Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Pridoslica :)

Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:31 čet, 15. 7. 2004    Naslov: Pridoslica :) Citirajte i odgovorite

Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen -)

--
Vid, ako niste shvatili )
Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen :-)

--
Vid, ako niste shvatili :)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 16:08 čet, 15. 7. 2004    Naslov: Re: Pridoslica :) Citirajte i odgovorite

[quote="vms"]Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen :-)[/quote]
:shocked!: :blueshock: ako se pridrzavas [b]P[/b]ravila, ovdje si dobrodosao bez obzira kad si upisao faks :shock: gospode, ideje li i topica :shock:
[quote="vms"]Vid, ako niste shvatili :)[/quote]
ovo je sig? :?
vms (napisa):
Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen Smile

#Shocked Disaster!!! ako se pridrzavas Pravila, ovdje si dobrodosao bez obzira kad si upisao faks Shocked gospode, ideje li i topica Shocked
vms (napisa):
Vid, ako niste shvatili Smile

ovo je sig? Confused



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 16:33 čet, 15. 7. 2004    Naslov: Re: Pridoslica :) Citirajte i odgovorite

[quote="ZELENIZUBNAPLANETID OSADE"][quote="vms"]Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen :-)[/quote]
:shocked!: :blueshock: ako se pridrzavas [b]P[/b]ravila, ovdje si dobrodosao bez obzira kad si upisao faks :shock: gospode, ideje li i topica :shock:

Pa buduci da imam vec skoro 10 godina iskustava u elektronickim vidovima komunikacije, sumnjam da ce biti problem :)

[quote="vms"]Vid, ako niste shvatili :)[/quote]
ovo je sig? :?[/quote]

Samo privremeni, za one koji ne znaju troslovcanu kraticu koja mi je tu nick :)
ZELENIZUBNAPLANETID OSADE (napisa):
vms (napisa):
Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen Smile

#Shocked Disaster!!! ako se pridrzavas Pravila, ovdje si dobrodosao bez obzira kad si upisao faks Shocked gospode, ideje li i topica Shocked

Pa buduci da imam vec skoro 10 godina iskustava u elektronickim vidovima komunikacije, sumnjam da ce biti problem Smile

vms (napisa):
Vid, ako niste shvatili Smile

ovo je sig? Confused


Samo privremeni, za one koji ne znaju troslovcanu kraticu koja mi je tu nick Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ahri
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 19. 11. 2003. (23:16:07)
Postovi: (193)16
Sarma = la pohva - posuda
= 7 - 0

PostPostano: 17:48 čet, 15. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

stigo je the troll :)
stigo je the troll :)



_________________
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 18:42 čet, 15. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="ahri"]stigo je the troll :)[/quote]

Ako bih na ovo odgovorio po vlastitom nahodjenju, prekrsio bih sva moguca zamisliva i nezamisliva pravila pristojnosti, pa cu to s uzitkom preskociti...
ahri (napisa):
stigo je the troll Smile


Ako bih na ovo odgovorio po vlastitom nahodjenju, prekrsio bih sva moguca zamisliva i nezamisliva pravila pristojnosti, pa cu to s uzitkom preskociti...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 19:55 čet, 15. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vms"]Ako bih na ovo odgovorio po vlastitom nahodjenju, prekrsio bih sva moguca zamisliva i nezamisliva pravila pristojnosti, pa cu to s uzitkom preskociti...[/quote]
Pa zato i neces :g: forum je otvorenog tipa i to je, sto kazu, t :) ostalo je nebitno
vms (napisa):
Ako bih na ovo odgovorio po vlastitom nahodjenju, prekrsio bih sva moguca zamisliva i nezamisliva pravila pristojnosti, pa cu to s uzitkom preskociti...

Pa zato i neces Mr. Green forum je otvorenog tipa i to je, sto kazu, t Smile ostalo je nebitno



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 8:59 pet, 16. 7. 2004    Naslov: Re: Pridoslica :) Citirajte i odgovorite

[quote="vms"]Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen :-)
[/quote]

Ovo je šala, jelda?

Pa, onak...

Kupi si smisao za humor dečko...
vms (napisa):
Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen Smile


Ovo je šala, jelda?

Pa, onak...

Kupi si smisao za humor dečko...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 19:05 pet, 16. 7. 2004    Naslov: Re: Pridoslica :) Citirajte i odgovorite

[quote="mLijekO"][quote="vms"]Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen :-)
[/quote]

Ovo je šala, jelda?

Pa, onak...

Kupi si smisao za humor dečko...[/quote]

Ti me ocito ne poznajes.. ali sve je u redu, to obicno prodje s vremenom...
mLijekO (napisa):
vms (napisa):
Hocete me tuci ako se ubacim tu a nisam matematichar? Ipak sam PMF-ovac, iz doba kad math nije bio (tako) razdvojen Smile


Ovo je šala, jelda?

Pa, onak...

Kupi si smisao za humor dečko...


Ti me ocito ne poznajes.. ali sve je u redu, to obicno prodje s vremenom...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 20:35 pet, 16. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[color=darkred]Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne? :) Sad ce ti se ispricati, kao pravi kandidat za moderatora [size=1](sto nema sanse postati)[/size].[/color] :g:
Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne? Smile Sad ce ti se ispricati, kao pravi kandidat za moderatora (sto nema sanse postati). Mr. Green



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 21:12 pet, 16. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"][color=darkred]Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne? :) Sad ce ti se ispricati, kao pravi kandidat za moderatora [size=1](sto nema sanse postati)[/size].[/color] :g:[/quote]

Pa neces valjda ubiti sav gust naseg malog razgovora... sto fali malo flejmanja, za Boga miloga? Volim ja to :-)

Inace, Mlijeko, stvarno zelis modati? Imas viska vremena? :)
vsego (napisa):
Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne? Smile Sad ce ti se ispricati, kao pravi kandidat za moderatora (sto nema sanse postati). Mr. Green


Pa neces valjda ubiti sav gust naseg malog razgovora... sto fali malo flejmanja, za Boga miloga? Volim ja to Smile

Inace, Mlijeko, stvarno zelis modati? Imas viska vremena? Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (3560)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 0:15 sub, 17. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vms"][quote="vsego"][color=darkred]Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne? :) Sad ce ti se ispricati, kao pravi kandidat za moderatora [size=1](sto nema sanse postati)[/size].[/color] :g:[/quote]
Pa neces valjda ubiti sav gust naseg malog razgovora... sto fali malo flejmanja, za Boga miloga? Volim ja to :-)[/quote]

[color=darkred]Sorry, onda si na krivom forumu... :x Vidi Pravila ponašanja.[/color] 8)

[quote="vms"]Inace, Mlijeko, stvarno zelis modati? Imas viska vremena? :)[/quote]

:pm:
vms (napisa):
vsego (napisa):
Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne? Smile Sad ce ti se ispricati, kao pravi kandidat za moderatora (sto nema sanse postati). Mr. Green

Pa neces valjda ubiti sav gust naseg malog razgovora... sto fali malo flejmanja, za Boga miloga? Volim ja to Smile


Sorry, onda si na krivom forumu... Mad Vidi Pravila ponašanja. Cool

vms (napisa):
Inace, Mlijeko, stvarno zelis modati? Imas viska vremena? Smile


Poziv za preseljenje u Private Message



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 5:18 sub, 17. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vsego"]Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne?[/quote]

Pa, ne bih ga ja flejnmo, da ga nisam doživio kao trolla.

Ja sam mislio da on provocira s onim "Hoćete me tući ako nisam matematičar." Mislio sam da zna da ga nemre nitko tući, pa da namjerno provocira.

Ako nije tako, my bad, ali mislim da je ovo spamanje i trollanje.
Ipak, možda sam u krivu, pa ak jesam sori vms :lol:
vsego (napisa):
Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne?


Pa, ne bih ga ja flejnmo, da ga nisam doživio kao trolla.

Ja sam mislio da on provocira s onim "Hoćete me tući ako nisam matematičar." Mislio sam da zna da ga nemre nitko tući, pa da namjerno provocira.

Ako nije tako, my bad, ali mislim da je ovo spamanje i trollanje.
Ipak, možda sam u krivu, pa ak jesam sori vms Laughing


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 10:12 sub, 17. 7. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mLijekO"][quote="vsego"]Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne?[/quote]

Pa, ne bih ga ja flejnmo, da ga nisam doživio kao trolla.

Ja sam mislio da on provocira s onim "Hoćete me tući ako nisam matematičar." Mislio sam da zna da ga nemre nitko tući, pa da namjerno provocira.

Ako nije tako, my bad, ali mislim da je ovo spamanje i trollanje.
Ipak, možda sam u krivu, pa ak jesam sori vms :lol:[/quote]

Sve 5, ja ni ne znam provocirat, tako da to odmah otpada... eto, volim flejm, ali ako s visih instanci dolazi uputa da ne smijemo tu, sve 5, i necemo... ima jos mjesta :) Tuci nije misljeno doslovno, dakako, iako me odavde neki znaju i uzivo, pa bismo se mogli naci i to obaviti :) Enivej, neka ovo bude sve za pocetak, vidimo se na nekom drugom subforumu :)
mLijekO (napisa):
vsego (napisa):
Mlijeko nije imao namjeru flejmati, zar ne?


Pa, ne bih ga ja flejnmo, da ga nisam doživio kao trolla.

Ja sam mislio da on provocira s onim "Hoćete me tući ako nisam matematičar." Mislio sam da zna da ga nemre nitko tući, pa da namjerno provocira.

Ako nije tako, my bad, ali mislim da je ovo spamanje i trollanje.
Ipak, možda sam u krivu, pa ak jesam sori vms Laughing


Sve 5, ja ni ne znam provocirat, tako da to odmah otpada... eto, volim flejm, ali ako s visih instanci dolazi uputa da ne smijemo tu, sve 5, i necemo... ima jos mjesta Smile Tuci nije misljeno doslovno, dakako, iako me odavde neki znaju i uzivo, pa bismo se mogli naci i to obaviti Smile Enivej, neka ovo bude sve za pocetak, vidimo se na nekom drugom subforumu Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 18:58 ned, 8. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="vms"]Tuci nije misljeno doslovno, dakako, iako me odavde neki znaju i uzivo, pa bismo se mogli naci i to obaviti :) [/quote]

uspomene, ha? :wink:

[quote="vms"]Enivej, neka ovo bude sve za pocetak, vidimo se na nekom drugom subforumu :)[/quote]

[img]http://yelims.free.fr/Coucou/Coucou00.gif[/img][img]http://www.bath.ac.uk/international-office/images/welcome.gif[/img]
vms (napisa):
Tuci nije misljeno doslovno, dakako, iako me odavde neki znaju i uzivo, pa bismo se mogli naci i to obaviti Smile


uspomene, ha? Wink

vms (napisa):
Enivej, neka ovo bude sve za pocetak, vidimo se na nekom drugom subforumu Smile





_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vms
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 07. 2004. (08:50:21)
Postovi: (12)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 13:11 pet, 13. 8. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"][quote="vms"]Tuci nije misljeno doslovno, dakako, iako me odavde neki znaju i uzivo, pa bismo se mogli naci i to obaviti :) [/quote]

uspomene, ha? :wink:

[/quote]

Ne, ti si mi napravila nesto mnogo ljepse... :) :)
Nesi (napisa):
vms (napisa):
Tuci nije misljeno doslovno, dakako, iako me odavde neki znaju i uzivo, pa bismo se mogli naci i to obaviti Smile


uspomene, ha? Wink



Ne, ti si mi napravila nesto mnogo ljepse... Smile Smile


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan