Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

Apokalipsa danas
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Moja sarma
 
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 2:32 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Apokalipsa danas Citirajte i odgovorite

U srijedu, tj. danas oko 21:30 na Novoj tv prikazali bu jedan od najboljih ratnih filmova ikad. Meni jedan od najdražih. Preporučeno za sve ljubitelje psihodelije šezdesetih i Vijetnama; vrhunski trosatni trip u filmskom obliku, iskemijan od vrhunskog filmsko-epskog majstora F. F. Coppole.

Za ufuravanje u "film" prije filma preporučam slušanje [i]Jefferson Airplane[/i], [i]Greatful Dead[/i], [i]Love[/i] ili dakako [i]The Doors[/i] uz jedan [i]joint[/i] :faca: . Alkohol :drinking: nikako, jer uspavljuje :sleeping: .

[i]"Oh, I love the smell of napalm in the morning..."[/i] - Robert Duvall u [i]Apokalipsi danas[/i]. :victory:
U srijedu, tj. danas oko 21:30 na Novoj tv prikazali bu jedan od najboljih ratnih filmova ikad. Meni jedan od najdražih. Preporučeno za sve ljubitelje psihodelije šezdesetih i Vijetnama; vrhunski trosatni trip u filmskom obliku, iskemijan od vrhunskog filmsko-epskog majstora F. F. Coppole.

Za ufuravanje u "film" prije filma preporučam slušanje Jefferson Airplane, Greatful Dead, Love ili dakako The Doors uz jedan joint Ja sam faca . Alkohol #Beer nikako, jer uspavljuje #Sleep .

"Oh, I love the smell of napalm in the morning..." - Robert Duvall u Apokalipsi danas. Pooobjeeedaaaa!!!


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:52 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

još jedan megazabavan i konstruktivan post kave obično crni lansira. p.s. rat nije ništa lijepo
još jedan megazabavan i konstruktivan post kave obično crni lansira. p.s. rat nije ništa lijepo


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
goranm
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 11. 2002. (20:09:12)
Postovi: (906)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
218 = 249 - 31

PostPostano: 12:51 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="mlijeko"]još jedan megazabavan i konstruktivan post kave obično crni lansira. [/quote]
ajde nemoj te se flejamati :!:


[quote]p.s. rat nije ništa lijepo[/quote]
ali je zato jako unosan posao :twisted: :joke: :dont_take_me_serious:


:OT:
bilo je na glamour cafeu, ona arijana culina tak nesto - komentirala je
onaj incident justina tiberlakea i janet jackson na super bowlu - kao, kako moze amerikance tako nesto sokirati do te mjere da predsjednik mora intervenirati, a svaki dan gledaju filmove o ratovima i emisije koje pokazuju ljudske iznutrice, organe, i vrlo nasilne scene, a opet - tako nesto ih ne smeta;
mlijeko (napisa):
još jedan megazabavan i konstruktivan post kave obično crni lansira.

ajde nemoj te se flejamati Exclamation


Citat:
p.s. rat nije ništa lijepo

ali je zato jako unosan posao Twisted Evil :joke: :dont_take_me_serious:


Off-topic
bilo je na glamour cafeu, ona arijana culina tak nesto - komentirala je
onaj incident justina tiberlakea i janet jackson na super bowlu - kao, kako moze amerikance tako nesto sokirati do te mjere da predsjednik mora intervenirati, a svaki dan gledaju filmove o ratovima i emisije koje pokazuju ljudske iznutrice, organe, i vrlo nasilne scene, a opet - tako nesto ih ne smeta;



_________________
The Dude Abides
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Nicolas
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 02. 05. 2003. (00:03:26)
Postovi: (3D)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 14:12 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Nisam gledao Apokalipsu, ali moj brat je to opisao ovako:
Prvih sat vremena je zaaakooon... Ne usudiš se otići na wc, dohvatiti kokice, napraviti bilo šta... Drugih sat vremena je stvarno super. Trećih sat vremena si već bio par puta u kuhinji po nove zalihe svaćega.... Četvrti sat se pitaš pa zašto to još uvijek traje... Peti sat.... zzzzzzzzz.....
Nisam gledao Apokalipsu, ali moj brat je to opisao ovako:
Prvih sat vremena je zaaakooon... Ne usudiš se otići na wc, dohvatiti kokice, napraviti bilo šta... Drugih sat vremena je stvarno super. Trećih sat vremena si već bio par puta u kuhinji po nove zalihe svaćega.... Četvrti sat se pitaš pa zašto to još uvijek traje... Peti sat.... zzzzzzzzz.....


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
n0mad
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 16. 02. 2004. (12:58:32)
Postovi: (B3)16
Sarma = la pohva - posuda
= 2 - 0

PostPostano: 15:02 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

"Apokalipsa danas", iako jako dobar film, je blijeda kopija Conradova romana "Heart of Darkness". To bi stvarno tribali procitat. I ne tribas se napusit da ti bude dobar : ).
"Apokalipsa danas", iako jako dobar film, je blijeda kopija Conradova romana "Heart of Darkness". To bi stvarno tribali procitat. I ne tribas se napusit da ti bude dobar : ).



_________________
Sig pobrisan by Admin zbog krsenja Pravila... hehe, fair enough Smile
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 19:06 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Lord Sirius"][quote="mlijeko"]još jedan megazabavan i konstruktivan post kave obično crni lansira. [/quote]
ajde nemoj te se flejamati :!:


[quote]p.s. rat nije ništa lijepo[/quote]
ali je zato jako unosan posao :twisted: :joke: :dont_take_me_serious:


:OT:
bilo je na glamour cafeu, ona arijana culina tak nesto - komentirala je
onaj incident justina tiberlakea i janet jackson na super bowlu - kao, kako moze amerikance tako nesto sokirati do te mjere da predsjednik mora intervenirati, a svaki dan gledaju filmove o ratovima i emisije koje pokazuju ljudske iznutrice, organe, i vrlo nasilne scene, a opet - tako nesto ih ne smeta;[/quote]

ajd nećemo više. :roll:

da, da nema ratova amerika bi bila razvijena ko, pa brate, MI!

da, glwedo sam kad je goge to pričala. a i imaš pravo...
Lord Sirius (napisa):
mlijeko (napisa):
još jedan megazabavan i konstruktivan post kave obično crni lansira.

ajde nemoj te se flejamati Exclamation


Citat:
p.s. rat nije ništa lijepo

ali je zato jako unosan posao Twisted Evil :joke: :dont_take_me_serious:


Off-topic
bilo je na glamour cafeu, ona arijana culina tak nesto - komentirala je
onaj incident justina tiberlakea i janet jackson na super bowlu - kao, kako moze amerikance tako nesto sokirati do te mjere da predsjednik mora intervenirati, a svaki dan gledaju filmove o ratovima i emisije koje pokazuju ljudske iznutrice, organe, i vrlo nasilne scene, a opet - tako nesto ih ne smeta;


ajd nećemo više. Rolling Eyes

da, da nema ratova amerika bi bila razvijena ko, pa brate, MI!

da, glwedo sam kad je goge to pričala. a i imaš pravo...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 20:03 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="jaZz"]"Apokalipsa danas", iako jako dobar film, je blijeda kopija Conradova romana "Heart of Darkness". To bi stvarno tribali procitat. I ne tribas se napusit da ti bude dobar : ).[/quote]

Nemreš sad uspoređivat film i knjigu. Nikad u film ne stane sve kaj je u knjizi. :)


[quote="Nicolas"]Nisam gledao Apokalipsu, ali moj brat je to opisao ovako:
Prvih sat vremena je zaaakooon... Ne usudiš se otići na wc, dohvatiti kokice, napraviti bilo šta... Drugih sat vremena je stvarno super. Trećih sat vremena si već bio par puta u kuhinji po nove zalihe svaćega.... Četvrti sat se pitaš pa zašto to još uvijek traje... Peti sat.... zzzzzzzzz.....[/quote]

Film ne traje uopće 5 sati. A kaj se tiče dugih i dosadnih filmova, [i]Kill Bill[/i] mi je najdosadniji koji sam gledal'. Uopće nemam pojma zakaj ga svi tak hvale. :?:
jaZz (napisa):
"Apokalipsa danas", iako jako dobar film, je blijeda kopija Conradova romana "Heart of Darkness". To bi stvarno tribali procitat. I ne tribas se napusit da ti bude dobar : ).


Nemreš sad uspoređivat film i knjigu. Nikad u film ne stane sve kaj je u knjizi. Smile


Nicolas (napisa):
Nisam gledao Apokalipsu, ali moj brat je to opisao ovako:
Prvih sat vremena je zaaakooon... Ne usudiš se otići na wc, dohvatiti kokice, napraviti bilo šta... Drugih sat vremena je stvarno super. Trećih sat vremena si već bio par puta u kuhinji po nove zalihe svaćega.... Četvrti sat se pitaš pa zašto to još uvijek traje... Peti sat.... zzzzzzzzz.....


Film ne traje uopće 5 sati. A kaj se tiče dugih i dosadnih filmova, Kill Bill mi je najdosadniji koji sam gledal'. Uopće nemam pojma zakaj ga svi tak hvale. Question


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
koryanshea
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (23:50:23)
Postovi: (442)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma = la pohva - posuda
17 = 27 - 10
Lokacija: Bebop (converted interplanetary trawler)

PostPostano: 22:41 sri, 25. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"]A kaj se tiče dugih i dosadnih filmova, [i]Kill Bill[/i] mi je najdosadniji koji sam gledal'. Uopće nemam pojma zakaj ga svi tak hvale. :?:[/quote]

cuj, to je sve stvar ukusa. killbill je meni nesto fenomenalno jer je sastavljen od hrpe stvari u koje sam uzivljena. a ratni filmovi me ne privlace koliko god eventualno bili umjetnicka ostvarenja ili nesto. mada je u killbillu nasilje eksplicitnije, i vise ima nasilja radi nasilja (da zabavi one kojima je to zabavno) a manje nekog ratnog moraliziranja. bah...
Crni (napisa):
A kaj se tiče dugih i dosadnih filmova, Kill Bill mi je najdosadniji koji sam gledal'. Uopće nemam pojma zakaj ga svi tak hvale. Question


cuj, to je sve stvar ukusa. killbill je meni nesto fenomenalno jer je sastavljen od hrpe stvari u koje sam uzivljena. a ratni filmovi me ne privlace koliko god eventualno bili umjetnicka ostvarenja ili nesto. mada je u killbillu nasilje eksplicitnije, i vise ima nasilja radi nasilja (da zabavi one kojima je to zabavno) a manje nekog ratnog moraliziranja. bah...



_________________
"Download the files to a non-networked, firewalled computer."
- Dr. Elizabeth Weir
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mARio
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 12. 10. 2003. (21:49:21)
Postovi: (1E)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0
Lokacija: Pingvinija...

PostPostano: 0:08 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

film je ZZZAAAAAKOOOON!!!!

uh...

a ima jos jedna dobra fora, rekose oni duvalu da kao, tamo su charliji (gerilci) pa ne mogu surfat, a on njemu, onak u pozi kao da drzi elektro gitaru ali zaprav stopira s palcem pream gore:

D.:" but Charile don't surf!!!"

sljedeca scena, tucet helica u zraku juri prema delti, i to onak, najbolja taktika, "iz sunca"...sam cujes wagnera i nis ne vidis dok ne "osjetis" prvu raketu...he he..al fakat, rat je losa stvar...o tome je i cijeli film...

ma predinvo....
borna, panekru si to ti mlijeko!??!? moze i na PM..

i da..ima jedan punkerski bend koji se zove "charlie don't surf"...a i pjesma od Clasha...sad ne kuzim tko je od koga pokupio foru...

zna netko???

cya!

8)
film je ZZZAAAAAKOOOON!!!!

uh...

a ima jos jedna dobra fora, rekose oni duvalu da kao, tamo su charliji (gerilci) pa ne mogu surfat, a on njemu, onak u pozi kao da drzi elektro gitaru ali zaprav stopira s palcem pream gore:

D.:" but Charile don't surf!!!"

sljedeca scena, tucet helica u zraku juri prema delti, i to onak, najbolja taktika, "iz sunca"...sam cujes wagnera i nis ne vidis dok ne "osjetis" prvu raketu...he he..al fakat, rat je losa stvar...o tome je i cijeli film...

ma predinvo....
borna, panekru si to ti mlijeko!??!? moze i na PM..

i da..ima jedan punkerski bend koji se zove "charlie don't surf"...a i pjesma od Clasha...sad ne kuzim tko je od koga pokupio foru...

zna netko???

cya!

Cool


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:12 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ovo je bilo fenomenalno! To mi je tek 5. put....a svaki put je sve bolje i bolje.

A najjača scena je kad Duvall stavlja surferu na izbor da surfa ili puca. A tek ono [i]napalmiranje[/i] ruba šume...zakon!!! :)


[quote="mARio"]i da..ima jedan punkerski bend koji se zove "charlie don't surf"...a i pjesma od Clasha...sad ne kuzim tko je od koga pokupio foru...

zna netko??? [/quote]

Pa sigurno je da nije Coppola od Clasha. Za tak nekaj zaključit' ne moraš bit' posebno pametan :!:
Ovo je bilo fenomenalno! To mi je tek 5. put....a svaki put je sve bolje i bolje.

A najjača scena je kad Duvall stavlja surferu na izbor da surfa ili puca. A tek ono napalmiranje ruba šume...zakon!!! Smile


mARio (napisa):
i da..ima jedan punkerski bend koji se zove "charlie don't surf"...a i pjesma od Clasha...sad ne kuzim tko je od koga pokupio foru...

zna netko???


Pa sigurno je da nije Coppola od Clasha. Za tak nekaj zaključit' ne moraš bit' posebno pametan Exclamation


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 10:55 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

NIS JA borna. ja studiram fiziku. ovako, ne znam uopce iz koje je je godine film, al pjesma je iz ranih 80ih. tak da je moguce da ak je film noviji da su to uyeli od klesha.
NIS JA borna. ja studiram fiziku. ovako, ne znam uopce iz koje je je godine film, al pjesma je iz ranih 80ih. tak da je moguce da ak je film noviji da su to uyeli od klesha.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 12:02 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Film je iz 1978.
Film je iz 1978.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:04 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

da, onda je kleš to vjerojatno uzeo od njih
da, onda je kleš to vjerojatno uzeo od njih


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 15:02 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Neka mi Bog oprosti :oops: ne znam kaj je pričala goge :neznam:

Inače to gledam.
Može detaljnije?? Što je to bilo na super bowl?
Neka mi Bog oprosti Embarassed ne znam kaj je pričala goge Ja to stvarno ne znam

Inače to gledam.
Može detaljnije?? Što je to bilo na super bowl?



_________________
Šarm je kad dobijete ono što želite a da to ne morate tražiti. (iz SvekYeve knjige aforizama)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
steelworker
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 25. 04. 2003. (11:21:04)
Postovi: (698)16
Sarma = la pohva - posuda
44 = 50 - 6
Lokacija: 4-dimensional space-time continuum. Or some 11-dimensional continuum? Dunna, it's all relative.

PostPostano: 19:58 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Film je mrak[size=24].[/size]
8)
Film je mrak.
Cool



_________________
I live like this 'cause I like it
And I've seen too much to pretend
You can't ignore the beauty in the things that you love
Like you can't stand the hatred and the lies
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 20:12 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SvekY"]Neka mi Bog oprosti :oops: ne znam kaj je pričala goge :neznam:

Inače to gledam.
Može detaljnije?? Što je to bilo na super bowl?[/quote]

na superbowlu je američkoj plevačici janet jackson ispao grud (vime).
i onda se digal frka oko toga...
SvekY (napisa):
Neka mi Bog oprosti Embarassed ne znam kaj je pričala goge Ja to stvarno ne znam

Inače to gledam.
Može detaljnije?? Što je to bilo na super bowl?


na superbowlu je američkoj plevačici janet jackson ispao grud (vime).
i onda se digal frka oko toga...


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
SvekY
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 21. 11. 2003. (23:44:22)
Postovi: (FF)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
11 = 14 - 3
Lokacija: unitarni vektorski prostor

PostPostano: 23:33 čet, 26. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Pa da... :doh: Za to sam čuo.
Nisam se odmah sjetio.

Nešto se nagađalo po medijima da je to namjerno napravljeno.
Ma svašta. Nije ni vrijedno rasprave. Osim toga je i :OT:

Što se tiće filma [b]kill bill[/b], mene zbunjuje cijela priča jer nije završena. Uostalom ni Pulp Fiction mi nije skroz jasan.
Pa da... Joj, pa da! Za to sam čuo.
Nisam se odmah sjetio.

Nešto se nagađalo po medijima da je to namjerno napravljeno.
Ma svašta. Nije ni vrijedno rasprave. Osim toga je i Off-topic

Što se tiće filma kill bill, mene zbunjuje cijela priča jer nije završena. Uostalom ni Pulp Fiction mi nije skroz jasan.



_________________
Šarm je kad dobijete ono što želite a da to ne morate tražiti. (iz SvekYeve knjige aforizama)
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Pošaljite e-mail
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 1:01 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="SvekY"]Što se tiće filma [b]kill bill[/b], mene zbunjuje cijela priča jer nije završena.[/quote]

To je tek prvi dio koji je dozlaboga dosadan. Općenito mi idu na živce [i]kung-fu[/i] filmovi i sl.

[quote="SvekY"]Uostalom ni [i]Pulp Fiction[/i] mi nije skroz jasan[/quote]

Nema ti kaj bit' nejasno u [i]Pulp Fictionu[/i]. Nekoliko isprepletenih priča o nekoliko kriminalaca, dva pedera i jednog boksača koje nisu kronološki poslagane; [i]film noir[/i].
SvekY (napisa):
Što se tiće filma kill bill, mene zbunjuje cijela priča jer nije završena.


To je tek prvi dio koji je dozlaboga dosadan. Općenito mi idu na živce kung-fu filmovi i sl.

SvekY (napisa):
Uostalom ni Pulp Fiction mi nije skroz jasan


Nema ti kaj bit' nejasno u Pulp Fictionu. Nekoliko isprepletenih priča o nekoliko kriminalaca, dva pedera i jednog boksača koje nisu kronološki poslagane; film noir.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
mLijekO
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 23. 12. 2003. (13:40:55)
Postovi: (A2)16
Sarma = la pohva - posuda
= 0 - 0

PostPostano: 12:32 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Crni"][quote="SvekY"]Što se tiće filma [b]kill bill[/b], mene zbunjuje cijela priča jer nije završena.[/quote]

To je tek prvi dio koji je dozlaboga dosadan. Općenito mi idu na živce [i]kung-fu[/i] filmovi i sl.

[quote="SvekY"]Uostalom ni [i]Pulp Fiction[/i] mi nije skroz jasan[/quote]

Nema ti kaj bit' nejasno u [i]Pulp Fictionu[/i]. Nekoliko isprepletenih priča o nekoliko kriminalaca, dva pedera i jednog boksača koje nisu kronološki poslagane; [i]film noir[/i].[/quote]

da se riješimo nejasnoća:

1. kill bill bi mogao opstati i bez one jadne priče koju ima. to je jednostavno ono što ljudi oće ćledati. uma turman u lateksu kolje kosooke. amerikanci (i svi koji se tako osjećaju) su sretni.

2. pulp je Crni odlično definirao. ali zaboravio je važan faktor, surf rock melodija i samuel l. jackson. ali film odlično pokazuje kolko je tarantino glup. zakaj travolti i jacksonu ztreba onaj wolf da inm kaže KAKO OČISTITI AUTO. zato da se tarantino može pojavit u filmu i bit kuuul





[color=blue]Kolega, Vas dozivljaj Tarantina je Vas osobni. S ostalim korisnicima Foruma ga, naravno, mozete podijeliti, ali onda na prihvatljivi nacin. :evil: Podsjecam na prvu tocku Pravila ponašanja:
Izazivanje svađa, te [b]vrijeđanje, klevetanje[/b], tračanje i sl. (kako sudionika Foruma, tako i [b]ostalih osoba[/b]/organizacija/...) je zabranjeno.[/color]
Crni (napisa):
SvekY (napisa):
Što se tiće filma kill bill, mene zbunjuje cijela priča jer nije završena.


To je tek prvi dio koji je dozlaboga dosadan. Općenito mi idu na živce kung-fu filmovi i sl.

SvekY (napisa):
Uostalom ni Pulp Fiction mi nije skroz jasan


Nema ti kaj bit' nejasno u Pulp Fictionu. Nekoliko isprepletenih priča o nekoliko kriminalaca, dva pedera i jednog boksača koje nisu kronološki poslagane; film noir.


da se riješimo nejasnoća:

1. kill bill bi mogao opstati i bez one jadne priče koju ima. to je jednostavno ono što ljudi oće ćledati. uma turman u lateksu kolje kosooke. amerikanci (i svi koji se tako osjećaju) su sretni.

2. pulp je Crni odlično definirao. ali zaboravio je važan faktor, surf rock melodija i samuel l. jackson. ali film odlično pokazuje kolko je tarantino glup. zakaj travolti i jacksonu ztreba onaj wolf da inm kaže KAKO OČISTITI AUTO. zato da se tarantino može pojavit u filmu i bit kuuul





Kolega, Vas dozivljaj Tarantina je Vas osobni. S ostalim korisnicima Foruma ga, naravno, mozete podijeliti, ali onda na prihvatljivi nacin. Evil or Very Mad Podsjecam na prvu tocku Pravila ponašanja:
Izazivanje svađa, te vrijeđanje, klevetanje, tračanje i sl. (kako sudionika Foruma, tako i ostalih osoba/organizacija/...) je zabranjeno.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Crni
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 15. 12. 2003. (01:20:43)
Postovi: (23C)16
Spol: muško
Sarma = la pohva - posuda
= 29 - 25
Lokacija: Zagreb

PostPostano: 14:18 pet, 27. 2. 2004    Naslov: Citirajte i odgovorite

Da, istina. Muzika u Tarantinovim filmovima je uvijek vrhunska.
Da, istina. Muzika u Tarantinovim filmovima je uvijek vrhunska.


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Započnite novu temu   Odgovorite na temu   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Ostalo - opušteno -> Bućkuriš Vremenska zona: GMT + 01:00.
Idite na 1, 2, 3  Sljedeće
Stranica 1 / 3.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan