](u tvojim ocima)[/size]. :) Ne smatram to uvredom. 8)

[quote="mpavic"]Kao prvo navodite pod tockom 2. da ce ovim prijedlogom prvesntvano profitirati studenti, a ne asistenti... A iz rasprave iz koje je ovaj topic splitan ste jasno naveli da je ovaj prijedlog itekako na ruku asistenata jer smanjuje broj pisanja/cuvanja ispita i rada sa studentim... Koji bi se od asistenata bunio na tako nesto...[/quote]

Ne kazem da bi se bunili. :roll: Kako si uspio [b]prepisati[/b] rijec "prvenstveno", a da ju nisi [b]procitao[/b]? :shock: Ili ju namjerno ignoriras? :-k

[quote="mpavic"]Kao drugo, a priori predpostavljate da je prijedlog dobar za studente. Mozda se u praksi pokaze upravo suprotno da cete stvarati stresne situacije svaka dva tjedna i da je vas prijedlog los... Kako ste do toga zakljucka dosli... Raspravljajuci da 5-6 studenata na degiorgiju... Mislite li da je to dovoljan uzorak studenata da radite eksperimente na citavoj generaciji?[/quote]

A ti mislis da ja ne komuniciram s ljudima izvan Foruma? :nuts2:

Moj osobni stav je da je prijedlog koristan za studente; ne tvrdim da sam u pravu. :roll:

[quote="mpavic"]Vi ste tu inicijativu skvatili kao kradju vasih ideja,...[/quote]

Laz, kako sam vec objasnio. :evil:

[quote="mpavic"]za koje ste priznali [b]poslije[/b] da u biti nisu vase,[/quote]

Opet laz (u pocetnom tekstu pise da je "bazirano na Nesinoj ideji"). :evil:

[quote="mpavic"]Vidim da uz dozu naivnosti volite i pretpostavljati previse...
...
Po uzoru kako ste hladne glave kontrolirali situaciju sa studentima, povlacim se iz ove rasprave jer vidim da i meni slijedi skori ban sa ovog foruma uz prijavu mom procelniku.[/quote]

Vrlo opravdan i nimalo provokatorski zakljucak. :roll: Sva sreca da ja volim "pretpostavljati previse". :P

[quote="nemo"]anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.[/quote]

Paranoja je promijeniti brave na vaznim bravama nakon smjene vlasti prilikom koje ste najavljivali sudski progon baziran, medju ostalim, i na tim dokumentima? :shock:

[quote="nemo"]ok meni onda naprosto nije jasno zašto je se onda ova rasprava toliko zahuktala ako to tebi nije toliko važno.[/quote]

Pa, ja sam poslao prigovor vama i usudio se u CC staviti Dekana... ostatak je potekao od vas (njih? sorry, ne znam koji su koji). :roll:

[quote="nemo"]i da ja nisam uspio naći niti jednu službenu opomenu za Zuba, no možda samo nisam dovoljno tražio pa ako bi molim te mogao to linkati negdje ovdje. zato jer sad što više gledam to mi je čudnije to što je dugotrajno aktivan i kvalitetan korisnik, koji je praktički bez opomene, dobio trajni bann :?[/quote]

Opomene bannom nema; opomene za ponasanje ima (trazi po UuRu gdje sam mu predbacio klevetanje nastavnika i asistenata). :roll:

[quote="steelworker"]I ZAHTJEVAM ISPRIKU NA VRIJEDJANJE DA JE STUDENTSKIM PREDSTAVNICIMA VAZNIJE TO DA SE TEBI OSVETE ILI STO VEC (ne znam jer mi tak ne funkioniramo, niti imamo potrebu za time) NEGO INTERES STUDENATA!
...
Mislim da moras malo stati i pogledati sto sve tvrdis, klevetas i vrijedjas.[/quote]

Moze, molim, citat za ter navode? :-k

[quote="steelworker"]Stoga ne vidim razloga za sva ova prepucavanja i svadje osim nekih osobnih zamjerki sa Zubom i jos par ljudi.[/quote]

Uh, pa da... ja napadam i optuzujem, a vi se samo jadni branite. :rrotfl: Cijela ova rasprava je tu zato jer ja pilim i pilim i ne pustam vas na miru. =:PPPP

[quote="mpavic"]Odoh na rucak...[/quote]

I ja. :klopa:
Ako bas inzistiras da predjemo na "vi", sto je pomalo neuobicajeno na Internetu, ok. Confused Ja cu jos za ovaj post ipak zadrzati "ti". Cool

mpavic (napisa):
Pa i vidi se kolega da niste politicar,...


Hvala na komplimentu! Very Happy

mpavic (napisa):
Malo bi razumnije reagirali da jeste politicar ili manje naivni... Svojim prijedlogom se bavite politikom... Doduse sveucilisnom, no opet politikom.
Ah kolega, vidio sam previse dobrih prijedloga koji su propali jer su ih predlagali nazovimo "krivi ljudi", odnosno clanovi vijeca su sve prijedloge od takvih predlagaca poistovjecivali sa osobom i glasali protiv njih jer su imali nesto osobno protiv predlagaca...
Takodjer vidjeh i previse losih prijedloga koji su prosli jer su predlagaci imali autoritet u vijecu pa su svi propustili prijedlog da se ne zakace sa predlagacem...
Tako da li prijedlozi prolaze ili ne nije nuzno povezano sa kvalitetom prijedloga... U mnogim slucajevima je, no opet u mnogim slucajevim i nije...


Vjerujem da je stvarno tako iz perspektive politicara, ali mene zanima samo da se posao (posao asistenta, a ne politika) dobro obavi. Smile U tu svrhu povremeno dajem prijedloge koji mi se ucine dobri, a da li ce "proci" ovisi o onima koji o tome glasuju. Cool Ako ne prodje prijedlog, meni ce biti zao, ali ne zelim glumiti politicara i vrsiti bilo kakav pritisak na ljude. Rolling Eyes

Da, naivan sam jer smatram da bi clanovi Vijeca trebali inteligentno promisljati o prijedlogu a ne o predlagacima. Cool Mozda tu ima utjecaja prijem na koji sam naisao tijekom "lobiranja", kao i prijem koji su studentski predstavnici dobi(ja)li na FV PMF-MO. Very Happy

mpavic (napisa):
vsego (napisa):
3. Cilj banna je maknuti osobu koja je to - po mom misljenju - zasluzila. Razz A "prvi prijestup" sam komentirao u proslom postu; valjda si to procitao. Rolling Eyes

Ovime samo potvrdjujete kolega da Vam nedostaju pedagoske vjestine... Mislim da brkate cilj i sredstvo... Cilj je kolegu kojeg ste bannali nesto nauciti, a bann je samo sredstvo kojime to postizete...


A mozda ti potvrdjujes nedostatak administratorske vjestine? Razz

mpavic (napisa):
Samo sam napisao kako mnoge stvari koje ukljucuju vasu retoriku, emocionalne ispade te i Vas potpis doprinose stvaranju takvog dojma o Vama te i kod toga i dalje stojim...


Ok, onda sam ego-tripper (u tvojim ocima). Smile Ne smatram to uvredom. Cool

mpavic (napisa):
Kao prvo navodite pod tockom 2. da ce ovim prijedlogom prvesntvano profitirati studenti, a ne asistenti... A iz rasprave iz koje je ovaj topic splitan ste jasno naveli da je ovaj prijedlog itekako na ruku asistenata jer smanjuje broj pisanja/cuvanja ispita i rada sa studentim... Koji bi se od asistenata bunio na tako nesto...


Ne kazem da bi se bunili. Rolling Eyes Kako si uspio prepisati rijec "prvenstveno", a da ju nisi procitao? Shocked Ili ju namjerno ignoriras? Think

mpavic (napisa):
Kao drugo, a priori predpostavljate da je prijedlog dobar za studente. Mozda se u praksi pokaze upravo suprotno da cete stvarati stresne situacije svaka dva tjedna i da je vas prijedlog los... Kako ste do toga zakljucka dosli... Raspravljajuci da 5-6 studenata na degiorgiju... Mislite li da je to dovoljan uzorak studenata da radite eksperimente na citavoj generaciji?


A ti mislis da ja ne komuniciram s ljudima izvan Foruma? Nuts

Moj osobni stav je da je prijedlog koristan za studente; ne tvrdim da sam u pravu. Rolling Eyes

mpavic (napisa):
Vi ste tu inicijativu skvatili kao kradju vasih ideja,...


Laz, kako sam vec objasnio. Evil or Very Mad

mpavic (napisa):
za koje ste priznali poslije da u biti nisu vase,


Opet laz (u pocetnom tekstu pise da je "bazirano na Nesinoj ideji"). Evil or Very Mad

mpavic (napisa):
Vidim da uz dozu naivnosti volite i pretpostavljati previse...
...
Po uzoru kako ste hladne glave kontrolirali situaciju sa studentima, povlacim se iz ove rasprave jer vidim da i meni slijedi skori ban sa ovog foruma uz prijavu mom procelniku.


Vrlo opravdan i nimalo provokatorski zakljucak. Rolling Eyes Sva sreca da ja volim "pretpostavljati previse". Razz

nemo (napisa):
anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.


Paranoja je promijeniti brave na vaznim bravama nakon smjene vlasti prilikom koje ste najavljivali sudski progon baziran, medju ostalim, i na tim dokumentima? Shocked

nemo (napisa):
ok meni onda naprosto nije jasno zašto je se onda ova rasprava toliko zahuktala ako to tebi nije toliko važno.


Pa, ja sam poslao prigovor vama i usudio se u CC staviti Dekana... ostatak je potekao od vas (njih? sorry, ne znam koji su koji). Rolling Eyes

nemo (napisa):
i da ja nisam uspio naći niti jednu službenu opomenu za Zuba, no možda samo nisam dovoljno tražio pa ako bi molim te mogao to linkati negdje ovdje. zato jer sad što više gledam to mi je čudnije to što je dugotrajno aktivan i kvalitetan korisnik, koji je praktički bez opomene, dobio trajni bann Confused


Opomene bannom nema; opomene za ponasanje ima (trazi po UuRu gdje sam mu predbacio klevetanje nastavnika i asistenata). Rolling Eyes

steelworker (napisa):
I ZAHTJEVAM ISPRIKU NA VRIJEDJANJE DA JE STUDENTSKIM PREDSTAVNICIMA VAZNIJE TO DA SE TEBI OSVETE ILI STO VEC (ne znam jer mi tak ne funkioniramo, niti imamo potrebu za time) NEGO INTERES STUDENATA!
...
Mislim da moras malo stati i pogledati sto sve tvrdis, klevetas i vrijedjas.


Moze, molim, citat za ter navode? Think

steelworker (napisa):
Stoga ne vidim razloga za sva ova prepucavanja i svadje osim nekih osobnih zamjerki sa Zubom i jos par ljudi.


Uh, pa da... ja napadam i optuzujem, a vi se samo jadni branite. Real ROTFL Cijela ova rasprava je tu zato jer ja pilim i pilim i ne pustam vas na miru. Blaeh! with hat

mpavic (napisa):
Odoh na rucak...


I ja. Dosli cevapi!!!!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZubovZadnjiPost
Gost





PostPostano: 8:41 uto, 23. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Opomene bannom nema; opomene za ponasanje ima (trazi po UuRu gdje sam mu predbacio klevetanje nastavnika i asistenata). :roll:[/quote]
http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=42156#42156
Nema ni plave ni crvene tamo, dapače ima samo jedna javna isprika za koju sam tada dobio karma++ negdje malo prije no što je vsego poslao svoj idući odgovor na topic.

Nemojmo se pravit glupi, jedina prilika kada sam bio moderiran ili dobio opasku u boji u svojih 1300 posteva je bilo nakon odbijanja peticije za vraćanje ukinutog ispitnog roka koju sam vjerovatno također napravio iz nekog zlog, klevetničkog razloga.
[quote="vsego"][quote="nemo"]ok meni onda naprosto nije jasno zašto je se onda ova rasprava toliko zahuktala ako to tebi nije toliko važno.[/quote]
Pa, ja sam poslao prigovor vama i usudio se u CC staviti Dekana... ostatak je potekao od vas (njih? sorry, ne znam koji su koji). :roll:[/quote]
Vsego vrlo dobro zna koji su "koji", a koji su "oni drugi" koji bi se uskoro mogli naći na Velikom Piku.
[quote="steelworker"][quote="nemo"][quote="Nesi"]... hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? :-k na to pitanje nikad nije dosao odgovor[/quote]
nesi sve što ti imam reći na ovo je: [b]lako biti general poslije bitke[/b] :? anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.[/quote]
Nemo, ja sam na konstituirajucoj sjednici skupstine SZ-ZG-a cim je izabrano predsjednistvo i predsjednik predsjednistva pitao tog predsjednika kada idu preuzeti prostor u Savskoj 25, na sto mi je on odgovorio za dva dana. I na to sam ih ja sve podsjetio na sve sto se zbivalo i sto je sve radila ta bivsa garnitura i da nikako ne bi smjeli toliko cekati i da sam bio to prijepodne u Savskoj 25 i vidio kako racunala i dokumente pakiraju u kutije. I to su i podrzali i Zub i jos par fakulteta, ali predsjednistvo se nije obaziralo. Ni vecina skupstinara. Omahnuli su rukom.
I nije bila paranoja, nego nazalost, realno suocavanje sa time na sto su sve spremni ti ljudi... :/

Ali je stvar u tome da Zub nije sjedio mirno, da kljuceve od Savske 25 ima jako jako puno ljudi, da Zub sam nije mogao mijenjati brave bez odobrenja predsjednistva i jos puno stvari i to se zna. I zato ovo nema smisla.[/quote]
Kao što i Nesi jako dobro zna (osim ako u to vrijeme nije sjedila na ušima kao pravi studentski predstavnici o kojima vsego cijelo vrijeme priča).

I ZATO ova rasprava nema smisla.


Imamo jedan forumski ofanzivni tandem sa Misijom koji je savršeno voljan uplitati upravu fakulteta u tu Misiju (barem neki od njih jesu) i ponašati se u najboljoj maniri stečenoj u iskustvima rata SUMA-e i Degiorgija samo sa malo izmijenjenim ulogama.
Ta je Misija, naravno, dovoljno važna da zbog nje ugroze stvari koje su im jako važne (prijedlog sustava studiranja) i koje su jako važne studentima zbog kojih se nadam se sve "ovo" radi.

Napad je, naravno, najbolja obrana pa se mene optužuje za gornje SUMAstično ponašanje zbog samog spominjanja AZOPa iako je vsego taj koji u punoj svijesti krši moje zakonom zaštićeno ljudsko pravo na privatnost.


TO je rovovska bitka. I ZATO ova rasprava nema smisla i zato se modovi prave englezi oko kleveta koje su vsego i nesi ostavili u zraku na ovom topicu, a koje sam zahtjevao da se obrazlože.


i ZATO nakon više od 1300 besprijekornih (ili barem pristojnih) posteva bivam banan i ZATO nije dovoljno da smo pod napadom ja i cinik nego se lupa i po ostalim studentskim predstavnicima (osim Nesi), a moguće uskoro i po drugim studentskim aktivistima koji nisu studentski predstavnici ali su se drznuli javiti na ovaj topic.

Misija :roll:


Borna Novak

bivši ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE
vsego (napisa):
Opomene bannom nema; opomene za ponasanje ima (trazi po UuRu gdje sam mu predbacio klevetanje nastavnika i asistenata). Rolling Eyes

http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=42156#42156
Nema ni plave ni crvene tamo, dapače ima samo jedna javna isprika za koju sam tada dobio karma++ negdje malo prije no što je vsego poslao svoj idući odgovor na topic.

Nemojmo se pravit glupi, jedina prilika kada sam bio moderiran ili dobio opasku u boji u svojih 1300 posteva je bilo nakon odbijanja peticije za vraćanje ukinutog ispitnog roka koju sam vjerovatno također napravio iz nekog zlog, klevetničkog razloga.
vsego (napisa):
nemo (napisa):
ok meni onda naprosto nije jasno zašto je se onda ova rasprava toliko zahuktala ako to tebi nije toliko važno.

Pa, ja sam poslao prigovor vama i usudio se u CC staviti Dekana... ostatak je potekao od vas (njih? sorry, ne znam koji su koji). Rolling Eyes

Vsego vrlo dobro zna koji su "koji", a koji su "oni drugi" koji bi se uskoro mogli naći na Velikom Piku.
steelworker (napisa):
nemo (napisa):
Nesi (napisa):
... hocemo li se prisjetiti da je Zub dok je bio u velicanstvenih 6 sto se SZZGa tice, nakon sve pompe oko izbora, mirno sjedio i dokumenti iz savske su ukradeni.... da bi se NAKON toga IPAK pokazalo da se MOGLO mijenjati brave.... tj brave su promijenjene.... nakon kradje.... ali to pokazuje da su se mogle mijenjait i prije... pa zasto nisu? Think na to pitanje nikad nije dosao odgovor

nesi sve što ti imam reći na ovo je: lako biti general poslije bitke Confused anticipiranje krađe dokumenata meni graniči sa paranojom čak i u slučaju Bezjaka tako da mislim da ti je ova zamjerka, blago rečeno, neprimjerena.

Nemo, ja sam na konstituirajucoj sjednici skupstine SZ-ZG-a cim je izabrano predsjednistvo i predsjednik predsjednistva pitao tog predsjednika kada idu preuzeti prostor u Savskoj 25, na sto mi je on odgovorio za dva dana. I na to sam ih ja sve podsjetio na sve sto se zbivalo i sto je sve radila ta bivsa garnitura i da nikako ne bi smjeli toliko cekati i da sam bio to prijepodne u Savskoj 25 i vidio kako racunala i dokumente pakiraju u kutije. I to su i podrzali i Zub i jos par fakulteta, ali predsjednistvo se nije obaziralo. Ni vecina skupstinara. Omahnuli su rukom.
I nije bila paranoja, nego nazalost, realno suocavanje sa time na sto su sve spremni ti ljudi... Ehm?

Ali je stvar u tome da Zub nije sjedio mirno, da kljuceve od Savske 25 ima jako jako puno ljudi, da Zub sam nije mogao mijenjati brave bez odobrenja predsjednistva i jos puno stvari i to se zna. I zato ovo nema smisla.

Kao što i Nesi jako dobro zna (osim ako u to vrijeme nije sjedila na ušima kao pravi studentski predstavnici o kojima vsego cijelo vrijeme priča).

I ZATO ova rasprava nema smisla.


Imamo jedan forumski ofanzivni tandem sa Misijom koji je savršeno voljan uplitati upravu fakulteta u tu Misiju (barem neki od njih jesu) i ponašati se u najboljoj maniri stečenoj u iskustvima rata SUMA-e i Degiorgija samo sa malo izmijenjenim ulogama.
Ta je Misija, naravno, dovoljno važna da zbog nje ugroze stvari koje su im jako važne (prijedlog sustava studiranja) i koje su jako važne studentima zbog kojih se nadam se sve "ovo" radi.

Napad je, naravno, najbolja obrana pa se mene optužuje za gornje SUMAstično ponašanje zbog samog spominjanja AZOPa iako je vsego taj koji u punoj svijesti krši moje zakonom zaštićeno ljudsko pravo na privatnost.


TO je rovovska bitka. I ZATO ova rasprava nema smisla i zato se modovi prave englezi oko kleveta koje su vsego i nesi ostavili u zraku na ovom topicu, a koje sam zahtjevao da se obrazlože.


i ZATO nakon više od 1300 besprijekornih (ili barem pristojnih) posteva bivam banan i ZATO nije dovoljno da smo pod napadom ja i cinik nego se lupa i po ostalim studentskim predstavnicima (osim Nesi), a moguće uskoro i po drugim studentskim aktivistima koji nisu studentski predstavnici ali su se drznuli javiti na ovaj topic.

Misija Rolling Eyes


Borna Novak

bivši ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE


[Vrh]
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 13:52 uto, 23. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Paranoja je promijeniti brave na vaznim bravama nakon smjene vlasti prilikom koje ste najavljivali sudski progon baziran, medju ostalim, i na tim dokumentima? :shock:[/quote]

savršeno je jednostavno na to tako gledati sada, no činjenica je da jedina stvar koja bi na kraju upalila u ovom slučaju je da su oni ukrali te iste dokumente prije nego što su isti netragom nestali. foolproof sigurnosni sistemi nisu nešto što ti prvo pada napamet niti ih je jednostavno tako brzo srediti čak ni kad vidiš da ti netko pakira dokumente u kutije.

[quote="vsego"]Pa, ja sam poslao prigovor vama i usudio se u CC staviti Dekana... ostatak je potekao od vas (njih? sorry, ne znam koji su koji). :roll:[/quote]

iako ja taj prigovor nisam vidio u cijelosti (već samo čujem o fragmentima istog od obje strane i zato molim te bez ovog generalnog "vas") mogu ti reči da uvlačenje viših instanci (dekana) u ovo apsolutno nema smisla osim ako nisi stvar shvatio jako ozbiljno. stvar se mogla puno mirnije riješiti na osobnoj razini (još sa cinikom) tako da se meni čini da si upravo ti taj koji je inicijalno prereagirao, a ne Zub.
vsego (napisa):
Paranoja je promijeniti brave na vaznim bravama nakon smjene vlasti prilikom koje ste najavljivali sudski progon baziran, medju ostalim, i na tim dokumentima? Shocked


savršeno je jednostavno na to tako gledati sada, no činjenica je da jedina stvar koja bi na kraju upalila u ovom slučaju je da su oni ukrali te iste dokumente prije nego što su isti netragom nestali. foolproof sigurnosni sistemi nisu nešto što ti prvo pada napamet niti ih je jednostavno tako brzo srediti čak ni kad vidiš da ti netko pakira dokumente u kutije.

vsego (napisa):
Pa, ja sam poslao prigovor vama i usudio se u CC staviti Dekana... ostatak je potekao od vas (njih? sorry, ne znam koji su koji). Rolling Eyes


iako ja taj prigovor nisam vidio u cijelosti (već samo čujem o fragmentima istog od obje strane i zato molim te bez ovog generalnog "vas") mogu ti reči da uvlačenje viših instanci (dekana) u ovo apsolutno nema smisla osim ako nisi stvar shvatio jako ozbiljno. stvar se mogla puno mirnije riješiti na osobnoj razini (još sa cinikom) tako da se meni čini da si upravo ti taj koji je inicijalno prereagirao, a ne Zub.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 15:05 uto, 23. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

uf uf...pant, puff, pant...
skrenuli ste svi u neki veliki :OT:
Ja sam osobno podjeljen, jer STOP bi rado napadao zbog svega obecanog, a zanemarivo malo realiziranog...Ali ova prica [b]nema veze sa STOP[/b]om, kao [b]niti ikakve veze sa SZ[/b] i kljucevima i kradje dokumenata...pa cak [b]niti s prijedlogom poboljsanja studiranja[/b], koji se nalazi na drugom topicu, i o njemu se raspravlja tamo...naslov samo kaze wiki ili forum...SUMA isto tako nema nikakve veze s ovom pricom...

skrecete s teme, pocinjete raspravljati o nekim totoalno drugacijim stvarima i zapravo ste svi jako dobri politiciari...
a pogotovo vsego...jer...ukazuje na druge probleme i samim time skrece pozornost s onih koji bi trebali biti vazniji!! A to, vjerujem, svi smo se uvjerili, i nasi "vrhunski" politicari rade.

Ono sto ovdje stoji su zapravo prigovori na vsegu zbog jednog banna...i onda se pocelo, FILOZOFIRati...tko je tko, tko sto nema i sto ima, tko se skim zakacio i tko nije.
smatram da se ovdje nitko niskim nije zakacio...
Wiki nece potisnuti ili izbaciti forum.
Rasprava o kvalitetnijoj nastavi ide dalje, i ja bi osobnmo najradije kopirao sve i prebacio na ostale forume, pa da se o tome raspravlja...pa zato [u]sada trazim dozvolu da to prebacim na ostale forume PMF-a[/u]...iako je ovdje najpogodniji teritorij jer, ovdje za razliku od drugdje, profesori dolaze i sudjeluju u raspravi na forumu...isitna da citav PMF nije ni blizu uveo Bolognu kao MO, istina da na citavom PMFu predstavnici nemaju tako dobar kontakt s profesorima kao na MO-u, istina da je MO po uredjenju i razvijenosti sustava niz svjetlosnih godina ispred ostatka PMF-a. Ono na cemu bi trebali raditi je da doslovno kopiramo i preuzmemo stvari koje na MOu dobro funkcioniraju i zaljepimo ih na PMF...a to, vjerujem trebamo raditi zajedno...jer, zajedno smo jaci

zato predlazem da moderatori splitaju dijelove ove rasprave, i otovore poseban tiopic u kojem ce se raspravljati da li je ZUB trebao biti bannan, ili ne...
ili jednostavnije, napraviti poll, pa sto narod kaze.
uf uf...pant, puff, pant...
skrenuli ste svi u neki veliki Off-topic
Ja sam osobno podjeljen, jer STOP bi rado napadao zbog svega obecanog, a zanemarivo malo realiziranog...Ali ova prica nema veze sa STOPom, kao niti ikakve veze sa SZ i kljucevima i kradje dokumenata...pa cak niti s prijedlogom poboljsanja studiranja, koji se nalazi na drugom topicu, i o njemu se raspravlja tamo...naslov samo kaze wiki ili forum...SUMA isto tako nema nikakve veze s ovom pricom...

skrecete s teme, pocinjete raspravljati o nekim totoalno drugacijim stvarima i zapravo ste svi jako dobri politiciari...
a pogotovo vsego...jer...ukazuje na druge probleme i samim time skrece pozornost s onih koji bi trebali biti vazniji!! A to, vjerujem, svi smo se uvjerili, i nasi "vrhunski" politicari rade.

Ono sto ovdje stoji su zapravo prigovori na vsegu zbog jednog banna...i onda se pocelo, FILOZOFIRati...tko je tko, tko sto nema i sto ima, tko se skim zakacio i tko nije.
smatram da se ovdje nitko niskim nije zakacio...
Wiki nece potisnuti ili izbaciti forum.
Rasprava o kvalitetnijoj nastavi ide dalje, i ja bi osobnmo najradije kopirao sve i prebacio na ostale forume, pa da se o tome raspravlja...pa zato sada trazim dozvolu da to prebacim na ostale forume PMF-a...iako je ovdje najpogodniji teritorij jer, ovdje za razliku od drugdje, profesori dolaze i sudjeluju u raspravi na forumu...isitna da citav PMF nije ni blizu uveo Bolognu kao MO, istina da na citavom PMFu predstavnici nemaju tako dobar kontakt s profesorima kao na MO-u, istina da je MO po uredjenju i razvijenosti sustava niz svjetlosnih godina ispred ostatka PMF-a. Ono na cemu bi trebali raditi je da doslovno kopiramo i preuzmemo stvari koje na MOu dobro funkcioniraju i zaljepimo ih na PMF...a to, vjerujem trebamo raditi zajedno...jer, zajedno smo jaci

zato predlazem da moderatori splitaju dijelove ove rasprave, i otovore poseban tiopic u kojem ce se raspravljati da li je ZUB trebao biti bannan, ili ne...
ili jednostavnije, napraviti poll, pa sto narod kaze.



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:56 uto, 23. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Odluku o bannu sam ja donio, "prema vlastitoj savjesti". :P Ako se nekome pollira, necu se mijesati (dok je to korektno izvedeno), ali to nece nista promijeniti. 8)

Sto se mirrora tice, ajde pricekaj par dana (recimo, do kraja vikenda) da dovrsim razgovore ovdje i onda srocim manje-vise finalni prijedlog (s komentarima), da ne stvaramo redundanciju obavljenog dijela rasprave. :pray: Ako mislis da je cekanje neopravdano, reci - lako se dogovorimo. ;)
Odluku o bannu sam ja donio, "prema vlastitoj savjesti". Razz Ako se nekome pollira, necu se mijesati (dok je to korektno izvedeno), ali to nece nista promijeniti. Cool

Sto se mirrora tice, ajde pricekaj par dana (recimo, do kraja vikenda) da dovrsim razgovore ovdje i onda srocim manje-vise finalni prijedlog (s komentarima), da ne stvaramo redundanciju obavljenog dijela rasprave. Pray Ako mislis da je cekanje neopravdano, reci - lako se dogovorimo. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 16:44 uto, 23. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Odluku o bannu sam ja donio, "prema vlastitoj savjesti". :P Ako se nekome pollira, necu se mijesati (dok je to korektno izvedeno), ali to nece nista promijeniti. 8)[/quote]

O administratore svemoguci :bow: [img]http://degiorgi.math.hr/forum/images/avatars/59606298443f12a380657f.jpg[/img]
Ti si nas Bog i batina, i stujemo rijeci tvoje. Kako sada, tako za vazda. Forum nas svagdasnji daj nam danas, i oprosti duznicima svojim.
Kako ti kazes, tako ce i biti.
[b]promjeni onda pravila[/b]...molimo te...
dopusti da se priblizimo rijecima tvojim...molimo te...
nema nijednog drugog boga do tebe...
pomozi nam da tvojim putem hodamo...molimo te...
i oprosti nama koji ne svatimo rijeci tvoje...molimo te...
budi dobar prema nama, koji nesvjesno sagrijesismo...molimo te...
[color=blue]
edit::i ne uvedi nas u napast, nego izbavi nas iz zla...molimo te...[/color]

Kako bi na forumu, tako i na zemlji
vsego (napisa):
Odluku o bannu sam ja donio, "prema vlastitoj savjesti". Razz Ako se nekome pollira, necu se mijesati (dok je to korektno izvedeno), ali to nece nista promijeniti. Cool


O administratore svemoguci I bow before you
Ti si nas Bog i batina, i stujemo rijeci tvoje. Kako sada, tako za vazda. Forum nas svagdasnji daj nam danas, i oprosti duznicima svojim.
Kako ti kazes, tako ce i biti.
promjeni onda pravila...molimo te...
dopusti da se priblizimo rijecima tvojim...molimo te...
nema nijednog drugog boga do tebe...
pomozi nam da tvojim putem hodamo...molimo te...
i oprosti nama koji ne svatimo rijeci tvoje...molimo te...
budi dobar prema nama, koji nesvjesno sagrijesismo...molimo te...

edit::i ne uvedi nas u napast, nego izbavi nas iz zla...molimo te...


Kako bi na forumu, tako i na zemlji



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:53 uto, 23. 5. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BoMark"][b]promjeni onda pravila[/b]...molimo te...[/quote]

Ono gore je citat iz Pravila. :roll:

Imas pravo: prenesi prijedlog gdje god hoces; vidi se koliko ste ozbiljni sugovornici. :roll: Ja cu sazetak proslijediti direktno Fakultetskom kolegiju; nema potrebe da vama smanjujem posao samo zato jer sam ga ja obavio. :evil:
BoMark (napisa):
promjeni onda pravila...molimo te...


Ono gore je citat iz Pravila. Rolling Eyes

Imas pravo: prenesi prijedlog gdje god hoces; vidi se koliko ste ozbiljni sugovornici. Rolling Eyes Ja cu sazetak proslijediti direktno Fakultetskom kolegiju; nema potrebe da vama smanjujem posao samo zato jer sam ga ja obavio. Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2
Stranica 2 / 2.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan