Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Menza na biologiji

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
ddmit
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (16:43:12)
Postovi: (20)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: wild west

PostPostano: 14:17 uto, 20. 4. 2004    Naslov: Menza na biologiji Citirajte i odgovorite

Kolege, posto sam cuo da se otvorio konacno onaj fax do nas koji je gradjen vec 17 godina zanima me jeli ko zna da li ima nade da ce na njemu biti i menza. :cevapi:
Kolege, posto sam cuo da se otvorio konacno onaj fax do nas koji je gradjen vec 17 godina zanima me jeli ko zna da li ima nade da ce na njemu biti i menza. Cevapi


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 20:17 uto, 20. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Hoce! bit ce menza na biologiji! :D
Hoce! bit ce menza na biologiji! Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 0:01 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja osobno cuo i jedno i drugo :?
Ja osobno cuo i jedno i drugo Confused



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:18 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE"]Ja osobno cuo i jedno i drugo :? [/quote]

Kaj? Da se zgrada gradila 17 godina i da ce bit menza u njoj? :rotfl: :wink:

Zezam se. NHF :wink:

Pretpostavimo da ce biti menza na biologiji (bio bi i red 8) ).

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

:klopa: [b][color=red]Kada bi ona mogla poceti s radom? [/color][/b]:klopa:

:?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:

FOOOOD! GIVE ME FOOOOOOD! :klopa:
[size=7]I dajte mi da kisa stane da mogu trcat konacno...[/size]
ZELENIZUBNAPLANETIDOSADE (napisa):
Ja osobno cuo i jedno i drugo Confused


Kaj? Da se zgrada gradila 17 godina i da ce bit menza u njoj? Valjam se po podu od smijeha Wink

Zezam se. NHF Wink

Pretpostavimo da ce biti menza na biologiji (bio bi i red Cool ).

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

Dosli cevapi!!!! Kada bi ona mogla poceti s radom? Dosli cevapi!!!!

Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question Question

FOOOOD! GIVE ME FOOOOOOD! Dosli cevapi!!!!
I dajte mi da kisa stane da mogu trcat konacno...



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 1:18 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Re: Menza na biologiji Citirajte i odgovorite

[quote="ddmit"]Kolege, posto sam cuo da se otvorio konacno onaj fax do nas koji je gradjen vec 17 godina zanima me jeli ko zna da li ima nade da ce na njemu biti i menza. :cevapi:[/quote]

Ja mislim da se zgrada gradila 13 godina, a ne 17, ja sam barem tako cuo jucer na Dnevniku!
A za menzu? ak gledamo koliko im je trebalo da otvore zgradu, pa valjda jos bar toliko! :rotfl:
Realno gledano, tek na godinu! Do tad, medicina ce biti kao najbliza menza! :roll:
ddmit (napisa):
Kolege, posto sam cuo da se otvorio konacno onaj fax do nas koji je gradjen vec 17 godina zanima me jeli ko zna da li ima nade da ce na njemu biti i menza. Cevapi


Ja mislim da se zgrada gradila 13 godina, a ne 17, ja sam barem tako cuo jucer na Dnevniku!
A za menzu? ak gledamo koliko im je trebalo da otvore zgradu, pa valjda jos bar toliko! Valjam se po podu od smijeha
Realno gledano, tek na godinu! Do tad, medicina ce biti kao najbliza menza! Rolling Eyes


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 7:16 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa, kad sam ja upisivao fax, na uvodnom predavanju nam je receno da ce [b]kod nas[/b] biti menza za cca 3 mjeseca... :shock: :rotfl: Nije bitno tko je to rekao, da sad ne imenujem Gandalfa... :twisted: ;)

A ovo na biologiji... :? Mi asistenti nemamo Xice. :bigcry: Zasto to nasi nisu "sredili" k'o Ekonomija? :cry:
Pa, kad sam ja upisivao fax, na uvodnom predavanju nam je receno da ce kod nas biti menza za cca 3 mjeseca... Shocked Valjam se po podu od smijeha Nije bitno tko je to rekao, da sad ne imenujem Gandalfa... Twisted Evil Wink

A ovo na biologiji... Confused Mi asistenti nemamo Xice. Very sad Zasto to nasi nisu "sredili" k'o Ekonomija? Crying or Very sad



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 9:59 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Re: Menza na biologiji Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]Ja mislim da se zgrada gradila 13 godina, a ne 17, ja sam barem tako cuo jucer na Dnevniku![/quote]

Dap, i ja sam tak cul i mislim da je to tocno.

[quote="filipnet"]Realno gledano, tek na godinu! Do tad, medicina ce biti kao najbliza menza! :roll:[/quote]

:cry:

BTW, ako se dobro isplanira vrijeme i stigne na potrebne buseve, mislim da je menza na Lascini bliza!

Detaljnije? A gdje drugdje nego na Forumu ;) :

[url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?p=6873#6873]Cumez -> klopanje... gdje i kako?[/url]
filipnet (napisa):
Ja mislim da se zgrada gradila 13 godina, a ne 17, ja sam barem tako cuo jucer na Dnevniku!


Dap, i ja sam tak cul i mislim da je to tocno.

filipnet (napisa):
Realno gledano, tek na godinu! Do tad, medicina ce biti kao najbliza menza! Rolling Eyes


Crying or Very sad

BTW, ako se dobro isplanira vrijeme i stigne na potrebne buseve, mislim da je menza na Lascini bliza!

Detaljnije? A gdje drugdje nego na Forumu Wink :

Cumez → klopanje... gdje i kako?



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies


Zadnja promjena: steelworker; 17:14 sri, 21. 4. 2004; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 14:31 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

e pa, mene su isto zanimale takve stvarcice, pa sam se pojavio na otvorenju, nakon par pivi uletio dekanu Vickovicu i pitao ga. Po njegovim rjecima, meni osobno, iz njegovih usta...
Vec pocetkom sljedeceg semestra pocinju predavanja tamo...tj. oko pocetka desetog mjeseca...
tako ce se tada i otvoriti menza...
i isto tako on ne planira dekanat PMFa seliti gore...
i to je to
e pa, mene su isto zanimale takve stvarcice, pa sam se pojavio na otvorenju, nakon par pivi uletio dekanu Vickovicu i pitao ga. Po njegovim rjecima, meni osobno, iz njegovih usta...
Vec pocetkom sljedeceg semestra pocinju predavanja tamo...tj. oko pocetka desetog mjeseca...
tako ce se tada i otvoriti menza...
i isto tako on ne planira dekanat PMFa seliti gore...
i to je to



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ddmit
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 10. 02. 2004. (16:43:12)
Postovi: (20)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: wild west

PostPostano: 19:41 sri, 21. 4. 2004    Naslov: Re: Menza na biologiji Citirajte i odgovorite

[quote="filipnet"]Ja mislim da se zgrada gradila 13 godina, a ne 17, ja sam barem tako cuo jucer na Dnevniku!
A za menzu? ak gledamo koliko im je trebalo da otvore zgradu, pa valjda jos bar toliko! :rotfl:
Realno gledano, tek na godinu! Do tad, medicina ce biti kao najbliza menza! :roll:[/quote]
Pa nemojmo biti sitnicavi kolega, bar sam zapamtio da je broj bio prost! Gledao sam i ja tada dnevnik i zacudo primjetio da je novinarka ispravno stavila matematiku na prvo mjesto u PMF-u. No posto i jesmo na prvom mjestu na PMF-u bilo bi jos bolje da menzu izgrade kod nas. Eto dozvolili bismo ovima sa medicine da jedu u njoj jer smo i mi jeli u njihovoj, ali fizicarima bi bio pristup zabranjen, iako ih ima desetak studenata na faksu. Ma to su sve pusti snovi :needsleep: .
filipnet (napisa):
Ja mislim da se zgrada gradila 13 godina, a ne 17, ja sam barem tako cuo jucer na Dnevniku!
A za menzu? ak gledamo koliko im je trebalo da otvore zgradu, pa valjda jos bar toliko! Valjam se po podu od smijeha
Realno gledano, tek na godinu! Do tad, medicina ce biti kao najbliza menza! Rolling Eyes

Pa nemojmo biti sitnicavi kolega, bar sam zapamtio da je broj bio prost! Gledao sam i ja tada dnevnik i zacudo primjetio da je novinarka ispravno stavila matematiku na prvo mjesto u PMF-u. No posto i jesmo na prvom mjestu na PMF-u bilo bi jos bolje da menzu izgrade kod nas. Eto dozvolili bismo ovima sa medicine da jedu u njoj jer smo i mi jeli u njihovoj, ali fizicarima bi bio pristup zabranjen, iako ih ima desetak studenata na faksu. Ma to su sve pusti snovi Zbilja trebam pavati .


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:14 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Kolega ddmit, ne sirite mrznju po Forumu! :evil: Fizicari su bili i ostali prijatelji i ovaj Forum i ja (kao Admin) na njih tako gledamo.

Ako Vi s njima imate kakav problem, rijesite to van Foruma :!:

Uz ispriku kolegama s Fizike...

P.S. Ne zanimaju me "[i]to je samo shala[/i]"-objasnjenja. Nije u redu. Tocka.[/color]
Kolega ddmit, ne sirite mrznju po Forumu! Evil or Very Mad Fizicari su bili i ostali prijatelji i ovaj Forum i ja (kao Admin) na njih tako gledamo.

Ako Vi s njima imate kakav problem, rijesite to van Foruma Exclamation

Uz ispriku kolegama s Fizike...

P.S. Ne zanimaju me "to je samo shala"-objasnjenja. Nije u redu. Tocka.



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 0:24 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Re: Menza na biologiji Citirajte i odgovorite

[quote="ddmit"]Eto dozvolili bismo ovima sa medicine da jedu u njoj jer smo i mi jeli u njihovoj, ali fizicarima bi bio pristup zabranjen, iako ih ima desetak studenata na faksu. Ma to su sve pusti snovi :needsleep: .[/quote]

Kao nulto: :ccc:

Kao prvo, to su sve studenske kantine, a ne kantine neke grupacije studenata. :PP

Kao drugo, ima ih vise od 10ak. :PP

Kao trece, ja bi krsio tu tvoju zabranu i svercao im hranu. :PP

Fizicari su dobri, bez obzira kaj se bas ne slazemo uvijek u znanstvenoj razmisljanju i logici s njima i cesto znamo reci [i]Ah, fizicari :nonono:[/i]. Isto tak oni vele [i]Ah, matematicari :nonono:[/i] (sve znam iz osobnog iskustva :D )
Dobro, mi mislimo (znamo :wink: ) da su matematicari najbolji 8) , ali ne razumijem cemu odmah taj neprijateljski i da ne kazem jos kakav odnos prema onima koji su drukciji. I to onima koji su nam, u jednu ruku, najbliskiji od svih ovih drukcijih. :ccc:

[i]Ladies and gentelman, Mr. Bob Harris: [b]What's so funny about peace, love and understanding?[/b][/i]

Kao cetvrto: [color=darkred][b]Nemoj flejmat[/b] fizicare! :evil: [/color]
ddmit (napisa):
Eto dozvolili bismo ovima sa medicine da jedu u njoj jer smo i mi jeli u njihovoj, ali fizicarima bi bio pristup zabranjen, iako ih ima desetak studenata na faksu. Ma to su sve pusti snovi Zbilja trebam pavati .


Kao nulto: Ccc.... Sram te bilo...

Kao prvo, to su sve studenske kantine, a ne kantine neke grupacije studenata. Weeee-heeee!!!

Kao drugo, ima ih vise od 10ak. Weeee-heeee!!!

Kao trece, ja bi krsio tu tvoju zabranu i svercao im hranu. Weeee-heeee!!!

Fizicari su dobri, bez obzira kaj se bas ne slazemo uvijek u znanstvenoj razmisljanju i logici s njima i cesto znamo reci Ah, fizicari Ne, ne, ne, samo to neee. Isto tak oni vele Ah, matematicari Ne, ne, ne, samo to neee (sve znam iz osobnog iskustva Very Happy )
Dobro, mi mislimo (znamo Wink ) da su matematicari najbolji Cool , ali ne razumijem cemu odmah taj neprijateljski i da ne kazem jos kakav odnos prema onima koji su drukciji. I to onima koji su nam, u jednu ruku, najbliskiji od svih ovih drukcijih. Ccc.... Sram te bilo...

Ladies and gentelman, Mr. Bob Harris: What's so funny about peace, love and understanding?

Kao cetvrto: Nemoj flejmat fizicare! Evil or Very Mad



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
filipnet
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 11. 2003. (01:17:46)
Postovi: (399)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
24 = 29 - 5
Lokacija: cvrsto na stolici

PostPostano: 0:32 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Fizicari su cool! Neki mozda jesu cudni, ali u 98% slucajeva su uredu! :D
A zakaj ce dekanat ostat dolje? Pa zar nije plan cijeli PMF preselit na Horvatovac, tj. napravit kampus gore? :multi:
Fizicari su cool! Neki mozda jesu cudni, ali u 98% slucajeva su uredu! Very Happy
A zakaj ce dekanat ostat dolje? Pa zar nije plan cijeli PMF preselit na Horvatovac, tj. napravit kampus gore? #Milti


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
BoMark
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 17. 11. 2003. (12:51:47)
Postovi: (125)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 11 - 3

PostPostano: 17:30 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Re: Menza na biologiji Citirajte i odgovorite

[quote="ddmit"] ali fizicarima bi bio pristup zabranjen .[/quote]
hmm...zabranjeno voce je najsladje...

[quote="filipnet"]Neki mozda jesu cudni, ali u 98% slucajeva su uredu![/quote]
mozete li mene kao geofizicara smatrati cudnim ??? please...to mi je draze nego da sam "u redu"...

[quote="filipnet"]A zakaj ce dekanat ostat dolje? Pa zar nije plan cijeli PMF preselit na Horvatovac, tj. napravit kampus gore? [/quote]

Ne znam zasto je ( a to je rekao bar 2x dok sam ja bio pored, jednom meni, drugi put...ne meni) rekao da "on" ne planira seliti dekanat gore...
A sad dali on kao dekan ima totalnu slobodu odluke, ili se to radi na nekoj od sjednica pa je to njegov glas...ne znam...
druga cinjenica, da drugi (citaj gradjani) smatraju totalno neprihvatljivu tu ideju o seljenju. Jer ako postanu prvi (citaj brdjani) onda nisu vise u centru grada, ne vozi im tramvaj odmah pored ulaza u zgradu...


[color=blue]Kolega, zaboravili ste na Pravila ponašanja, posebno na dio:
[b]Psovanje (žargonizmi, vrijeđanje i sl.) je krajnje nepoželjno (čit. nije dozvoljeno)[/b]
Pa je tim povodom i obrisana jedna rečenica vašeg posta.
Obnovite malo znanje. :twisted:[/color]

iako sad, kako sam shvatio dolazi kemija i molekularna biologija...a onaj najtezi dio,ostataknetakovelike biologije tek dolazi...doduse jos se nije pocela graditi zgrada za njih i dekanat, ali u novom redu predavanja pise da ce se to poceti graditi 2004(2005)...

i jos jedna stvar, koja mi je nekako najlogicnija, zasto se ne bi trebao dekanat preseliti gore...zgrada dekanata nije ova sto je sad "kao" otvorena, nego bi se ta zgrada trebala tek izgraditi, pa bi seljenje sad, povlacilo seljenje opet...a zasto seliti dva puta...radije pricekati neko stoljece i preseliti sve kasnije, kad se ove "nase " zgrade budu morale renovirati zbog dotrajalosti...
ddmit (napisa):
ali fizicarima bi bio pristup zabranjen .

hmm...zabranjeno voce je najsladje...

filipnet (napisa):
Neki mozda jesu cudni, ali u 98% slucajeva su uredu!

mozete li mene kao geofizicara smatrati cudnim ??? please...to mi je draze nego da sam "u redu"...

filipnet (napisa):
A zakaj ce dekanat ostat dolje? Pa zar nije plan cijeli PMF preselit na Horvatovac, tj. napravit kampus gore?


Ne znam zasto je ( a to je rekao bar 2x dok sam ja bio pored, jednom meni, drugi put...ne meni) rekao da "on" ne planira seliti dekanat gore...
A sad dali on kao dekan ima totalnu slobodu odluke, ili se to radi na nekoj od sjednica pa je to njegov glas...ne znam...
druga cinjenica, da drugi (citaj gradjani) smatraju totalno neprihvatljivu tu ideju o seljenju. Jer ako postanu prvi (citaj brdjani) onda nisu vise u centru grada, ne vozi im tramvaj odmah pored ulaza u zgradu...


Kolega, zaboravili ste na Pravila ponašanja, posebno na dio:
Psovanje (žargonizmi, vrijeđanje i sl.) je krajnje nepoželjno (čit. nije dozvoljeno)
Pa je tim povodom i obrisana jedna rečenica vašeg posta.
Obnovite malo znanje. Twisted Evil


iako sad, kako sam shvatio dolazi kemija i molekularna biologija...a onaj najtezi dio,ostataknetakovelike biologije tek dolazi...doduse jos se nije pocela graditi zgrada za njih i dekanat, ali u novom redu predavanja pise da ce se to poceti graditi 2004(2005)...

i jos jedna stvar, koja mi je nekako najlogicnija, zasto se ne bi trebao dekanat preseliti gore...zgrada dekanata nije ova sto je sad "kao" otvorena, nego bi se ta zgrada trebala tek izgraditi, pa bi seljenje sad, povlacilo seljenje opet...a zasto seliti dva puta...radije pricekati neko stoljece i preseliti sve kasnije, kad se ove "nase " zgrade budu morale renovirati zbog dotrajalosti...



_________________
Ljudi misle da razmisljaju, dok zapravo samo preuredjuju svoje predrasude!

Čovjek koji ne mijenja svoje stavove, nije ljudsko biće nego spomenik!
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:07 čet, 22. 4. 2004    Naslov: Re: Menza na biologiji Citirajte i odgovorite

[quote="ddmit"] fizicarima bi bio pristup zabranjen, iako ih ima desetak studenata na faksu.[/quote]

[quote="admin"]Ako Vi s njima imate kakav problem, rijesite to van Foruma [/quote]

tako je. a mi imamo baš pravog čovjeka koji bi to moga riješiti s vama :twisted:

[quote="filipnet"]Fizicari su cool! Neki mozda jesu cudni, ali u 98% slucajeva su uredu! [/quote]

ja bih bio čudan.

no dosta. sttel je u pravu. ta rasprava o fizičarima i matematičarima je dosadna. znam iz iskustva. kao i kolega ZELENIZUBINAPLANETIDOSADE i kolegica defar. :wink:
ddmit (napisa):
fizicarima bi bio pristup zabranjen, iako ih ima desetak studenata na faksu.


admin (napisa):
Ako Vi s njima imate kakav problem, rijesite to van Foruma


tako je. a mi imamo baš pravog čovjeka koji bi to moga riješiti s vama Twisted Evil

filipnet (napisa):
Fizicari su cool! Neki mozda jesu cudni, ali u 98% slucajeva su uredu!


ja bih bio čudan.

no dosta. sttel je u pravu. ta rasprava o fizičarima i matematičarima je dosadna. znam iz iskustva. kao i kolega ZELENIZUBINAPLANETIDOSADE i kolegica defar. Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 23:22 pet, 23. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="BoMark"]... nakon par pivi uletio dekanu Vickovicu i pitao ga.[/quote]

Tip uletio sam sebi? :? Mora da je bilo to malo više pivi 8) :drinking:

I nemojte mi napadati fizičare... :(
BoMark (napisa):
... nakon par pivi uletio dekanu Vickovicu i pitao ga.


Tip uletio sam sebi? Confused Mora da je bilo to malo više pivi Cool #Beer

I nemojte mi napadati fizičare... Sad


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 11:54 sub, 24. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Zivac"]
I nemojte mi napadati fizičare... :([/quote]
da, ak kad ćeš se ti definirat'?
jesi naš il' njihov :twisted:
Zivac (napisa):

I nemojte mi napadati fizičare... Sad

da, ak kad ćeš se ti definirat'?
jesi naš il' njihov Twisted Evil


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Zivac
Forumaš s poteškoćama u pisanju
Forumaš s poteškoćama u pisanju


Pridružen/a: 23. 02. 2004. (22:50:55)
Postovi: (B4)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
10 = 30 - 20

PostPostano: 15:28 sub, 24. 4. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ja sam PMF-ovac. :) Zar to nije dovoljno definirano? :wink:
Ja sam PMF-ovac. Smile Zar to nije dovoljno definirano? Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - ozbiljno -> Opća pitanja i rasprave o studiju Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You cannot attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan