Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

upis u 2007/2008 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 20:19 sub, 8. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]Btw cula sam da one uplatnice koje se mogu uzet na faksu za upis u tretiraju kao 200 milijuna :D jer nije dobro postavljen iznos na uplatnici

tak da mozda uplatnica rezerve ne bi skodila, hmm zapravo mislim da u nekim bankama moze bez uplatnice (za PBZ sam sigurna)....

edit: nije ni adresa dobra Bujenička :D joj kak se nekom omaklo :P[/quote]

što se toga tiče.. 200 kn jel? na koji br računa? da obavim to prije nego u pon pošaljem indeks u zg... pliz odg anyone :beg:
nana (napisa):
Btw cula sam da one uplatnice koje se mogu uzet na faksu za upis u tretiraju kao 200 milijuna Very Happy jer nije dobro postavljen iznos na uplatnici

tak da mozda uplatnica rezerve ne bi skodila, hmm zapravo mislim da u nekim bankama moze bez uplatnice (za PBZ sam sigurna)....

edit: nije ni adresa dobra Bujenička Very Happy joj kak se nekom omaklo Razz


što se toga tiče.. 200 kn jel? na koji br računa? da obavim to prije nego u pon pošaljem indeks u zg... pliz odg anyone Molim, kumim i preklinjem!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
nana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 11. 2005. (12:24:35)
Postovi: (2AD)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
95 = 158 - 63

PostPostano: 21:11 sub, 8. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Broj racuna primatelja: 2360000-1101522722

Poziv na broj odobrenja: 14-
Broj racuna primatelja: 2360000-1101522722

Poziv na broj odobrenja: 14-



_________________
Kad sam bila mala htjela sam biti statističarka Very Happy
[tex]\omega \in \Omega[/tex] Srce
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
teja
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 14. 07. 2006. (15:34:28)
Postovi: (14A)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
29 = 35 - 6
Lokacija: zg-ma and back

PostPostano: 21:27 sub, 8. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="nana"]Broj racuna primatelja: 2360000-1101522722

Poziv na broj odobrenja: 14-[/quote]

:thankyou:

edit: @filipnet: :thankyou:
PS jel to onaj ispod il iznad slike broj
nana (napisa):
Broj racuna primatelja: 2360000-1101522722

Poziv na broj odobrenja: 14-


Thank you

edit: @filipnet: Thank you
PS jel to onaj ispod il iznad slike broj




Zadnja promjena: teja; 0:00 ned, 9. 9. 2007; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 21:50 sub, 8. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

i uz poziv na broj broj indeksa.... tak je meni teta u referadi rekla
i uz poziv na broj broj indeksa.... tak je meni teta u referadi rekla



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 21:56 sub, 8. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="hermione"][quote="vsego"][quote="Bee"]e, a ja bi izasla na neki ispit iz trece godine po starom programu ciji je rok 25.9. i sumnjam da cu bit gotova s tim do 28., i kaj sad?[/quote]
Ako imas uvjete, upisi se prije ispita. 8) Ako ne... ne znam, pitaj Prodekanicu ili Referadu. :)[/quote]
A kaj ne traju upisi za dodiplomce do 12.10.?[/quote]

Stajaznam... Bee je napisala 28.9. (sto je i meni cudno; nikad nismo isli tako "na knap" s dekanskim rokom). :?

[b]Edit:[/b] Tocno, na siteu pise da je to za Bolonjce. :D Ovi drugi se ne spominju... :|[/quote]


Ja sam Bolonjac, i upisivat cu ponovno 2.zbog jednog kolegija i ono kaj mogu iz 3., tak da mi ovi nisu za nikakav uvjet al bi mi olaksali slj.godinu, pa ne znam hoce mi ih priznat ak ih polozim nakon sto ih ponovno upisem..
jel kuzite? :lol:
vsego (napisa):
hermione (napisa):
vsego (napisa):
Bee (napisa):
e, a ja bi izasla na neki ispit iz trece godine po starom programu ciji je rok 25.9. i sumnjam da cu bit gotova s tim do 28., i kaj sad?

Ako imas uvjete, upisi se prije ispita. Cool Ako ne... ne znam, pitaj Prodekanicu ili Referadu. Smile

A kaj ne traju upisi za dodiplomce do 12.10.?


Stajaznam... Bee je napisala 28.9. (sto je i meni cudno; nikad nismo isli tako "na knap" s dekanskim rokom). Confused

Edit: Tocno, na siteu pise da je to za Bolonjce. Very Happy Ovi drugi se ne spominju... Neutral



Ja sam Bolonjac, i upisivat cu ponovno 2.zbog jednog kolegija i ono kaj mogu iz 3., tak da mi ovi nisu za nikakav uvjet al bi mi olaksali slj.godinu, pa ne znam hoce mi ih priznat ak ih polozim nakon sto ih ponovno upisem..
jel kuzite? Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:19 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, onaj iznad slike.
Da, onaj iznad slike.



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:36 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bee"]jel kuzite? :lol:[/quote]

Ne. :ajme:
Bee (napisa):
jel kuzite? Laughing


Ne. Ajme, majko!



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
MystiC
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2005. (20:32:44)
Postovi: (CC)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
12 = 20 - 8
Lokacija: South of Heaven

PostPostano: 12:27 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Zar je nuzno doci osobno na upis? :grebgreb:[/quote]

hm...al index je trenutno kod mene, a ja u sl. brodu :D
idem sad poslat mejl referadi, pa cemo vidjet...
vsego (napisa):
Zar je nuzno doci osobno na upis? Kotacici rade 100 na sat


hm...al index je trenutno kod mene, a ja u sl. brodu Very Happy
idem sad poslat mejl referadi, pa cemo vidjet...




Zadnja promjena: MystiC; 12:36 ned, 9. 9. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 12:30 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

puno nas koji smo pali 2.godinu sa starog programa na Bolonju je moglo upisati jos neki predmet s treće god, npr. teoriju skupova.
I sad kad cu se ja upisivat upisat cu i taj kolegij ponovno, a nece jos proc zadnji rok na kojem bi ga mogla polozit.. po svemu mi se nekak cini da mi onda taj zadnji rok propada? :(
puno nas koji smo pali 2.godinu sa starog programa na Bolonju je moglo upisati jos neki predmet s treće god, npr. teoriju skupova.
I sad kad cu se ja upisivat upisat cu i taj kolegij ponovno, a nece jos proc zadnji rok na kojem bi ga mogla polozit.. po svemu mi se nekak cini da mi onda taj zadnji rok propada? Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:43 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Bee"]puno nas koji smo pali 2.godinu sa starog programa na Bolonju je moglo upisati jos neki predmet s treće god, npr. teoriju skupova.
I sad kad cu se ja upisivat upisat cu i taj kolegij ponovno, a nece jos proc zadnji rok na kojem bi ga mogla polozit.. po svemu mi se nekak cini da mi onda taj zadnji rok propada? :([/quote]

U cetvrtak je VVS, pa cu izloziti taj problem, da vidimo mozemo li ga (i kako) pokrpati. :) Molim te, dropni mi u srijedu navecer PM da me podsjetis da to pitam. 8)
Bee (napisa):
puno nas koji smo pali 2.godinu sa starog programa na Bolonju je moglo upisati jos neki predmet s treće god, npr. teoriju skupova.
I sad kad cu se ja upisivat upisat cu i taj kolegij ponovno, a nece jos proc zadnji rok na kojem bi ga mogla polozit.. po svemu mi se nekak cini da mi onda taj zadnji rok propada? Sad


U cetvrtak je VVS, pa cu izloziti taj problem, da vidimo mozemo li ga (i kako) pokrpati. Smile Molim te, dropni mi u srijedu navecer PM da me podsjetis da to pitam. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Bee
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 31. 01. 2005. (11:27:34)
Postovi: (91)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
19 = 21 - 2
Lokacija: Hicksville

PostPostano: 13:12 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]U cetvrtak je VVS, pa cu izloziti taj problem, da vidimo mozemo li ga (i kako) pokrpati. :) Molim te, dropni mi u srijedu navecer PM da me podsjetis da to pitam. 8)[/quote]

super, moze!
vsego (napisa):
U cetvrtak je VVS, pa cu izloziti taj problem, da vidimo mozemo li ga (i kako) pokrpati. Smile Molim te, dropni mi u srijedu navecer PM da me podsjetis da to pitam. Cool


super, moze!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 14:52 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="tihy"]pitanje: jel mogu ja upisat neke predmete s trece godine,za koje imam uvjet, a nisam dala programiranje s prve,al sam dala par kolegija s druge? imam 73boda(za sad). uglavnom, zanima me samo dal po tom stablu sljedbenika ja mogu upisat predmete s 3.godine, ako nisam skroz ocistila prvu? (mislim da sad tek sluzbeno upisujem 2.godinu)

hvala :)[/quote]

ako si sada na bolonji - dok god ne pocistis cijelu prvu - dotle si prva godina
ects bodovi sad igraju ulogu samo kao gledanje sto mozes od kolegija upisati do dozvoljenog opterecenja, ali nemaju veze s tim koja si godina (osim ako su stogod izmijenili)

ostalo o upisima kolegija vrijedi kao sto je vsego rekao

ako nisi na bolonji - i padas na nju, onda se gledaju ects bodovi (po tablicama preracunavanja) koje imas i dijele sa 60 i uzima (cijeli) broj (onaj ispred decimalne tocke) i onda si ta godina
tihy (napisa):
pitanje: jel mogu ja upisat neke predmete s trece godine,za koje imam uvjet, a nisam dala programiranje s prve,al sam dala par kolegija s druge? imam 73boda(za sad). uglavnom, zanima me samo dal po tom stablu sljedbenika ja mogu upisat predmete s 3.godine, ako nisam skroz ocistila prvu? (mislim da sad tek sluzbeno upisujem 2.godinu)

hvala Smile


ako si sada na bolonji - dok god ne pocistis cijelu prvu - dotle si prva godina
ects bodovi sad igraju ulogu samo kao gledanje sto mozes od kolegija upisati do dozvoljenog opterecenja, ali nemaju veze s tim koja si godina (osim ako su stogod izmijenili)

ostalo o upisima kolegija vrijedi kao sto je vsego rekao

ako nisi na bolonji - i padas na nju, onda se gledaju ects bodovi (po tablicama preracunavanja) koje imas i dijele sa 60 i uzima (cijeli) broj (onaj ispred decimalne tocke) i onda si ta godina


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Mr.Doe
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 01. 2005. (21:20:57)
Postovi: (21A)16
Sarma = la pohva - posuda
20 = 50 - 30

PostPostano: 15:13 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam bolonjac,odavno sam skupio bodove za 4 godinu, tj. uvjet (i to onaj prvotni, ne onih 35 ECTS bodova o kojima se puno pricalo), treba mi jos uvijek indeks, buduci da zelim poloziti jos nekoliko kolegija, te ce to trajati do cca. 5.10. (tj. do tada ce mi najvjerojatnije biti usmeni ispiti). Do kada mogu upisati visu godinu? Do 10.10. ili do 28.9. ?

Edit: Hvala puno goranm, tek sam sada skuzio da si vec to napisao.
Nisam bolonjac,odavno sam skupio bodove za 4 godinu, tj. uvjet (i to onaj prvotni, ne onih 35 ECTS bodova o kojima se puno pricalo), treba mi jos uvijek indeks, buduci da zelim poloziti jos nekoliko kolegija, te ce to trajati do cca. 5.10. (tj. do tada ce mi najvjerojatnije biti usmeni ispiti). Do kada mogu upisati visu godinu? Do 10.10. ili do 28.9. ?

Edit: Hvala puno goranm, tek sam sada skuzio da si vec to napisao.




Zadnja promjena: Mr.Doe; 18:10 ned, 9. 9. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 15:34 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedan detalj za one koji idu uplacivati e-zabom

kako je model 14, a on zahtjeva kontrolne brojeve (po fina-inim uvjetima) - samim time e-zaba odbija nalog jer ne zadovoljava tu tablicetinu uvjeta

pa da se to zaobidje (ja upravo napravila, a istu stvar sam i prosle godine radila) napisete ovako:

model
14
poziv na broj
0000000000-02-0001
znaci 10 nula, unutar kojih je i kontrolni broj (koji sad naravno stima :g:)
nakon toga ide vas broj studenta pod kojim se vodimo na faxu - on pocinje sa brojem godine u kojoj ste upisali (2 znamenke) i redni broj upisa (4 znamenke)
broj studenta je ono sto svi zovu brojem indexa
(btw, pravi broj indexa je otisnuta stvar i nalazi se ispod slike i ima veze s time koji redni broj je naseg indexa prilikom tiska... ono sto fax zanima je broj studenta pod kojim je student upisan (to je onaj veeeeliko napisani broj na koricama fascikla kojeg ste drzali u rukama kad ste se upisivali :) ) )

da, ovaj gore poziv na broj je izmisljen :)

za pbz online mislim da ce proci bilo sta, tj. da ne provjerava te uvjete, ali ako za model 14 ipak provjerava, napravite isti workaround :)
jedan detalj za one koji idu uplacivati e-zabom

kako je model 14, a on zahtjeva kontrolne brojeve (po fina-inim uvjetima) - samim time e-zaba odbija nalog jer ne zadovoljava tu tablicetinu uvjeta

pa da se to zaobidje (ja upravo napravila, a istu stvar sam i prosle godine radila) napisete ovako:

model
14
poziv na broj
0000000000-02-0001
znaci 10 nula, unutar kojih je i kontrolni broj (koji sad naravno stima Mr. Green)
nakon toga ide vas broj studenta pod kojim se vodimo na faxu - on pocinje sa brojem godine u kojoj ste upisali (2 znamenke) i redni broj upisa (4 znamenke)
broj studenta je ono sto svi zovu brojem indexa
(btw, pravi broj indexa je otisnuta stvar i nalazi se ispod slike i ima veze s time koji redni broj je naseg indexa prilikom tiska... ono sto fax zanima je broj studenta pod kojim je student upisan (to je onaj veeeeliko napisani broj na koricama fascikla kojeg ste drzali u rukama kad ste se upisivali Smile ) )

da, ovaj gore poziv na broj je izmisljen Smile

za pbz online mislim da ce proci bilo sta, tj. da ne provjerava te uvjete, ali ako za model 14 ipak provjerava, napravite isti workaround Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Ndoc
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 04. 2007. (14:35:33)
Postovi: (E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 1 - 0

PostPostano: 17:51 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

U petak predao molbu za kolegije s vise godine i to zadovoljstvo me je kostalo 100kn...

Ocekivao sam da se ta molba ne placa...kako tu pise!
U petak predao molbu za kolegije s vise godine i to zadovoljstvo me je kostalo 100kn...

Ocekivao sam da se ta molba ne placa...kako tu pise!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mladac
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 24. 10. 2005. (22:46:14)
Postovi: (4D5)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
34 = 91 - 57
Lokacija: zg

PostPostano: 18:00 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Ndoc"]U petak predao molbu za kolegije s vise godine i to zadovoljstvo me je kostalo 100kn...

Ocekivao sam da se ta molba ne placa...kako tu pise![/quote]

csego jel možeš i za to pitat kaj je s tim? jer nekog čini mi se vuku za nos
Ndoc (napisa):
U petak predao molbu za kolegije s vise godine i to zadovoljstvo me je kostalo 100kn...

Ocekivao sam da se ta molba ne placa...kako tu pise!


csego jel možeš i za to pitat kaj je s tim? jer nekog čini mi se vuku za nos



_________________
potpis
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 18:04 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Mr.Doe"]Nisam bolonjac,odavno sam skupio bodove za 4 godinu, tj. uvjet (i to onaj prvotni, ne onih 35 ECTS bodova o kojima se puno pricalo), treba mi jos uvijek indeks, buduci da zelim poloziti jos nekoliko kolegija, te ce to trajati do cca. 5.10. (tj. do tada ce mi najvjerojatnije biti usmeni ispiti). Do kada mogu upisati visu godinu? Do 10.10. ili do 28.9. ?[/quote]
Do 12.10. Na oglasnoj ploči ima i obavijest o tome, mislim da je na zelenom papiru.
Mr.Doe (napisa):
Nisam bolonjac,odavno sam skupio bodove za 4 godinu, tj. uvjet (i to onaj prvotni, ne onih 35 ECTS bodova o kojima se puno pricalo), treba mi jos uvijek indeks, buduci da zelim poloziti jos nekoliko kolegija, te ce to trajati do cca. 5.10. (tj. do tada ce mi najvjerojatnije biti usmeni ispiti). Do kada mogu upisati visu godinu? Do 10.10. ili do 28.9. ?

Do 12.10. Na oglasnoj ploči ima i obavijest o tome, mislim da je na zelenom papiru.



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
pero
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 02. 2005. (17:13:37)
Postovi: (81)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3

PostPostano: 20:38 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ako moram pisat molbu za upis kolegija s više godine za koje imam položene prethodnike, da li se onda može dogoditi da mi se ne odobri upis nekih od tih kolegija?
Ako moram pisat molbu za upis kolegija s više godine za koje imam položene prethodnike, da li se onda može dogoditi da mi se ne odobri upis nekih od tih kolegija?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
moi
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 02. 2007. (13:39:09)
Postovi: (26)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 1

PostPostano: 21:50 ned, 9. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

vrijede i bodovi skupljeni na drugoj...
pravilo je: godinu odredjuje do upisa skupljeni broj ECTS bodova, a
kolegije koji se mogu upisati odredjuju polozeni prethodnici

pozdrav
FMB

To je citat iz maila koji mi je poslala prodekanica na moje pitanje da li je za upis 2.godine potrebno očistiti 1. ili imati 60 ECTS bodova skupljenih bilokako.
vrijede i bodovi skupljeni na drugoj...
pravilo je: godinu odredjuje do upisa skupljeni broj ECTS bodova, a
kolegije koji se mogu upisati odredjuju polozeni prethodnici

pozdrav
FMB

To je citat iz maila koji mi je poslala prodekanica na moje pitanje da li je za upis 2.godine potrebno očistiti 1. ili imati 60 ECTS bodova skupljenih bilokako.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Luuka
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 13. 02. 2007. (20:34:54)
Postovi: (925)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
188 = 301 - 113
Lokacija: Hakuna Matata

PostPostano: 9:20 pon, 10. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

još jedno pitanjce... koje sve papire treba ispunit? Uzeo sam u referadi 2, upisni list i još nešt na tu foru...jel treba oba ili?
još jedno pitanjce... koje sve papire treba ispunit? Uzeo sam u referadi 2, upisni list i još nešt na tu foru...jel treba oba ili?



_________________
"Bolje bi prolazio na faxu da sam na drogama nego na netu" - by a friend of mine
"Poslije spavanja doma spavanje bilo di mi je najdraža stvar" - by the same guy Very Happy
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 14, 15, 16  Sljedeće
Stranica 7 / 16.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan