Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Parcijala???

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
I
Gost





PostPostano: 16:10 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Parcijala??? Citirajte i odgovorite

Molio bih nekoga tko je upućen da pojasni sve u vezi parcijale budući da je i to jedna od mogućnosti koja bi mogla zadesiti mene i ne samo mene.Dakle,koliko bodova treba za dotičnu?Koliko se predmeta iz 2. godine može upisati? Čuo sam nekoliko verzija pa bih htio konačnu verziju.Unaprijed hvala :)
Molio bih nekoga tko je upućen da pojasni sve u vezi parcijale budući da je i to jedna od mogućnosti koja bi mogla zadesiti mene i ne samo mene.Dakle,koliko bodova treba za dotičnu?Koliko se predmeta iz 2. godine može upisati? Čuo sam nekoliko verzija pa bih htio konačnu verziju.Unaprijed hvala Smile


[Vrh]
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:53 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Vidi [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=811]ovdije[/url]

Za upis predmeta moraš ovako:
Kada imaš duplo manje bodova od onoliko koliko ti je potrebno za upis (dakle 23 ili više). Broj prikupljenih bodova se onda množi s 2 i od dobivenog broja se oduzima broj bodova potrebnih za upis više godine (dakle, recimo, položio si analize i jednu algebru, imaš 30 bodova. 60-45=15). Taj broj bodova (15) označava koliko bodova (u protuvrijednosti ispita) možeš upisat s više godine.
U ovom slučaju (15) možeš upisati recimo dva ispita od 6 bodova, jedan od 10 ili jedan od dvanaest.
Više-manje je to to, ali neke kolegije parcijalom ne možeš upisivati, bez obzira na to koliko bodova imaš.
Vidi ovdije

Za upis predmeta moraš ovako:
Kada imaš duplo manje bodova od onoliko koliko ti je potrebno za upis (dakle 23 ili više). Broj prikupljenih bodova se onda množi s 2 i od dobivenog broja se oduzima broj bodova potrebnih za upis više godine (dakle, recimo, položio si analize i jednu algebru, imaš 30 bodova. 60-45=15). Taj broj bodova (15) označava koliko bodova (u protuvrijednosti ispita) možeš upisat s više godine.
U ovom slučaju (15) možeš upisati recimo dva ispita od 6 bodova, jedan od 10 ili jedan od dvanaest.
Više-manje je to to, ali neke kolegije parcijalom ne možeš upisivati, bez obzira na to koliko bodova imaš.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
C'Tebo
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 03. 11. 2002. (18:40:48)
Postovi: (26A)16
Sarma = la pohva - posuda
-13 = 3 - 16
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:09 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da se ne bi reklo da se ne ponavljam, vidi [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=607]ovdije.[/url]
Da se ne bi reklo da se ne ponavljam, vidi ovdije.



_________________
Click me!
_______________________
Bad panda!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
I
Gost





PostPostano: 20:09 pet, 19. 9. 2003    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok.Hvala.
Ok.Hvala.


[Vrh]
Iki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 08. 2003. (22:43:04)
Postovi: (AA)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 2
Lokacija: Drzim se susedovog plota

PostPostano: 9:57 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zanima me dal se moze ovakva parcijala upisat.
Osoba je na 3. godini. Na 3. godini ima polozenih ispita cija suma bodova iznosi >=50, ali osobi je ostao jedan ispit s 2. godine, tipa UVIS.
E sad da li se moze upisati parcijala 4. godine? Obzirom da znam da se ne moze upisati 4. godina jer nije ociscena 2. 8)
Zanima me dal se moze ovakva parcijala upisat.
Osoba je na 3. godini. Na 3. godini ima polozenih ispita cija suma bodova iznosi >=50, ali osobi je ostao jedan ispit s 2. godine, tipa UVIS.
E sad da li se moze upisati parcijala 4. godine? Obzirom da znam da se ne moze upisati 4. godina jer nije ociscena 2. Cool



_________________
Idu dva vektora ulicom jedan padne i skalarni produkt je nula.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:12 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

IIRC, do sada se to nije odobravalo (sto ne znaci da nece ;)).
IIRC, do sada se to nije odobravalo (sto ne znaci da nece Wink).



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 17:16 sri, 20. 9. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

zadnje sto pitah je NE
no to sam pitala Zeljku Milin-Sipus, mozda ce nova prodekanica (Franka Miriam Bruckler) imati vise sluha ;)
mozes ti pitati, a mozes cekati 1.10. (tad FMB stupa na vlast ;) )

a do sada je bilo toliko tvrdo 'NE' da se ne moze bas nista upisati, cak niti izborne na trecoj - vec na suho polaganje trece....
zadnje sto pitah je NE
no to sam pitala Zeljku Milin-Sipus, mozda ce nova prodekanica (Franka Miriam Bruckler) imati vise sluha Wink
mozes ti pitati, a mozes cekati 1.10. (tad FMB stupa na vlast Wink )

a do sada je bilo toliko tvrdo 'NE' da se ne moze bas nista upisati, cak niti izborne na trecoj - vec na suho polaganje trece....



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan