Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Izborni kolegiji ("stari" studiji) (studij)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 12:06 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Dragi MB, baš sam mislio reć kako se šuška da nagodinu neće biti Algebre, Diferencijalne geometrije, Uvoda u topologiju, a po svemu sudeći i Normirani prostori vise u zraku.

A MartinaB mi je nažalost sad sve pokvarila i sad je sve gotovo. :oops:

P.S. A sad malo ozbijlnog. :shock: Na http://www.math.hr/Default.aspx?art=2504&sec=221 piše da bolonjci
sa 3. godine imaju već fiksno određen izbor izbornih kolegija i, ako to zaista i bude tako, to bi moglo utjecati na drukčiju ponudu izbornih nagodinu. Zato mislim da je ove godine pametno upisati one kolegije vas zanimaju, a koji se ne nalaze na nekom smjeru (sadašnje) 4. godine jer će ti svakako biti i nagodinu.
Dragi MB, baš sam mislio reć kako se šuška da nagodinu neće biti Algebre, Diferencijalne geometrije, Uvoda u topologiju, a po svemu sudeći i Normirani prostori vise u zraku.

A MartinaB mi je nažalost sad sve pokvarila i sad je sve gotovo. Embarassed

P.S. A sad malo ozbijlnog. Shocked Na http://www.math.hr/Default.aspx?art=2504&sec=221 piše da bolonjci
sa 3. godine imaju već fiksno određen izbor izbornih kolegija i, ako to zaista i bude tako, to bi moglo utjecati na drukčiju ponudu izbornih nagodinu. Zato mislim da je ove godine pametno upisati one kolegije vas zanimaju, a koji se ne nalaze na nekom smjeru (sadašnje) 4. godine jer će ti svakako biti i nagodinu.




Zadnja promjena: Ilja; 12:08 pon, 2. 10. 2006; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 12:07 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Konkretno, danas smo na predavanjima iz PDJ-a dobili informaciju da se dogodine PDJ ne odrzava. Tek toliko da podijelim info.

Inace, da li je istinit trac da se dogodine nece odryavati iyborni koji su bili obaveyi na 3. godini starog dodiplomskog studija?
Konkretno, danas smo na predavanjima iz PDJ-a dobili informaciju da se dogodine PDJ ne odrzava. Tek toliko da podijelim info.

Inace, da li je istinit trac da se dogodine nece odryavati iyborni koji su bili obaveyi na 3. godini starog dodiplomskog studija?



_________________
-- space available for rent --
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MB
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (12:35:21)
Postovi: (224)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
62 = 80 - 18
Lokacija: Molvice

PostPostano: 12:34 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

konkretno, zanima me algebarska TB, kompaktni i C*-algebra. ako netko sazna nesto nek javi, lijepo molim.. upisah vec godinu pa da se nadam da necu to morat prek molbe sad upisivat.. tnx na odgovoru.
konkretno, zanima me algebarska TB, kompaktni i C*-algebra. ako netko sazna nesto nek javi, lijepo molim.. upisah vec godinu pa da se nadam da necu to morat prek molbe sad upisivat.. tnx na odgovoru.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Martinab
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 02. 04. 2003. (19:07:56)
Postovi: (2A03E)16
Sarma = la pohva - posuda
143 = 167 - 24

PostPostano: 15:18 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto kako me Bolonja zbunila. Uopce mi nije palo na pamet da ce to cudo utjecat i na ponudu izbornih. Pokrit cu se usima :(
Eto kako me Bolonja zbunila. Uopce mi nije palo na pamet da ce to cudo utjecat i na ponudu izbornih. Pokrit cu se usima Sad



_________________
A comathematician is a device for turning cotheorems into ffee. A cotheorem is, naturally, an easy nsequence of a rollary.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
nenad
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 08. 10. 2002. (14:08:30)
Postovi: (355)16
Sarma = la pohva - posuda
92 = 106 - 14

PostPostano: 15:54 pon, 2. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Osim kao iznimka (MA3 i 4), kako novi program napreduje, stari se više ne izvodi.

To znači da ove godine (u načelu) više nema starih predmeta s druge godine.
A dogodine neće biti onih s treće, za dvije godine onih s četvrte.

Pogledajte obvezne kolegije s treće godine raznih smjerova, i ako vas neki posebno
zanima kao izborni - upišite ga. Oni s četvrte ići će i dogodine (Normirani prostori, npr.).

Naravno, novi program nudi veći izbor na 4. i 5. godini. Vrlo veliki izbor.
Pitanje je koliko će se toga i stići svake godine realizirati.

Došlo je i do preslagivanja gradiva; npr. dio PDJ je stavljen u predmet na trećoj godini,
a dio je u PDJ na novoj 4., uz još neke dodatke. Tako da neće biti lako kombinirati
novi i stari program - npr. stare PDJ neće pokriti nove PDJ, stari Normirani neće pokriti
nove Normirane, ...

- Nenad
Osim kao iznimka (MA3 i 4), kako novi program napreduje, stari se više ne izvodi.

To znači da ove godine (u načelu) više nema starih predmeta s druge godine.
A dogodine neće biti onih s treće, za dvije godine onih s četvrte.

Pogledajte obvezne kolegije s treće godine raznih smjerova, i ako vas neki posebno
zanima kao izborni - upišite ga. Oni s četvrte ići će i dogodine (Normirani prostori, npr.).

Naravno, novi program nudi veći izbor na 4. i 5. godini. Vrlo veliki izbor.
Pitanje je koliko će se toga i stići svake godine realizirati.

Došlo je i do preslagivanja gradiva; npr. dio PDJ je stavljen u predmet na trećoj godini,
a dio je u PDJ na novoj 4., uz još neke dodatke. Tako da neće biti lako kombinirati
novi i stari program - npr. stare PDJ neće pokriti nove PDJ, stari Normirani neće pokriti
nove Normirane, ...

- Nenad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 7:56 uto, 3. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

opet ja, vec sam dosadan i sebi :lol:
hoce li biti kriptografije sljedece godine?
opet ja, vec sam dosadan i sebi Laughing
hoce li biti kriptografije sljedece godine?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ilja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 10. 2002. (22:22:31)
Postovi: (1AF)16
Sarma = la pohva - posuda
137 = 185 - 48

PostPostano: 11:59 uto, 3. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="MB"]konkretno, zanima me algebarska TB, kompaktni i C*-algebra. ako netko sazna nesto nek javi, lijepo molim.. upisah vec godinu pa da se nadam da necu to morat prek molbe sad upisivat.. tnx na odgovoru.[/quote]

Čuo sam se sa prof. Kraljevićem i preporučamo ti da Kompaktne operatore i C*-algebre upišeš ove godine, budući da nagodinu dolazi Bolonja na 3. god, pa će sigurno biti promjena nekih izbornih kolegija.
MB (napisa):
konkretno, zanima me algebarska TB, kompaktni i C*-algebra. ako netko sazna nesto nek javi, lijepo molim.. upisah vec godinu pa da se nadam da necu to morat prek molbe sad upisivat.. tnx na odgovoru.


Čuo sam se sa prof. Kraljevićem i preporučamo ti da Kompaktne operatore i C*-algebre upišeš ove godine, budući da nagodinu dolazi Bolonja na 3. god, pa će sigurno biti promjena nekih izbornih kolegija.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 18:03 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]hoce li biti kriptografije sljedece godine?[/quote]
Ne zna se :?
Mozda ovisi i o tome koliki bi uopce bio interes za upisivanje Kriptografije dogodine. Tko bi to dogodine mogao upisitivati? Samo oni studenti inzenjerskog smjera koji upisuju 4. godinu?
(Mene jos nije sustigla Bolonja, pa se slabo snalazim.)
raspjevani_opat (napisa):
hoce li biti kriptografije sljedece godine?

Ne zna se Confused
Mozda ovisi i o tome koliki bi uopce bio interes za upisivanje Kriptografije dogodine. Tko bi to dogodine mogao upisitivati? Samo oni studenti inzenjerskog smjera koji upisuju 4. godinu?
(Mene jos nije sustigla Bolonja, pa se slabo snalazim.)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
jp
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2004. (08:06:38)
Postovi: (2C)16
Sarma = la pohva - posuda
-1 = 4 - 5

PostPostano: 22:35 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Tjelesni Citirajte i odgovorite

Ima li ko kakva iskustva s tjelesnim na 3. godini kao fakultativnim predmetom. Dal mozes dogovorit termine, dal imas ogranicen broj izostanaka i slicno.
Ima li ko kakva iskustva s tjelesnim na 3. godini kao fakultativnim predmetom. Dal mozes dogovorit termine, dal imas ogranicen broj izostanaka i slicno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 22:35 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="duje"][quote="raspjevani_opat"]hoce li biti kriptografije sljedece godine?[/quote]
Ne zna se :?
Mozda ovisi i o tome koliki bi uopce bio interes za upisivanje Kriptografije dogodine. Tko bi to dogodine mogao upisitivati? Samo oni studenti inzenjerskog smjera koji upisuju 4. godinu?
(Mene jos nije sustigla Bolonja, pa se slabo snalazim.)[/quote]

npr ja bi to upisao :)
ove godine u drugom semestru imam vektorske prostore 2, mjeru i integral, i bae podataka, pa bi mi kriptografija bila previse, a stvarno me zanima.
a prethodne kolegije sam uzeo jer sam cuo da su jako kompelemtarni uz moj smjer, FPM... a koliko sad vidim JAKO puno ljudi je uzelo kriptografiju kao izborni...
mozda na kraju odjavim vektorske 2 a uzmem kriptografiju, uglavnom zbunjujuca situacija za mene...
duje (napisa):
raspjevani_opat (napisa):
hoce li biti kriptografije sljedece godine?

Ne zna se Confused
Mozda ovisi i o tome koliki bi uopce bio interes za upisivanje Kriptografije dogodine. Tko bi to dogodine mogao upisitivati? Samo oni studenti inzenjerskog smjera koji upisuju 4. godinu?
(Mene jos nije sustigla Bolonja, pa se slabo snalazim.)


npr ja bi to upisao Smile
ove godine u drugom semestru imam vektorske prostore 2, mjeru i integral, i bae podataka, pa bi mi kriptografija bila previse, a stvarno me zanima.
a prethodne kolegije sam uzeo jer sam cuo da su jako kompelemtarni uz moj smjer, FPM... a koliko sad vidim JAKO puno ljudi je uzelo kriptografiju kao izborni...
mozda na kraju odjavim vektorske 2 a uzmem kriptografiju, uglavnom zbunjujuca situacija za mene...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 22:52 sri, 4. 10. 2006    Naslov: kriptografija dogodine Citirajte i odgovorite

Ukoliko bi bilo barem 30-tak studenata zainteresiranih za upisivanje Kriptografije dogodine, onda bih se pokusao izboriti da se drzi i dogodine. U protivnom cu prepustiti sefovima da odluce o (ne)odrzavanju tog kolegija.

Inace, prema novom (bolonjskom) programu, Kriptografija (tj. Kriptografija i sigurnost mreza; 2+1) je obavezni kolegij na petoj godini smjera racunarstvo, te izborni na smjerovima prof. matematike i prof. matematike i informatike, dok na ostalim inzenjerskim smjerovima nije predvidjena niti kao izborni kolegij.
Ukoliko bi bilo barem 30-tak studenata zainteresiranih za upisivanje Kriptografije dogodine, onda bih se pokusao izboriti da se drzi i dogodine. U protivnom cu prepustiti sefovima da odluce o (ne)odrzavanju tog kolegija.

Inace, prema novom (bolonjskom) programu, Kriptografija (tj. Kriptografija i sigurnost mreza; 2+1) je obavezni kolegij na petoj godini smjera racunarstvo, te izborni na smjerovima prof. matematike i prof. matematike i informatike, dok na ostalim inzenjerskim smjerovima nije predvidjena niti kao izborni kolegij.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 22:53 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

a buduci da ne slusam niti uvod u teoriju brojeva jel bi mi bilo otezano pracenje kriptografije?
a buduci da ne slusam niti uvod u teoriju brojeva jel bi mi bilo otezano pracenje kriptografije?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
duje
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2002. (12:21:31)
Postovi: (55C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
338 = 339 - 1

PostPostano: 23:06 sri, 4. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]a buduci da ne slusam niti uvod u teoriju brojeva jel bi mi bilo otezano pracenje kriptografije?[/quote]
Za prva dva poglavlja "Klasicna kriptografija" i "Moderni simetricni blokovni kriptosustavi" teorija brojeva vam ne treba. Za zadnja dva poglavlja "Kriptosustavi s javnim kljucem" i "Testovi prostosti i metode faktorizacije" mislim da je dosta korisno imati odlusan Uvod u teoriju brojeva (zato sam i stavio UTB u zimski, a Kriptografiju u ljetni semestar). Ja nastojim ponoviti stvari iz teorije brojeva koje nam zatrebaju na Kriptigrafiji, ali moguce da je to mozda prebrzo za one koji se s tim prvi put susrecu. No, bolji ce vam savjet vjerojatno moci dati kolege koji su prethodnih godina bili u toj situaciji (ipak je UTB upisivalo malo manje studenata nego Kriptografiju).
raspjevani_opat (napisa):
a buduci da ne slusam niti uvod u teoriju brojeva jel bi mi bilo otezano pracenje kriptografije?

Za prva dva poglavlja "Klasicna kriptografija" i "Moderni simetricni blokovni kriptosustavi" teorija brojeva vam ne treba. Za zadnja dva poglavlja "Kriptosustavi s javnim kljucem" i "Testovi prostosti i metode faktorizacije" mislim da je dosta korisno imati odlusan Uvod u teoriju brojeva (zato sam i stavio UTB u zimski, a Kriptografiju u ljetni semestar). Ja nastojim ponoviti stvari iz teorije brojeva koje nam zatrebaju na Kriptigrafiji, ali moguce da je to mozda prebrzo za one koji se s tim prvi put susrecu. No, bolji ce vam savjet vjerojatno moci dati kolege koji su prethodnih godina bili u toj situaciji (ipak je UTB upisivalo malo manje studenata nego Kriptografiju).


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:37 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mi moze netko nesto reci o predmetu poslovna simulacija?
Mi moze netko nesto reci o predmetu poslovna simulacija?



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hexy
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2002. (09:39:35)
Postovi: (8A)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 13:38 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam bila na uvodnim vjezbama, u utorak. Prvih par vjezbi i predavanja ce profesor objasniti kako funkcionira tvrtka, nesto o marketingu, racunovodstvu,...... Nakon 2,3 tjedna ljudi ce se podijeliti u grupe, vjerojatno u 6 grupa po cetvero, i svaka grupa ce dobiti svoju tvrtku, virtualnu naravno :)) Imat ces neki pocetni kapital, i proizvodis, ako se ne varam, neka pojacala. Ali nisam sigurna ! Ti proizvodis jednu vrstu, a trziste treba dvije, neka super moderna i skuplja, i neka ne toliko dobra ali pouzdana. Sad ti moras odluciti, u dogovoru sa svojim timom, koliko cete kojih proizvoditi, kolika ce im biti cijena..... U toj "igri" jedan tjedan je godina dana. Svaki tjedan na predavanjima/vjezbama trebat ce odrzati kao neku prezentaciju o svojoj firmi, kako se ulagalo, u sto.... Isto tako ce svaki tjedan, ili rjedje, biti anketa unutar svakog tima gdje ces ocjenjivati svoje partnere, koliko se tko trudio, jer to profesor ipak ne moze sam procijeniti. Profesor je napomenuo da ako necija tvrtka bude na tom trzistu lose poslovala da to ne znaci da ce taj tim dobiti najnize ocjene, sve ovisi o ulozenom trudu i kako ces odrzati prezentaciju pred ostalim kolegama. Takodjer je rekao da se pokazalo da su vise naucili oni cija tvrtka nije bila toliko uspjesna, ali da sad necemo poticati neuspjeh :wink:
Ja sam kolegij upisala i ponistila. Nije da mi se ne cini zanimljiv, ali kad sam cula za prezentaciju pred svima, i da ce mi oko 20% ocjene ovisiti o tome, zakljucila sam da je to za mene previse stresno :shock:
Da, neki su predlozili da nema predavanja srijedom nego da se spoji sa utorkom pa da bude od 18 do 20.30, ne znam da li sa pauzom ili bez.
Nadam se da sam pomogla !
Ja sam bila na uvodnim vjezbama, u utorak. Prvih par vjezbi i predavanja ce profesor objasniti kako funkcionira tvrtka, nesto o marketingu, racunovodstvu,...... Nakon 2,3 tjedna ljudi ce se podijeliti u grupe, vjerojatno u 6 grupa po cetvero, i svaka grupa ce dobiti svoju tvrtku, virtualnu naravno Smile) Imat ces neki pocetni kapital, i proizvodis, ako se ne varam, neka pojacala. Ali nisam sigurna ! Ti proizvodis jednu vrstu, a trziste treba dvije, neka super moderna i skuplja, i neka ne toliko dobra ali pouzdana. Sad ti moras odluciti, u dogovoru sa svojim timom, koliko cete kojih proizvoditi, kolika ce im biti cijena..... U toj "igri" jedan tjedan je godina dana. Svaki tjedan na predavanjima/vjezbama trebat ce odrzati kao neku prezentaciju o svojoj firmi, kako se ulagalo, u sto.... Isto tako ce svaki tjedan, ili rjedje, biti anketa unutar svakog tima gdje ces ocjenjivati svoje partnere, koliko se tko trudio, jer to profesor ipak ne moze sam procijeniti. Profesor je napomenuo da ako necija tvrtka bude na tom trzistu lose poslovala da to ne znaci da ce taj tim dobiti najnize ocjene, sve ovisi o ulozenom trudu i kako ces odrzati prezentaciju pred ostalim kolegama. Takodjer je rekao da se pokazalo da su vise naucili oni cija tvrtka nije bila toliko uspjesna, ali da sad necemo poticati neuspjeh Wink
Ja sam kolegij upisala i ponistila. Nije da mi se ne cini zanimljiv, ali kad sam cula za prezentaciju pred svima, i da ce mi oko 20% ocjene ovisiti o tome, zakljucila sam da je to za mene previse stresno Shocked
Da, neki su predlozili da nema predavanja srijedom nego da se spoji sa utorkom pa da bude od 18 do 20.30, ne znam da li sa pauzom ili bez.
Nadam se da sam pomogla !


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 16:32 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sta se dogodilo sa Javom,zasto taj kolegij vise nije dostupan??
Sta se dogodilo sa Javom,zasto taj kolegij vise nije dostupan??


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:43 čet, 5. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Sta se dogodilo sa Javom,zasto taj kolegij vise nije dostupan??[/quote]

Pa, to sada spada pod RP2, zar ne? :D
Mr.Doe (napisa):
Sta se dogodilo sa Javom,zasto taj kolegij vise nije dostupan??


Pa, to sada spada pod RP2, zar ne? Very Happy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 13:15 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

može neka dobra duša napisati nešto o ovim kolegijima???:
neeuklidski prostori
normirani prostori
operacijska istraživanja
operacijski sustavi
može neka dobra duša napisati nešto o ovim kolegijima???:
neeuklidski prostori
normirani prostori
operacijska istraživanja
operacijski sustavi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 13:39 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="rat in a cage"]može neka dobra duša napisati nešto o ovim kolegijima???:
normirani prostori
[/quote]

potrebno predznanje iz vektorskih 1 i 2 te metrickih.
OGROMAN dvosemestralni kolegij. pomalo suhoparan.

ako nisi zaljubljenik u teorijsku matematiku ne isplati se slusati.
rat in a cage (napisa):
može neka dobra duša napisati nešto o ovim kolegijima???:
normirani prostori


potrebno predznanje iz vektorskih 1 i 2 te metrickih.
OGROMAN dvosemestralni kolegij. pomalo suhoparan.

ako nisi zaljubljenik u teorijsku matematiku ne isplati se slusati.



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 15:23 uto, 10. 10. 2006    Naslov: Citirajte i odgovorite

tnx...onda to nebum upisal ziher
tnx...onda to nebum upisal ziher


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 5 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan