Search
 
 
  Engleski
 
 
 
Open in this window (click to change)
Forum@DeGiorgi: Početna
Forum za podršku nastavi na PMF-MO
Login Registracija FAQ Smajlići Članstvo Pretražnik Forum@DeGiorgi: Početna

izostanak s ispita zbog bolesti

Moja sarma
 
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro)
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
Matej
Gost





PostPostano: 14:19 ned, 20. 2. 2005    Naslov: izostanak s ispita zbog bolesti Citirajte i odgovorite

Prijavio sam ispit iz numeričke za 21. i u petak sam dobio temperaturu. Fakat sam bolestan i ne mogu na ispit, a odjavit ga ne mogu. Postoji li mogućnost da se s lječničkom potvrdom/ispričnicom "spasi" taj jedan izlazak?
Jel mi treba ispričnica od bilo koje doktorice ili od neke određene "faksovske"?

hvala!
Prijavio sam ispit iz numeričke za 21. i u petak sam dobio temperaturu. Fakat sam bolestan i ne mogu na ispit, a odjavit ga ne mogu. Postoji li mogućnost da se s lječničkom potvrdom/ispričnicom "spasi" taj jedan izlazak?
Jel mi treba ispričnica od bilo koje doktorice ili od neke određene "faksovske"?

hvala!


[Vrh]
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 16:25 ned, 20. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Posalji mail sefu ispitnog razreda (cini mi se da je to Z. Iljazovic, zilj na math.hr) i objasni mu situaciju. 8)

Ali, napravi to [b]odmah[/b], jer ako napravis sutra, izgledat ce kao da se izgovaras. 8)

Ne garantiram da ti on moze pomoci, ali je jedini koji [b]mozda[/b] moze. :)

Sretno! :)
Posalji mail sefu ispitnog razreda (cini mi se da je to Z. Iljazovic, zilj na math.hr) i objasni mu situaciju. Cool

Ali, napravi to odmah, jer ako napravis sutra, izgledat ce kao da se izgovaras. Cool

Ne garantiram da ti on moze pomoci, ali je jedini koji mozda moze. Smile

Sretno! Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 17:51 ned, 20. 2. 2005    Naslov: Re: izostanak s ispita zbog bolesti Citirajte i odgovorite

[quote="Matej"]Postoji li mogućnost da se s lječničkom potvrdom/ispričnicom "spasi" taj jedan izlazak?[/quote]
Hm... A čemu panika u ostalom? :?: Pa kaj ne vrijedi za numeričku, kao i za sve ostale, 3+1? :roll: Osim ako ti to nije neki xxti put, pa ono, ne... :D Želim ti brz oporavak! :wink:
Matej (napisa):
Postoji li mogućnost da se s lječničkom potvrdom/ispričnicom "spasi" taj jedan izlazak?

Hm... A čemu panika u ostalom? Question Pa kaj ne vrijedi za numeričku, kao i za sve ostale, 3+1? Rolling Eyes Osim ako ti to nije neki xxti put, pa ono, ne... Very Happy Želim ti brz oporavak! Wink


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Nesi
Inventar Foruma
(Moderator)
Inventar Foruma<br>(Moderator)


Pridružen/a: 14. 10. 2002. (14:27:35)
Postovi: (E68)16
Spol: kućni ljubimac
Sarma: -

PostPostano: 2:24 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

panika?
mislim da nije panika.... ali je ljepse ubataliti rok - ako vec moras - svojom krivnjom/neznanjem/greskama, a ne da ti neki virus/bakterija upropasti jedan izlazak....
potpuno ga razumijem, i ja bih osobno vjerojatno na 'sve' nacine isla spasit taj rok.... jer, imati 3 mogucnosti je ipak bolje nego imati 2... (ovaj + 1 ja bas ne brojim u 'klasicni' izlazak.... pa otuda moje brojke).. nije 2 tako katastrofalno.... ali kad je to tudja krivnja.... (virus/bakterija) onda se covjek ipak osjeca malo onak.... iznevjereno :)

+ mozda ne bi bilo lose da i asistentu/ici koji daje rok posaljes mejl sa objasnjenjem, u slucaju da Zvonko ne stigne/ne vidi na vrijeme/ne uspije/ne moze..... mozda moze onaj tko daje rok nesto napraviti..... isto veceras....

i, sretno! i brzo ozdravi :g:
panika?
mislim da nije panika.... ali je ljepse ubataliti rok - ako vec moras - svojom krivnjom/neznanjem/greskama, a ne da ti neki virus/bakterija upropasti jedan izlazak....
potpuno ga razumijem, i ja bih osobno vjerojatno na 'sve' nacine isla spasit taj rok.... jer, imati 3 mogucnosti je ipak bolje nego imati 2... (ovaj + 1 ja bas ne brojim u 'klasicni' izlazak.... pa otuda moje brojke).. nije 2 tako katastrofalno.... ali kad je to tudja krivnja.... (virus/bakterija) onda se covjek ipak osjeca malo onak.... iznevjereno Smile

+ mozda ne bi bilo lose da i asistentu/ici koji daje rok posaljes mejl sa objasnjenjem, u slucaju da Zvonko ne stigne/ne vidi na vrijeme/ne uspije/ne moze..... mozda moze onaj tko daje rok nesto napraviti..... isto veceras....

i, sretno! i brzo ozdravi Mr. Green



_________________
It's not who you love. It's how.
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 4:00 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[quote="Nesi"]panika?
mislim da nije panika.... ali je ljepse ubataliti rok - ako vec moras - svojom krivnjom/neznanjem/greskama, a ne da ti neki virus/bakterija upropasti jedan izlazak....
potpuno ga razumijem, i ja bih osobno vjerojatno na 'sve' nacine isla spasit taj rok.... jer, imati 3 mogucnosti je ipak bolje nego imati 2... (ovaj + 1 ja bas ne brojim u 'klasicni' izlazak.... pa otuda moje brojke).. nije 2 tako katastrofalno.... ali kad je to tudja krivnja.... (virus/bakterija) onda se covjek ipak osjeca malo onak.... iznevjereno :)[/quote]

I onda pri drugom izlasku zakasnis na bus, treci put te copi panika jer si nokat do komisije i ode sve krivim smejrom! :shock:

Jasno, malo pretjerujem, ali nezgodno je pasti i odmah biti na "jedan pad do komisije". :? Cemu, ako nije nuzno? :-k

[quote="Nesi"]+ mozda ne bi bilo lose da i asistentu/ici koji daje rok posaljes mejl sa objasnjenjem, u slucaju da Zvonko ne stigne/ne vidi na vrijeme/ne uspije/ne moze..... mozda moze onaj tko daje rok nesto napraviti..... isto veceras....[/quote]

Ajmo [b]jednom za svagda[/b] (mada znam da ce se ponavljati):

[b]Asistent koji daje rok i profesor koji vas ispituje [color=red][size=17]NEMAJU NIKAKVE VEZE S PRIJAVAMA/ODJAVAMA ISPITA[/size][/color][/b] :!: :!: :!:

"[i]Hvatajuci[/i]" nas koji nemamo veze s tim samo gubite svoje vrijeme i smanjujete si mogucnost da rijesite ono sto zelite :!: [b][u]JEDINI[/u] koji imaju veze s tim[/b] su [b]voditelji ispitnih razreda[/b] i [b]Marina Borcic u RCu[/b] (ona je ISVU Admin za PMF-MO). 8)

[b]Sve druge adrese su [u]PROMASENE[/u][/b] :!:

Uffff... nadam se da je sad jasnije. 8)
[size=3](iako podsvjesno znam da nije i da cete i dalje hvatati i asistente i profesore)[/size]
Nesi (napisa):
panika?
mislim da nije panika.... ali je ljepse ubataliti rok - ako vec moras - svojom krivnjom/neznanjem/greskama, a ne da ti neki virus/bakterija upropasti jedan izlazak....
potpuno ga razumijem, i ja bih osobno vjerojatno na 'sve' nacine isla spasit taj rok.... jer, imati 3 mogucnosti je ipak bolje nego imati 2... (ovaj + 1 ja bas ne brojim u 'klasicni' izlazak.... pa otuda moje brojke).. nije 2 tako katastrofalno.... ali kad je to tudja krivnja.... (virus/bakterija) onda se covjek ipak osjeca malo onak.... iznevjereno Smile


I onda pri drugom izlasku zakasnis na bus, treci put te copi panika jer si nokat do komisije i ode sve krivim smejrom! Shocked

Jasno, malo pretjerujem, ali nezgodno je pasti i odmah biti na "jedan pad do komisije". Confused Cemu, ako nije nuzno? Think

Nesi (napisa):
+ mozda ne bi bilo lose da i asistentu/ici koji daje rok posaljes mejl sa objasnjenjem, u slucaju da Zvonko ne stigne/ne vidi na vrijeme/ne uspije/ne moze..... mozda moze onaj tko daje rok nesto napraviti..... isto veceras....


Ajmo jednom za svagda (mada znam da ce se ponavljati):

Asistent koji daje rok i profesor koji vas ispituje NEMAJU NIKAKVE VEZE S PRIJAVAMA/ODJAVAMA ISPITA Exclamation Exclamation Exclamation

"Hvatajuci" nas koji nemamo veze s tim samo gubite svoje vrijeme i smanjujete si mogucnost da rijesite ono sto zelite Exclamation JEDINI koji imaju veze s tim su voditelji ispitnih razreda i Marina Borcic u RCu (ona je ISVU Admin za PMF-MO). Cool

Sve druge adrese su PROMASENE Exclamation

Uffff... nadam se da je sad jasnije. Cool
(iako podsvjesno znam da nije i da cete i dalje hvatati i asistente i profesore)



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
ZELENIZUBNAPLANETIDO
SADE

Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 04. 03. 2004. (19:56:15)
Postovi: (54F)16
Sarma = la pohva - posuda
= 12 - 5
Lokacija: hm?

PostPostano: 9:57 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Moguce je da postoji mogucnost zalbe na upisivanje pada ispita zbog opravdanog/neopravdanog izostanka, ali treba jos malo proprckati po statutima.
Moguce je da postoji mogucnost zalbe na upisivanje pada ispita zbog opravdanog/neopravdanog izostanka, ali treba jos malo proprckati po statutima.



_________________

Pupoljak nije negiran. Rekao sam to i ponovit cu to jos jedanput. Pupoljak NIJE negirAn.
MADD
(Mothers Against Dirty Dialectics)
Based on a true story. NOT.
Ko ih sljivi, mi sviramo punk Wink
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku Posjetite Web stranice
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 10:39 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

[u]Da li je uopće moguće[/u], da ako čovjek (na kraju) nije uspio [b]na vrijeme[/b] stupiti u kontakt s tim famoznim :D voditeljem ispitnih razreda, [u]da[/u] mu [u]se[/u] putem papirologije i ostalih dokaza nemogućnosti izlaska na taj, određeni, ispitni rok, [u]naknadno prizna odsudstvo[/u]? :roll: (s time da se podrazumijeva da je čovjek [b]pokušao[/b] :D)
Da li je uopće moguće, da ako čovjek (na kraju) nije uspio na vrijeme stupiti u kontakt s tim famoznim Very Happy voditeljem ispitnih razreda, da mu se putem papirologije i ostalih dokaza nemogućnosti izlaska na taj, određeni, ispitni rok, naknadno prizna odsudstvo? Rolling Eyes (s time da se podrazumijeva da je čovjek pokušao Very Happy)


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
vsego
Site Admin
Site Admin


Pridružen/a: 06. 10. 2002. (22:07:09)
Postovi: (355F)16
Spol: zombi
Sarma = la pohva - posuda
854 = 1068 - 214
Lokacija: /sbin/init

PostPostano: 14:58 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Ok, ovdje je bilo dosta dezinformacija, nazalost i s moje strane. :oops: Ispricavam se zbog toga. :?

Razgovarao sam s jednim od Sefova (ispitnih razreda, op.a. ;)), pa konacno mozete vidjeti i [url=http://degiorgi.math.hr/forum/viewtopic.php?t=3682]upute za odjavu ispita NAKON isteka roka za odjavu[/url]. :D

HTH :)
Ok, ovdje je bilo dosta dezinformacija, nazalost i s moje strane. Embarassed Ispricavam se zbog toga. Confused

Razgovarao sam s jednim od Sefova (ispitnih razreda, op.a. Wink), pa konacno mozete vidjeti i upute za odjavu ispita NAKON isteka roka za odjavu. Very Happy

HTH Smile



_________________
U pravilu ignoriram pitanja u krivim topicima i kodove koji nisu u [code]...[/code] blokovima.
Takodjer, OBJASNITE sto vas muci! "Sto mi je krivo?", bez opisa u cemu je problem, rijetko ce zadobiti moju paznju.
Drzim prodike
[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
buba
Forumaš(ica)
Forumaš(ica)


Pridružen/a: 29. 10. 2004. (21:53:15)
Postovi: (57B)16
Spol: žensko
Sarma = la pohva - posuda
38 = 125 - 87

PostPostano: 19:46 pon, 21. 2. 2005    Naslov: Citirajte i odgovorite

Eto ga: vsego saves the day... again... :D
Eto ga: vsego saves the day... again... Very Happy


[Vrh]
Korisnički profil Pošaljite privatnu poruku
Prethodni postovi:   
Ovaj forum je zaključan: ne možete postati/odgovarati/uređivati teme/postove.   Ova tema je zaključana: ne možete uređivati postove niti odgovarati.   printer-friendly view    Forum@DeGiorgi: Početna -> Kolegiji siročići (oni koji nemaju svoj podforum) -> Ispiti i kolokviji (staro) Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

 
Forum(o)Bir:  
Ne možete otvarati nove teme.
Ne možete odgovarati na postove.
Ne možete uređivati Vaše postove.
Ne možete izbrisati Vaše postove.
Ne možete glasovati u anketama.
You can attach files in this forum
You can download files in this forum


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Theme created by Vjacheslav Trushkin
HR (Cro) by Ančica Sečan