Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

kad će rezultati prijemnog????

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
iva_zg18
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2005. (10:02:25)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 14:05 čet, 13. 7. 2006    Naslov: kad će rezultati prijemnog???? Citirajte i odgovorite

evo gotov je prijemni..bilo je tesko...jel zna ko kad ce rezultati???????????? :roll: :roll: :roll:
evo gotov je prijemni..bilo je tesko...jel zna ko kad ce rezultati???????????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
nemo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 11. 07. 2004. (21:28:31)
Postovi: (37F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
30 = 34 - 4
Lokacija: čakovec

PostPostano: 14:08 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Re: kad će rezultati prijemnog???? Citirajte i odgovorite

[quote="iva_zg18"]evo gotov je prijemni..bilo je tesko...jel zna ko kad ce rezultati???????????? :roll: :roll: :roll:[/quote]

pa što nisi pitala nekog od profesora/asistenata odmah tamo? obično dođu za 1 dan, tj. sutra, max prekosutra.
iva_zg18 (napisa):
evo gotov je prijemni..bilo je tesko...jel zna ko kad ce rezultati???????????? Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes


pa što nisi pitala nekog od profesora/asistenata odmah tamo? obično dođu za 1 dan, tj. sutra, max prekosutra.



_________________
Umjesto da postavlja pitanje o tome što je prije nastalo - kokoš ili jaje, čovjeku se najednom učinilo da je kokoš zamisao jajeta o stvaranju novih jaja.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:13 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Bit ce danas na vecer, a moze se desiti i da budu prije (npr. 16-17h). 8)
Bit ce danas na vecer, a moze se desiti i da budu prije (npr. 16-17h). Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iva_zg18
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2005. (10:02:25)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 14:26 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitala sam al svi drugo kazu... #-o ......hvala ljudi...znači to bu skoro...nema druge nego stalno stiskat refresh :lol: :lalalaf:
pitala sam al svi drugo kazu... d'oh! ......hvala ljudi...znači to bu skoro...nema druge nego stalno stiskat refresh Laughing Lalala in flames


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
iva_zg18
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 12. 2005. (10:02:25)
Postovi: (7)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 0 - 1

PostPostano: 15:32 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

čekanje zibilja ubija.............. :boliglava:
čekanje zibilja ubija.............. Boli glava


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 16:25 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ajme pa kad će ti rezultati, saznala sam da sam upala na ekonomiju, pa jos mi samo treba ova vijest! kad ce rezultati?!?! vec lagano dobivam živčani slom :)
ajme pa kad će ti rezultati, saznala sam da sam upala na ekonomiju, pa jos mi samo treba ova vijest! kad ce rezultati?!?! vec lagano dobivam živčani slom Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annna
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 09. 02. 2005. (14:53:52)
Postovi: (CF)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 9 - 4

PostPostano: 16:51 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.math.hr/Default.aspx?art=3008&sec=306
http://www.math.hr/Default.aspx?art=3008&sec=306


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
tihana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 06. 2006. (13:26:54)
Postovi: (30D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
134 = 153 - 19
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:51 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovo je bilo brzo
[url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=3008&sec=306] klik!![/url]

i, kak je prošlo?
ovo je bilo brzo
klik!!

i, kak je prošlo?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 19:04 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

prošla sam!! :lol: :lol: :lol: uz plaćanje, negativni, ali dobro, bitno da sam prešla prag i da ću studirati matku! jel znate kolko se pomakne crta nakon prijamnog?


[color=blue]Moderator: Paziti na izrazavanje, svejedno na veselje ili trenutno emocionalno stanje! Potrebno se ponasati u sladu s [url=http://degiorgi.math.hr/forum/]Pravilima ponasanja[/url]!![/color]
prošla sam!! Laughing Laughing Laughing uz plaćanje, negativni, ali dobro, bitno da sam prešla prag i da ću studirati matku! jel znate kolko se pomakne crta nakon prijamnog?


Moderator: Paziti na izrazavanje, svejedno na veselje ili trenutno emocionalno stanje! Potrebno se ponasati u sladu s Pravilima ponasanja!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 20:32 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

OOOuuuupssss .. sorry :oops:
biti ću pristojna! :D
imam pitanje! ukoliko se prijeđe prag, i ima se dobre ocjene iz škole, a opet se ne prođe na teret Ministarstva, dal to znači da se upada uz plaćanje ili se uopće ne upada :?: :shock: :?:
OOOuuuupssss .. sorry Embarassed
biti ću pristojna! Very Happy
imam pitanje! ukoliko se prijeđe prag, i ima se dobre ocjene iz škole, a opet se ne prođe na teret Ministarstva, dal to znači da se upada uz plaćanje ili se uopće ne upada Question Shocked Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vla10d
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 09. 2005. (21:48:27)
Postovi: (B)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 21:38 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na Prediplomski studij matematike prima se 390 studenata, no na rang listi su svi poredani po ukupnom broju bodova. Obzirom da neki nisu presli prag, redni brojevi ne pomazu. Kako se moze znati koji studenti su upali na teret ministarstva, a koji uz placanje?
Na Prediplomski studij matematike prima se 390 studenata, no na rang listi su svi poredani po ukupnom broju bodova. Obzirom da neki nisu presli prag, redni brojevi ne pomazu. Kako se moze znati koji studenti su upali na teret ministarstva, a koji uz placanje?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 22:44 čet, 13. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Na preddiplomskim studijima svi hrvatski drzavljani prijavili su se za studij na teret Ministarstva, zato su svi na istoj rang-listi. Ako netko od pristupnika koji su presli razredbeni prag, a u prvom izdanju rang-liste (prije spustanja crte) nisu ostvarili pravo upisa zeli studirati uz placanje, moze se upisati odmah. Ipak, savjetujem vam da to ne cinite. Pricekajte srijedu i pogledajte mozete li se ipak upisati na teret Ministarstva i ocekuju li se daljnja pomicanja crte. To sam vec napisao [url=http://www.math.hr/Default.aspx?art=3007&sec=306]ovdje[/url].

Lani se crta toliko spustila da su se na kraju svi pristupnici koji su presli razredbeni prag mogli upisati na teret Ministarstva. Ne znam kako ce biti ove godine, ali kvota za osobne potrebe sigurno se nece popuniti. U petak, 21.7. jos uvijek se stignete upisati uz placanje.
Na preddiplomskim studijima svi hrvatski drzavljani prijavili su se za studij na teret Ministarstva, zato su svi na istoj rang-listi. Ako netko od pristupnika koji su presli razredbeni prag, a u prvom izdanju rang-liste (prije spustanja crte) nisu ostvarili pravo upisa zeli studirati uz placanje, moze se upisati odmah. Ipak, savjetujem vam da to ne cinite. Pricekajte srijedu i pogledajte mozete li se ipak upisati na teret Ministarstva i ocekuju li se daljnja pomicanja crte. To sam vec napisao ovdje.

Lani se crta toliko spustila da su se na kraju svi pristupnici koji su presli razredbeni prag mogli upisati na teret Ministarstva. Ne znam kako ce biti ove godine, ali kvota za osobne potrebe sigurno se nece popuniti. U petak, 21.7. jos uvijek se stignete upisati uz placanje.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 16:00 ned, 16. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]Čestitam svima koji su željeli upisati ovaj divni faks!!![/color]

@annia: :ok: Svaka čast curo :!:
Čestitam svima koji su željeli upisati ovaj divni faks!!!

@annia: O-kay! Svaka čast curo Exclamation



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 17:36 ned, 16. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

hvala hvala, upisali smo faks!!! jej :D :D :sunce:

btw, pozdrav budućim kolegama :D
hvala hvala, upisali smo faks!!! jej Very Happy Very Happy Sunce...

btw, pozdrav budućim kolegama Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
annia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 04. 2006. (12:52:38)
Postovi: (11)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 18:13 ned, 16. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="andreao"][color=red]Čestitam svima koji su željeli upisati ovaj divni faks!!![/color]

@annia: :ok: Svaka čast curo :!:[/quote]

Fala, fala.. :lol: :lol: mada sam još u dvojbama dal ću na pmf ili ekonomiju.. jer starci nedaju pare da mi plaćaju godinu pmf-a.. tak da imam još jedan dan. da vidim dal ću riskirat.. ako "ukližem" pmf bez plaćanja, studiram.. a ak ne.. onda neznam šta ću!!
andreao (napisa):
Čestitam svima koji su željeli upisati ovaj divni faks!!!

@annia: O-kay! Svaka čast curo Exclamation


Fala, fala.. Laughing Laughing mada sam još u dvojbama dal ću na pmf ili ekonomiju.. jer starci nedaju pare da mi plaćaju godinu pmf-a.. tak da imam još jedan dan. da vidim dal ću riskirat.. ako "ukližem" pmf bez plaćanja, studiram.. a ak ne.. onda neznam šta ću!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
DarkOne™24/7®
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 11. 2004. (05:46:52)
Postovi: (A7)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 5 - 7
Lokacija: zg

PostPostano: 20:39 ned, 16. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="annia"][quote="andreao"][color=red]Čestitam svima koji su željeli upisati ovaj divni faks!!![/color]

@annia: :ok: Svaka čast curo :!:[/quote]

Fala, fala.. :lol: :lol: mada sam još u dvojbama dal ću na pmf ili ekonomiju.. jer starci nedaju pare da mi plaćaju godinu pmf-a.. tak da imam još jedan dan. da vidim dal ću riskirat.. ako "ukližem" pmf bez plaćanja, studiram.. a ak ne.. onda neznam šta ću!![/quote]

odi na prijemni sljedece godina ako sada ne uspijes, ne isplati ti se na ekonomiju tko jos oce tamo... cemu pobogu.. :))
annia (napisa):
andreao (napisa):
Čestitam svima koji su željeli upisati ovaj divni faks!!!

@annia: :ok: Svaka čast curo :!:


Fala, fala.. :lol: :lol: mada sam još u dvojbama dal ću na pmf ili ekonomiju.. jer starci nedaju pare da mi plaćaju godinu pmf-a.. tak da imam još jedan dan. da vidim dal ću riskirat.. ako "ukližem" pmf bez plaćanja, studiram.. a ak ne.. onda neznam šta ću!!


odi na prijemni sljedece godina ako sada ne uspijes, ne isplati ti se na ekonomiju tko jos oce tamo... cemu pobogu.. :))



_________________
Programming today is a race between software engineers striving to build bigger and better idiot-proof programs, and the Universe trying to produce bigger and better idiots. So far, the Universe is winning.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail AIM YIM MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 14:40 pon, 17. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Annia, procitaj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=7422&start=4]ovo[/url].
Annia, procitaj ovo.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
andreao
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2005. (12:08:18)
Postovi: (46F)16
Sarma = la pohva - posuda
35 = 192 - 157
Lokacija: SK

PostPostano: 10:18 uto, 18. 7. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

E annia ak se crta spusti do kraja onda dolaziš ovamo. Fala Bogu na jedno društvo iz Siska. Više nisam sama! :wink:
E annia ak se crta spusti do kraja onda dolaziš ovamo. Fala Bogu na jedno društvo iz Siska. Više nisam sama! Wink



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan