Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

SASTANAK STUDENATA - 10.05.2007 18h, prostorija 005 (informacija)
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  

hoces li doci na ovaj sastanak?
da naravno
28%
 28%  [ 14 ]
mozda, nastojat cu
38%
 38%  [ 19 ]
ne, imam drugih obaveza/nedamise
26%
 26%  [ 13 ]
nisam student ;-)
8%
 8%  [ 4 ]
Ukupno glasova : 50

Autor/ica Poruka
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:53 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Cool off, people, nismo stigli. :| Ja sam se tek sada dokopao mreze, a valjda niti drugi nisu stigli. :? I tako tvrdite da smo svi mi zlikovci koji ne vole studente, pa sto se onda cudite kad kasne izvjestaji koje vam nismo duzni podnositi? =:PPPP

Dakle, nije bilo nista revolucionarno, prijedlozi VVS-a su potvrdjeni i zapravo sve vec znate:
- odredjeni su termini upisa u visu godinu (s datumima koje je vec Nesi napisala)
- usvojen je Pravilnik o stegovnoj odgovornosti (bit ce uskoro objavljen)
- uvjeti za upis 4. godine su kako je Nesi napisala (pricam napamet, ali [b]mislim[/b] da je cista prva i 35 u aktualnoj ak.god. za inzenjere i 30 za profesore; bez dodatnih uvjeta na drugu i/ili trecu godinu)
- iz cjenika Referade je maknuta molba za upis onih kolegija na koje Bolonjci imaju pravo (sljedbenici polozenih kolegija)
- popravni kolokviji su u 9. mjesecu ("referendum" nije dosao do clanova Vijeca)

Naglaseno je da popravne u 9. mjesecu imaju oni kolegiji koji imaju popravne, te je bio podsjetnik da nigdje nije [i]a priori[/i] receno da kolokviji postoje i da ih je netko duzan drzati. :) Dakle, ono sto sam ja pisao kad sam zadnji put ispao zlikovac... :P

Nesi je trazila (i dobila) da studenti mogu dobiti na uvid [b]radnu[/b] verziju izmijenjenog stabla prethodnika i to bi za koji dan (kad file dodje do nje) trebalo osvanuti na studentskom webu; konacna odluka o tome ce ici na iducoj sjednici, pocetkom srpnja, ali i radna verzija bi vam trebala pomoci u planiranju ispita koje mislite izaci. :)

Ako sam nesto zaboravio, valjda ce vam prenijeti vasi predstavnici. :g:

P.S. Zanimljivo da Dekan nije spominjao nikakve uvjete na cistu drugu godinu (za predbolonjce koji upisuju cetvrtu)... toliko o tracevima. :P
Cool off, people, nismo stigli. Neutral Ja sam se tek sada dokopao mreze, a valjda niti drugi nisu stigli. Confused I tako tvrdite da smo svi mi zlikovci koji ne vole studente, pa sto se onda cudite kad kasne izvjestaji koje vam nismo duzni podnositi? Blaeh! with hat

Dakle, nije bilo nista revolucionarno, prijedlozi VVS-a su potvrdjeni i zapravo sve vec znate:
- odredjeni su termini upisa u visu godinu (s datumima koje je vec Nesi napisala)
- usvojen je Pravilnik o stegovnoj odgovornosti (bit ce uskoro objavljen)
- uvjeti za upis 4. godine su kako je Nesi napisala (pricam napamet, ali mislim da je cista prva i 35 u aktualnoj ak.god. za inzenjere i 30 za profesore; bez dodatnih uvjeta na drugu i/ili trecu godinu)
- iz cjenika Referade je maknuta molba za upis onih kolegija na koje Bolonjci imaju pravo (sljedbenici polozenih kolegija)
- popravni kolokviji su u 9. mjesecu ("referendum" nije dosao do clanova Vijeca)

Naglaseno je da popravne u 9. mjesecu imaju oni kolegiji koji imaju popravne, te je bio podsjetnik da nigdje nije a priori receno da kolokviji postoje i da ih je netko duzan drzati. Smile Dakle, ono sto sam ja pisao kad sam zadnji put ispao zlikovac... Razz

Nesi je trazila (i dobila) da studenti mogu dobiti na uvid radnu verziju izmijenjenog stabla prethodnika i to bi za koji dan (kad file dodje do nje) trebalo osvanuti na studentskom webu; konacna odluka o tome ce ici na iducoj sjednici, pocetkom srpnja, ali i radna verzija bi vam trebala pomoci u planiranju ispita koje mislite izaci. Smile

Ako sam nesto zaboravio, valjda ce vam prenijeti vasi predstavnici. Mr. Green

P.S. Zanimljivo da Dekan nije spominjao nikakve uvjete na cistu drugu godinu (za predbolonjce koji upisuju cetvrtu)... toliko o tracevima. Razz



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike


Zadnja promjena: vsego; 13:40 čet, 7. 6. 2007; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 16:59 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Cool off, people, nismo stigli. :| Ja sam se tek sada dokopao mreze, a valjda niti drugi nisu stigli. :?[/quote]

ja sam se isto tek sad dokopala kompa :)

shokirana sam krckovom okrutnoscu :P
vsego (napisa):
Cool off, people, nismo stigli. Neutral Ja sam se tek sada dokopao mreze, a valjda niti drugi nisu stigli. Confused


ja sam se isto tek sad dokopala kompa Smile

shokirana sam krckovom okrutnoscu Razz



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 17:04 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Cool off, people, nismo stigli. :| Ja sam se tek sada dokopao mreze, a valjda niti drugi nisu stigli. :? [/quote]
[quote="koryanshea"]shokirana sam krckovom okrutnoscu :P[/quote]
zato su ljudi i reagirali :) mislim krcko je postao i samo je kurio vatru :P A ljudi umiru doma :P
vsego (napisa):
Cool off, people, nismo stigli. Neutral Ja sam se tek sada dokopao mreze, a valjda niti drugi nisu stigli. Confused

koryanshea (napisa):
shokirana sam krckovom okrutnoscu Razz

zato su ljudi i reagirali Smile mislim krcko je postao i samo je kurio vatru Razz A ljudi umiru doma Razz



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Grga
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2004. (23:05:23)
Postovi: (280)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
99 = 124 - 25

PostPostano: 17:33 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

:partytime:
Party time



_________________
Bri
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Sedma
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 04. 2004. (19:28:25)
Postovi: (3B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
10 = 15 - 5

PostPostano: 17:46 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Usudila bi se reci: NESI, veliko ti hvala, mislim da svi znamo zasto :)
Usudila bi se reci: NESI, veliko ti hvala, mislim da svi znamo zasto Smile



_________________
U tramvaju je petero ljudi, ako izadje sedmero, a na sljedecoj stanici udje dvoje, tramvaj ce biti prazan...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 18:48 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, dugujemo ti veliku porciju ćevapa.....
Da, dugujemo ti veliku porciju ćevapa.....



_________________
Dwarf Everything happens with a reason! Vidi me kako skaaaaaceeeem!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Perosito
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 30. 01. 2004. (22:21:16)
Postovi: (7E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 8 - 1

PostPostano: 19:17 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

S lukom! :cevapi: :pc: :thumbup:
S lukom! Cevapi Pravi cevapi Thumb up!



_________________
Nije sve tako sivo... Kad imaš s nekim otić na pivo Zivili!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
pecina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 01. 2005. (14:15:23)
Postovi: (157)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
62 = 85 - 23
Lokacija: Happily traveling through space since 1986!

PostPostano: 19:24 sri, 6. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

pa ja sam skoro apsolvent 8)
pa ja sam skoro apsolvent Cool



_________________
-- space available for rent --
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 1:30 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Sad cu jos malo biti okrutan :twisted: Nemojte se previse veseliti sto ste masovno promovirani u apsolvente. Odredjen je neki datum do kojeg morate poloziti sve stare ispite. Ako vam nakon tog roka ostane jos nesto, morat cete polagati bolonjske ekvivalente. Uglavnom, apsolventski status ce vam trajati krace nego sto je trajao nekim regularnim apsolventima, a imate vise nepolozenih ispita.
Sad cu jos malo biti okrutan Twisted Evil Nemojte se previse veseliti sto ste masovno promovirani u apsolvente. Odredjen je neki datum do kojeg morate poloziti sve stare ispite. Ako vam nakon tog roka ostane jos nesto, morat cete polagati bolonjske ekvivalente. Uglavnom, apsolventski status ce vam trajati krace nego sto je trajao nekim regularnim apsolventima, a imate vise nepolozenih ispita.



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
kristina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 11. 12. 2003. (12:44:13)
Postovi: (DE)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-6 = 11 - 17

PostPostano: 10:44 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"]Sad cu jos malo biti okrutan :twisted: Nemojte se previse veseliti sto ste masovno promovirani u apsolvente. [b]Odredjen je neki datum do kojeg morate poloziti sve stare ispite.[/b] Ako vam nakon tog roka ostane jos nesto, morat cete polagati bolonjske ekvivalente. Uglavnom, apsolventski status ce vam trajati krace nego sto je trajao nekim regularnim apsolventima, a imate vise nepolozenih ispita.[/quote]

Možeš please reći nešto više o ovme? Do kad bi mi te ispite trebali sredit?
krcko (napisa):
Sad cu jos malo biti okrutan Twisted Evil Nemojte se previse veseliti sto ste masovno promovirani u apsolvente. Odredjen je neki datum do kojeg morate poloziti sve stare ispite. Ako vam nakon tog roka ostane jos nesto, morat cete polagati bolonjske ekvivalente. Uglavnom, apsolventski status ce vam trajati krace nego sto je trajao nekim regularnim apsolventima, a imate vise nepolozenih ispita.


Možeš please reći nešto više o ovme? Do kad bi mi te ispite trebali sredit?


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
hana
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 27. 08. 2004. (09:26:14)
Postovi: (2D)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
-4 = 0 - 4

PostPostano: 11:01 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... cry
Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... Crying or Very sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 11:32 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="hana"]Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... :cry:[/quote]

Nema veze sto vi mislite (jer je stvar odredjena Zakonom) niti je rijec o skracivanju - dobit cete dvije godine apsolventskog, sto ne bi nuzno svi od vas imali (tj. imali bi, ali bi neki morali placati):

[quote="[url=http://www.nn.hr/clanci/sluzbeno/2003/1742.htm]Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju[/url]"]Visoko učilište može ograničiti trajanje prava na završetak studija prema stavku 2. ovoga članka na određeni broj godina, ali ne na manji broj godina od onoga koji je studentu ostalo do završetka studija prema programu prema kojemu je započeo studij uvećan za dvije godine.[/quote]

Dakle, rok je: koliko ste imali do kraja u trenutku kad je Bolonja pocela, plus dvije godine. 8) U praksi, [b]mislim[/b] da ce se postaviti jedinstvena granica za sve: jos 3 godine (sto je maksimum po svim predbolonjcima). :) Ergo, treba diplomirati u ak. godini 2009/2010. (ako nisam nista promasio; [color=red]ovo [b]NIJE[/b] sluzbeni stav Fakulteta[/color], nego moja interpretacija onoga sto o tom pitanju znam). :)

Da, znam da pise da "visoko učilište [b]može[/b] ograničiti trajanje prava...", ali - zbog ogranicenih kapaciteta - vjerujem da ce Fakultet to pravo i iskoristiti. :) No, tri godine je nekima bilo dovoljno za odraditi cijeli studij; vama bi trebalo biti dosta za pocistiti zaostatke s nizih godina, rijesiti cetvrtu i odraditi diplomski. ;)
hana (napisa):
Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... Crying or Very sad


Nema veze sto vi mislite (jer je stvar odredjena Zakonom) niti je rijec o skracivanju - dobit cete dvije godine apsolventskog, sto ne bi nuzno svi od vas imali (tj. imali bi, ali bi neki morali placati):

Zakon o znanstvenoj djelatnosti i visokom obrazovanju (napisa):
Visoko učilište može ograničiti trajanje prava na završetak studija prema stavku 2. ovoga članka na određeni broj godina, ali ne na manji broj godina od onoga koji je studentu ostalo do završetka studija prema programu prema kojemu je započeo studij uvećan za dvije godine.


Dakle, rok je: koliko ste imali do kraja u trenutku kad je Bolonja pocela, plus dvije godine. Cool U praksi, mislim da ce se postaviti jedinstvena granica za sve: jos 3 godine (sto je maksimum po svim predbolonjcima). Smile Ergo, treba diplomirati u ak. godini 2009/2010. (ako nisam nista promasio; ovo NIJE sluzbeni stav Fakulteta, nego moja interpretacija onoga sto o tom pitanju znam). Smile

Da, znam da pise da "visoko učilište može ograničiti trajanje prava...", ali - zbog ogranicenih kapaciteta - vjerujem da ce Fakultet to pravo i iskoristiti. Smile No, tri godine je nekima bilo dovoljno za odraditi cijeli studij; vama bi trebalo biti dosta za pocistiti zaostatke s nizih godina, rijesiti cetvrtu i odraditi diplomski. Wink



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 13:16 čet, 7. 6. 2007    Naslov: upis 4.god Citirajte i odgovorite

da vidim jel sam dobro sve shvatila ... )
ja sam upisala pad treće godine i po starom programu polažem ...
uvjeti za 4.godi su

1. stari uvjeti čista 1. i 2. godina te 50bod sa treće god
ili
2.novi uvjeti čista 1.god. i u ovoj akademskoj godini položenih 35 ECTS

točno? )

i još jedna stvar ... da li ono što mi piše u studomatu (147 ECTS ) da li je to točno tj. da li su to ti ECTS bod?

I gdje mogu vidjet koliko koji ispit nosi ECTS bod? )

Hvala!
da vidim jel sam dobro sve shvatila ... Smile
ja sam upisala pad treće godine i po starom programu polažem ...
uvjeti za 4.godi su :

1. stari uvjeti : čista 1. i 2. godina te 50bod sa treće god
ili
2.novi uvjeti : čista 1.god. i u ovoj akademskoj godini položenih 35 ECTS

točno? Smile

i još jedna stvar ... da li ono što mi piše u studomatu (147 ECTS ) da li je to točno tj. da li su to ti ECTS bod?

I gdje mogu vidjet koliko koji ispit nosi ECTS bod? Smile

Hvala!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:26 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Re: upis 4.god Citirajte i odgovorite

[quote="fugolina"]da vidim jel sam dobro sve shvatila ... :)
ja sam upisala pad treće godine i po starom programu polažem ...
uvjeti za 4.godi su :
1. stari uvjeti : čista 1. i 2. godina te 50bod sa treće god
ili
2.novi uvjeti : čista 1.god. i u ovoj akademskoj godini položenih 35 ECTS
točno? :)[/quote]

Otprilike; ima i treci, cisto tehnicki uvjet (vidi link). :)

[quote="fugolina"]i još jedna stvar ... da li ono što mi piše u studomatu (147 ECTS ) da li je to točno tj. da li su to ti ECTS bod?[/quote]

Ne. :(

[quote="fugolina"]I gdje mogu vidjet koliko koji ispit nosi ECTS bod? :)[/quote]

Koliko mi je poznato, za sada nigdje. :(

Ovo sam raspisao [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=9610]ovdje[/url]. 8)
fugolina (napisa):
da vidim jel sam dobro sve shvatila ... Smile
ja sam upisala pad treće godine i po starom programu polažem ...
uvjeti za 4.godi su :
1. stari uvjeti : čista 1. i 2. godina te 50bod sa treće god
ili
2.novi uvjeti : čista 1.god. i u ovoj akademskoj godini položenih 35 ECTS
točno? Smile


Otprilike; ima i treci, cisto tehnicki uvjet (vidi link). Smile

fugolina (napisa):
i još jedna stvar ... da li ono što mi piše u studomatu (147 ECTS ) da li je to točno tj. da li su to ti ECTS bod?


Ne. Sad

fugolina (napisa):
I gdje mogu vidjet koliko koji ispit nosi ECTS bod? Smile


Koliko mi je poznato, za sada nigdje. Sad

Ovo sam raspisao ovdje. Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 13:31 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Re: upis 4.god Citirajte i odgovorite

[quote="fugolina"]da vidim jel sam dobro sve shvatila ... :)
ja sam upisala pad treće godine i po starom programu polažem ...
uvjeti za 4.godi su :

1. stari uvjeti : čista 1. i 2. godina te 50bod sa treće god
ili
2.novi uvjeti : čista 1.god. i u ovoj akademskoj godini položenih 35 ECTS

točno? :)
[/quote]
tocno. ;)
[quote="fugolina"]
i još jedna stvar ... da li ono što mi piše u studomatu (147 ECTS ) da li je to točno tj. da li su to ti ECTS bod?
[/quote]
nisu.
[quote="fugolina"]
I gdje mogu vidjet koliko koji ispit nosi ECTS bod? :) [/quote]
nigdje(za sad)...
[quote="fugolina"]

Hvala![/quote]
molim ;)
fugolina (napisa):
da vidim jel sam dobro sve shvatila ... Smile
ja sam upisala pad treće godine i po starom programu polažem ...
uvjeti za 4.godi su :

1. stari uvjeti : čista 1. i 2. godina te 50bod sa treće god
ili
2.novi uvjeti : čista 1.god. i u ovoj akademskoj godini položenih 35 ECTS

točno? Smile

tocno. Wink
fugolina (napisa):

i još jedna stvar ... da li ono što mi piše u studomatu (147 ECTS ) da li je to točno tj. da li su to ti ECTS bod?

nisu.
fugolina (napisa):

I gdje mogu vidjet koliko koji ispit nosi ECTS bod? Smile

nigdje(za sad)...
fugolina (napisa):


Hvala!

molim Wink



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
petrich
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 07. 11. 2005. (22:23:35)
Postovi: (F6)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
18 = 20 - 2

PostPostano: 13:32 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

hehe opet je vsego brzi.. :)
hehe opet je vsego brzi.. Smile



_________________
Pcelica Just buzzing by 2 say hi...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
fugolina
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 01. 09. 2004. (18:14:29)
Postovi: (68)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 2
Lokacija: zagreb

PostPostano: 13:36 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

jedini problem mi je sad što neznam koliko mi koji ispit nosi ECTS bod tako da mi novi uvjet, po mene možda i povoljniji, nije još definiran ( na neki način ) !!! ?

jedino mi preostaje polagat po starom uvjetu, tamo barem znam sve kako je, i to je to!!!

vsego ... hvala na brzom odogovoru!!!! lol
jedini problem mi je sad što neznam koliko mi koji ispit nosi ECTS bod tako da mi novi uvjet, po mene možda i povoljniji, nije još definiran ( na neki način ) !!! Confused

jedino mi preostaje polagat po starom uvjetu, tamo barem znam sve kako je, i to je to!!!

vsego ... hvala na brzom odogovoru!!!! Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku MSNM
krcko
Forumaš nagrađen za životno djelo
Forumaš nagrađen za životno djelo


Pridružen/a: 07. 10. 2002. (15:57:59)
Postovi: (18B3)16
Sarma = la pohva - posuda
655 = 759 - 104

PostPostano: 13:41 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][quote="hana"]Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... :cry:[/quote]

Nema veze sto vi mislite (jer je stvar odredjena Zakonom) niti je rijec o skracivanju - dobit cete dvije godine apsolventskog, sto ne bi nuzno svi od vas imali (tj. imali bi, ali bi neki morali placati):[/quote]

Ima jos jedno ogranicenje koje se eksplicitno spominje u odluci izglasanoj na Vijecu. Kolegije s 2. godine morate poloziti tijekom sljedece akademske godine jer im nakon toga istjece 2 godine od kada su se zadnji puta izvodili. Ako vam nakon tog roka ostane nepolozenih kolegija s 2. godine, morate upisati odgovarajuce bolonjske (po bolonjskim pravilima igre).
vsego (napisa):
hana (napisa):
Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... Crying or Very sad


Nema veze sto vi mislite (jer je stvar odredjena Zakonom) niti je rijec o skracivanju - dobit cete dvije godine apsolventskog, sto ne bi nuzno svi od vas imali (tj. imali bi, ali bi neki morali placati):


Ima jos jedno ogranicenje koje se eksplicitno spominje u odluci izglasanoj na Vijecu. Kolegije s 2. godine morate poloziti tijekom sljedece akademske godine jer im nakon toga istjece 2 godine od kada su se zadnji puta izvodili. Ako vam nakon tog roka ostane nepolozenih kolegija s 2. godine, morate upisati odgovarajuce bolonjske (po bolonjskim pravilima igre).



_________________
Vedran Krcadinac

Ljudi su razliciti, a nula je paran broj.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 13:44 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

Whatta mistaka to maka :!:

[img]http://members.chello.nl/~h.vogels1/images/avatars/80x80/allo/bertorelli01.jpg[/img]

Naravno da (prema "novom" uvjetu) [b]ne treba[/b] 30 ili 35 [b]ECTS[/b]-a kad je rijec o starim studentima; treba 30 ili 35 [b]"starih" bodova[/b] (ovisno je l' rijec o prof. ili inz. smjerovima) :!:

Isprika za gresku; presli mi ECTS u naviku. :oops: Editirah ono gore. :)

@Krcko: Da, zaboravih taj detalj, no ti studenti i dalje ostaju studenti "starih" studija; samo ce kolegije druge godine polagati "bolonjski". :) No, u godinu dana se valjda moze ocistiti druga godina bez ikakvih problema... 8)
Whatta mistaka to maka Exclamation



Naravno da (prema "novom" uvjetu) ne treba 30 ili 35 ECTS-a kad je rijec o starim studentima; treba 30 ili 35 "starih" bodova (ovisno je l' rijec o prof. ili inz. smjerovima) Exclamation

Isprika za gresku; presli mi ECTS u naviku. Embarassed Editirah ono gore. Smile

@Krcko: Da, zaboravih taj detalj, no ti studenti i dalje ostaju studenti "starih" studija; samo ce kolegije druge godine polagati "bolonjski". Smile No, u godinu dana se valjda moze ocistiti druga godina bez ikakvih problema... Cool



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
D4rk0
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 08. 07. 2005. (11:06:37)
Postovi: (170)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
-7 = 34 - 41
Lokacija: Nitko ne zna... Ziher mi je dobro di god da jesam ;)

PostPostano: 15:21 čet, 7. 6. 2007    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="krcko"][quote="vsego"][quote="hana"]Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... :cry:[/quote]

Nema veze sto vi mislite (jer je stvar odredjena Zakonom) niti je rijec o skracivanju - dobit cete dvije godine apsolventskog, sto ne bi nuzno svi od vas imali (tj. imali bi, ali bi neki morali placati):[/quote]

Ima jos jedno ogranicenje koje se eksplicitno spominje u odluci izglasanoj na Vijecu. Kolegije s 2. godine morate poloziti tijekom sljedece akademske godine jer im nakon toga istjece 2 godine od kada su se zadnji puta izvodili. Ako vam nakon tog roka ostane nepolozenih kolegija s 2. godine, morate upisati odgovarajuce bolonjske (po bolonjskim pravilima igre).[/quote]meni se to ne čini ka nešto grozno :)

jel se može analiza 3 upisati po bolonji sljedeće godine voljno? mislim naravno na ekvivalntni predmet... Čini mi se da je tak lakše za položiti
krcko (napisa):
vsego (napisa):
hana (napisa):
Pa mislim da bi krajnji rok za položit sve ispite na apsolventskoj godini ne bi bilo fer skraćivat jer smo mi još uvijek stari smjerovi... Crying or Very sad


Nema veze sto vi mislite (jer je stvar odredjena Zakonom) niti je rijec o skracivanju - dobit cete dvije godine apsolventskog, sto ne bi nuzno svi od vas imali (tj. imali bi, ali bi neki morali placati):


Ima jos jedno ogranicenje koje se eksplicitno spominje u odluci izglasanoj na Vijecu. Kolegije s 2. godine morate poloziti tijekom sljedece akademske godine jer im nakon toga istjece 2 godine od kada su se zadnji puta izvodili. Ako vam nakon tog roka ostane nepolozenih kolegija s 2. godine, morate upisati odgovarajuce bolonjske (po bolonjskim pravilima igre).
meni se to ne čini ka nešto grozno Smile

jel se može analiza 3 upisati po bolonji sljedeće godine voljno? mislim naravno na ekvivalntni predmet... Čini mi se da je tak lakše za položiti



_________________
www.spreha.net
Ljudski je griješiti, ali osjećaj je božanski...
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail Posjetite Web stranice MSNM
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na Prethodno  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Sljedeće
Stranica 9 / 11.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan