Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izleti i piknici

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:16 čet, 5. 6. 2003    Naslov: Izleti i piknici Citirajte i odgovorite

[color=blue]Evo da si mozemo obavijestit ljude kad netko ima neki PIKnik ili izletić tu oko faksa. Lakše ce se skupiti ljudi, valjda.[/color]


Evo prva obavijest:

[color=red][b]Sutra (petak 6. 6. 2003.) u 20h na livadi iza faksa[/b] ce biti rostiljada (u sklopu otvorenog dana SSHFD-a).[/color]
Organiziraju je fizičari (točnije SSHFD), ali pozivaju sve matematičare da dođu. Valjda možete i svoju klopu donesti ako želite. Ili staklenke senfa. :wink:
Vidimo se tam i dobar tek!
Evo da si mozemo obavijestit ljude kad netko ima neki PIKnik ili izletić tu oko faksa. Lakše ce se skupiti ljudi, valjda.


Evo prva obavijest:

Sutra (petak 6. 6. 2003.) u 20h na livadi iza faksa ce biti rostiljada (u sklopu otvorenog dana SSHFD-a).
Organiziraju je fizičari (točnije SSHFD), ali pozivaju sve matematičare da dođu. Valjda možete i svoju klopu donesti ako želite. Ili staklenke senfa. Wink
Vidimo se tam i dobar tek!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
dudo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 04. 2003. (00:01:50)
Postovi: (37)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Saiya-jin planet

PostPostano: 10:21 sub, 7. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=red]
ajm sou sori aj kudn't kam!!! :cry: :cry:
i? kak je bi lo?
jel bilo dost semfa?
jer ak nije, slijdeci put ja dolazim i nosin pun rukskak semfa. i to bez svih onih glupih tuba i staklenki koje oduzmaju miesto, da se razumijemo. i dzepove cu iskoristit. sve! svi cete si moc umocit svoju hrenovkicu u moj dzep!
ah ti piknici...
jos jednom...
tak mi je zao da nisam bijo....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
[/color]

ajm sou sori aj kudn't kam!!! Crying or Very sad Crying or Very sad
i? kak je bi lo?
jel bilo dost semfa?
jer ak nije, slijdeci put ja dolazim i nosin pun rukskak semfa. i to bez svih onih glupih tuba i staklenki koje oduzmaju miesto, da se razumijemo. i dzepove cu iskoristit. sve! svi cete si moc umocit svoju hrenovkicu u moj dzep!
ah ti piknici...
jos jednom...
tak mi je zao da nisam bijo....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad



_________________
chained to the pillars
a three day party
i break the walls
and kill us all
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 22:47 sub, 7. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="dudo"][color=red]
tak mi je zao da nisam bijo....
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
[/color][/quote]Dudač ti se trebaš čuvati za natjecanje, to ti je sad glavno i nema ti kaj bit žao, zato buš razvalil sve na tom europskom! :D [img]http://student.math.hr/~robisorn/hopacupa.gif[/img]

Ovim drugima treba biti žao kaj nisu došli. :PP

Nije bilo semfa (ja ga nisam vidio). :cry:

A hrenovkice su bile minijaturne, ali je zato bilo čevapa polivenih pivom, pa onda još malo čevapa polivenih pivom, pa piletine, pa onda malo čevapa polivenih pivom i tak toga. :lol:
Sam tak da znate za ove čevape: Ja nisam pil pivu, ali jesam "pil" čevape i uredno sam se podrignul po pivi.

A poslije je bilo jos bolje, jer su Goran i Ana pokazivali slike sa svoje ekspedicije po Aziji (Rusija, Mongolija, Kina, Tibet, Nepal, Indija...). I Goran je opisival svaku. Zanimljivo, poučno i sve ostalo.

:pusa: svima!
dudo (napisa):

tak mi je zao da nisam bijo....
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Dudač ti se trebaš čuvati za natjecanje, to ti je sad glavno i nema ti kaj bit žao, zato buš razvalil sve na tom europskom! Very Happy

Ovim drugima treba biti žao kaj nisu došli. Weeee-heeee!!!

Nije bilo semfa (ja ga nisam vidio). Crying or Very sad

A hrenovkice su bile minijaturne, ali je zato bilo čevapa polivenih pivom, pa onda još malo čevapa polivenih pivom, pa piletine, pa onda malo čevapa polivenih pivom i tak toga. Laughing
Sam tak da znate za ove čevape: Ja nisam pil pivu, ali jesam "pil" čevape i uredno sam se podrignul po pivi.

A poslije je bilo jos bolje, jer su Goran i Ana pokazivali slike sa svoje ekspedicije po Aziji (Rusija, Mongolija, Kina, Tibet, Nepal, Indija...). I Goran je opisival svaku. Zanimljivo, poučno i sve ostalo.

Jos malo romantike na Forumu svima!



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 23:37 sub, 7. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

ma bilo je super!!!!
svaka cast
solidna masa ljudi.... ne losa mjuza... hranu doduse nisam jela...
prezentacija je bila odlicna!
566 fotki koje je zbilja vrijedilo pogledati
ma svaka cast ljudima koji su to organizirali!

btw, tnx Steel na share-anju one spuzve za sjedenje :wink:
ma bilo je super!!!!
svaka cast
solidna masa ljudi.... ne losa mjuza... hranu doduse nisam jela...
prezentacija je bila odlicna!
566 fotki koje je zbilja vrijedilo pogledati
ma svaka cast ljudima koji su to organizirali!

btw, tnx Steel na share-anju one spuzve za sjedenje Wink



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:24 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Je, bilo je super. :D

Ja sam, na zalost, otis'o odmah nakon prezentacije. :( Do kad je trajalo?
Je, bilo je super. Very Happy

Ja sam, na zalost, otis'o odmah nakon prezentacije. Sad Do kad je trajalo?



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 1:45 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]566 fotki[/quote]

mozda zeru previse :)
al bilo je vrlo zanimljivo, steta sto niste oglasili na www.student.hr, odazvalo bi vam se ljudi s Filozofskog 100%.
Nesi (napisa):
566 fotki


mozda zeru previse Smile
al bilo je vrlo zanimljivo, steta sto niste oglasili na www.student.hr, odazvalo bi vam se ljudi s Filozofskog 100%.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
gjeras
Gost





PostPostano: 11:43 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hopla"]Nesi wrote:
566 fotki


mozda zeru previse
al bilo je vrlo zanimljivo, steta sto niste oglasili na www.student.hr, odazvalo bi vam se ljudi s Filozofskog 100%.
[/quote]

To je otprilike trećina od broja koliko smo snimili, a nama je vjerojatno malo teže napraviti neki još uži izbor jer iza svake fotke stoji neka priča. Nadam se da nije bilo predosadno, budući da je ovo bila prva prezentacija, pa još nije bilo sasvim uhodano. :D

Ja sam pitao neke ljude sa Filozofskog i rekao im da malo razglase tamo, ali su oni koliko znam bili zauzeti nekim nogometnim turnirom ili nečim već sličnim... Možda bude i repriza? :D
hopla (napisa):
Nesi wrote:
566 fotki


mozda zeru previse
al bilo je vrlo zanimljivo, steta sto niste oglasili na www.student.hr, odazvalo bi vam se ljudi s Filozofskog 100%.


To je otprilike trećina od broja koliko smo snimili, a nama je vjerojatno malo teže napraviti neki još uži izbor jer iza svake fotke stoji neka priča. Nadam se da nije bilo predosadno, budući da je ovo bila prva prezentacija, pa još nije bilo sasvim uhodano. Very Happy

Ja sam pitao neke ljude sa Filozofskog i rekao im da malo razglase tamo, ali su oni koliko znam bili zauzeti nekim nogometnim turnirom ili nečim već sličnim... Možda bude i repriza? Very Happy


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:46 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="gjeras"]Možda bude i repriza? :D[/quote]

:banana:
gjeras (napisa):
Možda bude i repriza? Very Happy


Dancing banana



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:23 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]btw, tnx Steel na share-anju one spuzve za sjedenje :wink:[/quote]Ne'aš beda! I drugi put. :D

[quote="gjeras"]Možda bude i repriza? :D [/quote]
:banana: :banana:
Samo daj pliz napiši obavijest tu, da znam gdje i kad da dodjem opet slušat.
Nesi (napisa):
btw, tnx Steel na share-anju one spuzve za sjedenje Wink
Ne'aš beda! I drugi put. Very Happy

gjeras (napisa):
Možda bude i repriza? Very Happy

Dancing banana Dancing banana
Samo daj pliz napiši obavijest tu, da znam gdje i kad da dodjem opet slušat.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:54 ned, 8. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"][quote="gjeras"]Možda bude i repriza? :D [/quote]
:banana: :banana:
Samo daj pliz napiši obavijest tu, da znam gdje i kad da dodjem opet slušat.[/quote]

I, ako moze, malo ranije... 8)
steelworker (napisa):
gjeras (napisa):
Možda bude i repriza? Very Happy

Dancing banana Dancing banana
Samo daj pliz napiši obavijest tu, da znam gdje i kad da dodjem opet slušat.


I, ako moze, malo ranije... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 11:00 čet, 12. 6. 2003    Naslov: piviranje Citirajte i odgovorite

Dobih obavijest i zamoljen sam da ju šaljem dalje svima, pa eto koji je bolji način od ovog.

Copy-paste obavijesti:

:pivca: [size=18][b][color=red]SUTRA (PETAK 13. 6.) U 7 U MEDVEDGRADU. IDEMO VIDJET KOLIKO MATEMATIČARA MOŽEMO OKUPITI NA PIVIRANJU. ŠALJI DALJE SVIMA.[/color][/b][/size] :pivca:

Ja radim do 8, mislim da neću doć, a i ispiti su skoro. Baš me zanima koliko će se duša skupiti u Medvedgradu.

BTW, sve te duše će se pivirati na petak 13. Valjda buju ostali živi i zdravi.
Dobih obavijest i zamoljen sam da ju šaljem dalje svima, pa eto koji je bolji način od ovog.

Copy-paste obavijesti:

Malo pivce za zivce SUTRA (PETAK 13. 6.) U 7 U MEDVEDGRADU. IDEMO VIDJET KOLIKO MATEMATIČARA MOŽEMO OKUPITI NA PIVIRANJU. ŠALJI DALJE SVIMA. Malo pivce za zivce

Ja radim do 8, mislim da neću doć, a i ispiti su skoro. Baš me zanima koliko će se duša skupiti u Medvedgradu.

BTW, sve te duše će se pivirati na petak 13. Valjda buju ostali živi i zdravi.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 16:41 čet, 12. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

A tko to organizira?
Mislim, ja cu doci i unatoc ispitima :wink:
Pa necu valda ucit u petak navecer!!! :x
A tko to organizira?
Mislim, ja cu doci i unatoc ispitima Wink
Pa necu valda ucit u petak navecer!!! Mad



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
hopla
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (03:01:17)
Postovi: (49)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 0:22 pet, 13. 6. 2003    Naslov: Re: piviranje Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]SUTRA (PETAK 13. 6.) U ...[/quote] ...blizini vaseg sastajalista odrzava se OPEN AIR 03, tocnije na parkiralistu ispred Filozofskog, upad je besplatan, najavu potrazite na www.student.hr, tj ovdje: http://www.student.hr/skripte/article.show.asp?evt_id=1175
steelworker (napisa):
SUTRA (PETAK 13. 6.) U ...
...blizini vaseg sastajalista odrzava se OPEN AIR 03, tocnije na parkiralistu ispred Filozofskog, upad je besplatan, najavu potrazite na www.student.hr, tj ovdje: http://www.student.hr/skripte/article.show.asp?evt_id=1175


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 8:38 pet, 13. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Kao odgovor na taj SMS sobila sam ovo:
[color=red]AJD JAVI ONIMA KOJI SU TEBI JAVILI DA PROBAJU PREBACIT FEŠTU NA ŠARU ILI NAKON NJE DODJU. BIT ĆE VELIKA FEŠTA, PUNO PIĆA, MUZIKE, [/color][color=blue]****[/color][color=red] I [/color][color=blue]******[/color]

P.S. oprostite mi na ove zadnje dvije riječi, ali tako je pisalo... ako admin hoće izbrisati, neka briše.

P.P.S. Hopla! Jesi dobio sliku?



[color=blue]To ipak nisu riječi koje spadaju u akademski način izražavanja.[/color]
Kao odgovor na taj SMS sobila sam ovo:
AJD JAVI ONIMA KOJI SU TEBI JAVILI DA PROBAJU PREBACIT FEŠTU NA ŠARU ILI NAKON NJE DODJU. BIT ĆE VELIKA FEŠTA, PUNO PIĆA, MUZIKE, **** I ******

P.S. oprostite mi na ove zadnje dvije riječi, ali tako je pisalo... ako admin hoće izbrisati, neka briše.

P.P.S. Hopla! Jesi dobio sliku?



To ipak nisu riječi koje spadaju u akademski način izražavanja.



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Astrea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 04. 2003. (20:33:45)
Postovi: (3E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:13 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Re: piviranje Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"] Baš me zanima koliko će se duša skupiti u Medvedgradu.
[/quote]

Ja sam bila u Medvedgradu od pola 8 do 10 i do tada se pojavilo nesto oko (preko) 20ak ljudi...uglavnom je to bila generacija 99, ali naslo se ponesto i nas ostalih

Koliko sam cula, festa se kasnije nastavila na Sari i bilo je super! 8) 8)
Eto ocito se moze skupit i matematicare :) :) jos kad bi i odaziv za apsolventsko bio takav :lol: :wink:
steelworker (napisa):
Baš me zanima koliko će se duša skupiti u Medvedgradu.


Ja sam bila u Medvedgradu od pola 8 do 10 i do tada se pojavilo nesto oko (preko) 20ak ljudi...uglavnom je to bila generacija 99, ali naslo se ponesto i nas ostalih

Koliko sam cula, festa se kasnije nastavila na Sari i bilo je super! Cool Cool
Eto ocito se moze skupit i matematicare Smile Smile jos kad bi i odaziv za apsolventsko bio takav Laughing Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 16:01 sub, 14. 6. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Evo i mene da podnesem izvjestaj. I ja sam bila u Medvedgradu. Ostala sam do fajrunta, kao i većina... zatim su oni svi otišli u grad, a Darkec i ja prema Šari. Tamo je sve bilo prepuno ljudi, sa svih strana... srela sam dosta ljudi s faksa, a i neke ljude koje ne vidjeh oko 4 godine... Zatim smo našli gilberta koji je nakon kiše ležao na zemlji pa smo ga očistili i nas svoje smo se krenuli natjecati u tome tko ima bolje određene dijelove tijela... hm... bilo je veselo... to smo radili sve do fajrunta. Mislim, drugi su radili, a mi smo šetali i pronalazili žrtve da nas ocjene. A onda sam otišla doma, a ujutro na posao. Ja sam pobjedila u svemu. Ukupni rezultat je sada 2:1 za mene. Zato je on predložio da se natječemo u dijelu tijela koji ja nemam (mozak?) ali nisam pristala.
Astrea i ostali, nek vam bude žao što niste bili... s vama bi bilo još ljepše :lol:
Evo i mene da podnesem izvjestaj. I ja sam bila u Medvedgradu. Ostala sam do fajrunta, kao i većina... zatim su oni svi otišli u grad, a Darkec i ja prema Šari. Tamo je sve bilo prepuno ljudi, sa svih strana... srela sam dosta ljudi s faksa, a i neke ljude koje ne vidjeh oko 4 godine... Zatim smo našli gilberta koji je nakon kiše ležao na zemlji pa smo ga očistili i nas svoje smo se krenuli natjecati u tome tko ima bolje određene dijelove tijela... hm... bilo je veselo... to smo radili sve do fajrunta. Mislim, drugi su radili, a mi smo šetali i pronalazili žrtve da nas ocjene. A onda sam otišla doma, a ujutro na posao. Ja sam pobjedila u svemu. Ukupni rezultat je sada 2:1 za mene. Zato je on predložio da se natječemo u dijelu tijela koji ja nemam (mozak?) ali nisam pristala.
Astrea i ostali, nek vam bude žao što niste bili... s vama bi bilo još ljepše Laughing



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 13:20 pet, 5. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b]DANAS! Petak! 5. 9. 2003.[/b](meni vrlo drag datum, pogadjajte sami zakaj)

[size=18][color=red][b]Pivnica Medvedgrad - 20:00 sati

:pivca: OPIJANJE MATEMATIČARA :pivca: [/b]
(uglavnom onih koji su trebali sad ici na apsolvenCko, al nisu, pa se opijaju tu u ZG-u)[/color][/size]

Disclamer: Ja nisam organiziral to opijanje, niti cu se opiti, samo vas obavjestavam.
DANAS! Petak! 5. 9. 2003.(meni vrlo drag datum, pogadjajte sami zakaj)

Pivnica Medvedgrad - 20:00 sati

Malo pivce za zivce OPIJANJE MATEMATIČARA Malo pivce za zivce

(uglavnom onih koji su trebali sad ici na apsolvenCko, al nisu, pa se opijaju tu u ZG-u)


Disclamer: Ja nisam organiziral to opijanje, niti cu se opiti, samo vas obavjestavam.



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ivančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 04. 2003. (15:05:55)
Postovi: (255)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
-18 = 43 - 61
Lokacija: ja sam ti ko zvrk - stalno sam drugdje

PostPostano: 22:13 pet, 5. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="steelworker"]
[b]DANAS! Petak! 5. 9. 2003.[/b](meni vrlo drag datum, pogadjajte sami zakaj)
[/quote]

Slušaj Steel, možda neće biti ugodno za čuti, ali:


[color=red][size=24][b]S R E T A N T I R O D J E N D A N ! ! ![/b][/size][/color]

:wink:

P.S. - skoro zaboravih :oops:
P.P.S. - neće napravit razmak
steelworker (napisa):

DANAS! Petak! 5. 9. 2003.(meni vrlo drag datum, pogadjajte sami zakaj)


Slušaj Steel, možda neće biti ugodno za čuti, ali:


S R E T A N T I R O D J E N D A N ! ! !

Wink

P.S. - skoro zaboravih Embarassed
P.P.S. - neće napravit razmak



_________________
"Veliki umovi raspravljaju o zamislima.
Prosječni umovi raspravljaju o događajima.
Mali umovi raspravljaju o ljudima."
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:42 pon, 8. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ivančica"]Slušaj Steel, možda neće biti ugodno za čuti, ali:
[color=red][size=24][b]S R E T A N T I R O D J E N D A N ! ! ![/b][/size][/color][/quote][color=black]H V A L A ![/color]
Ivančica (napisa):
Slušaj Steel, možda neće biti ugodno za čuti, ali:
S R E T A N T I R O D J E N D A N ! ! !
H V A L A !



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan