Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SASTANAK STUDENATA - 10.05.2007 18h, prostorija 005 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

hoces li doci na ovaj sastanak?
da naravno
28%
 28%  [ 14 ]
mozda, nastojat cu
38%
 38%  [ 19 ]
ne, imam drugih obaveza/nedamise
26%
 26%  [ 13 ]
nisam student ;-)
8%
 8%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 50

Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:15 sub, 12. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]jako bi mi bila korisna informacija jel se preneseni ispiti sa drugih fakulteta računaju kao položeni u ovoj akademskoj godini :)[/quote]

A polozio si ih... kada? :-k
D4rk0 (napisa):
jako bi mi bila korisna informacija jel se preneseni ispiti sa drugih fakulteta računaju kao položeni u ovoj akademskoj godini Smile


A polozio si ih... kada? Think



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 17:29 sub, 12. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...
jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:08 sub, 12. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...[/quote]
Nekako mi se čini da se neće priznavati ispiti koji nisu položeni u ovoj akademskoj godini jer je poanta pustiti ljude koji su ove akademske godine nešto radili, a ne prošle ili pretprošle. Ali mogu biti i potpuno u krivu. :)
D4rk0 (napisa):
jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...

Nekako mi se čini da se neće priznavati ispiti koji nisu položeni u ovoj akademskoj godini jer je poanta pustiti ljude koji su ove akademske godine nešto radili, a ne prošle ili pretprošle. Ali mogu biti i potpuno u krivu. Smile



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 19:22 sub, 12. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]
btw, Nesi se uslagirala kad je vidjela broj prisutnih i kad je shvatila da studenti ulaze, i ulaze i ulaze.... :shock: :faint:[/quote]
Sljedeći put rezerviraj 003, jer je 005 bila malo malena. :twisted:
Nesi (napisa):

btw, Nesi se uslagirala kad je vidjela broj prisutnih i kad je shvatila da studenti ulaze, i ulaze i ulaze.... Shocked Padoh u (o)nesvjest

Sljedeći put rezerviraj 003, jer je 005 bila malo malena. Twisted Evil



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:38 sub, 12. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"]jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...[/quote]

Spomenut cu pitanje na VVSu, ali goranm je dobro shvatio: ideja je gledati koliko je student radio u aktualnoj akademskoj godini. :)
D4rk0 (napisa):
jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...


Spomenut cu pitanje na VVSu, ali goranm je dobro shvatio: ideja je gledati koliko je student radio u aktualnoj akademskoj godini. Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 11:11 ned, 13. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="D4rk0"]jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...[/quote]

Spomenut cu pitanje na VVSu, ali goranm je dobro shvatio: ideja je gledati koliko je student radio u aktualnoj akademskoj godini. :)[/quote]meni se čini da je u principu fora da na studomatu treba pisatida su položeni u ovoj godini. Čini mi se da pošto mi se priznaje kolegij to znači sljedeće - kolegij na feru sam položio kad god. Ali ovdje je drugi kolegij (sličan onom, ne isti). Iz ovoga ocjenu dobivam sad tak da... Meni zvuči ok da se prizna :) Uostalom nije lako bit na dva faksa pa ono... To mi može biti bonus :D

A drugo pitanje je u vezi 180 bodova. Ako ćemo gledat po ECTS bodovima i sustavu kojem težimo onda mi se čini da mogu prenijeti kolegije sa FER-a ovdje (ne tako da mi se priznaju kao neki od ovdašnjih nego čisto kao kolegij koji sam dodatno upisao). Tako bi onda skupio bez problema 180 bodova i zaradio status bakalara ako ništa drugo. Što mislite o tome? Znam da jedino u biti prodekanica može dati definitivan odgovor, ali čisto informativno pitam za vaše mišljenje.
vsego (napisa):
D4rk0 (napisa):
jedan sam položio sad u veljači, drugi planiram položiti uskoro, a prva druga dva pred godinu i dvije godine. Ali na PMFu će se upisati ove akademske godine... To je valjda dovoljno...


Spomenut cu pitanje na VVSu, ali goranm je dobro shvatio: ideja je gledati koliko je student radio u aktualnoj akademskoj godini. Smile
meni se čini da je u principu fora da na studomatu treba pisatida su položeni u ovoj godini. Čini mi se da pošto mi se priznaje kolegij to znači sljedeće - kolegij na feru sam položio kad god. Ali ovdje je drugi kolegij (sličan onom, ne isti). Iz ovoga ocjenu dobivam sad tak da... Meni zvuči ok da se prizna Smile Uostalom nije lako bit na dva faksa pa ono... To mi može biti bonus Very Happy

A drugo pitanje je u vezi 180 bodova. Ako ćemo gledat po ECTS bodovima i sustavu kojem težimo onda mi se čini da mogu prenijeti kolegije sa FER-a ovdje (ne tako da mi se priznaju kao neki od ovdašnjih nego čisto kao kolegij koji sam dodatno upisao). Tako bi onda skupio bez problema 180 bodova i zaradio status bakalara ako ništa drugo. Što mislite o tome? Znam da jedino u biti prodekanica može dati definitivan odgovor, ali čisto informativno pitam za vaše mišljenje.



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 12:52 ned, 13. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote]
A drugo pitanje je u vezi 180 bodova. Ako ćemo gledat po ECTS bodovima i sustavu kojem težimo onda mi se čini da mogu prenijeti kolegije sa FER-a ovdje (ne tako da mi se priznaju kao neki od ovdašnjih nego čisto kao kolegij koji sam dodatno upisao). Tako bi onda skupio bez problema 180 bodova i zaradio status bakalara ako ništa drugo. Što mislite o tome? Znam da jedino u biti prodekanica može dati definitivan odgovor, ali čisto informativno pitam za vaše mišljenje.[/quote]
Mislim da je nebitno što si na FERu položio jer sakupljaš bodove za uvjet na PMFu. Jer po tom principu, netko tko studira i na matematici i npr. na filozofskom fakultetu, recimo engleski i finski, bi mogao sakupiti 180 bodova i zaraditi status bakalara iako nema uvjete za bakalara ni na matematici ni na filozofskom.
Citat:

A drugo pitanje je u vezi 180 bodova. Ako ćemo gledat po ECTS bodovima i sustavu kojem težimo onda mi se čini da mogu prenijeti kolegije sa FER-a ovdje (ne tako da mi se priznaju kao neki od ovdašnjih nego čisto kao kolegij koji sam dodatno upisao). Tako bi onda skupio bez problema 180 bodova i zaradio status bakalara ako ništa drugo. Što mislite o tome? Znam da jedino u biti prodekanica može dati definitivan odgovor, ali čisto informativno pitam za vaše mišljenje.

Mislim da je nebitno što si na FERu položio jer sakupljaš bodove za uvjet na PMFu. Jer po tom principu, netko tko studira i na matematici i npr. na filozofskom fakultetu, recimo engleski i finski, bi mogao sakupiti 180 bodova i zaraditi status bakalara iako nema uvjete za bakalara ni na matematici ni na filozofskom.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:13 ned, 13. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hipotetski bi trebalo biti svejedno gdje si dobio bodove. to vam je ona "interdisciplinarnost-mobilnost" furka bolonje. medutim to bas kod nas ne drzi vodu, ali u disciplinama koje su u nekoj mjeri slicne bi moglo i upalit. ne boli pitat.
hipotetski bi trebalo biti svejedno gdje si dobio bodove. to vam je ona "interdisciplinarnost-mobilnost" furka bolonje. medutim to bas kod nas ne drzi vodu, ali u disciplinama koje su u nekoj mjeri slicne bi moglo i upalit. ne boli pitat.



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 18:45 ned, 13. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="koryanshea"]hipotetski bi trebalo biti svejedno gdje si dobio bodove. to vam je ona "interdisciplinarnost-mobilnost" furka bolonje. medutim to bas kod nas ne drzi vodu, ali u disciplinama koje su u nekoj mjeri slicne bi moglo i upalit. ne boli pitat.[/quote]ako ništa drugo onda bi barem bez ikakvog problema trebalo biti ok s priznavanjem bodova iz računarskih kolegija... Mislim njih se ionako broji u kvotu i na PMF-MO :D Ma u principu nije ništa strašno. Imam osjećaj da ću sredit oba uvjeta bez nekog velikog problema, ali bilo bi lijepo biti siguran prije odlaska na more :)
koryanshea (napisa):
hipotetski bi trebalo biti svejedno gdje si dobio bodove. to vam je ona "interdisciplinarnost-mobilnost" furka bolonje. medutim to bas kod nas ne drzi vodu, ali u disciplinama koje su u nekoj mjeri slicne bi moglo i upalit. ne boli pitat.
ako ništa drugo onda bi barem bez ikakvog problema trebalo biti ok s priznavanjem bodova iz računarskih kolegija... Mislim njih se ionako broji u kvotu i na PMF-MO Very Happy Ma u principu nije ništa strašno. Imam osjećaj da ću sredit oba uvjeta bez nekog velikog problema, ali bilo bi lijepo biti siguran prije odlaska na more Smile



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 12:20 pon, 14. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ok još uvijek stoji pitanje koje bi moglo zanima 100tinjak studenata treće godine. Dakle dal se predmeti kao mikroekonomika, makroekonomika, financijska tržišta broje pod "uvjet" za upis u sljedeću godinu?
ok još uvijek stoji pitanje koje bi moglo zanima 100tinjak studenata treće godine. Dakle dal se predmeti kao mikroekonomika, makroekonomika, financijska tržišta broje pod "uvjet" za upis u sljedeću godinu?



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 12:43 pon, 14. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa mikro, makro i financijska tržišta su obavezni kolegiji na 3. godini za financijaše, tak da nema razloga da se ti bodovi ne ubrajaju u uvjet.
Pa mikro, makro i financijska tržišta su obavezni kolegiji na 3. godini za financijaše, tak da nema razloga da se ti bodovi ne ubrajaju u uvjet.



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 14:05 pon, 14. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Perosito"]Pa mikro, makro i financijska tržišta su obavezni kolegiji na 3. godini za financijaše, tak da nema razloga da se ti bodovi ne ubrajaju u uvjet.[/quote]pa i fizike su obavezni kolegiji kao i engleski pa se navodno ne ubrajaju :D
Perosito (napisa):
Pa mikro, makro i financijska tržišta su obavezni kolegiji na 3. godini za financijaše, tak da nema razloga da se ti bodovi ne ubrajaju u uvjet.
pa i fizike su obavezni kolegiji kao i engleski pa se navodno ne ubrajaju Very Happy



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 15:11 pon, 14. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="D4rk0"][quote="Perosito"]Pa mikro, makro i financijska tržišta su obavezni kolegiji na 3. godini za financijaše, tak da nema razloga da se ti bodovi ne ubrajaju u uvjet.[/quote]pa i fizike su obavezni kolegiji kao i engleski pa se navodno ne ubrajaju :D[/quote]

To su kolegiji 1. i 2. godine. 8) Naravno da se ekonomski kolegiji broje studentima financijske matematike (provjerit cemo i to). :)
D4rk0 (napisa):
Perosito (napisa):
Pa mikro, makro i financijska tržišta su obavezni kolegiji na 3. godini za financijaše, tak da nema razloga da se ti bodovi ne ubrajaju u uvjet.
pa i fizike su obavezni kolegiji kao i engleski pa se navodno ne ubrajaju Very Happy


To su kolegiji 1. i 2. godine. Cool Naravno da se ekonomski kolegiji broje studentima financijske matematike (provjerit cemo i to). Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 16:00 pon, 14. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

uf to mi se jako sviđa :P

(i btw engleski je kolegij sa treće godine :P barem polovica)

jao što ću slaviti kada upišem četvrtu... tj. četvrte :D
uf to mi se jako sviđa Razz

(i btw engleski je kolegij sa treće godine Razz barem polovica)

jao što ću slaviti kada upišem četvrtu... tj. četvrte Very Happy



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
c_l
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 02. 2007. (12:28:28)
Postovi: (98)16
Sarma = la pohva - posuda
-3 = 22 - 25

PostPostano: 18:03 pon, 14. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

neces biti jedini :lol: :lol:
neces biti jedini Laughing Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
klara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2007. (17:31:39)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 0 - 6

PostPostano: 17:46 uto, 15. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

e sad ovako...meni se cini sve to skupa sa upisivanjem cetvrtre godine sa polozenih 6 ispita u ovoj godini pomalo nepravedno s obzirom na ostale.jel neko moze tipa poloziti ili je vec polozio 6 izbornih kolegija,a ima ih veoma jednostavnih ove akademske godine s time da nije dao 3 najteza ispita s 2 godine nekako bas nepravedno s obzirom na ostale koji recimo imaju cistu drugu i nisu mogli ni trebali dati vise ispita(do 6 mj) ove akademske godine.Sto za njih kriteriji ostaju isti kao prije(na stranu s osvojenih 180ects bodova)?menise bas cini da se nagradjue one koji nisu radili a od nas ostalih se ocekuje kao i ranije..mislim da bi uvjet trebao jednako vrijediti za sve,znaci ako se daje bezuvjetni da je svima,ako se ne daje ne da se nikome,,ako se smanjuje smanjuje se svima.... :roll: :wink:
e sad ovako...meni se cini sve to skupa sa upisivanjem cetvrtre godine sa polozenih 6 ispita u ovoj godini pomalo nepravedno s obzirom na ostale.jel neko moze tipa poloziti ili je vec polozio 6 izbornih kolegija,a ima ih veoma jednostavnih ove akademske godine s time da nije dao 3 najteza ispita s 2 godine nekako bas nepravedno s obzirom na ostale koji recimo imaju cistu drugu i nisu mogli ni trebali dati vise ispita(do 6 mj) ove akademske godine.Sto za njih kriteriji ostaju isti kao prije(na stranu s osvojenih 180ects bodova)?menise bas cini da se nagradjue one koji nisu radili a od nas ostalih se ocekuje kao i ranije..mislim da bi uvjet trebao jednako vrijediti za sve,znaci ako se daje bezuvjetni da je svima,ako se ne daje ne da se nikome,,ako se smanjuje smanjuje se svima.... Rolling Eyes Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 18:16 uto, 15. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klara"]e sad ovako...meni se cini sve to skupa sa upisivanjem cetvrtre godine sa polozenih 6 ispita u ovoj godini pomalo nepravedno s obzirom na ostale.jel neko moze tipa poloziti ili je vec polozio 6 izbornih kolegija,a ima ih veoma jednostavnih ove akademske godine s time da nije dao 3 najteza ispita s 2 godine nekako bas nepravedno s obzirom na ostale koji recimo imaju cistu drugu i nisu mogli ni trebali dati vise ispita(do 6 mj) ove akademske godine.Sto za njih kriteriji ostaju isti kao prije(na stranu s osvojenih 180ects bodova)?menise bas cini da se nagradjue one koji nisu radili a od nas ostalih se ocekuje kao i ranije..mislim da bi uvjet trebao jednako vrijediti za sve,znaci ako se daje bezuvjetni da je svima,ako se ne daje ne da se nikome,,ako se smanjuje smanjuje se svima.... :roll: :wink:[/quote]pa i je jednak za sve? Dakle svi koliko sam shvatio moraju ove godine dat neki minimalni broj kolegija. Ili skupiti 180 bodova ukoliko ti ne fali manje od tog magičnog broja položenih ispita do 180 ECTS.
klara (napisa):
e sad ovako...meni se cini sve to skupa sa upisivanjem cetvrtre godine sa polozenih 6 ispita u ovoj godini pomalo nepravedno s obzirom na ostale.jel neko moze tipa poloziti ili je vec polozio 6 izbornih kolegija,a ima ih veoma jednostavnih ove akademske godine s time da nije dao 3 najteza ispita s 2 godine nekako bas nepravedno s obzirom na ostale koji recimo imaju cistu drugu i nisu mogli ni trebali dati vise ispita(do 6 mj) ove akademske godine.Sto za njih kriteriji ostaju isti kao prije(na stranu s osvojenih 180ects bodova)?menise bas cini da se nagradjue one koji nisu radili a od nas ostalih se ocekuje kao i ranije..mislim da bi uvjet trebao jednako vrijediti za sve,znaci ako se daje bezuvjetni da je svima,ako se ne daje ne da se nikome,,ako se smanjuje smanjuje se svima.... Rolling Eyes Wink
pa i je jednak za sve? Dakle svi koliko sam shvatio moraju ove godine dat neki minimalni broj kolegija. Ili skupiti 180 bodova ukoliko ti ne fali manje od tog magičnog broja položenih ispita do 180 ECTS.



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 19:26 uto, 15. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klara"]e sad ovako...meni se cini sve to skupa sa upisivanjem cetvrtre godine sa polozenih 6 ispita u ovoj godini pomalo nepravedno s obzirom na ostale.[/quote]
Na koje ostale?

[quote]
jel neko moze tipa poloziti ili je vec polozio 6 izbornih kolegija,a ima ih veoma jednostavnih ove akademske godine s time da nije dao 3 najteza ispita s 2 godine nekako bas nepravedno s obzirom na ostale koji recimo imaju cistu drugu i nisu mogli ni trebali dati vise ispita(do 6 mj) ove akademske godine.Sto za njih kriteriji ostaju isti kao prije(na stranu s osvojenih 180ects bodova)?[/quote]
Kriteriji su isti za sve. Ako je netko počistio 2. godinu prije početka ove godine, onda bi u ovoj godini po tom prijedlogu trebo dati 5-8 kolegija. Taj koji ima čistu 2. godinu će imati manje posla na 4. godini, a onaj koji je manje radio na 2. godini će imati više posla na 4.

[quote]menise bas cini da se nagradjue one koji nisu radili a od nas ostalih se ocekuje kao i ranije..[/quote]
Opet, od koga vas ostalih? Onih koji su počistili 2. godinu?

[quote]mislim da bi uvjet trebao jednako vrijediti za sve,znaci ako se daje bezuvjetni da je svima,ako se ne daje ne da se nikome,,ako se smanjuje smanjuje se svima.... :roll: :wink:[/quote]
I smanjuje se svima. ;)
klara (napisa):
e sad ovako...meni se cini sve to skupa sa upisivanjem cetvrtre godine sa polozenih 6 ispita u ovoj godini pomalo nepravedno s obzirom na ostale.

Na koje ostale?

Citat:

jel neko moze tipa poloziti ili je vec polozio 6 izbornih kolegija,a ima ih veoma jednostavnih ove akademske godine s time da nije dao 3 najteza ispita s 2 godine nekako bas nepravedno s obzirom na ostale koji recimo imaju cistu drugu i nisu mogli ni trebali dati vise ispita(do 6 mj) ove akademske godine.Sto za njih kriteriji ostaju isti kao prije(na stranu s osvojenih 180ects bodova)?

Kriteriji su isti za sve. Ako je netko počistio 2. godinu prije početka ove godine, onda bi u ovoj godini po tom prijedlogu trebo dati 5-8 kolegija. Taj koji ima čistu 2. godinu će imati manje posla na 4. godini, a onaj koji je manje radio na 2. godini će imati više posla na 4.

Citat:
menise bas cini da se nagradjue one koji nisu radili a od nas ostalih se ocekuje kao i ranije..

Opet, od koga vas ostalih? Onih koji su počistili 2. godinu?

Citat:
mislim da bi uvjet trebao jednako vrijediti za sve,znaci ako se daje bezuvjetni da je svima,ako se ne daje ne da se nikome,,ako se smanjuje smanjuje se svima.... Rolling Eyes Wink

I smanjuje se svima. Wink



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
bart
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2007. (19:15:14)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:21 sri, 16. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

npr.
prosle godine sam polozila ispite s 3. koji su mi bili potrebni za upis u 4. ali nisam ocistila 2., sto znaci da nisam dala uvjet. ove akademske godine ganjam analize i uvis da imam uvjet za 4. (ima jos takvih!!)
mislim da ne bi bilo u redu prema svima onaj sistem sa 6-8 polozenih ispita ove ak.god. jer bi ja npr morala polagati analize, uvis, slucajne procese, math statistiku, konveksnu analizu za uvjet.. a netko bi se provukao sa 6 izbornih predmeta koji su masu laksi od ovih gore navedenih...
treba i to uzeti u obzir, sta ne?
npr.
prosle godine sam polozila ispite s 3. koji su mi bili potrebni za upis u 4. ali nisam ocistila 2., sto znaci da nisam dala uvjet. ove akademske godine ganjam analize i uvis da imam uvjet za 4. (ima jos takvih!!)
mislim da ne bi bilo u redu prema svima onaj sistem sa 6-8 polozenih ispita ove ak.god. jer bi ja npr morala polagati analize, uvis, slucajne procese, math statistiku, konveksnu analizu za uvjet.. a netko bi se provukao sa 6 izbornih predmeta koji su masu laksi od ovih gore navedenih...
treba i to uzeti u obzir, sta ne?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bart
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 05. 2007. (19:15:14)
Postovi: (F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:22 sri, 16. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da je klara tako nesta htjela reci.. a goranm je krivo shvatio...
sorry ako sam ja sad krivo shvatila klaru i goranam
mislim da je klara tako nesta htjela reci.. a goranm je krivo shvatio...
sorry ako sam ja sad krivo shvatila klaru i goranam


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 2 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan