Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Prvi prakticni kolokvij 2007. (informacija)
WWW:
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
punio4
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 11. 2006. (18:32:34)
Postovi: (120)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 8
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 15:53 čet, 26. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

A što fali Linuxu i Anjuti? Ugodnije i intuitivnije za korištenje od bilo kakvog devc-a i VS-a.
C-c-c. Budući programeri koji se boje malo linuxa :P
A što fali Linuxu i Anjuti? Ugodnije i intuitivnije za korištenje od bilo kakvog devc-a i VS-a.
C-c-c. Budući programeri koji se boje malo linuxa Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 7:34 pet, 27. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Jel smijemo koristiti polja u zadacima u kojima se ona uopce ne spominju? Ili bi bilo bolje rijesiti to nekako drugacije?
(ako treba navest cu tocan br zad na koji mislim, ali ne bih htjela da ispadne da govorim rjesenja)
Jel smijemo koristiti polja u zadacima u kojima se ona uopce ne spominju? Ili bi bilo bolje rijesiti to nekako drugacije?
(ako treba navest cu tocan br zad na koji mislim, ali ne bih htjela da ispadne da govorim rjesenja)



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 9:27 pet, 27. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Necemo bas cackati po kodu, dakle koristite polja gdje zelite, samo pazite da radi [b]ispravno[/b]. ;) Isto tako u zadacima s polinomima... nigdje se ne spominje Horner, pa ako netko ne zna... radite bez njega. ;)
Necemo bas cackati po kodu, dakle koristite polja gdje zelite, samo pazite da radi ispravno. Wink Isto tako u zadacima s polinomima... nigdje se ne spominje Horner, pa ako netko ne zna... radite bez njega. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 9:43 pet, 27. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, hvala. :)
Ok, hvala. Smile



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rafaelm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 12. 2006. (13:30:11)
Postovi: (21F)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
76 = 86 - 10
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:09 pet, 27. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Necemo bas cackati po kodu, dakle koristite polja gdje zelite, samo pazite da radi [b]ispravno[/b]. ;) Isto tako u zadacima s polinomima... nigdje se ne spominje Horner, pa ako netko ne zna... radite bez njega. ;)[/quote]
ako za funkciju bez hornera, asistent za testiranje upise malo vece brojeve, pa funkcija baci krivi rezultat zbog aritmetike realnih brojeva, ili comp predje preko najveceg cjelog broja, da li se onda rjesenje ne prizna? :roll:
vsego (napisa):
Necemo bas cackati po kodu, dakle koristite polja gdje zelite, samo pazite da radi ispravno. Wink Isto tako u zadacima s polinomima... nigdje se ne spominje Horner, pa ako netko ne zna... radite bez njega. Wink

ako za funkciju bez hornera, asistent za testiranje upise malo vece brojeve, pa funkcija baci krivi rezultat zbog aritmetike realnih brojeva, ili comp predje preko najveceg cjelog broja, da li se onda rjesenje ne prizna? Rolling Eyes



_________________
Rafael Mrđen
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:16 pet, 27. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ocekujes da ce asistenti upisivati tako velike brojeve? :shock: Drzite se [tt]double[/tt]-ova, a eventualnu gresku na nekoj tamo decimali necemo uzeti za zlo. ;)
Ocekujes da ce asistenti upisivati tako velike brojeve? Shocked Drzite se double-ova, a eventualnu gresku na nekoj tamo decimali necemo uzeti za zlo. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 16:38 ned, 29. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Mislim da je doslo do greske u Zadatku 41.
Pise da dimenzije idu od m x n, (m-2) x (n-2),.... ali gledajuci sliku, umjesto 2 trebalo bi pisati 4.
Mislim da je doslo do greske u Zadatku 41.
Pise da dimenzije idu od m x n, (m-2) x (n-2),.... ali gledajuci sliku, umjesto 2 trebalo bi pisati 4.



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:55 ned, 29. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ma neeeee, nije greska... samo provjeravamo da li pazite sto pise. :oops: O:) Evo, ispravljeno; thanx. ;)
Ma neeeee, nije greska... samo provjeravamo da li pazite sto pise. Embarassed Angel Evo, ispravljeno; thanx. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 9:35 pon, 30. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:cry: Mislim da bi bilo dosta zadataka...... :cry:
Stvarno dosta...i previse :cry:
Crying or Very sad Mislim da bi bilo dosta zadataka...... Crying or Very sad
Stvarno dosta...i previse Crying or Very sad



_________________
Freedom's just another word for nothing left to lose...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:35 pon, 30. 4. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne kuzim opasku... :? Pa nitko ne trazi da znate zadatke na pamet (dapace, zato ih i zelimo sto vise... [b]da ih ne biste ucili na pamet[/b]). :lol: Zadaci su tu da znate sto vas ceka, no trebali biste ih znati rijesiti i bez objave, jer je to gradivo UuR-a (dapace, zadaci su lagani). :D

Prema dogovoru cijele ekipe kolegija, zadaci ce se dodavati... i nakon sto prodje prakticni kolokvij (za buduce generacije). ;)
Ne kuzim opasku... Confused Pa nitko ne trazi da znate zadatke na pamet (dapace, zato ih i zelimo sto vise... da ih ne biste ucili na pamet). Laughing Zadaci su tu da znate sto vas ceka, no trebali biste ih znati rijesiti i bez objave, jer je to gradivo UuR-a (dapace, zadaci su lagani). Very Happy

Prema dogovoru cijele ekipe kolegija, zadaci ce se dodavati... i nakon sto prodje prakticni kolokvij (za buduce generacije). Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
me_me
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 09. 2006. (11:56:01)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 10:38 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Imam jedno glupo pitanje, ali za svaki slucaj, bolje provjeriti. :zubo:

Dakle, ako prodjemo odmah iz prve i dodjemo sljedeci put zbog dodatnih bodova, a na kraju ne uspijemo rijesiti zadatak, slijede li mozda kakve sankcije ili samo necemo dobiti bodove i to je to?
Imam jedno glupo pitanje, ali za svaki slucaj, bolje provjeriti. Krezubi Mr. Green

Dakle, ako prodjemo odmah iz prve i dodjemo sljedeci put zbog dodatnih bodova, a na kraju ne uspijemo rijesiti zadatak, slijede li mozda kakve sankcije ili samo necemo dobiti bodove i to je to?



_________________
Reci 'NE!' drogama Umirem od smijeha! Zivili! Ne vjerujem!!! Manira pravog kavalira Wave
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:28 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="me_me"]Dakle, ako prodjemo odmah iz prve i dodjemo sljedeci put zbog dodatnih bodova, a na kraju ne uspijemo rijesiti zadatak, slijede li mozda kakve sankcije ili samo necemo dobiti bodove i to je to?[/quote]

Ne dobijete bodove i gubite sansu za treci izlazak. 8)

No, na popisima (za 2. i 3. prakt.kol) ce [i]a priori[/i] biti oni koji su pa(da)li; oni koji zele extra bodove morat ce se posebno javiti (ne znam jos kako). :)

Usput, necemo vas mi razmjestiti, nego cete se sami upisivati u ponudjene termine. 8) Bit ce i radni dani i subota (npr. za one kojima bas nista drugo ne bude odgovaralo). :)
me_me (napisa):
Dakle, ako prodjemo odmah iz prve i dodjemo sljedeci put zbog dodatnih bodova, a na kraju ne uspijemo rijesiti zadatak, slijede li mozda kakve sankcije ili samo necemo dobiti bodove i to je to?


Ne dobijete bodove i gubite sansu za treci izlazak. Cool

No, na popisima (za 2. i 3. prakt.kol) ce a priori biti oni koji su pa(da)li; oni koji zele extra bodove morat ce se posebno javiti (ne znam jos kako). Smile

Usput, necemo vas mi razmjestiti, nego cete se sami upisivati u ponudjene termine. Cool Bit ce i radni dani i subota (npr. za one kojima bas nista drugo ne bude odgovaralo). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 15:56 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I ja imam (jos) jedno glupo pitanje... Kak ce to zapravo izgledati? Dobit cemo 1 zadatak i imati sat i pol da ga rijesimo...ili cemo dobiti 3 zadatka...ili od 3 izabrati jednog... Muci me to jer sam negdje cula da se spominje brojka 3, a cini mi se da nebi stigla sva tri rijesiti kak spada... :oops:
I ja imam (jos) jedno glupo pitanje... Kak ce to zapravo izgledati? Dobit cemo 1 zadatak i imati sat i pol da ga rijesimo...ili cemo dobiti 3 zadatka...ili od 3 izabrati jednog... Muci me to jer sam negdje cula da se spominje brojka 3, a cini mi se da nebi stigla sva tri rijesiti kak spada... Embarassed



_________________
Freedom's just another word for nothing left to lose...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:23 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ukupno ce biti tri prakticna kolokvija, na koje ste obavezni izlaziti dok jednog ne polozite. 8) Padnete li sva tri, pali ste kolegij. :|

To je jedino spominjanje broja tri. ;) Dobit cete [b]jedan[/b] zadatak, efektivno rjesiv u najvise 10ak minuta, i imat cete sat i pol da ga rijesite. 8) Rjesenje se mora moci compilirati i izvesti, te mora raditi ispravno. :)

Zadaci su vam dostupni na webu (uz moguce minorne modifikacije), tako da stignete isprobati kako vam "lezi" to gradivo, znate li se sluziti compilerom i sl. :D

Da se bavite gradivom koliko se bavite tehnikalijama i teorijama "sto vam se cini fer, a sto ne", prosjek bodova na kolokvijima kretao bi se oko 90%... :sigh:

:fluffy:
Ukupno ce biti tri prakticna kolokvija, na koje ste obavezni izlaziti dok jednog ne polozite. Cool Padnete li sva tri, pali ste kolegij. Neutral

To je jedino spominjanje broja tri. Wink Dobit cete jedan zadatak, efektivno rjesiv u najvise 10ak minuta, i imat cete sat i pol da ga rijesite. Cool Rjesenje se mora moci compilirati i izvesti, te mora raditi ispravno. Smile

Zadaci su vam dostupni na webu (uz moguce minorne modifikacije), tako da stignete isprobati kako vam "lezi" to gradivo, znate li se sluziti compilerom i sl. Very Happy

Da se bavite gradivom koliko se bavite tehnikalijama i teorijama "sto vam se cini fer, a sto ne", prosjek bodova na kolokvijima kretao bi se oko 90%... Uzdah...

Fluffy



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fluff
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 06. 03. 2007. (11:45:29)
Postovi: (5A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 0
Lokacija: zgb

PostPostano: 16:33 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hvala! Je, istina da stalno davimo sa tahnikalijama, ali se neka kriva vijest tako brzo prosiri pa je bolje sprijeciti tak nesto...
Puno hvala na brzom odgovoru! :)
Hvala! Je, istina da stalno davimo sa tahnikalijama, ali se neka kriva vijest tako brzo prosiri pa je bolje sprijeciti tak nesto...
Puno hvala na brzom odgovoru! Smile



_________________
Freedom's just another word for nothing left to lose...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
m0rtus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2006. (20:30:00)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3
Lokacija: /root

PostPostano: 16:58 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

I kako asd to ide? Di se je moguce zapisivat u pojedine termine i koji su to zapravo termini. Malo vise informacija o tijeku samih prakticnih kolokvija nebi skodilo :-P.

edit; jeli moguce da se donese vlastito racunalo ( laptop ) i onda se programira u njemu?
I kako asd to ide? Di se je moguce zapisivat u pojedine termine i koji su to zapravo termini. Malo vise informacija o tijeku samih prakticnih kolokvija nebi skodilo Razz.

edit; jeli moguce da se donese vlastito racunalo ( laptop ) i onda se programira u njemu?



_________________
Dead Garden Cult LIVE:
2.4. Kset - Zg
18.4. Club Royal - OGULIN
Norma Belle LIVE:
4.4. Sax! - Zg
25.4. Sax! - Zg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:24 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="m0rtus"]I kako asd to ide? Di se je moguce zapisivat u pojedine termine i koji su to zapravo termini.[/quote]

Probaj samostalno zakljuciti. :P

[quote="m0rtus"]edit; jeli moguce da se donese vlastito racunalo ( laptop ) i onda se programira u njemu?[/quote]

Ne. 8)
m0rtus (napisa):
I kako asd to ide? Di se je moguce zapisivat u pojedine termine i koji su to zapravo termini.


Probaj samostalno zakljuciti. Razz

m0rtus (napisa):
edit; jeli moguce da se donese vlastito racunalo ( laptop ) i onda se programira u njemu?


Ne. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
m0rtus
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 11. 2006. (20:30:00)
Postovi: (30)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 3
Lokacija: /root

PostPostano: 17:27 uto, 1. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]

Probaj samostalno zakljuciti. :P

[/quote]

cek da probam...

Test................Failed!

Test................Failed!

Test................Failed!

Neide ;).

Procital sam sve postove ovog topica i nema nita ;).
vsego (napisa):


Probaj samostalno zakljuciti. Razz



cek da probam...

Test................Failed!

Test................Failed!

Test................Failed!

Neide Wink.

Procital sam sve postove ovog topica i nema nita Wink.



_________________
Dead Garden Cult LIVE:
2.4. Kset - Zg
18.4. Club Royal - OGULIN
Norma Belle LIVE:
4.4. Sax! - Zg
25.4. Sax! - Zg
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
eta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2007. (16:54:15)
Postovi: (2F)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 3 - 5

PostPostano: 11:52 sri, 2. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pitanje asistentima!!!
u zadatku 22,cini mi se da je krivo izracunat primjer!trazi se p(an),a u primjeru se racuna p(a0)
takoder,makar racunali i p(a0),rezultat ne ispada dobro u tom primjeru!
ispricavam se ako sam ja pogrijesila,iako mi se cini da nisam!
pitanje asistentima!!!
u zadatku 22,cini mi se da je krivo izracunat primjer!trazi se p(an),a u primjeru se racuna p(a0)
takoder,makar racunali i p(a0),rezultat ne ispada dobro u tom primjeru!
ispricavam se ako sam ja pogrijesila,iako mi se cini da nisam!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:32 sri, 2. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

To je davno ispravljeno, ali je nekako izostavljeno iz verzije na webu. :oops: Evo, sad je ok. :)

@m0rtus: Bit ce termini, ali vjerojatno tek pocetkom iduceg tjedna. 8) Valjda vam je tjedan dana dovoljno za upisati se na liste. ;)
To je davno ispravljeno, ali je nekako izostavljeno iz verzije na webu. Embarassed Evo, sad je ok. Smile

@m0rtus: Bit ce termini, ali vjerojatno tek pocetkom iduceg tjedna. Cool Valjda vam je tjedan dana dovoljno za upisati se na liste. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Programiranje 1 i 2 Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sljedeće
Stranica 2 / 8.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan