Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

popravak 2.kolokvija
WWW:

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
marijana44
Gost





PostPostano: 11:20 pon, 28. 5. 2007    Naslov: popravak 2.kolokvija Citirajte i odgovorite

Mene zanima zašto ste ukinuli popravne kolokvije iz linearne? Stalno nešto mijenjate, dajte se odlucite? :roll:
Mene zanima zašto ste ukinuli popravne kolokvije iz linearne? Stalno nešto mijenjate, dajte se odlucite? Rolling Eyes


[Vrh]
ivanzub
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 02. 2006. (11:16:46)
Postovi: (CC)16
Sarma = la pohva - posuda
= 6 - 3

PostPostano: 12:33 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

kad su ukinuli? od kud to? u prvom semestru ih je bilo. znaci da ce pola ljudi popadat zbog prvog kolokvija ako nece bit popravnog. :x
kad su ukinuli? od kud to? u prvom semestru ih je bilo. znaci da ce pola ljudi popadat zbog prvog kolokvija ako nece bit popravnog. Mad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
plavooka malena
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 07. 2006. (11:32:40)
Postovi: (4E)16
Sarma = la pohva - posuda
-5 = 10 - 15

PostPostano: 13:05 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ivanzub"]kad su ukinuli? od kud to? u prvom semestru ih je bilo. znaci da ce pola ljudi popadat zbog prvog kolokvija ako nece bit popravnog. :x[/quote]

nisu ukinuti.. piše na math.hr da će popravni kolokviji biti u 9. mjesecu
ivanzub (napisa):
kad su ukinuli? od kud to? u prvom semestru ih je bilo. znaci da ce pola ljudi popadat zbog prvog kolokvija ako nece bit popravnog. Mad


nisu ukinuti.. piše na math.hr da će popravni kolokviji biti u 9. mjesecu



_________________
Za svaki slučaj - još uvijek samo Svoja...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 13:56 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ona misli na popravne svakog kolokvija, ako sam ja dobro skuzila, nema toga ove godine! :(
ona misli na popravne svakog kolokvija, ako sam ja dobro skuzila, nema toga ove godine! Sad



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:05 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ančica"]ona misli na popravne svakog kolokvija, ako sam ja dobro skuzila, nema toga ove godine! :([/quote]

Ma, kako nema? :shock: Sto je onda ono u 9. mjesecu? :grebgreb:

Ajde, ne izmisljajte kojesta... :roll: [b]Popravnih ima[/b], ali nisu nagurani u 7. mjesec, nego imate cijelo ljeto za spremiti ih. 8)
Ančica (napisa):
ona misli na popravne svakog kolokvija, ako sam ja dobro skuzila, nema toga ove godine! Sad


Ma, kako nema? Shocked Sto je onda ono u 9. mjesecu? Kotacici rade 100 na sat

Ajde, ne izmisljajte kojesta... Rolling Eyes Popravnih ima, ali nisu nagurani u 7. mjesec, nego imate cijelo ljeto za spremiti ih. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 16:31 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]nisu nagurani u 7. mjesec, nego imate cijelo ljeto za spremiti ih. 8)[/quote]

Da li to znaci da cemo u 7. mjesecu imati samo drugi kolokvij i usmeni, a popravnog u 7. mjesecu nece biti (niti bar npr. prvi popravni rok), nego samo u 9.?? :evil: Ako je tako...hmm :evil: ... pa valjda postoji [u]dobar[/u] razlog zasto je tako... i da li je tako iz svega?
vsego (napisa):
nisu nagurani u 7. mjesec, nego imate cijelo ljeto za spremiti ih. Cool


Da li to znaci da cemo u 7. mjesecu imati samo drugi kolokvij i usmeni, a popravnog u 7. mjesecu nece biti (niti bar npr. prvi popravni rok), nego samo u 9.?? Evil or Very Mad Ako je tako...hmm Evil or Very Mad ... pa valjda postoji dobar razlog zasto je tako... i da li je tako iz svega?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 16:55 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="sunny"][quote="vsego"]nisu nagurani u 7. mjesec, nego imate cijelo ljeto za spremiti ih. 8)[/quote]

Da li to znaci da cemo u 7. mjesecu imati samo drugi kolokvij i usmeni, a popravnog u 7. mjesecu nece biti (niti bar npr. prvi popravni rok), nego samo u 9.?? :evil: Ako je tako...hmm :evil: ... pa valjda postoji [u]dobar[/u] razlog zasto je tako... i da li je tako iz svega?[/quote]

valjda su mislili da nemreš dobro spremit neš što nisi znao na prvom roku u tjedan dana pa su ti dali cijelo ljeto da to naučiš. osobno, ovo je bolja opcija nego da su dali u 7 a ukinuli u 9. sad ćemo vidjet kak će ispast. možda neće ni trebat ;)
sunny (napisa):
vsego (napisa):
nisu nagurani u 7. mjesec, nego imate cijelo ljeto za spremiti ih. Cool


Da li to znaci da cemo u 7. mjesecu imati samo drugi kolokvij i usmeni, a popravnog u 7. mjesecu nece biti (niti bar npr. prvi popravni rok), nego samo u 9.?? Evil or Very Mad Ako je tako...hmm Evil or Very Mad ... pa valjda postoji dobar razlog zasto je tako... i da li je tako iz svega?


valjda su mislili da nemreš dobro spremit neš što nisi znao na prvom roku u tjedan dana pa su ti dali cijelo ljeto da to naučiš. osobno, ovo je bolja opcija nego da su dali u 7 a ukinuli u 9. sad ćemo vidjet kak će ispast. možda neće ni trebat Wink



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 17:11 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tocno: nema popravnih u 7. mjesecu [b]niti ih je uopce trebalo biti[/b] :!: To sto ste vi zamislili da ce biti nesto i u 7. i u 9. mjesecu, iako je explicitno receno da nece biti, stvarno nije problem Fakulteta. :roll:

Simple: krajem 6. mjeseca nesto polozite, a nesto padnete. :| I onda biste pocetkom 7. trebali
a) poloziti zavrsne ispite iz onoga sto ste kolokvirali
b) poloziti popravne (kad bi bili u 7. mjesecu)
Dakle, ono sto niste uspjeli dok ste imali "samo" kolokvije, sad biste uspjeli kombinirano sa zavrsnim ispitima. :roll: I logika i iskustvo govore da to jednostavno nije tako, pa onda prestanite glumiti uvrijedjene velicine. :evil:
Tocno: nema popravnih u 7. mjesecu niti ih je uopce trebalo biti Exclamation To sto ste vi zamislili da ce biti nesto i u 7. i u 9. mjesecu, iako je explicitno receno da nece biti, stvarno nije problem Fakulteta. Rolling Eyes

Simple: krajem 6. mjeseca nesto polozite, a nesto padnete. Neutral I onda biste pocetkom 7. trebali
a) poloziti zavrsne ispite iz onoga sto ste kolokvirali
b) poloziti popravne (kad bi bili u 7. mjesecu)
Dakle, ono sto niste uspjeli dok ste imali "samo" kolokvije, sad biste uspjeli kombinirano sa zavrsnim ispitima. Rolling Eyes I logika i iskustvo govore da to jednostavno nije tako, pa onda prestanite glumiti uvrijedjene velicine. Evil or Very Mad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
sunny
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 01. 2007. (01:06:34)
Postovi: (153)16
Sarma = la pohva - posuda
12 = 30 - 18

PostPostano: 18:45 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Tocno: nema popravnih u 7. mjesecu [b]niti ih je uopce trebalo biti[/b] :!: To sto ste vi zamislili da ce biti nesto i u 7. i u 9. mjesecu, iako je explicitno receno da nece biti, stvarno nije problem Fakulteta. :roll:[/quote]
OK, nisam znala da nije niti trebalo biti, no hard feelings. Ako se bira izmedu popravnih u 7. i 9. mjesecu onda dobro da su u 9. mjesecu. Sad se mi trebamo potruditi da to zavrsimo u roku pa da nemamo potrebu izlaziti na rokove u 9.mjesecu.

[quote="vsego"]
pa onda prestanite glumiti uvrijedjene velicine. :evil:[/quote]
[size=3]
ovo moram reci, ali... ocito se vise covjek ne smije ni cudit da ne bi izivcirao nadredene (salim se malo, no hard feelings)[/size]:twisted:
vsego (napisa):
Tocno: nema popravnih u 7. mjesecu niti ih je uopce trebalo biti Exclamation To sto ste vi zamislili da ce biti nesto i u 7. i u 9. mjesecu, iako je explicitno receno da nece biti, stvarno nije problem Fakulteta. Rolling Eyes

OK, nisam znala da nije niti trebalo biti, no hard feelings. Ako se bira izmedu popravnih u 7. i 9. mjesecu onda dobro da su u 9. mjesecu. Sad se mi trebamo potruditi da to zavrsimo u roku pa da nemamo potrebu izlaziti na rokove u 9.mjesecu.

vsego (napisa):

pa onda prestanite glumiti uvrijedjene velicine. Evil or Very Mad


ovo moram reci, ali... ocito se vise covjek ne smije ni cudit da ne bi izivcirao nadredene (salim se malo, no hard feelings)
Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
my_leeloo
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 28. 05. 2007. (21:38:35)
Postovi: (8)16
Sarma = la pohva - posuda
-2 = 0 - 2

PostPostano: 21:48 pon, 28. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

koliko sam ja shvatila,to bi znacilo da su SVI popravni kolokviji u 9. misecu???????? :shock:
koliko sam ja shvatila,to bi znacilo da su SVI popravni kolokviji u 9. misecu???????? Shocked


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 9:58 uto, 29. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jel ima negdje na netu objašnjeno kakav je "plan" s tim popravnim ispitima u 9. mjesecu? ako ima, molim vas link :pray: a ak nema, :bigcry:
jel ima negdje na netu objašnjeno kakav je "plan" s tim popravnim ispitima u 9. mjesecu? ako ima, molim vas link Pray a ak nema, Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
marta
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 05. 2006. (14:27:19)
Postovi: (5F)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
14 = 17 - 3

PostPostano: 10:06 uto, 29. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

aha.. ups :oops: našla.
aha.. ups Embarassed našla.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Gost






PostPostano: 13:15 uto, 29. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

gdje si to našla u vezi popravnih?? :P
gdje si to našla u vezi popravnih?? Razz


[Vrh]
Ančica
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 12. 2006. (16:12:53)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
26 = 31 - 5

PostPostano: 13:42 uto, 29. 5. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

http://www.math.hr/Default.aspx?art=2927&sec=205
na dnu str! :D
http://www.math.hr/Default.aspx?art=2927&sec=205
na dnu str! Very Happy



_________________
..a jooooooj..
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji 1. godine, preddiplomski studij Matematika -> Linearna algebra 1 & 2 (za inženjerske smjerove) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan