Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

prebacivanje

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
slucajni prolaznik
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 06. 2003. (11:58:57)
Postovi: (19)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:35 pon, 7. 7. 2003    Naslov: prebacivanje Citirajte i odgovorite

Da li netko znak kak ide prebacivanje na neki dugi faks?
Da li netko znak kak ide prebacivanje na neki dugi faks?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:01 pon, 7. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo spada na faxovske općenitosti, pa ćemo tamo to prebacit ;)
Ništa osobno, samo da rulja zna :)
Ovo spada na faxovske općenitosti, pa ćemo tamo to prebacit Wink
Ništa osobno, samo da rulja zna Smile



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 22:43 pon, 7. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mozes se ispisati na jednom faxu i upisati na drugom. Koliko je meni poznato, nema direktnijeg nacina. :? Mozda grijesim, jer mi to nikad nije trebalo... :roll:
Mozes se ispisati na jednom faxu i upisati na drugom. Koliko je meni poznato, nema direktnijeg nacina. Confused Mozda grijesim, jer mi to nikad nije trebalo... Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
joza becar
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 05. 2003. (20:37:34)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Negdi vu Zagorju

PostPostano: 11:10 čet, 10. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa kao prvo moras se raspitati na "novom faksu" da l se mozes prebaciti, zatim ako si polozio(la) koji ispit na "starom" faksu da l' postoji mogucnost da ti ga priznaju na novom, ako postoji neki slicni, naravno.
Kad sve to detaljno saznas onda se naravno treba, ka sto je prije receno, ispisati sa jednog faksa pa upisati na drugi. Dvaput razmisli prije nego ces to raditi. Poslije toga nemas pravo vracat se... :D Naravno a zasto bi se vracao... :shock:
Pa kao prvo moras se raspitati na "novom faksu" da l se mozes prebaciti, zatim ako si polozio(la) koji ispit na "starom" faksu da l' postoji mogucnost da ti ga priznaju na novom, ako postoji neki slicni, naravno.
Kad sve to detaljno saznas onda se naravno treba, ka sto je prije receno, ispisati sa jednog faksa pa upisati na drugi. Dvaput razmisli prije nego ces to raditi. Poslije toga nemas pravo vracat se... Very Happy Naravno a zasto bi se vracao... Shocked



_________________
Nije zivot jedna zena....
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 8:10 uto, 15. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

hello people.

opet o prebacivanju. :D

bio sam jucer u zagrebu kod doc.dr.sc. aleksandre cizmesije (prodekanica za nastavu) i pitao za se prebaciti. zena mi je sve objasnila i zena je super. ukratko, prebacivanje je moguce. naravno, zamolba na nastavnicko vijece i te fore moram napraviti. pitao sam za priznavanje ispita. pogledala mi je index i rekla je da ce mi najvjerojatnije sve priznati. cak i programiranje u pascalu i SPA. jer imam dobre ocjene iz ta dva kolegija (5 i 4). :D :oops:

tako da vam dolazim na jesen. :D :D :D

see u!
hello people.

opet o prebacivanju. Very Happy

bio sam jucer u zagrebu kod doc.dr.sc. aleksandre cizmesije (prodekanica za nastavu) i pitao za se prebaciti. zena mi je sve objasnila i zena je super. ukratko, prebacivanje je moguce. naravno, zamolba na nastavnicko vijece i te fore moram napraviti. pitao sam za priznavanje ispita. pogledala mi je index i rekla je da ce mi najvjerojatnije sve priznati. cak i programiranje u pascalu i SPA. jer imam dobre ocjene iz ta dva kolegija (5 i 4). Very Happy Embarassed

tako da vam dolazim na jesen. Very Happy Very Happy Very Happy

see u!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 13:37 uto, 15. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]tako da vam dolazim na jesen. :D :D :D
see u![/quote]

:weee:
obavezno se javi kad se ugnjezdis u Zagrebu
pa bi mozda mogao pasti koji pocasni izlet Forumasa na sljeme :mrgreen:

:banana:
klikky (napisa):
tako da vam dolazim na jesen. Very Happy Very Happy Very Happy
see u!


Weeeeeee!!!!!!!!!!!
obavezno se javi kad se ugnjezdis u Zagrebu
pa bi mozda mogao pasti koji pocasni izlet Forumasa na sljeme Mr. Green

Dancing banana



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 1:07 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

je l' to obecanje? :D
je l' to obecanje? Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 1:11 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]rekla je da ce mi najvjerojatnije sve priznati. cak i programiranje u pascalu i SPA. jer imam dobre ocjene iz ta dva kolegija (5 i 4).[/quote]

Kasnije ce ti faliti znanje C-a. Preporucam da barem odslusas "Programiranje (C)", jer ti to treba barem za "Rac. prakt" 1 i 4. :|

[quote="klikky"]je l' to obecanje? :D[/quote]

Djabe ti obecanje koje sadrzi rijec "[i]mozda[/i]"... :?
klikky (napisa):
rekla je da ce mi najvjerojatnije sve priznati. cak i programiranje u pascalu i SPA. jer imam dobre ocjene iz ta dva kolegija (5 i 4).


Kasnije ce ti faliti znanje C-a. Preporucam da barem odslusas "Programiranje (C)", jer ti to treba barem za "Rac. prakt" 1 i 4. Neutral

klikky (napisa):
je l' to obecanje? Very Happy


Djabe ti obecanje koje sadrzi rijec "mozda"... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:45 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]je l' to obecanje? :D[/quote]

ja bih rado da je, al izlet Forumasa ovisi i o odazivu ostalih Forumasa... :wink:

ja vjerujem da bi moglo biti izleta tam neposredno prije pocetka novih predavanja.... zapravo,d rzim fige da ga bude, jer je na proslom bilo bas zabavno..... bili smo kwep, al je bilo jako dobro a i odaziv je bio poprilicno dobar....
tako da.. ne obecajem, samo predlazem drzanje figa tam krajem devetog mjeseca.... :)

joooj... ne volim ovak ujutro pisati poruke.... a do sutra cu zaboravit :|
klikky (napisa):
je l' to obecanje? Very Happy


ja bih rado da je, al izlet Forumasa ovisi i o odazivu ostalih Forumasa... Wink

ja vjerujem da bi moglo biti izleta tam neposredno prije pocetka novih predavanja.... zapravo,d rzim fige da ga bude, jer je na proslom bilo bas zabavno..... bili smo kwep, al je bilo jako dobro a i odaziv je bio poprilicno dobar....
tako da.. ne obecajem, samo predlazem drzanje figa tam krajem devetog mjeseca.... Smile

joooj... ne volim ovak ujutro pisati poruke.... a do sutra cu zaboravit Neutral



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kenny
Petica iz zalaganja
Petica iz zalaganja


Pridružen/a: 28. 03. 2003. (09:18:36)
Postovi: (3B7)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
43 = 94 - 51
Lokacija: ...somewhere over the rainbow...

PostPostano: 6:45 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="klikky"]rekla je da ce mi najvjerojatnije sve priznati. cak i programiranje u pascalu i SPA. jer imam dobre ocjene iz ta dva kolegija (5 i 4).[/quote]

Kasnije ce ti faliti znanje C-a. Preporucam da barem odslusas "Programiranje (C)", jer ti to treba barem za "Rac. prakt" 1 i 4. :|[/quote]

e da, i RP1 bi mi priznalo. :) nadam se. ma, nije meni C nikakav problem jer sam ga i u srednjoj rasturao, a i danas ga znam... ali da, namjeravao sam ga opet slusati jer zbilja volim programiranje. :D
vsego (napisa):
klikky (napisa):
rekla je da ce mi najvjerojatnije sve priznati. cak i programiranje u pascalu i SPA. jer imam dobre ocjene iz ta dva kolegija (5 i 4).


Kasnije ce ti faliti znanje C-a. Preporucam da barem odslusas "Programiranje (C)", jer ti to treba barem za "Rac. prakt" 1 i 4. Neutral


e da, i RP1 bi mi priznalo. Smile nadam se. ma, nije meni C nikakav problem jer sam ga i u srednjoj rasturao, a i danas ga znam... ali da, namjeravao sam ga opet slusati jer zbilja volim programiranje. Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:17 sri, 16. 7. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klikky"]e da, i RP1 bi mi priznalo. :) nadam se. ma, nije meni C nikakav problem jer sam ga i u srednjoj rasturao, a i danas ga znam... ali da, namjeravao sam ga opet slusati jer zbilja volim programiranje. :D[/quote]

Paaa... Ako vec dobro znas C, onda ti slusanje "Programiranja (C)" bas i nema smisla. Tamo se slusaju osnove za ljude koji nikad nisu programirali u C-u. :)
klikky (napisa):
e da, i RP1 bi mi priznalo. Smile nadam se. ma, nije meni C nikakav problem jer sam ga i u srednjoj rasturao, a i danas ga znam... ali da, namjeravao sam ga opet slusati jer zbilja volim programiranje. Very Happy


Paaa... Ako vec dobro znas C, onda ti slusanje "Programiranja (C)" bas i nema smisla. Tamo se slusaju osnove za ljude koji nikad nisu programirali u C-u. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan