Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Tulum naseg malog foruma
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

U subotu 8.11. kad vam pase da se nadjemo?
16h
42%
 42%  [ 3 ]
17h
0%
 0%  [ 0 ]
18h
42%
 42%  [ 3 ]
19h
14%
 14%  [ 1 ]
Ukupno glasova : 7

Autor/ica Poruka
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 11:49 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Tulum naseg malog foruma Citirajte i odgovorite

Pricala sam jucer s prijateljicom koja je na Filozofskom i ona mi je pricala o njihovom forumu na faksu, koliko je opusteniji tj. ne-toliko-samo-uz-faks-vezane-teme forum. I mislim se kako bi bilo fino kad bi to i kod nas bilo drukcije, ali mi smo navikli na nesto ovog tipa i cisto sumnjam da bi itko htio da ovdje imamo rasprave na temu: 'Ostavio me decko. Sto da radim?' ili 'Kakve gace najradje nosite?'

No, spomenula je kako redovito imaju neke mitinge, kako ih zove, antimitinge i kojesta te je meni palo na pamet kako i ne bi bilo tako lose kada bismo organizirali neki tulum naseg foruma. Mozda ce mi netko reci da imamo brucosijade i kako bi ovaj tulum bio razlicit od toga. Ipak, brucosijada PMF-a je ogromna, hrpa ljudi bude tamo s kojekakvih faksova i najboljeg prijatelja ne mogu tamo naci ako se razdvojimo na tren.

Ovo bi ipak bilo nesto intimnije i s obzirom na to da se svi ovdje citamo, pisemo, neki se znamo, neki ne, sto ne bismo napravili takvo nesto?

Uglavnom, recite svoje misljenje, kakvo god bilo. I can take it, I'm a big girl. 8)
Pricala sam jucer s prijateljicom koja je na Filozofskom i ona mi je pricala o njihovom forumu na faksu, koliko je opusteniji tj. ne-toliko-samo-uz-faks-vezane-teme forum. I mislim se kako bi bilo fino kad bi to i kod nas bilo drukcije, ali mi smo navikli na nesto ovog tipa i cisto sumnjam da bi itko htio da ovdje imamo rasprave na temu: 'Ostavio me decko. Sto da radim?' ili 'Kakve gace najradje nosite?'

No, spomenula je kako redovito imaju neke mitinge, kako ih zove, antimitinge i kojesta te je meni palo na pamet kako i ne bi bilo tako lose kada bismo organizirali neki tulum naseg foruma. Mozda ce mi netko reci da imamo brucosijade i kako bi ovaj tulum bio razlicit od toga. Ipak, brucosijada PMF-a je ogromna, hrpa ljudi bude tamo s kojekakvih faksova i najboljeg prijatelja ne mogu tamo naci ako se razdvojimo na tren.

Ovo bi ipak bilo nesto intimnije i s obzirom na to da se svi ovdje citamo, pisemo, neki se znamo, neki ne, sto ne bismo napravili takvo nesto?

Uglavnom, recite svoje misljenje, kakvo god bilo. I can take it, I'm a big girl. Cool



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 12:03 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Re: Tulum naseg malog foruma Citirajte i odgovorite

[quote="kljuki"]Pricala sam jucer s prijateljicom koja je na Filozofskom i ona mi je pricala o njihovom forumu na faksu, koliko je opusteniji tj. ne-toliko-samo-uz-faks-vezane-teme forum. I mislim se kako bi bilo fino kad bi to i kod nas bilo drukcije, ali mi smo navikli na nesto ovog tipa i cisto sumnjam da bi itko htio da ovdje imamo rasprave na temu: 'Ostavio me decko. Sto da radim?' ili 'Kakve gace najradje nosite?'[/quote]

Tome sluzi Forum.hr i hrpa slicnih; ovo je "forum za podrsku nastavi". ;)

[quote="kljuki"]No, spomenula je kako redovito imaju neke mitinge, kako ih zove, antimitinge i kojesta te je meni palo na pamet kako i ne bi bilo tako lose kada bismo organizirali neki tulum naseg foruma. Mozda ce mi netko reci da imamo brucosijade i kako bi ovaj tulum bio razlicit od toga. Ipak, brucosijada PMF-a je ogromna, hrpa ljudi bude tamo s kojekakvih faksova i najboljeg prijatelja ne mogu tamo naci ako se razdvojimo na tren.
Ovo bi ipak bilo nesto intimnije i s obzirom na to da se svi ovdje citamo, pisemo, neki se znamo, neki ne, sto ne bismo napravili takvo nesto?[/quote]

Bilo, pa zamrlo zbog loseg odaziva (koji je bio dobar izgovor umjesto "meni se ne da organizirati" :P), a zvalo se "Tradicionalni izleti Forumasa" (bila su tri; slike imas u [url=http://degiorgi.math.hr/forum/gallery/]Galeriji[/url]). :)

Ja nisam osoba od tuluma, no ako netko zeli nesto organizirati i pohoditi... samo izvolite. 8)
kljuki (napisa):
Pricala sam jucer s prijateljicom koja je na Filozofskom i ona mi je pricala o njihovom forumu na faksu, koliko je opusteniji tj. ne-toliko-samo-uz-faks-vezane-teme forum. I mislim se kako bi bilo fino kad bi to i kod nas bilo drukcije, ali mi smo navikli na nesto ovog tipa i cisto sumnjam da bi itko htio da ovdje imamo rasprave na temu: 'Ostavio me decko. Sto da radim?' ili 'Kakve gace najradje nosite?'


Tome sluzi Forum.hr i hrpa slicnih; ovo je "forum za podrsku nastavi". Wink

kljuki (napisa):
No, spomenula je kako redovito imaju neke mitinge, kako ih zove, antimitinge i kojesta te je meni palo na pamet kako i ne bi bilo tako lose kada bismo organizirali neki tulum naseg foruma. Mozda ce mi netko reci da imamo brucosijade i kako bi ovaj tulum bio razlicit od toga. Ipak, brucosijada PMF-a je ogromna, hrpa ljudi bude tamo s kojekakvih faksova i najboljeg prijatelja ne mogu tamo naci ako se razdvojimo na tren.
Ovo bi ipak bilo nesto intimnije i s obzirom na to da se svi ovdje citamo, pisemo, neki se znamo, neki ne, sto ne bismo napravili takvo nesto?


Bilo, pa zamrlo zbog loseg odaziva (koji je bio dobar izgovor umjesto "meni se ne da organizirati" Razz), a zvalo se "Tradicionalni izleti Forumasa" (bila su tri; slike imas u Galeriji). Smile

Ja nisam osoba od tuluma, no ako netko zeli nesto organizirati i pohoditi... samo izvolite. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 12:04 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

1. Pogledaj [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=765]ovo[/url], [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=882]ovo[/url] i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=1951]ovo[/url].

2. Odredi vrijeme i mjesto. Ak nemas nis pametnije bezeciraj kod studrepova 102.

3. Jos ako organiziras neke grickalice i cugu ljudi ce valjda doci. Bezalkoholnu cugu, naravno :angel: [size=3] (preferiram sortu plavac mali)[/size]

4. Nisam siguran hocu li moci doci, ali volio bih. Spreman sam ubaciti svojih :2c: (mozda i malo vise) u kasicu-prasicu namijenjenu organizaciji prvog tradicionalnog forumaskog tuluma.
1. Pogledaj ovo, ovo i ovo.

2. Odredi vrijeme i mjesto. Ak nemas nis pametnije bezeciraj kod studrepova 102.

3. Jos ako organiziras neke grickalice i cugu ljudi ce valjda doci. Bezalkoholnu cugu, naravno Angel (preferiram sortu plavac mali)

4. Nisam siguran hocu li moci doci, ali volio bih. Spreman sam ubaciti svojih My two cents (mozda i malo vise) u kasicu-prasicu namijenjenu organizaciji prvog tradicionalnog forumaskog tuluma.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 12:19 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

nisam ja bas imala na umu da to bude u formi izleta, obilaska nekih znamenitosti i kojecega. to bi bilo ko kad te na maturalcu tjeraju da ides razgledavat, a ti nisi jos doso sebi od sinoc, os se mal naspavat pa opet po alkoholu i nekih opijatima. :lol:

pa ja nisam iz zg i sad ne znam sto se prostora tice. bilo sta na faksu ne bi doslo u obzir ako cemo pit ovu krckovu andjeosku cugu. ne znam jel se moze iznajmit neki prostor i kolko bi novca trebalo za to. ali, ak nis drugo, i cimerica mi je forumasica, pa cu o tome jos s njom porazgovarat.

uglavnom, bilo bi mi zadovoljstvo... ne, cast... pit sa krckom i vsegom - necete se izvuc nikako s tog tuluma. kakav bi to tulum bio bez vas... :wink:

ostali, c'mon, brainstorming...
nisam ja bas imala na umu da to bude u formi izleta, obilaska nekih znamenitosti i kojecega. to bi bilo ko kad te na maturalcu tjeraju da ides razgledavat, a ti nisi jos doso sebi od sinoc, os se mal naspavat pa opet po alkoholu i nekih opijatima. Laughing

pa ja nisam iz zg i sad ne znam sto se prostora tice. bilo sta na faksu ne bi doslo u obzir ako cemo pit ovu krckovu andjeosku cugu. ne znam jel se moze iznajmit neki prostor i kolko bi novca trebalo za to. ali, ak nis drugo, i cimerica mi je forumasica, pa cu o tome jos s njom porazgovarat.

uglavnom, bilo bi mi zadovoljstvo... ne, cast... pit sa krckom i vsegom - necete se izvuc nikako s tog tuluma. kakav bi to tulum bio bez vas... Wink

ostali, c'mon, brainstorming...



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 12:52 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da neki studentski domovi imaju tzv tulumarke
hocu reci, znam da imaju, al ne znam da li to jos funkcionira i po kojem principu te uz koja pravila
spominjalo se da netko treba na svoju xicu iznajmiti tulumarku, da se alkohol smije piti ali se ne smije prodavati i zapravo da se nista tamo ne smije (pre)prodavati

ljudi su nekako zaobilazili ovo zadnje, al mozda za time nema potrebe

ako to jos funkcionira ne bi bilo lose razmotriti ideju o zatvorenom tulumu - znaci, dodje onaj tko se prije najavio (i platio "ulaznicu" = participacija za pice koje misli piti)
moze se i pitati tko sto preferira pa onda sklepati neki popis pica i kolicine i podijeliti na ljude....

em nema smisla da neki spozoriraju druge, em nema smisla da neki dodju pit i jest na tudji racun, a ponajprije nema smisla da se bilo tko nakalemi.....
zadnje sto ti treba su tucnjave i ekscesi :)

e da, ne znam kakav je princip sa muzikom u tulumarkama, sto od opreme tamo postoji a sto treba donijeti....
mozda se javi netko sa vise infoa


a na izletima mi nismo obilazili ono sto nismo htjeli, isli smo gledati ono sto nas je zanimalo (ok, neki su ostali spavati u autu :) ) & guess what - nitko nije bio mamuran :-P
mislim da neki studentski domovi imaju tzv tulumarke
hocu reci, znam da imaju, al ne znam da li to jos funkcionira i po kojem principu te uz koja pravila
spominjalo se da netko treba na svoju xicu iznajmiti tulumarku, da se alkohol smije piti ali se ne smije prodavati i zapravo da se nista tamo ne smije (pre)prodavati

ljudi su nekako zaobilazili ovo zadnje, al mozda za time nema potrebe

ako to jos funkcionira ne bi bilo lose razmotriti ideju o zatvorenom tulumu - znaci, dodje onaj tko se prije najavio (i platio "ulaznicu" = participacija za pice koje misli piti)
moze se i pitati tko sto preferira pa onda sklepati neki popis pica i kolicine i podijeliti na ljude....

em nema smisla da neki spozoriraju druge, em nema smisla da neki dodju pit i jest na tudji racun, a ponajprije nema smisla da se bilo tko nakalemi.....
zadnje sto ti treba su tucnjave i ekscesi Smile

e da, ne znam kakav je princip sa muzikom u tulumarkama, sto od opreme tamo postoji a sto treba donijeti....
mozda se javi netko sa vise infoa


a na izletima mi nismo obilazili ono sto nismo htjeli, isli smo gledati ono sto nas je zanimalo (ok, neki su ostali spavati u autu Smile ) & guess what - nitko nije bio mamuran Razz


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 12:59 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

e vidis, otkako nisam u domu, stalno zaboravljam na tulumare. mislim, ja imam frendova na savi koji nam mogu rezervirat tulumaru bez problema. to je skroz dobra ideja. htjela bih samo da se jave ovdje ljudi koji su uopce zainteresirani da se tak nes napravi, koji bi dosli na takav tulum i koji imaju sta ponudit oko organizacije.

sto se glazbe tice, poprilicno sam sigurna da si sve moras sam dovest. al to bismo mogli lako rijesit.
e vidis, otkako nisam u domu, stalno zaboravljam na tulumare. mislim, ja imam frendova na savi koji nam mogu rezervirat tulumaru bez problema. to je skroz dobra ideja. htjela bih samo da se jave ovdje ljudi koji su uopce zainteresirani da se tak nes napravi, koji bi dosli na takav tulum i koji imaju sta ponudit oko organizacije.

sto se glazbe tice, poprilicno sam sigurna da si sve moras sam dovest. al to bismo mogli lako rijesit.



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
GauSs_
Moderator
Moderator


Pridružen/a: 28. 01. 2004. (21:01:17)
Postovi: (53C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
72 = 110 - 38
Lokacija: 231

PostPostano: 13:24 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]... (preferiram sortu plavac mali) ... [/quote]

e lud si 8)
Mozda da ti nabavimo Grgica, Buru ili Plancica ?

@kljuki: ja sam zainteresiran za dolazak ali ne i organizaciju tuluma
krcko (napisa):
... (preferiram sortu plavac mali) ...


e lud si Cool
Mozda da ti nabavimo Grgica, Buru ili Plancica ?

@kljuki: ja sam zainteresiran za dolazak ali ne i organizaciju tuluma



_________________
The purpose of life is to end
Malo sam lose volje...

Prosle su godine kolokviji bili laksi, zar ne?
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 13:32 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa super. sam da nas ima sto vise. ak ce to bit vak u tulumari ko sto je pala ideja, to ce bit lak posao za napravit.

ostali? i kad bi mogli to napravit?
prije prvih kolokvija?
pa super. sam da nas ima sto vise. ak ce to bit vak u tulumari ko sto je pala ideja, to ce bit lak posao za napravit.

ostali? i kad bi mogli to napravit?
prije prvih kolokvija?



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Ignavia
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 10. 2004. (19:22:39)
Postovi: (235)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
91 = 108 - 17
Lokacija: prijestolnica

PostPostano: 13:33 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja dolazim pa makar i ne bilo tuluma. :yesss:
ja dolazim pa makar i ne bilo tuluma. Yes



_________________
moj prostor
Smoking
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
shimija
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 22. 01. 2007. (18:33:54)
Postovi: (138)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
53 = 55 - 2
Lokacija: Spljit

PostPostano: 13:45 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ovake stvari uvik triba podržat...pa onda i podržavan :D
ovake stvari uvik triba podržat...pa onda i podržavan Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
bnikola
Mali od Foruma
(Administrator)
Mali od Foruma<br>(Administrator)


Pridružen/a: 04. 06. 2005. (12:41:23)
Postovi: (38D)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 19 - 8
Lokacija: Ri-Zg

PostPostano: 14:41 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Zasto ne? Ali bjezim od organizacije! :D
Zasto ne? Ali bjezim od organizacije! Very Happy



_________________
Život je lijep, tako kažu...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
rat in a cage
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 25. 11. 2004. (21:45:48)
Postovi: (22C)16
Sarma = la pohva - posuda
13 = 17 - 4
Lokacija: Zg

PostPostano: 15:13 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa za cugu je lako, nek svako donese kaj i kolko misli pit (naravno djeljenje je uvijek dobrodošlo :D )
eventualno se neke žestice uzmu zajednički.
pa za cugu je lako, nek svako donese kaj i kolko misli pit (naravno djeljenje je uvijek dobrodošlo Very Happy )
eventualno se neke žestice uzmu zajednički.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 15:55 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Tulumara je potrebna ako ce doci gro ljudi. Mislim da nece tj. da bi 102 bila sasvim comfty. Naravno to znaci da "tulum" ne bi mogao trajati do 4 ujutro i glasna muzika ne bi dosla u obzir.

Svako nosi svoju cugu nije losa ideja (zbog nepredvidljivog broja ljudi). Mozda bi kljuki ipak mogla stavit tulumsku kasicu-prasicu u 102 tak da ne mora svako nosit svoj cipi cips. Karte mi se cine overkill za tu potrebu.

@Gauss: ima malih plavaca i po maloj cijeni (reda velicine 30kn).
Tulumara je potrebna ako ce doci gro ljudi. Mislim da nece tj. da bi 102 bila sasvim comfty. Naravno to znaci da "tulum" ne bi mogao trajati do 4 ujutro i glasna muzika ne bi dosla u obzir.

Svako nosi svoju cugu nije losa ideja (zbog nepredvidljivog broja ljudi). Mozda bi kljuki ipak mogla stavit tulumsku kasicu-prasicu u 102 tak da ne mora svako nosit svoj cipi cips. Karte mi se cine overkill za tu potrebu.

@Gauss: ima malih plavaca i po maloj cijeni (reda velicine 30kn).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 16:13 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Tulumara je potrebna ako ce doci gro ljudi. Mislim da nece tj. da bi 102 bila sasvim comfty.[/quote]
Ali u 102 ne možemo

(upozoravam vegetarijance i prijatelje životinja - slijedeći linkovi sadržavaju eksplicitan sadržaj pa se smatrajte upozorenima :lol: )

http://www.sitesled.com/members/novigrad/janjetina1.jpg

ili

http://www.fotogec.com/Ford_Valvoline_Ceat_Focus_kup/2003/Kutjevo/images/Njegovo%20visocanstvo%20odojak.jpg

Ali dobro, uvijek imamo mogućnost za :cevapi: i :pc:
krcko (napisa):
Tulumara je potrebna ako ce doci gro ljudi. Mislim da nece tj. da bi 102 bila sasvim comfty.

Ali u 102 ne možemo

(upozoravam vegetarijance i prijatelje životinja - slijedeći linkovi sadržavaju eksplicitan sadržaj pa se smatrajte upozorenima Laughing )

http://www.sitesled.com/members/novigrad/janjetina1.jpg

ili

http://www.fotogec.com/Ford_Valvoline_Ceat_Focus_kup/2003/Kutjevo/images/Njegovo%20visocanstvo%20odojak.jpg

Ali dobro, uvijek imamo mogućnost za Cevapi i Pravi cevapi



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 19:15 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

fax i ispijanje alkohola nije bas sretna kombinacija
ne znam da li postoji zabrana ili tako nesto
al znam da ne bih preporucala bilo koju faxovsku prostoriju

za diplomski mislim da se zazmiri, ali da se ne bi toleriralo alkohol u nekoj drugoj prilici
+ mozda bi trebalo za nesto tog tipa i traziti dozvolu fakulteta


btw, ja samo zvocam i nabacujem prijedloge/ideje, nisam zainteresirana niti za dolazak niti za organizaciju :)
fax i ispijanje alkohola nije bas sretna kombinacija
ne znam da li postoji zabrana ili tako nesto
al znam da ne bih preporucala bilo koju faxovsku prostoriju

za diplomski mislim da se zazmiri, ali da se ne bi toleriralo alkohol u nekoj drugoj prilici
+ mozda bi trebalo za nesto tog tipa i traziti dozvolu fakulteta


btw, ja samo zvocam i nabacujem prijedloge/ideje, nisam zainteresirana niti za dolazak niti za organizaciju Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 21:01 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim, ja bi htjela da se jave ovdje ljudi u slijedecih par dana koji bi htjeli doc. cisto da znam kojim brojem baratam. usto, trazimo termin koji ce nam pasat da znam tulumaru bukirat. kazem, ja mogu rijesit tulumaru na savi, a ak vam je to bezveze iz nekog razloga, dajte mi nes drugo.
sto se tice cuge, para, grickalica... mislim da je jako dobra ideja da svako donese sta ce pit, onda se ne trebamo nis brinit po tom pitanju, skupljat hrpe para pa ic to kupovat i nekako sve to dopremat do mjesta akcije. mozemo skupit pare za grickalice, ali meni doduse nije jasno sta svi tolko misle na hranu... pa idemo pit! :lol:

jedini 'problem' je glazba, ali s obzirom na to da je tulumara dosta mala, ne treba nam neki gadan raglas, vec laptop il komp i dobri zvucnici. e sad, ja imam laptop, mozem ga i ponudit za tu prigodu ako mi obecate da necete nes prolit po tome il ga razbit ako vas cura ostavi il tak nes pa se nadje pod rukom. al zvucnike ipak nemam. pa ajd javite se, tu il na pm, il na msn, il vicite KLJUKI na faksu...
ideja je da se to sto prije napravi dok jos nije zaguzvalo.

inace, za kakvu ste muziku? sto se mene tice, mozemo za temu uzet 90e. svi smo bili mladi onda. :wink:
mislim, ja bi htjela da se jave ovdje ljudi u slijedecih par dana koji bi htjeli doc. cisto da znam kojim brojem baratam. usto, trazimo termin koji ce nam pasat da znam tulumaru bukirat. kazem, ja mogu rijesit tulumaru na savi, a ak vam je to bezveze iz nekog razloga, dajte mi nes drugo.
sto se tice cuge, para, grickalica... mislim da je jako dobra ideja da svako donese sta ce pit, onda se ne trebamo nis brinit po tom pitanju, skupljat hrpe para pa ic to kupovat i nekako sve to dopremat do mjesta akcije. mozemo skupit pare za grickalice, ali meni doduse nije jasno sta svi tolko misle na hranu... pa idemo pit! Laughing

jedini 'problem' je glazba, ali s obzirom na to da je tulumara dosta mala, ne treba nam neki gadan raglas, vec laptop il komp i dobri zvucnici. e sad, ja imam laptop, mozem ga i ponudit za tu prigodu ako mi obecate da necete nes prolit po tome il ga razbit ako vas cura ostavi il tak nes pa se nadje pod rukom. al zvucnike ipak nemam. pa ajd javite se, tu il na pm, il na msn, il vicite KLJUKI na faksu...
ideja je da se to sto prije napravi dok jos nije zaguzvalo.

inace, za kakvu ste muziku? sto se mene tice, mozemo za temu uzet 90e. svi smo bili mladi onda. Wink



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Shere
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 05. 10. 2006. (17:04:03)
Postovi: (17)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 5 - 0
Lokacija: Zagreb grad

PostPostano: 21:14 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

ja dolazim i svakog pravog gusara i vizigota castim grogom :D
ja dolazim i svakog pravog gusara i vizigota castim grogom Very Happy



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
Masiela
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 09. 2007. (22:28:01)
Postovi: (338)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
74 = 97 - 23
Lokacija: Među bananama

PostPostano: 21:49 ned, 30. 9. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ne bi ni ja nešto ala izlet :silence:

Što se tiče unajmljivanja prostora, čula sam za cifre od 1000-1500 kn. Ne znam na koju šemu se to određuje. Vjerojatno ovisi o tome i bi li nosili svoje piće ili pili njihovo, bi li tu bio netko od njihovih konobara, koliki je prostor, koliko ljudi dolazi i sl. I zna se desiti da gazda u određeno vrijeme veli da gosti moraju napustiti lokal iako nije tako dogovoreno i iako se ne radi ne znam kakav nered. Za mali broj ljudi mi se čini neisplativo, ali možda je netko od forumaša blizak s nekim tko ima nekakav kafić pa može srediti za neke simbolične pare.

Što se organizacije tiče, ne znam. Pomogla bi ako bi se neke stvari definirale na forumu. Nemam baš volje baviti se nečim ako će na svako postavljeno pitanje odgovor uglavnom biti [i]Meni je svejedno[/i].
Ne bi ni ja nešto ala izlet Enjoy the silence...

Što se tiče unajmljivanja prostora, čula sam za cifre od 1000-1500 kn. Ne znam na koju šemu se to određuje. Vjerojatno ovisi o tome i bi li nosili svoje piće ili pili njihovo, bi li tu bio netko od njihovih konobara, koliki je prostor, koliko ljudi dolazi i sl. I zna se desiti da gazda u određeno vrijeme veli da gosti moraju napustiti lokal iako nije tako dogovoreno i iako se ne radi ne znam kakav nered. Za mali broj ljudi mi se čini neisplativo, ali možda je netko od forumaša blizak s nekim tko ima nekakav kafić pa može srediti za neke simbolične pare.

Što se organizacije tiče, ne znam. Pomogla bi ako bi se neke stvari definirale na forumu. Nemam baš volje baviti se nečim ako će na svako postavljeno pitanje odgovor uglavnom biti Meni je svejedno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
kljuki
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 20. 10. 2005. (13:36:53)
Postovi: (127)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
15 = 40 - 25
Lokacija: hotel yorba

PostPostano: 15:31 uto, 2. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

dosad ima desetak ljudi koji bi dosli. ja se necu mucit za deset ljudi. a mislim mucit, nije to nis strasno, al nije mi to nikakav tulum.

ajte se javite ak ste za.
dosad ima desetak ljudi koji bi dosli. ja se necu mucit za deset ljudi. a mislim mucit, nije to nis strasno, al nije mi to nikakav tulum.

ajte se javite ak ste za.



_________________
If you decide to give up smoking and drinking, you don't actually live longer; it just seems longer.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 15:54 uto, 2. 10. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

mislim da za prvo druzenje ne treba nesto posebno radit, dosta je mozda dogovorit jednu "forumašku kavu" u nekoj birtiji s velikim stolovima (tradicionalno medvedgrad ili potepuh ili tome slicno), a onda kad se ljudi "uštimaju" nakon par takvih druženja može se planirat nesto kompliciranije....
za ovo ti treba samo vrijeme i mjesto:)
mislim da za prvo druzenje ne treba nesto posebno radit, dosta je mozda dogovorit jednu "forumašku kavu" u nekoj birtiji s velikim stolovima (tradicionalno medvedgrad ili potepuh ili tome slicno), a onda kad se ljudi "uštimaju" nakon par takvih druženja može se planirat nesto kompliciranije....
za ovo ti treba samo vrijeme i mjesto:)



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeće
Stranica 1 / 10.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan