Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SASTANAK STUDENATA - 10.05.2007 18h, prostorija 005 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

hoces li doci na ovaj sastanak?
da naravno
28%
 28%  [ 14 ]
mozda, nastojat cu
38%
 38%  [ 19 ]
ne, imam drugih obaveza/nedamise
26%
 26%  [ 13 ]
nisam student ;-)
8%
 8%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 50

Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 8:14 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klara"]dobro necu vise nista komentirati..ja cu skupiti uvjet a to sto sam iznosila samo svoje misljenje o nekim stvarima je bilo odmah od sege popljuvano.[/quote]

Hmda... inzistiranje na argumentima zove se "pljuvanje"... =D> :roll:
klara (napisa):
dobro necu vise nista komentirati..ja cu skupiti uvjet a to sto sam iznosila samo svoje misljenje o nekim stvarima je bilo odmah od sege popljuvano.


Hmda... inzistiranje na argumentima zove se "pljuvanje"... Applause Rolling Eyes



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 8:20 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="klara"]dobro necu vise nista komentirati..ja cu skupiti uvjet a to sto sam iznosila samo svoje misljenje o nekim stvarima je bilo odmah od sege popljuvano.
hvala na iscrpnim komentarima,sad mi je sve jasnije :D[/quote]

vjerojatno samo od njega jer je jedini bio budan :lol:

dakle, samo da ti razjasnim sto si napisala i dodam cinjenice, pa ako onda i dalje mislis da nesto nije fer, molim te raspisi sa cinjenicama... mozes i u pm sto se mene tice, ako iz nekog razloga ne zelis pricati o svojim bodovima javno....

za pocetak pretpostavljm da se radi o tebi, pa ako to nije na stvari, primi moje isprike...

znaci, prosle godine si pocistila drugi i dala 4 ispita s trece = 4*6 bodova imas za stari uvjet
naravno, nisi upisala cetvrtu, vec ponavljas trecu i sada dolazi novi uvjet
koji kaze da ili trebas dati ove godine 35 ili, ti kojoj je ostalo 26 do starog uvjeta, trebas dati 26

koliko je meni poznato 26 < 35 kako god da okrenes ;-)
a i jedno i drugo gleda sto si napravila OVE godine (i 26 i 35 trebas skupiti tokom ove godine, ako nista drugo, jer je prosla godina zavrsila ;-) )
a to sto prosle godine nisi skupila uvjete, je ipak samo tvoj problem
a to sto su ove godine uvjeti skrseni, je, kako god okrenes, svima povoljnije, i naravno, u toj prici se uopce nismo vodili za studentima koji PONAVLJAJU trecu godinu, vec iskljucivo da studenti koji sad prvi puta slusaju trecu i koji su nesto i radili ove godine, ipak ne popadaju na bolonju ako to nije nuzno...
kome jos bude pasalo - super, kome ne, a sta cemo im, ionako im je ovo vec druga sansa....

so, ako i dalje mislis da nesto nije fer..... nije, ovo je PMF-MO :-P
klara (napisa):
dobro necu vise nista komentirati..ja cu skupiti uvjet a to sto sam iznosila samo svoje misljenje o nekim stvarima je bilo odmah od sege popljuvano.
hvala na iscrpnim komentarima,sad mi je sve jasnije Very Happy


vjerojatno samo od njega jer je jedini bio budan Laughing

dakle, samo da ti razjasnim sto si napisala i dodam cinjenice, pa ako onda i dalje mislis da nesto nije fer, molim te raspisi sa cinjenicama... mozes i u pm sto se mene tice, ako iz nekog razloga ne zelis pricati o svojim bodovima javno....

za pocetak pretpostavljm da se radi o tebi, pa ako to nije na stvari, primi moje isprike...

znaci, prosle godine si pocistila drugi i dala 4 ispita s trece = 4*6 bodova imas za stari uvjet
naravno, nisi upisala cetvrtu, vec ponavljas trecu i sada dolazi novi uvjet
koji kaze da ili trebas dati ove godine 35 ili, ti kojoj je ostalo 26 do starog uvjeta, trebas dati 26

koliko je meni poznato 26 < 35 kako god da okrenes Wink
a i jedno i drugo gleda sto si napravila OVE godine (i 26 i 35 trebas skupiti tokom ove godine, ako nista drugo, jer je prosla godina zavrsila Wink )
a to sto prosle godine nisi skupila uvjete, je ipak samo tvoj problem
a to sto su ove godine uvjeti skrseni, je, kako god okrenes, svima povoljnije, i naravno, u toj prici se uopce nismo vodili za studentima koji PONAVLJAJU trecu godinu, vec iskljucivo da studenti koji sad prvi puta slusaju trecu i koji su nesto i radili ove godine, ipak ne popadaju na bolonju ako to nije nuzno...
kome jos bude pasalo - super, kome ne, a sta cemo im, ionako im je ovo vec druga sansa....

so, ako i dalje mislis da nesto nije fer..... nije, ovo je PMF-MO Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 8:22 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="B&I"]"Kolega kako čete vi kavalitetno pratiti nastavu 4. godine a niste položili UVIS. Pa kolega molim vas, znate koji su uvijeti... molbu vam neću odobriti jer bi kršio statut".[/quote]

definitivno mi je uvijek bilo najzabavnije povlacenje takvih izjava - ako sam na smjeru koji taj kolegij vise malim prstom nece dotaknuti - da, zacudo, zbilja mogu pratiti nastavu i bez polozenog tog kolegija :lol:
ali ajde, jos su mali, oprostit cemo im ;-)
B&I (napisa):
"Kolega kako čete vi kavalitetno pratiti nastavu 4. godine a niste položili UVIS. Pa kolega molim vas, znate koji su uvijeti... molbu vam neću odobriti jer bi kršio statut".


definitivno mi je uvijek bilo najzabavnije povlacenje takvih izjava - ako sam na smjeru koji taj kolegij vise malim prstom nece dotaknuti - da, zacudo, zbilja mogu pratiti nastavu i bez polozenog tog kolegija Laughing
ali ajde, jos su mali, oprostit cemo im Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Pearl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (18:35:00)
Postovi: (32)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 9:19 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa ne možete nam to napraviti, nije fer da nam se tek tako izbace popravni u 6. mjesecu! :evil: Sad jer sam ja zeznula prvi kolokvij iz numeričke, ne mogu je uopće polagati do 9. mjeseca. A iz toga usmeni nije ni obvezan, pa sam je se mogla riješiti jednim popravnim u 6. mjesecu. Nama nisu problem popravni kolokviji, nego je najveći problem to što i dalje imamo samo jednom pravo izaći na usmeni. Niste mogli samo tražiti da nam se doda popravni usmeni u 9. mjesecu? Samo ste sve još više pogoršali ovim prijedlogom jer postoje ljudi koji su računali nas to da će očistit godinu u ljetnom roku jer im trebaju bodovi za dom, a ako se ovo usvoji više neće imati priliku za to. :cry: Uostalom, mi imamo popravne iz samo 2 kolegija, dobar dio ljudi će popravljati samo jedan i zbog tog jednog sve ovako komplicirati... Ja se samo nadam da ovo neće proći.
Pa ne možete nam to napraviti, nije fer da nam se tek tako izbace popravni u 6. mjesecu! Evil or Very Mad Sad jer sam ja zeznula prvi kolokvij iz numeričke, ne mogu je uopće polagati do 9. mjeseca. A iz toga usmeni nije ni obvezan, pa sam je se mogla riješiti jednim popravnim u 6. mjesecu. Nama nisu problem popravni kolokviji, nego je najveći problem to što i dalje imamo samo jednom pravo izaći na usmeni. Niste mogli samo tražiti da nam se doda popravni usmeni u 9. mjesecu? Samo ste sve još više pogoršali ovim prijedlogom jer postoje ljudi koji su računali nas to da će očistit godinu u ljetnom roku jer im trebaju bodovi za dom, a ako se ovo usvoji više neće imati priliku za to. Crying or Very sad Uostalom, mi imamo popravne iz samo 2 kolegija, dobar dio ljudi će popravljati samo jedan i zbog tog jednog sve ovako komplicirati... Ja se samo nadam da ovo neće proći.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 9:38 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

triput hura za uvjet...ako bude :miniklap: :miniklap: :miniklap:
triput hura za uvjet...ako bude Applause Applause Applause


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
renata
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2005. (20:25:12)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 9:56 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zar nije nekorektno krajem 5. mjeseca odjednom napraviti takvu promjenu? :? Vec sam se navikla da se kod nas sve odlucuje u zadnji tren, ali ovo pomicanje popravnih kolokvija stvarno nije sitnica. Na pocetku semestra dogovoreno je da cemo iz nekih kolegija imati popravne kolokvije, ali nitko nije spominjao 9. mjesec. Slicno kao kolegica Pearl, vjerojanto cu morati samo na popravni iz numericke - i morat cu na to cekati do jeseni.... Nema mi smisla. Da ni ne spominjem ljude koji vjerojatno nece dobiti dom ako ne bude tih popravnih u 6. mjesecu. Mislim da ovo nikako nije u interesu studenata. :!:

Jos da ne bi ovaj post prosao bez standardnog komentara na racun bolonje - nije fer! :wink: (ta izjava vec stvarno glupo zvuci, ali stvarno nije fer)
Zar nije nekorektno krajem 5. mjeseca odjednom napraviti takvu promjenu? Confused Vec sam se navikla da se kod nas sve odlucuje u zadnji tren, ali ovo pomicanje popravnih kolokvija stvarno nije sitnica. Na pocetku semestra dogovoreno je da cemo iz nekih kolegija imati popravne kolokvije, ali nitko nije spominjao 9. mjesec. Slicno kao kolegica Pearl, vjerojanto cu morati samo na popravni iz numericke - i morat cu na to cekati do jeseni.... Nema mi smisla. Da ni ne spominjem ljude koji vjerojatno nece dobiti dom ako ne bude tih popravnih u 6. mjesecu. Mislim da ovo nikako nije u interesu studenata. Exclamation

Jos da ne bi ovaj post prosao bez standardnog komentara na racun bolonje - nije fer! Wink (ta izjava vec stvarno glupo zvuci, ali stvarno nije fer)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 10:16 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Promjenu? :-k Gdje pise odluka da su popravni trebali biti u 6. mjesecu? :-k

A to sto [b]nekima[/b] ne odgovara, ne znaci da globalno nije ok prema studentima. :roll:

1. Umjesto da vam naguramo popravne i zavrsne sada, imate cijelo ljeto za uciti za popravne. :)

2. Nemaju svi samo jedan popravni. :|

Klasicno, opet ispada da je vaznije izlaziti na ispite nego uciti za njih... :sigh: Popravni navrat-nanos nisu dobri i to pokazuju sva dosadasnja iskustva. :|
Promjenu? Think Gdje pise odluka da su popravni trebali biti u 6. mjesecu? Think

A to sto nekima ne odgovara, ne znaci da globalno nije ok prema studentima. Rolling Eyes

1. Umjesto da vam naguramo popravne i zavrsne sada, imate cijelo ljeto za uciti za popravne. Smile

2. Nemaju svi samo jedan popravni. Neutral

Klasicno, opet ispada da je vaznije izlaziti na ispite nego uciti za njih... Uzdah... Popravni navrat-nanos nisu dobri i to pokazuju sva dosadasnja iskustva. Neutral



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
renata
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 26. 11. 2005. (20:25:12)
Postovi: (71)16
Sarma = la pohva - posuda
14 = 21 - 7

PostPostano: 10:29 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, na stranu to sto nama nekima ne pase cekati cijelo ljeto jedan kolokvij. Sto je s ljudima kojima je to bitno za dom?

1. Da, cijelo ljeto cu uciti za popravni i onda dobiti 2 ( jer se na popravnom ne moze dobiti vise - tako nam je barem rekao asistent, ako nije tako, super ;). Necu sad pocinjati o tome da bi nam trebao normalan rok ,a ne popravni. O tome i bologni opcenito je bilo dovoljno rasprava.
2. Istina ,na zalost :(

Kad smo kod ucenja, vracam se na komentar na 1. Ako preko ljeta ne uspijem nauciti numericku za 5+, onda sam stvarno budala jer nije to tako tezak kolegij. Pa, uzmimo da ju naucim za 5+, kolokvij mogu napisati za 100% i dobiti 2. I super, znam numericku, ali mi se to u indeksu bas i ne vidi. :( Nije bas neki poticaj.
Ok, na stranu to sto nama nekima ne pase cekati cijelo ljeto jedan kolokvij. Sto je s ljudima kojima je to bitno za dom?

1. Da, cijelo ljeto cu uciti za popravni i onda dobiti 2 ( jer se na popravnom ne moze dobiti vise - tako nam je barem rekao asistent, ako nije tako, super Wink. Necu sad pocinjati o tome da bi nam trebao normalan rok ,a ne popravni. O tome i bologni opcenito je bilo dovoljno rasprava.
2. Istina ,na zalost Sad

Kad smo kod ucenja, vracam se na komentar na 1. Ako preko ljeta ne uspijem nauciti numericku za 5+, onda sam stvarno budala jer nije to tako tezak kolegij. Pa, uzmimo da ju naucim za 5+, kolokvij mogu napisati za 100% i dobiti 2. I super, znam numericku, ali mi se to u indeksu bas i ne vidi. Sad Nije bas neki poticaj.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Pearl
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2007. (18:35:00)
Postovi: (32)16
Sarma = la pohva - posuda
= 3 - 0

PostPostano: 10:48 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da istina je da nigdje nije eksplicitno pisalo da su popravni u šestom mjesecu, ali budući da bolonjci još uvijek imaju [b]samo šesti mjesec[/b] onda se podrazumijeva da su tada i popravni. I stvarno nije u redu da 3 tjedna prije kraja nastave saznamo da više nemamo pravo izaći na popravne kad smo očekivali.
Nisam ni rekla da [b]svi[/b] imaju samo jedan popravni, ali mislim da većina ipak ima najviše jedan.
Da istina je da nigdje nije eksplicitno pisalo da su popravni u šestom mjesecu, ali budući da bolonjci još uvijek imaju samo šesti mjesec onda se podrazumijeva da su tada i popravni. I stvarno nije u redu da 3 tjedna prije kraja nastave saznamo da više nemamo pravo izaći na popravne kad smo očekivali.
Nisam ni rekla da svi imaju samo jedan popravni, ali mislim da većina ipak ima najviše jedan.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 11:40 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Pearl"]Nisam ni rekla da [b]svi[/b] imaju samo jedan popravni, ali mislim da većina ipak ima najviše jedan.

[i]I to tvrdim na temelju apsolutno ničega![/i][/quote]:P
Pearl (napisa):
Nisam ni rekla da svi imaju samo jedan popravni, ali mislim da većina ipak ima najviše jedan.

I to tvrdim na temelju apsolutno ničega!
Razz



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Runner
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (17:33:17)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 12:29 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[b][color=red]Ajmo malo stati na loptu i nasmijati se[/color][/b]

E sad kad mozemo u miru nesto zakljuciti da vidimo... Evo mije situacije, prošle godine sam bio parcijala treće, sad sam normalno, što je možda još gore nego treća pa sad parcijala, jer se pretpostavlja da tko je prošle god na vrijem upisao treću da je vrijedniji od mene koji sam bio parcijala. A sad malo o bodovima, vidim da se jedna cura silno trudi dobiti bezuvjetan upis, jer jer sad ponavlja trecu i nikako nemoze poloziti 35 bodova. Ovako, bio sam parcijala treće prosle godine polozio sam odj, kombinatoriku i sva cuda koja nisam bio, ostale su samo dvije analize, pošto sam bio parcijala položio sam 2 lagana ispita sa treće, što mi opet ne ide u korist ni malo, i sad još ove godine moram položiti 35 bodova, znam da bi mi bilo pono bolje da nisam ništa polagao prošle godine i da sam sve čuvao za ovu, ali kad bi tako gledao onda se mogu jednostavno oprostiti od svega lijepog u zivotu, jer sam kronični pesimista... što nije istina, jako sam sretan zbog novih 35 bdova, i svim silama cu se truditi da ih nagrecam u ovoj akademskoj godini, pa makar to znacilo da imam uvjet i po starom, a djevojka koja je ljuta jer su njoj olaksali manje nego drugima (ona je bila vrijedna pa je to polozila prosle god.) nek bude sretna zbog drugih kojima je puno ostalo i kojima je jako tesko doci do svete 4-te. Neznam kome ovo ima smisla "mozda da sam se ipak malo vise naspavao" /* runner off */ :bis:
Ajmo malo stati na loptu i nasmijati se

E sad kad mozemo u miru nesto zakljuciti da vidimo... Evo mije situacije, prošle godine sam bio parcijala treće, sad sam normalno, što je možda još gore nego treća pa sad parcijala, jer se pretpostavlja da tko je prošle god na vrijem upisao treću da je vrijedniji od mene koji sam bio parcijala. A sad malo o bodovima, vidim da se jedna cura silno trudi dobiti bezuvjetan upis, jer jer sad ponavlja trecu i nikako nemoze poloziti 35 bodova. Ovako, bio sam parcijala treće prosle godine polozio sam odj, kombinatoriku i sva cuda koja nisam bio, ostale su samo dvije analize, pošto sam bio parcijala položio sam 2 lagana ispita sa treće, što mi opet ne ide u korist ni malo, i sad još ove godine moram položiti 35 bodova, znam da bi mi bilo pono bolje da nisam ništa polagao prošle godine i da sam sve čuvao za ovu, ali kad bi tako gledao onda se mogu jednostavno oprostiti od svega lijepog u zivotu, jer sam kronični pesimista... što nije istina, jako sam sretan zbog novih 35 bdova, i svim silama cu se truditi da ih nagrecam u ovoj akademskoj godini, pa makar to znacilo da imam uvjet i po starom, a djevojka koja je ljuta jer su njoj olaksali manje nego drugima (ona je bila vrijedna pa je to polozila prosle god.) nek bude sretna zbog drugih kojima je puno ostalo i kojima je jako tesko doci do svete 4-te. Neznam kome ovo ima smisla "mozda da sam se ipak malo vise naspavao" /* runner off */ Bis, bis!



_________________
To shape a men or metal to thy will...
thou must strike with "force"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
klara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2007. (17:31:39)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 0 - 6

PostPostano: 13:15 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

vrijedna cura nije pala 3 godinu nego je prosle godine upisala parcijalu,i ono sto sam navela za primjer nisam opisivala svoju situaciju nego sam uzimala za primjer..moja situacija je relativno ok i te ispite koje sam planirala dati cu dati ovako i onako bili oni uvjet ili ne samo ce po novim uvjetima meni trebati malo vise nego drugima jel se broje ispiti s ove akademske godine,znaci uvjet ostaje isti 50 bodova.sa novim pragom konkretno meni i jos nekolicini ljudi nije nista smanjeno ,al nije meni krivo sto ostalima je..drago mi je naprotiv sto se svima otvara sansa za dati 4 godinu,ne znam zasto me svi krivo shvacaju....samo nama s parcijale ili onim akoji su pali 3 godinu uvjet nije ni za 6 bodova smanjen,kad je bilo u igri onih 180 ects bodova to je onda stvarno bilo ok za sve...ak kazem nema veze sto je tu je.... :wink:
vrijedna cura nije pala 3 godinu nego je prosle godine upisala parcijalu,i ono sto sam navela za primjer nisam opisivala svoju situaciju nego sam uzimala za primjer..moja situacija je relativno ok i te ispite koje sam planirala dati cu dati ovako i onako bili oni uvjet ili ne samo ce po novim uvjetima meni trebati malo vise nego drugima jel se broje ispiti s ove akademske godine,znaci uvjet ostaje isti 50 bodova.sa novim pragom konkretno meni i jos nekolicini ljudi nije nista smanjeno ,al nije meni krivo sto ostalima je..drago mi je naprotiv sto se svima otvara sansa za dati 4 godinu,ne znam zasto me svi krivo shvacaju....samo nama s parcijale ili onim akoji su pali 3 godinu uvjet nije ni za 6 bodova smanjen,kad je bilo u igri onih 180 ects bodova to je onda stvarno bilo ok za sve...ak kazem nema veze sto je tu je.... Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Runner
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (17:33:17)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 13:58 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

onda smo u istoj situaciji, jer sam i ja isto bio parcijala prošle godine... i kad pogledam meni je uvjet smanjen mozda za 5 bodova dok nekome tko je bio lijen smanjen mu je vise, ali nema veze, samo da bude smanjeno, ne zbog mene koliko zbog drugih
onda smo u istoj situaciji, jer sam i ja isto bio parcijala prošle godine... i kad pogledam meni je uvjet smanjen mozda za 5 bodova dok nekome tko je bio lijen smanjen mu je vise, ali nema veze, samo da bude smanjeno, ne zbog mene koliko zbog drugih



_________________
To shape a men or metal to thy will...
thou must strike with "force"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
raspjevani_opat
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 02. 2005. (12:42:04)
Postovi: (E5)16
Sarma = la pohva - posuda
= 17 - 16

PostPostano: 14:57 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

dakle za injzenjere ce uvjet biti 35 bodova sa 2 i 3 godine (skupljenih u ovoj akademskoj godini)?
dakle za injzenjere ce uvjet biti 35 bodova sa 2 i 3 godine (skupljenih u ovoj akademskoj godini)?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Runner
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 07. 2005. (17:33:17)
Postovi: (A)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
= 4 - 1

PostPostano: 14:58 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovjde svi citaju samo zadnja 2 posta... idi gore i procitaj post od nesi "skoro sluzbena osoba" a ne od nas koji se prepiremo, tamo je rekla sve...
ovjde svi citaju samo zadnja 2 posta... idi gore i procitaj post od nesi "skoro sluzbena osoba" a ne od nas koji se prepiremo, tamo je rekla sve...



_________________
To shape a men or metal to thy will...
thou must strike with "force"
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 21:19 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="raspjevani_opat"]dakle za injzenjere ce uvjet biti 35 bodova sa 2 i 3 godine (skupljenih u ovoj akademskoj godini)?[/quote]
racuna se i prva (ako si sto prenosio pomocu proslogodisnjeg spustanja uvjeta)

i ljudi moji sta zugate oko spustanja uvjeta, uvjeti su se smanjivali da bi svima bilo kolko tolko lakse a ne da bi se svi durili jer je nekima drugima mozda lakse nego njima!
raspjevani_opat (napisa):
dakle za injzenjere ce uvjet biti 35 bodova sa 2 i 3 godine (skupljenih u ovoj akademskoj godini)?

racuna se i prva (ako si sto prenosio pomocu proslogodisnjeg spustanja uvjeta)

i ljudi moji sta zugate oko spustanja uvjeta, uvjeti su se smanjivali da bi svima bilo kolko tolko lakse a ne da bi se svi durili jer je nekima drugima mozda lakse nego njima!



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 21:58 čet, 24. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="renata"]Kad smo kod ucenja, vracam se na komentar na 1. Ako preko ljeta ne uspijem nauciti numericku za 5+, onda sam stvarno budala jer nije to tako tezak kolegij. Pa, uzmimo da ju naucim za 5+, kolokvij mogu napisati za 100% i dobiti 2. I super, znam numericku, ali mi se to u indeksu bas i ne vidi. :( Nije bas neki poticaj.[/quote]

Ja se s tim slazem (kod nas na C-u, na popravnom se moze dobiti bilo koja ocjena), no ne mogu se petljati u tudji kolegij. :| To je problem tog kolegija, a ne cijelog sustava popravnih. :?

Preporucam da slozite delegaciju od 2-3 studenta koji ce otici profesoru na razgovor i zamoliti ga da, u svjetlu "novih" okolnosti (imate cijelo ljeto za uciti), stavi popravni normalne tezine (dakle nista laksi od redovitih), ali da se onda mogu i postici sve ocjene. 8) Mozete i zamoliti svoje predstavnike da upute takav apel (opceniti, svim nastavnicima) na Fakultetskom vijecu, ali direktni razgovor s profesorom ima daleko vece sanse poluciti uspjeh. :)

Sto se doma tice... tu bi se dalo raspravljati sto je "pravedno", ali cinjenica je da su studenti koji "pucaju" na dom uvijek imali taj dodatni faktor pritiska, i to prije solidno jaci nego sad. :? Ja, kao dijete Zagreba, brinuo sam samo o uvjetu (koji sam imao najkasnije pocetkom srpnja, no trebao mi je tek u listopadu), no studenti od izvan Zagreba imali su pritisak da daju sto vise vec u 6. mjesecu. :| To je problem domova i njihovih kriterija koji ne znam kako rijesiti, ali mislim da ga ne treba rjesavati tako da se stvara guzva u ljetnom "roku", dok jesenski zjapi prazan... :?
renata (napisa):
Kad smo kod ucenja, vracam se na komentar na 1. Ako preko ljeta ne uspijem nauciti numericku za 5+, onda sam stvarno budala jer nije to tako tezak kolegij. Pa, uzmimo da ju naucim za 5+, kolokvij mogu napisati za 100% i dobiti 2. I super, znam numericku, ali mi se to u indeksu bas i ne vidi. Sad Nije bas neki poticaj.


Ja se s tim slazem (kod nas na C-u, na popravnom se moze dobiti bilo koja ocjena), no ne mogu se petljati u tudji kolegij. Neutral To je problem tog kolegija, a ne cijelog sustava popravnih. Confused

Preporucam da slozite delegaciju od 2-3 studenta koji ce otici profesoru na razgovor i zamoliti ga da, u svjetlu "novih" okolnosti (imate cijelo ljeto za uciti), stavi popravni normalne tezine (dakle nista laksi od redovitih), ali da se onda mogu i postici sve ocjene. Cool Mozete i zamoliti svoje predstavnike da upute takav apel (opceniti, svim nastavnicima) na Fakultetskom vijecu, ali direktni razgovor s profesorom ima daleko vece sanse poluciti uspjeh. Smile

Sto se doma tice... tu bi se dalo raspravljati sto je "pravedno", ali cinjenica je da su studenti koji "pucaju" na dom uvijek imali taj dodatni faktor pritiska, i to prije solidno jaci nego sad. Confused Ja, kao dijete Zagreba, brinuo sam samo o uvjetu (koji sam imao najkasnije pocetkom srpnja, no trebao mi je tek u listopadu), no studenti od izvan Zagreba imali su pritisak da daju sto vise vec u 6. mjesecu. Neutral To je problem domova i njihovih kriterija koji ne znam kako rijesiti, ali mislim da ga ne treba rjesavati tako da se stvara guzva u ljetnom "roku", dok jesenski zjapi prazan... Confused



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 8:12 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

@Runner: jel tebi jasno da, ukoliko zelis, slobodno mozes racunati stare uvjete? :-k
imam dojam da ti je to bolje nego ovo sad
@Runner: jel tebi jasno da, ukoliko zelis, slobodno mozes racunati stare uvjete? Think
imam dojam da ti je to bolje nego ovo sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
klara
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2007. (17:31:39)
Postovi: (6)16
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 0 - 6

PostPostano: 9:27 pet, 25. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

znaci uvjet bi trebao biti ili dana 35 kolegija u ovoj akademskoj godini ili stari uvjet od 50 bodova?!ono sa 180 ects vise ne vrijedi
znaci uvjet bi trebao biti ili dana 35 kolegija u ovoj akademskoj godini ili stari uvjet od 50 bodova?!ono sa 180 ects vise ne vrijedi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Yukari
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 06. 2005. (16:18:09)
Postovi: (22)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 10:13 pet, 25. 5. 2007    Naslov: rezultati sjednice Citirajte i odgovorite

kad ce se znati sto je izglasano na sjednici????? :shock:
kad ce se znati sto je izglasano na sjednici????? Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 6 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan